Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

11 İlçede Meclise Kimler Aday?

11 İlçede Meclise Kimler Aday?
  • 27.12.2015

Pazar günü başkanların 13 ilçenin, bazıları büyükşehir meclisinde de görev alacak meclis üyeleri de seçilecek.

İlçelerin belediye meclis üye sayıları ile büyükşehir belediyesine verecekleri üye sayıları şöyle:

BATTALGAZİ 37 meclis üyesi 4 kontenjan (Büyükşehir 7)

YEŞİLYURT  37 meclis üyesi, 4 kontenjan (Büyükşehir 7)

AKÇADAĞ 15 meclis üyesi, 2 kontenjan (Büyükşehir 3)

ARAPGİR 11 meclis üyesi ve 1 kontenjan (Büyükşehir 2)

ARGUVAN 9 meclis üyesi ve 1 kontenjan (Büyükşehir 1)

DARENDE 15 meclis üyesi, 2 kontenjan (Büyükşehir 3)

DOĞANYOL 9 meclis üyesi, 1 kontenjan  (Büyükşehir 1)

DOĞANŞEHİR 15 meclis üyesi, 2 kontenjan  (Büyükşehir 3)

HEKİMHAN 15 meclis üyesi, 2 kontenjan  (Büyükşehir 3)

KALE 9 meclis üyesi, 1 kontenjan (Büyükşehir 1)

KULUNCAK 9 meclis üyesi, 1 kontenjan (Büyükşehir 1)

PÜTÜRGE 11 meclis üyesi, 1 kontenjan (Büyükşehir 2)

YAZIHAN 11 meclis üyesi, 1 kontenjan (Büyükşehir 2)

İlçe meclislerinden gelecek 36 üyenin yanı sıra 13 ilçe belediye başkanı ve 1 büyükşehir belediye başkanı, toplam 50 kişilik büyükşehir belediye meclisini oluşturacak.

Bu arada, ilçelerde belediye meclis üye adaylarının listesi şöyle:

AKÇADAĞ

Demokratik Sol Parti (DSP)

Malatya Akçadağ Demokratik Sol Parti Mazlum Kaya Serbest İlkokul Asil 3

Malatya Akçadağ Demokratik Sol Parti Bülent Çakmak Serbest İlkokul Asil 4

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Akçadağ Türkiye Komünist Partisi Özlem Özer Heykel Tıraş Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Malatya Akçadağ Büyük Birlik Partisi Şahin Korkmaz Serbest İlkokul Asil 1

Malatya Akçadağ Büyük Birlik Partisi Emrah İlhan Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Akçadağ Büyük Birlik Partisi Mehmet Korkmaz Serbest İlkokul Asil 3

Malatya Akçadağ Büyük Birlik Partisi Arif Korkmaz Serbest İlkokul Asil 4

Malatya Akçadağ Büyük Birlik Partisi Seyfullah Özbay Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 5

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Cumali Doğan Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Ali Turan Emekli İlkokul Asil 2

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Bülent Güde Esnaf Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Demet Keleş Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Turan Sarpkaya Çiftçi İlkokul Asil 5

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Ergün Doğan Ziraat Teknikeri Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdulvahap Türk Emekli Öğretmen Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Arif Özcan Günay Emekli Memur Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Nazif Evin Emekli Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Akgedik Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Hikmet Gültekin Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 11

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi İbrahim Tüdün Emekli İlkokul Asil 12

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Durak Esnaf Ortaokul/Lise Asil 13

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Necmettin Özcan Müteahhit Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Aliseydi Turhan Bilgisayar Programcısı Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

AKP Yedek

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Yusuf Acar Emekli Ortaokul/Lise Yedek 1

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Yılmaz Müteahhit Ortaokul/Lise Yedek 2

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Ebubekir Cömert Revizör Darta Programcı Ortaokul/Lise Yedek 3

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Vahap Narinç Serbest İlkokul Yedek 4

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Yaşar Kutlu Serbest Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 5

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Kenan Tugal Ticaret İlkokul Yedek 6

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Coşkun Emekli Ortaokul/Lise Yedek 7

Malatya Akçadağ Adalet Ve Kalkınma Partisi Yusuf Duman Esnaf İlkokul Yedek 12

Saadet Partisi (SP)

Malatya Akçadağ Saadet Partisi Muhittin Erhan Serbest İlkokul Asil 2

Malatya Akçadağ Saadet Partisi Nuri Duman Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Akçadağ Saadet Partisi Ömer Özbay Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4

Haklar ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Malatya Akçadağ Hak Ve Özgürlükler Partisi Nevzat Güler Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Akçadağ Bağımsız Türkiye Partisi Ömer Ayhan İşçi Ortaokul/Lise Asil 1

İşçi Partisi (İP)

Malatya Akçadağ İşçi Partisi Yılmaz Doğan Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Perihan Yücekaya Evhanımı Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Aliseydi Köroğlu Emekli Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Abdurrahman Kocabey Emekli Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Veysel Bozkuş Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Haydar Alkaş İşçi İlkokul Asil 5

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Besime Cebe Evhanımı İlkokul Asil 6

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Vahap Bozkuş Çiftçi İlkokul Asil 7

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Mehmet Aytekin Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Aynur Bali Evhanımı İlkokul Asil 9

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Karip Koç Çiftçi İlkokul Asil 10

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Hasan Gümüş Çiftçi İlkokul Asil 11

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Nebehat Aksu Evhanımı İlkokul Asil 12

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi Kenan Korkmaz Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 13

HDP Yedek

Malatya Akçadağ Halkların Demokratik Partisi İbrahim Karakaya Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 1

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Erdal Üstün Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Haydar Kaygusuz İlkokul Asil 2

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Osman Aslantaş İlkokul Asil 3

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Kaplan Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Elidemir Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Übeyit Öksüz Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Genç İlkokul Asil 7

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Muammer Çolak Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Celal Yuka Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Tülay Eligül Üniversite/Yüksekokul Asil 10

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Volkan Altuntaş Ortaokul/Lise Asil 11

