Final

Örnek Resim


Malatyalife Residence

Malatya Haber -

Bağımsız, Sorumlu, Güvenilir, Tavizsiz..

Bağımsız, Sorumlu, Güvenilir, Tavizsiz..
 • 15.04.2017

Sanal ortamda 15 Nisan 2002’de, “Malatya’nın ve Malatyalıların Özgür Sesi” olma iddiasıyla yayına başlayan malatyahaber.com, bir yaş daha büyüdü.

15 yıl önce, Malatya’da Görüş Gazetesi‘nde gazetecilik mesleğine başlayan ve o yıllarda ABD’de sürdüren Fuat Kozluklu‘nun önerisi, kardeşi Gazeteci Suat Kozluklu ve Malatya’dan da Gazeteci İsmet Yalvaç‘ın katkılarıyla yola çıkan malatyahaber.com; bağımsız, ciddi, sorumlu ve güvenilir, tavizsiz habercilik, yayıncılık, sadece gerçekten ve doğrudan taraf olma ilkelerinden ödün vermeden, Malatya’nın ve Malatyalıların sesi oldu.

Geride kalan zaman sürecinin her anında bunu ortaya koyan malatyahaber.com’un, büyümesine, gelişmesine katkı sağlayan ‘gerçek’ gazeteci arkadaşlarımıza, yazarlarımıza ve tabi bu emeği ilgileriyle karşılıksız bırakmayan okurlarımıza teşekkürlerimizle..

malatyahaber.com

Etiketler:

Yorumlar
 1. canani dedi ki:

  Malatyanın eksitemediği tarafsızlık ilkesinde taviz vermeyen tek olan Sayın İsmet YALVAÇ’a başarılı nice seneler dileriz

 2. MEHMET AKBAŞ dedi ki:

  10 yıldan beri siteniziin takipçisiyim emeğinize sağlık.güzel hemşerilerim.doğanşehirliyim gaziantepte memurum.sagılar.

 3. Mustafa Toprak- Malatya Valisi dedi ki:

  Tarafsız, ilkeli, objektif habercilik ve yayın anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan malatyahaber.com’un 15. yaşını kutlar, 15. yılında da ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına devam edeceğine olan inancımla nice başarılı yıllar dilerim.

 4. Hacı Uğur Polat- Yeşilyurt Belediye Başkanı dedi ki:

  15 Nisan 2002 yılından bu yana yayıncılığını sürdüren http://www.malatyahaber.com yayınında emeği geçen herkesi içtenlikle kutlar, yayın hayatında başarılar dilerim.

  Haber sitemizin 15. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle; ilk günden bu güne emeği geçen başta Sayın İsmet Yalvaç olmak üzere kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden, okuyucusuna kadar tebrik eder, başarılar dilerim.

 5. Nihat Abacı- Basın İlan Kurumu Şube Müdürü dedi ki:

  15’nci yaşınızı kutlar, daha nice başarılı yayın yılı temenni ederim.

  Selam eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

 6. gençlik44.com dedi ki:

  Malatyaspor Taraftarlar Derneği Gençlik 44 Olarak 15inci Yaşını Kutlarız

 7. MUSTAFA OĞUZ dedi ki:

  TEBRİK EDER AYDINLIK SENELER DİLERİM.

 8. mehmet ozerdem dedi ki:

  Daha dün gibi zaman su gibi çok yol alınmalı tarafsızlık yakışıyor selam ve sevgiler.

 9. Dr M Sezai Demirel dedi ki:

  Tebrikler Kutluyorum İyi Ki Varsınız

 10. ORHAN TUĞRULCA dedi ki:

  Daha nice on beş yıllara… Emeği geçen tüm çalışanları tebrik eder, başarılar dilerim.

 11. cafer GÜL dedi ki:

  Emeği geçen tüm çalışanlarınızın eline sağlık…. Daha nice yıllar Malatya halkıyla beraber olmanızı diliyorum…

 12. Ali cengiz dedi ki:

  Tek kelime ile Malatya nın sigortasısınız başarılarınızın devamını diliyorum emeği gecenleri yürekten kutluyorum iyiki varsınız yolunuz açık olsun

 13. mamo dedi ki:

  keşke 15 yıl önce olmayayaydunuz

 14. Dilaver GÜR dedi ki:

  15 Yıldır Malatya’nın ve Malatyalının gözü kulağı oldunuz… Daha nice 15 yıllara… Kutlu olsun…
  Dilaver GÜR
  Malatya Doğanşehirliler Derneği Başkanı

 15. On beş yıl önce kurulmuş ve kurum olmuşsunuz.
  İyi ki varsınız.
  Siz’de okuyunca güvenip araştırmadan her yerde dile getirebiliyoruz.
  Bizden duyan da, kaynağı öğrenince inanıyor.
  Bir daha söylüyorum ki iyi ki kurulmuş ve kurumlaşmışsınız.
  Kuranlara, yazanlara, yayımlayanlara selamlar, teşekkürler.
  Nice yıllara…
  Av. Selahattin Sarıoğlu/CHP Battalgazi Başkanı

 16. Malatya sevdalısı dedi ki:

  10 yıldır her gün ama her gün Malatya Haberi okuyorum bir gün dahi kaçırsam ertesi gün o eksikliği hissediyorum başarılarınızın devamını dilerim iyi ki varsınız sayenizde Türkiye’nin yer yerinden Malatya yı takip edebiliyoruz en büyük gücünüz tarafsız ve objektif olmanız saygılarımla nice 15 yıllara

 17. ahmet dedi ki:

  Nice başarılı yıllara. Takipçiniz olmaya devam edeceğim.

