Final

OpelMalatyalife Residence

Malatya Haber -

EYMS Adana’da ‘Futbol’ Oynadı ve Kazandı: 1-2

EYMS Adana’da ‘Futbol’ Oynadı ve Kazandı: 1-2
 • 08.05.2017

Evkur Yeni Malatyaspor, Adana Demirspor deplasmanında “elmas” değerinde 3 puan çıkardı ve yeniden liderliği ele geçirdi: 1-2. Geçtiğimiz hafta Salı günü Bandırma’da 5-0 yenilen kadronun ağırlıkta olduğu onbirle sahaya çıkan Evkur Yeni Malatyaspor, karşılaşmanın her iki yarısında da rakibine göre mücadeleci ve etkili oyun sergiledi.  Ev sahibi takım 48. dakikada Pote’nin penaltı golüyle öne geçerken, EYMS bu gollere 52.dakikadaYiğitcan ve 73. dakikada İrfan’ın penaltıdan attığı gollerle yanıt verdi ve bu önemli karşılaşmayı 2-1 kazandı.

STAT: 5 Ocak Fatih Terim-Adana

HAKEMLER: Serkan Tokat (Ankara Bölgesi-Süper Lig Hakemi), Yusuf Bozdoğan (İstanbul Bölgesi-Süper Lig Yardımcı Hakemi), Mustafa Savranlar (Kayseri Bölgesi-Süper Lig Yardımcı Hakemi), 4. Hakem Yiğit Arslan (İzmir Bölgesi-B Klasman Hakemi)

ADANA DEMİRSPOR: 17. Fevzi Elmas, 2. Göksu Alhas, 5. Servan Taştan, 6. Mehmet Taş, 8. Mustafa Durak (Dk.84 11. Waldison Rodrigues De Souza), 9. Mickael Franck Pote, 18. Petar Grbic (Dk.69 10. Sercan Kaya), 30. Oğuzhan Berber, 41. Berkay Samancı (Dk.79 87. Leroy Marten Glovanni George), 44. Tiago Queiroz Bezerra, 60. Alican Karadağ
YEDEKLER: 7. Tufan Kelleci, 10. Sercan Kaya, 14. Timuçin Aşcıgil, 15. Emrullah Şalk, 67. Berat Tosun, 11. Waldison Rodrigues De Souza, 87. Leroy Marten Glovanni George
TEKNİK SORUMLU: Tekin İncebaldır

EVKUR YENİ MALATYASPOR: 25. Ertaç Özbir, 2. Caner Arıcı, 3. Sedat Ağçay, 7. Michael Pereira, 10. İrfan Başaran (Dk83 88. Murat Yıldırım), 11. Eren Tozlu, 14.Okechukwu Godson Azubuike, 16. Sadık Çiftpınar (Dk.33 5. Yiğitcan Erdoğan), 17. Boubacar Dialiba Diabang (Dk.63 29. Amamchi Augustine İwuji-Amutu), 20. Murat Akça, 61. Rahman Buğra Çağıran
YEDEKLER: 18. Hakan Canbazoğlu, 4. Mehmet Sak, 5. Yiğitcan Erdoğan, 19. Sunday Mba, 29. Amamchi Augustine İwuji-Amutu, 39. Ahmet Aras, 88. Murat Yıldırım
TEKNİK SORUMLU: İrfan Buz

GOLLER: Dk. 48 Mickael Franck Pote penaltıdan (Adana Demirspor), Dk.52 Yiğitcan Erdoğan, Dk.73 İrfan Başaran penaltıdan (Evkur Yeni Malatyaspor)

SARI KARTLAR: Dk. 50 Petar Grbic, Dk.66 Servan Taştan, Dk.86 Alican Karadağ (Adana Demirspor), Dk. 26 Caner Arıcı, Dk. 48. Rahman Buğra Çağıran, Dk.50 Okechukwu Godson Azubuike, Dk.76 Amamchi Augustine İwuji-Amutu, Dk.90+2 Sedat Ağçay (Evkur Yeni Malatyaspor).

Dakika 2: Adana Demirsporlu futbolcuların anlaşmazlığı sonrası topu kapan Pereira sağdan hareketlendi ve kaleyi denedi, kaleci Fevzi topu kontrol etmekte zorlanmadı.

Dakika 3: İrfan’ın kullandığı serbest vuruşta kaleci Fevzi, kalesini terk ederek, çift yumrukla topu uzaklaştırdı.

Dakika 4: Dialiba’nın soldan ortasında Pereira altı pas içerisinde topa yetişemedi, arka alana doğru açılan topu Adana Demirspor defansı uzaklaştırdı.