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Mahmut Tonak Ortaokul/Lise Asil 12

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Turgay Tuzcu Ortaokul/Lise Asil 13

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Ali Korkmaz Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Malatya Akçadağ Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Cömert Ortaokul/Lise Kontenjan 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Sami İlhan Esnaf Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Hüseyin Korkmaz Emekli İlkokul Asil 2

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Burhan Aladağ Serbest Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Kenan Boran Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Arı Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Hüseyin Eryılmaz Serbest Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Murat Önal Ziraatçı Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Şahin Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Metin Pelit Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Tahsin Ede Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Kürşat Esen Teknik Eleman Ortaokul/Lise Asil 11

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Mutalip Duran Çiftçi İlkokul Asil 12

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Tan İç Dekorasyon İlkokul Asil 13

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Şahin Çakır Emekli Öğretmen Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 1

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Emin Pektaş İşletmeci Ortaokul/Lise Kontenjan 2

MHP Yedek

Malatya Akçadağ Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Keleş Serbest Ortaokul/Lise Yedek 1

ARAPGİR

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Arapgir Türkiye Komünist Partisi Ali Akanoğlu İşçi Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Metin Bölükbaşı Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Basri Aknar Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Hacı İbrahim Aktaş Esnaf Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Vahap Boztepe Spor Eğitmeni Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Faruk Özan Esnaf Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Bilen Esnaf Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Daşik Emekli Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Selami Çelebi Serbest İlkokul Asil 8

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Derviş Vahdettin Sarıay İşçi Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Ali Yaman Çiftçi İlkokul Asil 10

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi İlhami Mengi Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 1

AKP Yedek

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüseyin Ege Emekli İlkokul Yedek 1

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Mevlüt Gülbahar Emekli İlkokul Yedek 2

Malatya Arapgir Adalet Ve Kalkınma Partisi Basri Yılmaz Esnaf İlkokul Yedek 3

Saadet Partisi (SP)

Malatya Arapgir Saadet Partisi Fatih İşcan Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Arapgir Saadet Partisi Yusuf Fırat Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arapgir Saadet Partisi Özcan Bildirici Çiftçi İlkokul Asil 3

Malatya Arapgir Saadet Partisi Hamza Fırat Çiftçi İlkokul Asil 4

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Malatya Arapgir Hak Ve Özgürlükler Partisi Düzgün Korucu Serbest İlkokul Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Arapgir Bağımsız Türkiye Partisi Ahmet Duran Karacık Emekli İlkokul Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Arapgir Halkların Demokratik Partisi Asya Sertkaya Ev Hanımı İlkokul Asil 1

Malatya Arapgir Halkların Demokratik Partisi Abuzer Adıyaman Serbest Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arapgir Halkların Demokratik Partisi Mehmet Yavaş Şoför Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arapgir Halkların Demokratik Partisi Şaban Çolak Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Arapgir Halkların Demokratik Partisi Gazi Çıplak Serbest Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi İbrahim Doğan İlkokul Asil 1

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Namık Bayındır Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Ecevit Ölmez Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi İhsan Altıokka Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Cafer Sadık Gürsoy Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi İbrahim Akkaya İlkokul Asil 6

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Bedri Çöp İlkokul Asil 7

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi İbrahim Başpınar Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Oral İlkokul Asil 9

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Ali Ovacık Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Cemal Çataltaş İlkokul Kontenjan 1

CHP Yedek

Malatya Arapgir Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Metin Ortaokul/Lise Yedek 1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Erdem Esnaf İlkokul Asil 1

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Ali Fikri Konukcu Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Engin Konbul Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Yücel Çiftci Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Birol Öz Esnaf Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Külah Esnaf Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Üstündağ Şoför Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Bülent Akpınar Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Ali Gül Esnaf İlkokul Asil 9

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Bülent Garip Esnaf İlkokul Asil 10

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Vahap Sivridağ Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 1

MHP Yedek

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Fahri Karagöz Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 1

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Alpay Kopan Şoför Ortaokul/Lise Yedek 2

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Galip Soyman Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 3

Malatya Arapgir Milliyetçi Hareket Partisi Ahmet Enver Konukcu Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 4

ARGUVAN

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Arguvan Türkiye Komünist Partisi Ferhat Kızıl İşçi Ortaokul/Lise Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Malatya Arguvan Büyük Birlik Partisi Süreyya Kaya Özel Güvenlik Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Gazi Mansur Çiftçi İlkokul Asil 1

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Akıncı Memur Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Doğan Berktaş Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Erhan Kağan İpşiroğlu Esnaf Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Orhan İnan Çiftçi Üniversite/Yüksekokul Asil 5

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi İlhan Özdemir Jeoloji Müh. Üniversite/Yüksekokul Asil 6

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Zeynal Uğurlu Esnaf İlkokul Asil 7

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Gazi Uşen Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 1

AKP Yedek

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Sadık Türk Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 1

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Ali Çiftçi Çiftçi İlkokul Yedek 2

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Kemal Kırca Esnaf İlkokul Yedek 3

Malatya Arguvan Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Işık Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 4

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP)

Malatya Arguvan Özgürlük Ve Dayanışma Partisi Hasan Gülbaş Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Malatya Arguvan Hak Ve Özgürlükler Partisi Erol Küçük Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Arguvan Bağımsız Türkiye Partisi Lütfi Sever İşçi Ortaokul/Lise Asil 1

İşçi Partisi (İP)

Malatya Arguvan İşçi Partisi Bektaş Avşaroğlu Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Birgül Boztepe Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Ali Riza Çıplak Çiftçi İlkokul Asil 2

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Ahmet Türk Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Mehmet Ali Çınar Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Ali Kemal İncesu Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Mehmet Halıcı Çiftçi İlkokul Asil 6

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Mehmet Işık Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Arguvan Halkların Demokratik Partisi Hasan Eren Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Kanber Yıldırım Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Karael Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi İlhan Balı Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Müslüm Adıgüzelman Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Murat Yıldız Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Sarıgül Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Elif Erkan Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Paşa Mansur Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Malatya Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi Hurşit Kuşcu Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Özal Uzun Esnaf Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Yahya Zengin Emekli Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Zekeriye Ünalan Çiftçi İlkokul Asil 3