 18. Kemal dedi ki:

  Her gün defalarca tıklayarak, anlık Malatya haberlerine ulaştığım Malatya Haber sitesine nice 15 yıllar ve başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

 19. M.Kadıoğlu dedi ki:

  Nice güzel haberler yapmanız dileği ile uzun ve başarılı bir yayın hayatı dilerim; Malatyamızın ve basınımızın güzel insanları.

 20. Mehmet SATILMIŞ dedi ki:

  Kurulduğu günden bu yana Tarafsız ve Doğru haberleri ile Malatya’da ismini koruyan ” Malatya Haber ” sayfasına ve tüm emeği geçen ekibine sunmuş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkürler ediyorum.. Tarafsız ve Doğru Haberler Sunulması Dileğiyle Nice Yıllara…

 21. Veli Ağbaba- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili dedi ki:

  Basın demokrasi ve toplumsal hayata yön veren en önemli güçlerden biridir. Basının ülke gerçeklerini objektif bir şekilde kamuoyuna aktarması, tarafsızlığa gölge düşürmeden yayın hayatını sürdürmesi maalesef son yıllarda özlem duyulur hale gelmiştir. Türkiye’nin tüm renklerinin gazete sayfalarına, televizyon ekranlarına, internet sitelerine yansımasını görememek üzüntü vericidir.

  Bu çerçevede yayın çizginizin, toplumun bu ihtiyacını ve özlemini duyduğu talebi karşılamasında örnek olduğunu ve Malatya’da gazetecilik alanında gösterdiğiniz başarılı çalışmalarınızı yakından takip ettiğimi belirtmek isterim.

  Malatyahaber.com internet sitesinin 15. kuruluş yıldönümünü kutluyor, sitenizin gelişip büyümesi için bugüne kadar emek veren köşe yazarları, muhabirler, editörler ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

 22. Mustafarir dedi ki:

  Amman tarafsız olun

 23. Mustafarir dedi ki:

  Tebrikler basarilar

 24. Malatyalı dedi ki:

  Yayın hayatınızda başarılar.şampiyon Malatyaspor

 25. Nabi şavata dedi ki:

  15 yıllık yayın hayatınızı kutluyorum. Malatya ile ilgili haberleri, tarafsızlık duygusu içerisinde okuyucularına ulaştıran gazeteniz aynı zamanda Malatyamızın gelişimi , yatırımları takibi konusundaki hassasiyetinde takdiri şayandır. Nice yıllara , sevgilerimle

 26. Orhan Gündüz dedi ki:

  Malatyamıza dair haberler için güne başlarken ilk tıklama yerimiz, iyi ki varsınız. Nice 15 yıllara.

 27. Hasan Ali dedi ki:

  Yyerel sorunları, politikaları, haberleri ele alış biçiminizi beğeniyorum gerçek haberciliğin peşindesiniz başarılarınızın devamını dilerim.

 28. M.Sinan ÖZTAN dedi ki:

  Vazgeçilmez Haber sitesi Malatyahaberin 15 yılı kutlu olsun.Emeği geçenleri kutlarım.Nice 15 yıllara.

 29. MÜHENDİS dedi ki:

  Malatya Haber iyiki varsınız.Daha nice uzun yıllar yayınlar dilerim.Malatya’mızda doğruluktan,dürüstlükten ve cumhuriyetçilikten ödün vermeden yaptığınız yayınlarınızı bilgisayarımızdan ve telefonlarımızdan devamlı güvenerek takip ediyoruz.Selamlar.

 30. öner karaöz dedi ki:

  Umarım 41, 51 … yaş gününü de görsün

 31. Servet Özdemir dedi ki:

  Gurbetten Malatyayı ve Malatya’nın gündemini her gün sizden takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 32. recep solmaz dedi ki:

  Sanal ortamda Malatyamızın marka değerini yükselten yanılmadan yanıltmadan yanıttırılmadan tavizsis .Malatyanın gerçek kariyerli düzgün dürüst spor adamlarının fikirlerine sahip çıkmanız.Malatyamızın her türlü spor branşlarında yozlaşmaktan itibarsizlıklaştırmaktan menfaatden çaresizleşmekten kurtarmak için.spor AHLAKINI geliştirmek adına MALATYA HABER:COM önderlik yapmanız bu yıllara mutlu ve huzurlu başarılı gelmenıze ışık tutmuştur.BU IŞIĞIN SÖNMEZİNE biz okuyucular izin vermeyeceğiz.Malatyanın kalitesi herzaman değerlenecektir .NİCE YILLARA…..

 33. Emrah dedi ki:

  Birde haber yazımı ve başlıklarını düzeltseniz.

 34. mesut dedi ki:

  Kaliteli tarafsız objektif tif yayın akışınız dan dolayı Malatya haberi kuran ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.bir okuyucunuz ve takipçi biz olarak nice 15 ci yılınızı kutlu luyorum.takipciniz olarak inşallah 30 cu yılınızıda bu yayın akışınız ile bir lik de kutlamak dileğile emeğinize sağlık.

 35. HAYIRLI OLSUN MALATYAYA

 36. Ozz dedi ki:

  Nice 15 yıllara.Başarılı çalışma larınızn devam etmesi dileğiyle. ..Malatya Haber ailesine selamlar.

  1. beşiktaşlı dedi ki:

   başarılı çalışmalarınız devam etmesini dilerim

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."