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Tekin Alptekin Esnaf Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi İsmail Karaslan Çiftçi İlkokul Asil 5

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Hayati Mercan Esnaf İlkokul Asil 6

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Pervin Ateş Esnaf İlkokul Asil 7

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Onur Kınık Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Malatya Arguvan Milliyetçi Hareket Partisi Üstün Dalhançer Esnaf İlkokul Kontenjan 1

DARENDE

Demokratik Sol Parti (DSP)

Malatya Darende Demokratik Sol Parti Yagup Aydın İlkokul Asil 1

Malatya Darende Demokratik Sol Parti Bekir Çalışgan İlkokul Asil 2

Malatya Darende Demokratik Sol Parti Turan Kıraç İlkokul Asil 3

Malatya Darende Demokratik Sol Parti Nihat Gökce İlkokul Asil 4

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Darende Türkiye Komünist Partisi Sevgi Melis Akyürek Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Sebahaddin Ateş İlkokul Asil 1

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Murat Doğan İlkokul Asil 2

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Cengiz Özdemir Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Durdu Dizdar Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Hulusi Şahin Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Bozkurt İlkokul Asil 6

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Bilal Yıldırım Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Bekir Kalaycık Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Vahap Altundemir İlkokul Asil 9

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Osman Demir Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Gazi Karakaya Üniversite/Yüksekokul Asil 11

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Aydın Canpolat Ortaokul/Lise Asil 12

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Kasım Yılmaz İlkokul Asil 13

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Durmuş Doğan Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 1

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet İnci Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

AKP Yedek

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Hakkı Hafif Ortaokul/Lise Yedek 1

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Yakup Parlak Ortaokul/Lise Yedek 2

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Ali Yıldırım İlkokul Yedek 3

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Azem Uysal İlkokul Yedek 4

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Osman Buluş Ortaokul/Lise Yedek 5

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Aliseydi Ovacı Ortaokul/Lise Yedek 6

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi İlyas Baysal Ortaokul/Lise Yedek 7

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Kadir Çelebi İlkokul Yedek 8

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Celal Altuntoprak İlkokul Yedek 9

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Niyazi Siverekli Ortaokul/Lise Yedek 10

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Yusuf Duran Üniversite/Yüksekokul Yedek 11

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Cafer İnce İlkokul Yedek 12

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi İrfan Hafif Ortaokul/Lise Yedek 13

Malatya Darende Adalet Ve Kalkınma Partisi Adil Sönmezler Ortaokul/Lise Yedek 14

Saadet Partisi (SP)

Malatya Darende Saadet Partisi Hasan Ağaca Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Darende Saadet Partisi Şeyh Hamit Korkmaz İlkokul Asil 2

Malatya Darende Saadet Partisi Ahmet Şahin Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Darende Saadet Partisi Bayram Çelik Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Darende Saadet Partisi Hamit Karabaş İlkokul Asil 5

Malatya Darende Saadet Partisi Zeynal Koçkan İlkokul Asil 6

Malatya Darende Saadet Partisi Selim Gökduman İlkokul Asil 7

Malatya Darende Saadet Partisi Mustafa Soylu Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Darende Saadet Partisi Mehmet Delier Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Darende Saadet Partisi Bülent Gökçe Üniversite/Yüksekokul Asil 10

Malatya Darende Saadet Partisi Fatma Özbey Ortaokul/Lise Asil 11

Malatya Darende Saadet Partisi Yunus Emre Karaman Üniversite/Yüksekokul Asil 12

Malatya Darende Saadet Partisi Mustafa Özdemir İlkokul Asil 13

Malatya Darende Saadet Partisi Abdussamed Çiçek İlkokul Kontenjan 1

Malatya Darende Saadet Partisi Salih Soylu Ortaokul/Lise Kontenjan 2

SP Yedek

Malatya Darende Saadet Partisi Durdane Erol İlkokul Yedek 1

Malatya Darende Saadet Partisi Ahmet Turgut Ortaokul/Lise Yedek 2

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Darende Bağımsız Türkiye Partisi Ahmet Haydar Bozkurtoğlu Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Darende Halkların Demokratik Partisi Songül Cebe İlkokul Asil 1

Malatya Darende Halkların Demokratik Partisi Mustafa Altındemir Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Darende Halkların Demokratik Partisi Abdullah Şimşek Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Darende Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Aslan İlkokul Asil 1

Malatya Darende Cumhuriyet Halk Partisi Erol Özbey Ortaokul/Lise Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Orhan Ormancı İlkokul Asil 1

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Hulusi Tokgöz İlkokul Asil 2

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Muharrem Apan Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Şeref Bak Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi İbrahim Çetinkaya Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Köse İlkokul Asil 6  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Arslan İlkokul Asil 7 

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Çetin Ortaokul/Lise Asil 8  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Korkmaz İlkokul Asil 9  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Bektaş Yılmaz İlkokul Asil 10  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Ali Gürbüz Ortaokul/Lise Asil 11  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Kaykaç İlkokul Asil 12 

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Zeynel Pekdemir Ortaokul/Lise Asil 13 

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Gökhan Şahin Ortaokul/Lise Kontenjan 1  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Necmi Kaynak İlkokul Kontenjan 2  

MHP Yedek

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Kara Ortaokul/Lise Yedek 1 

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Faruk Akbaş İlkokul Yedek 2  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Haydar Özdemir Ortaokul/Lise Yedek 3  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Ali Taşcı İlkokul Yedek 4  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Hamit Altındemir İlkokul Yedek 5  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Talan İlkokul Yedek 6  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Muharrem Temel İlkokul Yedek 7  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Demir İlkokul Yedek 8  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Yalçın Koçak İlkokul Yedek 9  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Şaban Budak İlkokul Yedek 10  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Tuncay Boyraz İlkokul Yedek 11  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Abdullah Gökçe İlkokul Yedek 12  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Arif Karaşahin Üniversite/Yüksekokul Yedek 14  

Malatya Darende Milliyetçi Hareket Partisi Özgür Alparslan Ortaokul/Lise Yedek 15

DOĞANŞEHİR

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Gonca Arslan Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Alparslan Çiftalan Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Rustem Çatı Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Gülhaş Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Zeki Sülü İlkokul Asil 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Polat Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Mumcu Ortaokul/Lise Asil 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abuzer Çılğın Ortaokul/Lise Asil 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Bakırcı İlkokul Asil 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Kemal Kılıç İlkokul Asil 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Birişik İlkokul Asil 9

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdulvahap Ürkmez Üniversite/Yüksekokul Asil 10

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bilal Aksoy Ortaokul/Lise Asil 11

Adalet Ve Kalkınma Partisi Muhsin Karaoğlan İlkokul Asil 12

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Demirci Ortaokul/Lise Asil 13

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hakan Çiftçioğlu Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bekir Alpagut İlkokul Kontenjan 2

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çerkez Gül İlkokul Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Tekin Ortaokul/Lise Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Fatih Kabakaş Üniversite/Yüksekokul Yedek 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hamdi Karabıyık Ortaokul/Lise Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Dursun Sığırcı Ortaokul/Lise Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Vedat Zelyurt Ortaokul/Lise Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Yakup Erarslan Ortaokul/Lise Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Soner Zelyurt Ortaokul/Lise Yedek 8

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Serkan Birişik Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi Zeynel Birişik Ortaokul/Lise Asil 2

Saadet Partisi Fahri Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 3

Saadet Partisi Uğur Coşan İlkokul Asil 4

Saadet Partisi Yaşar Kuloğlu Ortaokul/Lise Asil 5

Saadet Partisi Ülfer Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 6

Saadet Partisi Tahir Karakış Ortaokul/Lise Asil 7

Saadet Partisi Abdurrahman Kubat İlkokul Asil 8

Saadet Partisi Süleyman Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 9

Saadet Partisi Hakan Fırat Ortaokul/Lise Asil 10

Saadet Partisi Ercan Birişik Ortaokul/Lise Asil 11

Saadet Partisi Mahir Şahin İlkokul Asil 12

Saadet Partisi Ziya Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 13

Saadet Partisi Kemal Ürkmez İlkokul Kontenjan 1

Haklar ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Hak Ve Özgürlükler Partisi Nihat Doğan İlkokul Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Resul Bozkurtoğlu Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi Mustafa Gençer İlkokul Asil 2

Bağımsız Türkiye Partisi Abuzer Kalik İlkokul Asil 3

İşçi Partisi (İP)

İşçi Partisi Emine Emre Fusun Özcan Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Sevim Şimşek Bayram Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Hasan Alimoğlu Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi Abdurrahman Başak Ortaokul/Lise Asil 3

Halkların Demokratik Partisi Eren Aslan Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Halkların Demokratik Partisi Alibey Karabay Ortaokul/Lise 

Halkların Demokratik Partisi Hayri Yıldırım İlkokul Asil 6

Halkların Demokratik Partisi Ayhan Birişik Ortaokul/Lise Asil 7

Halkların Demokratik Partisi İbrahim Erbaş Ortaokul/Lise Asil 8

Halkların Demokratik Partisi Ali Kemal Kanlıbaş Ortaokul/Lise Asil 9

Halkların Demokratik Partisi Mahmut Kıran Ortaokul/Lise Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Okcu Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Cemal Afşin Ortaokul/Lise Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Şaban Yılmaz Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Metin Coşkun İlkokul Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Memet Bulu Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Erol Kurtulmuş İlkokul Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Bozkurt İlkokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Önder Kali Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Gamze Arslan Üniversite/Yüksekokul Asil 9

Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Buğday İlkokul Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi Efratun Kadızenginoğlu Ortaokul/Lise Asil 11

Cumhuriyet Halk Partisi Fevzi Karagöz İlkokul Asil 12

Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Bozkurt İlkokul Asil 13

Cumhuriyet Halk Partisi Müslim Çılğın İlkokul Kontenjan 1

Cumhuriyet Halk Partisi Kenan Erdem Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Neşet Karakuş Ortaokul/Lise Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Erdal Erdoğan Ortaokul/Lise Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Memet Kıvrak İlkokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi Ergün Karakılıç Ortaokul/Lise Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Selim Salman İlkokul Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi Hanifi Karakaş Ortaokul/Lise Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Bayram Karağöz İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Haci Kaplan İlkokul Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi İbrahim Bağlantı İlkokul Asil 9

Milliyetçi Hareket Partisi Duran Dinçer Ortaokul/Lise Asil 10

Milliyetçi Hareket Partisi Vahit Tüzün İlkokul Asil 11

Milliyetçi Hareket Partisi Ali Ertaş Ortaokul/Lise Asil 12

Milliyetçi Hareket Partisi Ayhan Özbey Ortaokul/Lise Asil 13

Milliyetçi Hareket Partisi Cemal Güler Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi Recai Han Ortaokul/Lise Kontenjan 2

DOĞANYOL

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Halil Erel İşçi İlkokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Ramazan Dönmez Ortaokul/Lise 

Büyük Birlik Partisi Memet Atabey İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Hıdır Taşkın İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Aydoğan Oğuz İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Ramazan Özer İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Ensar Sunal İlkokul Kontenjan 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Özgür Evren Çiftçi Ortaokul/Lise 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Nazlıgül Emekli İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Sekman Çiftçi İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hamza Güngör Ortaokul/Lise 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ramazan Sekman İlkokul

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüsnü Toktaş İlkokul

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bülent Akduman İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Bozdemir İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Fetahmet Bay Esnaf İlkokul Kontenjan 1

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Vahdettin Kayan İlkokul Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Orhan Korkmaz İlkokul Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Kemal Ertaş İlkokul Yedek 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Ata İlkokul Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Muhammed Şahin İlkokul Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Öğretmen İlkokul Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüseyin Gazi Yatkın İlkokul Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Çıray İlkokul Yedek 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Naci Kılıç İlkokul Yedek 9

Demokrat Parti (DP)

Demokrat Parti Cengiz Karul İlkokul Asil 1

Demokrat Parti İbrahim Haloş İlkokul Asil 2

Demokrat Parti Hayrettin Şellik İlkokul Asil 3

Demokrat Parti Hüseyin Üstündağ Ortaokul/Lise Asil 4

Demokrat Parti Fetahmet Sarıca İlkokul Asil 5

Demokrat Parti Abdülvahap Güngör İlkokul Asil 6

Demokrat Parti Hasan Sevinç İlkokul Asil 7

Demokrat Parti Ercan Karaman İlkokul Asil 8

DP Yedek

Demokrat Parti Ramazan Sekman İlkokul Yedek 1

Demokrat Parti Şaban Dönmez Ortaokul/Lise Yedek 2

Demokrat Parti Hasan Can Özcan İlkokul Yedek 3

Demokrat Parti Telo Tektaş İlkokul Yedek 4

Demokrat Parti Sezai Dinç İlkokul Yedek 5

Demokrat Parti Şaban Türkan İlkokul Yedek 6

Demokrat Parti Vehbi Tanrıverdi İlkokul Yedek 7

Demokrat Parti Nadir Say İlkokul Yedek 8

Demokrat Parti Yaşar Ayçiçek İlkokul Yedek 9

Millet Partisi (MP)

Millet Partisi Özcan Öz İlkokul Asil 1

Millet Partisi Abdullah Gül İlkokul Asil 2

Millet Partisi Ramazan Kış İlkokul Asil 3

Millet Partisi Erdal Sekman İlkokul Asil 4

Millet Partisi Osman Yılmaz İlkokul Asil 5

Millet Partisi İhsan Demirtaş İlkokul Asil 6

Millet Partisi Ömer Zeren İlkokul Asil 7

Millet Partisi Rasim Yalçınkaya İlkokul Asil 8

Millet Partisi Vehpi Öz İlkokul Kontenjan 1

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Talat Güzel İlkokul Asil 1

Saadet Partisi Recai Yalçınkaya İlkokul Asil 2

Saadet Partisi Şaban Taş İlkokul Asil 3

Saadet Partisi Abdullah Akkoyun İlkokul Asil 4

Saadet Partisi Abdulkadir Turan İlkokul Asil 5

Saadet Partisi Tevfik Karaduman İlkokul Asil 6

Saadet Partisi Sabri Kahraman İlkokul Asil 7

Saadet Partisi Etem Özbey İlkokul Asil 8

Saadet Partisi Şefik Cengiz İlkokul Kontenjan 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Tayfun Çeri Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Sebahat Bali Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi Behice Aslıyüce Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Cihan Akbaş İlkokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Ertaş İlkokul Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Nevzat Kuzu İlkokul Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Ramazan Giraz Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Ramazan Yalçınkaya Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Hanbey Çakır Ortaokul/Lise Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Özgül İlkokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Ercan Turgut İlkokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Cengiz Ortaokul/Lise Kontenjan 1

CHP Yedek

Cumhuriyet Halk Partisi Hakan Bayram Ortaokul/Lise Yedek 1

Cumhuriyet Halk Partisi Celal Şako İlkokul Yedek 2

Cumhuriyet Halk Partisi Emrah Batıbeyi Ortaokul/Lise Yedek 3

Cumhuriyet Halk Partisi Sebattin Tuncay Ortaokul/Lise Yedek 4

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Geçgel İlkokul Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Gökmen Tuncer İlkokul Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Minnetoğlu İlkokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi Bayram Akın İlkokul Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Süleyman Demirtaş Ortaokul/Lise Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi İbrahim Sekman İlkokul Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Halit Güngör İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Kılıç Ortaokul/Lise Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi Muharrem Kurt İlkokul Kontenjan 1

MHP Yedek

Milliyetçi Hareket Partisi Orhan Tuhan Ortaokul/Lise Yedek 1

Milliyetçi Hareket Partisi Ertem Özbey İlkokul Yedek 2

Milliyetçi Hareket Partisi Celal Çakır İlkokul Yedek 3

HEKİMHAN

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Yaşar Necati Bingöl İşçi İlkokul Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nebi Yiğit Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gülseren Akyüz Cengiz Eczacı Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mesut Öztürk Muhasebe Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Levent Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Süleyman Akaslan Emekli Ortaokul/Lise Asil 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aydın Bulut Esnaf Ortaokul/Lise Asil 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Soner Çiçek Esnaf Ortaokul/Lise Asil 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Necmettin Ayık Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cezmi Doğan Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 9

Adalet Ve Kalkınma Partisi Zihni Kınık Emekli Ortaokul/Lise Asil 10

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Canpolat Çiftçi İlkokul Asil 11

Adalet Ve Kalkınma Partisi Osman Şahin İşci Ortaokul/Lise Asil 12

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aliseydi Yiğit Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 13

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Ünver Esnef Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi İhsan Sarıtaş Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 2

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemil Yiğit İşletmeci Ortaokul/Lise Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gülbahar Oktay Ev Hanımı Ortaokul/Lise Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Karagöz Çiftçi İlkokul Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Akgül Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bayram Demir Operatör Ortaokul/Lise Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Sebahattin Eraslan İşçi Ortaokul/Lise Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nevzat Özbey Esnaf İlkokul Yedek 8

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP)

Özgürlük Ve Dayanışma Partisi Ferda Amanat Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Halil Kandemir Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi Osman Şahin Eczacı Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Saadet Partisi Fatih Sultan Mehmet Kandemir Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Saadet Partisi Ömer Şahin Emekli Ortaokul/Lise Asil 4

Saadet Partisi Halil İbrahim Şahin Serbest Ortaokul/Lise Asil 5

Saadet Partisi Ertuğrul İzci Şöför Ortaokul/Lise Asil 6

Saadet Partisi Murat Şahin Serbest Ortaokul/Lise Asil 7

Hak ve Özgürlükler Partisi (HDP)

Hak Ve Özgürlükler Partisi Mustafa Burkay Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Kadir Hakalmaz Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 1

İşçi Partisi (İP)

İşçi Partisi Haşim Erdoğan Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 1

İşçi Partisi İsmail Aldemir Emekli Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Mutlu Sertkaya Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Sabri Taş Çiftçi İlkokul Asil 3

Halkların Demokratik Partisi Ergül Şakar İşçi Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Akkaya Emekli İlkokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Murat Karayazıcı Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Veysel Dayanır Emekli Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Metin Yücel Emekli Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Cuma Ekici Emekli Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Akbaba Levent Münübüscü İlkokul Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Nadir Kınık Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Ali Altıkulaç Emekli İlkokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Yusuf Öztürk Makinist Ustası Ortaokul/Lise Asil 9

Cumhuriyet Halk Partisi Murat Karlık Emekli İlkokul Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi Hıdır Geyik Oto Tamircisi İlkokul Asil 11

Cumhuriyet Halk Partisi Meral Çelik Ev Hanımı Ortaokul/Lise Asil 12

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Üstün Topçu Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 13

Cumhuriyet Halk Partisi Nevzat Kızılaslan Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Cumhuriyet Halk Partisi Emin Kılıçaslan Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 2

CHP Yedek

Cumhuriyet Halk Partisi Ali Öztürk Emekli Ortaokul/Lise Yedek 1

Cumhuriyet Halk Partisi İbrahim Kılıç Emekli Ortaokul/Lise Yedek 2

Cumhuriyet Halk Partisi Nedim Levent Çiftçi İlkokul Yedek 3

Cumhuriyet Halk Partisi Durmuş Göğebakan Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 4

Cumhuriyet Halk Partisi Bayram Usta Ortaokul/Lise Yedek 5

Cumhuriyet Halk Partisi Doğan Kahraman İlkokul Yedek 6

Cumhuriyet Halk Partisi Nizamettin Yurtseven Ortaokul/Lise Yedek 7

Cumhuriyet Halk Partisi Recep Avşar İlkokul Yedek 8

Cumhuriyet Halk Partisi İhsan Erbaş Ortaokul/Lise Yedek 9

Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Avşar İlkokul Yedek 10

Cumhuriyet Halk Partisi Erdem Yalçın İlkokul Yedek 11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Akyüz Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Alkan Arıkan İşçi Ortaokul/Lise Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Ali Bayram Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi İsmet Yiğit Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Parmaksız Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Tokmak Çiftçi İlkokul Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Şahin Çiftçi İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Halil Karagöz Emekli Ortaokul/Lise Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi Kaya Çetinkaya Operatör Ortaokul/Lise Asil 9

Milliyetçi Hareket Partisi Talip Koca Esnaf Ortaokul/Lise Asil 10

Milliyetçi Hareket Partisi Atakan Soyer Teknisyen Ortaokul/Lise Asil 11

Milliyetçi Hareket Partisi Bülent Ulaş Esnaf Ortaokul/Lise Asil 12

Milliyetçi Hareket Partisi Talip Çavuş Emekli Ortaokul/Lise Asil 13

Milliyetçi Hareket Partisi Melda Pektaş Akgül Çiftçi Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi Alpaslan Yavuz Selim Sarıbaş Turizim Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

MHP Yedek

Milliyetçi Hareket Partisi Adil Demir Çiftçi İlkokul Yedek 1

Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Kahraman Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 2

Milliyetçi Hareket Partisi Bekir Tuncay Kandemir İşçi Ortaokul/Lise Yedek 3

KALE

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Ali Koyuncu Mühendis Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Mustafa Kılıç Esnaf Ortaokul/Lise Asil 1

Büyük Birlik Partisi Mehmet Dede Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Yaşar Koca Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hacı Bayram Özbay Emekli Ortaokul/Lise Asil 2 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Altunbey Serbest İlkokul Asil 3 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Şükrü Gök Serbest Ortaokul/Lise Asil 4 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nevzat Gül Öğretim Görevlisi Üniversite/Yüksekokul Asil 5  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gafar Altunok Serbest İlkokul Asil 6  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aydın İzci Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aşhan Ekici Ev Hanımı Ortaokul/Lise Asil 8  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Baysar Ortaokul/Lise Kontenjan 1  

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Fırat İlkokul Yedek 1  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Akbaş İlkokul Yedek 2  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Kızılbuğa Üniversite/Yüksekokul Yedek 3  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Öztop Ortaokul/Lise Yedek 4 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ümit Resul Çetin Ortaokul/Lise Yedek 5  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Fırat İlkokul Yedek 6 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ramazan Fırat Ortaokul/Lise Yedek 7  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bekir Koca İlkokul Yedek 8 

Demokrat Parti (DP)

Demokrat Parti Ahmet Çetinkaya Ortaokul/Lise Asil 1  

Demokrat Parti Ömer Buldur İlkokul Asil 2  

Demokrat Parti Cemil Fırat İlkokul Asil 3  

Demokrat Parti Feyyaz İpek İlkokul Asil 4  

Demokrat Parti Eşvet Kayaduman İlkokul Asil 5  

Demokrat Parti Süleyman Karabulut İlkokul Kontenjan 1  

DP Yedek

Demokrat Parti Hasan Karaman Yedek 1  

Demokrat Parti Hüseyin Karaman Yedek 2  

Demokrat Parti Burhan Taşkıran Yedek 3  

Demokrat Parti Gökhan Mermer Yedek 4  

Demokrat Parti Hacı Pektaş Yedek 5  

Demokrat Parti Enver Kayaduman Yedek 6  

Demokrat Parti Ali Kayaduman Ortaokul/Lise Yedek 7  

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Mehmet Sabri Cengiz Serbest İlkokul Asil 1 

Saadet Partisi Abdulvahap Temur Serbest Ortaokul/Lise Asil 2 

Saadet Partisi Celal Kayaduman Serbest Ortaokul/Lise Asil 3 

Saadet Partisi Resul Karaca Serbest İlkokul Asil 4  

Saadet Partisi Serdar Çetinkaya Sersest Ortaokul/Lise Asil 5 

Saadet Partisi Suat Sevli Sersest İlkokul Asil 6  

Saadet Partisi İshak Toktaş Serbest İlkokul Asil 7  

Saadet Partisi Davut Akgül Serbest Ortaokul/Lise Asil 8  

Saadet Partisi Mehmet Akdeniz Serbest Ortaokul/Lise Kontenjan 1  

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Ahmet Altınok Esnaf İlkokul Asil 1  

Bağımsız Türkiye Partisi Cumali Biçici Çiftçi İlkokul Asil 2  

Bağımsız Türkiye Partisi Ersin Aslan Çiftçi İlkokul Asil 3  

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Celal Toper Çiftçi Üniversite/Yüksekokul Asil 1  

Halkların Demokratik Partisi Hasan Doğan Çiftçi İlkokul Asil 2 

Halkların Demokratik Partisi Ramazan Yıldız Çiftçi İlkokul Asil 3 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Kapıkıran Ortaokul/Lise Asil 1  

Cumhuriyet Halk Partisi Zekeriya Emek İlkokul Asil 2  

Cumhuriyet Halk Partisi Yunus Kayaduman İlkokul Asil 3  

Cumhuriyet Halk Partisi Sema Şimşek Üniversite/Yüksekokul Asil 4 

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Gülçek İlkokul Kontenjan 1  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Osman Çelik Çiftçi İlkokul Asil 1  

Milliyetçi Hareket Partisi Yakup Karabulut Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2  

Milliyetçi Hareket Partisi Muzaffer Karaca Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 3  

Milliyetçi Hareket Partisi Hacı Ali Demirkol Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4 

KULUNCAK

Demokratik Sol Parti (DSP)

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti İsmail Kul Çiftçi İlkokul Asil 1

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Gazi Özer Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Mustafa Çelik Esnaf Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Rıza Yılmaz Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Bahri Şekerci Esnaf Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Mustafa Güney Çiftçi İlkokul Asil 6

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Ziya Doğan Çiftçi İlkokul Asil 7

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Mehmet Mecit Çiftçi İlkokul Asil 8

Malatya Kuluncak Demokratik Sol Parti Müslüm Yılmaz Kalite Kontrol Uzmanı Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Kuluncak Türkiye Komünist Partisi Şule Dede Mimar Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Erdoğan Gürbüz Esnaf İlkokul Asil 1

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Fikret Kul Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Nurettin Aslan Çiftçi İlkokul Asil 3

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Bilal Korkmaz İşçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Kenan Şekerci Çiftçi İlkokul Asil 5

Malatya Kuluncak Büyük Birlik Partisi Hüseyin Güzel Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Hacı Bekir Gürbüz Emekli İlkokul Asil 1

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Yılmaz Emekli İlkokul Asil 2

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Bekdaş Esnaf İlkokul Asil 3

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Alaaddin Kul Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Ercan Çoban Esnaf Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Naci Bulut Emekli İlkokul Asil 6

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüseyin Geyik Esnaf İlkokul Asil 7

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi Gürsel Yılmaz Esnaf İlkokul Asil 8

Malatya Kuluncak Adalet Ve Kalkınma Partisi İrfan Pişgin Çiftçi İlkokul Kontenjan 1

Saadet Partisi (SP)

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Murat Aktaş Çiftçi İlkokul Asil 1

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Nuri Kavak Serbest Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Ali Zengin Esnaf İlkokul Asil 3

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Kemal Göğebakan Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Hüseyin Kılıç Serbest İlkokul Asil 5

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Hamit Güvenç Serbest İlkokul Asil 6

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Erdoğan Kılıç Serbest Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Metin Çelik Serbest İlkokul Asil 8

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Asef Acar Serbest Ortaokul/Lise Kontenjan 1

SP Yedek

Malatya Kuluncak Saadet Partisi İlhan Zengin Emekli İlkokul Yedek 1

Malatya Kuluncak Saadet Partisi Ali Nacar Serbest İlkokul Yedek 2

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Kuluncak Bağımsız Türkiye Partisi Fikret Algüverçin Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Kuluncak Halkların Demokratik Partisi Tülay Kınık İşçi Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Kuluncak Halkların Demokratik Partisi Ulaş Kavloğan İşçi Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Kuluncak Halkların Demokratik Partisi Hasan Bali Serbest Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Kuluncak Halkların Demokratik Partisi Ali Şükran Aslıyüce Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Gürkan Emekli İlkokul Asil 1

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Zeki Şahin Çiftçi İlkokul Asil 2

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Göbenli Emekli İlkokul Asil 3

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Ali Yıldırım Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Abbas Büyük Çiftçi İlkokul Asil 5

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Veli Ögütcü Çiftçi İlkokul Asil 6

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Ali Özer Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Zeynel Türkoğlu Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Malatya Kuluncak Cumhuriyet Halk Partisi Metin Arıkan Çiftçi Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Mahmut Göney Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Şeyh Hamit Gökduman Çiftçi İlkokul Asil 2

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Mustafa Kılıç Esnaf İlkokul Asil 3

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Erdoğan Gürkan Emekli Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Lütfi Yılmaz İşçi Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Bekir Kılıç Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Cengiz Çiftçi İlkokul Asil 8

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi İsmail Zengin Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Erol Güzel Emekli Ortaokul/Lise Yedek 1

Malatya Kuluncak Milliyetçi Hareket Partisi Savaş Parmaksız Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 3

PÜTÜRGE

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Pütürge Türkiye Komünist Partisi Şahin Arlı İlkokul Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Aslan Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Sefer Beyhan İlkokul Asil 2

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Avşar Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi İzzet Çelik İlkokul Asil 4

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Timurtaş İlkokul Asil 5

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Aslan İlkokul Asil 6

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Özcan Yıldırım İlkokul Asil 7

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Candan İlkokul Asil 8

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Metin Ay Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Ramazan Yıldız İlkokul Asil 10

Malatya Pütürge Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Reşat Güzel Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 1

Saadet Partisi (SP)

Malatya Pütürge Saadet Partisi Nurettin Özhasar İlkokul Asil 1

Malatya Pütürge Saadet Partisi Abuzer Korkut İlkokul Asil 2

Malatya Pütürge Saadet Partisi Seydi Altuntaş İlkokul Asil 3

Malatya Pütürge Saadet Partisi Ramazan Dündar İlkokul Asil 4

Malatya Pütürge Saadet Partisi Mehmet Kartalmış İlkokul Asil 5

Malatya Pütürge Saadet Partisi Aydın Erdoğan İlkokul Asil 6

Malatya Pütürge Saadet Partisi Sadim Karabulut İlkokul Asil 7

Malatya Pütürge Saadet Partisi Engin Yakışık İlkokul Asil 8

Malatya Pütürge Saadet Partisi Sabri Karabatak İlkokul Asil 9

Malatya Pütürge Saadet Partisi Mustafa Bulut İlkokul Asil 10

Malatya Pütürge Saadet Partisi Mehmet Öner Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Pütürge Bağımsız Türkiye Partisi Ayten Kaloğlu İlkokul Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Pütürge Halkların Demokratik Partisi Ali Doğan İlkokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Pütürge Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Erdoğan İlkokul Asil 1

Malatya Pütürge Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Karabatak İlkokul Asil 2

Malatya Pütürge Cumhuriyet Halk Partisi Basri Türkeri İlkokul Asil 3

Malatya Pütürge Cumhuriyet Halk Partisi Alaattin Dağhan İlkokul Asil 4

Malatya Pütürge Cumhuriyet Halk Partisi Oktay Türkeri Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Bayram Karaaslan İlkokul Asil 1

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Güzel İlkokul Asil 2

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Yılmaz Akçakoç İlkokul Asil 3

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Nadim Culum Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Salih Çiçek Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Gören İlkokul Asil 6

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Karabulut İlkokul Asil 7

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Kolu İlkokul Asil 8

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Akbudak İlkokul Asil 9

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Ali Osman Geyik Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Pütürge Milliyetçi Hareket Partisi Burhan Akköse İlkokul Kontenjan 1

YAZIHAN

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Malatya Yazıhan Türkiye Komünist Partisi Mehmet Avcı İşçi İlkokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Malatya Yazıhan Büyük Birlik Partisi Alirıza Ulutaş Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Yazıhan Büyük Birlik Partisi Bayram Gürbüz Çiftçi İlkokul Asil 2

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Kadir Yoldaş Esnaf Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Resul Sarıgül Serbest Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Reşit Hacıoğlu Esnaf İlkokul Asil 3

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Ömer Karadoğan Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Hamdi Göçer Serbest İlkokul Asil 5

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Cengiz Yılmaz Esnaf Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Fehmi Karakoç Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Semra Karatepe Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Barut Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Yunus Karadaş Esnaf Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Yazıhan Adalet Ve Kalkınma Partisi Selim Gültekin Esnaf İlkokul Kontenjan 1

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP)

Malatya Yazıhan Özgürlük Ve Dayanışma Partisi Levent Kara İşçi Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Saadet Partisi (SP)

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Alhas Ölmez Emekli İlkokul Asil 1

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Bekir Uluçay Serbest İlkokul Asil 2

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Yaşar Karakuş Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Vahap Toy Serbest İlkokul Asil 4

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Ali Gürbüz Serbest İlkokul Asil 5

Malatya Yazıhan Saadet Partisi İsmail Ağyol Serbest Ortaokul/Lise Asil 6

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Ahmet Öztürk Çiftçi İlkokul Asil 7

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Vahap Yiğit Serbest İlkokul Asil 8

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Basri Işık Çiftçi İlkokul Asil 9

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Cafer Aslan Serbest İlkokul Asil 10

Malatya Yazıhan Saadet Partisi Davut Korkmaz Çiftçi İlkokul Kontenjan 1

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Malatya Yazıhan Hak Ve Özgürlükler Partisi Memet Kızıldağ Emekli İlkokul Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Malatya Yazıhan Bağımsız Türkiye Partisi Ahmet Özer Esnaf İlkokul Asil 1

İşçi Partisi (İP)

Malatya Yazıhan İşçi Partisi Mustafa Çam İşçi Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Sebahat Karahan Ev Hanımı Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Yusuf Aziz Sertkaya Emekli Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Ali Horuz Çiftçi İlkokul Asil 3

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Salih Bayar Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Cafer İncesu Çiftçi İlkokul Asil 5

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Musa Bayar Çiftçi İlkokul Asil 6

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Ahmet Sertkaya Emekli İlkokul Asil 7

Malatya Yazıhan Halkların Demokratik Partisi Salman Güler Çiftçi İlkokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Ali Perktaş Emekli İlkokul Asil 1

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Riza Şimşek Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Yeter Esnaf Ortaokul/Lise Asil 3

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Hüseyin İncesu Çifçi Ortaokul/Lise Asil 4

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Güler Çifçi Ortaokul/Lise Asil 5

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Levent Cavlak Arkeolog Üniversite/Yüksekokul Asil 6

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Özden Veteriner Teknisyeni Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Müslüm Şimşek Çifçi Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Çağlar Emekli Ortaokul/Lise Asil 9

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Şahmurat Çalışkan Çifçi Ortaokul/Lise Asil 10

Malatya Yazıhan Cumhuriyet Halk Partisi Mahsuni Doğan Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Duran Şahin Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Lütfi Sulu İnşaatçı Ortaokul/Lise Asil 2

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Nevzat Çıblak İnşaatçı İlkokul Asil 3

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Celal Aslan Çiftçi İlkokul Asil 4

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Zekeriye Gürbüz Çifçi İlkokul Asil 5

Malatya Yazıhan Milliyetçi Hareket Partisi Kemal Aslan Çifçi İlkokul Asil 6

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."