Dakika 8: Azubuike’nin uzun pasında Eren sol çaprazdan iyi hareketlendi, kaleci Fevzi’yi geçerek topu ağlara gönderdi ancak ofsayt gerekçesiyle ağlara giden top gol değeri kazanmadı.

Dakika 11: Grbic sağdan iyi hareketlendi ve ortasını yaptı. Kaleci Ertaç üzerine gelen topu kontrol etti.

Dakika 12: Azubuike’nin pası sonrası İrfan, Dialba’yı gördü. Dialiba dengesini kaybedince tehlike büyümeden sona erdi.

Dakika 13: Azubuike’nin pasında ceza sahası içerisinde topla buluşan Eren, mutlak gol pozisyonunda topu yandan auta attı.

Dakika 15: Grbic’in sağdan içeriye çevirdiği topa Murat Akça müdahale etti ve tehlikeyi savuşturdu.

Dakika 17: Azubuike sağdaki Pereira’ya uzun pasla topu aktardı. Pereira, arkadan bindiren Caner’i gördü. Caner, ceza sahasına Eren’e topu göndermek istedi ancak pasın şiddetini ayarlayamayınca tehlike büyümeden sonlandı.

Dakika 19: Mustafa’nın soldan ortasında önce Pote, daha sonra arka direkte Grbic topa dokunamadı ve top direkt auta çıktı.

Dakika 21: Caner’in sağdan ortasında Dialiba’dan önce Fevzi kalesini terk ederek, topu kontrol etti.

Dakika 23: Pote’nin sandığa yaptığı faul sonrası serbest vuruşu İrfan kullandı. İrfan’ın direkt kaleyi denediği serbest vuruşta, kaleci Fevzi topu kontrol etmekte zorlanmadı.

Dakika 24: Pereira, Adana Demirspor ceza alanı ön çizgisinde İrfan’a pasını verdi, İrfan müsait pozisyondaki Azubuike’yi gördü. Azubuike’nin şutunda kaleci Fevzi direk dibine iyi uzandı ve topu kornere çeldi.

Dakika 33: EYMS’de sakatlanan Sadık’ın yerine Yiğitcan oyuna dahil oldu.

Dakika 29: Rahman’ın Grbic’e yaptığı hareketi hakem faul olarak nitelendirdi. Göksu’nun kullandığı serbest vuruşta Pote, Sadık ile birlikte hareketlendi ancak topa dokunamadı. Top, auta çıktı. Sadık bu pozisyonda sakatlık geçirdi ve oyuna devam edemedi.

Dakika 36: Caner’in sağdan ortasında Alican araya girdi ve topun Eren’e gelmesini önledi.

Dakika 37: Sedat’ın kullandığı korner atışında Yiğitcan kafayı vurdu ancak bu pozisyonda hakem, Yiğitcan’ın Pote’ye yaptığı hareketi faul olarak değerlendirdi.

Dakika 41: Pereira’nın havadan pasında Dialiba topu iyi kontrol etti ve indirdi ancak pasını istediği gibi aktaramayınca Adana Demirspor defansı tehlikeyi uzaklaştırdı.

Dakika 42: Tiago, sol çaprazdan topu kendisi getirdi. Sol ayakla kaleyi denedi ancak top, yandan auta çıktı.

Dakika 44: Rahman’ın kullandığı taç atışında Dialiba, İrfan’a güzel bir pas gönderdi. İrfan’ın ortasında Pereira topa dokunamadı.

İlk yarının sonuna oynanmamış süre olarak 2 dakika ilave edildi.

Maçın ilk yarısı 0-0 eşitlikle sonuçlandı.

Dakika 48: Pote’nin duruşu, sırtı dönük haldeki Rahman Buğra’nın eline çarptı. Hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Pote takımını öne geçirdi: 1-0

Dakika 47: Dialiba’nın Tiago’ya yaptığı hareket sonrası hakem faulü işaret etti. Tiago’nun kullandığı serbest vuruşta savunma dokundu. Dönen topu Pote kontrol etti, dönerek vurdu, Rahman’ın koluna çarpan top sonrası hakem beyaz noktayı gösterdi.

Dakika 48: Pote, penaltı atışını gole çevirdi ve Adana Demirspor’u 1-0 önde geçirdi: 1-0.

Dakika 51: Dialiba’nın ortasında Eren dokunamadı, Pereira seken topu kaleye gönderdi kaleci Fevzi kornere çeldi.

Dakika 52: E.Yeni Malatya’nın sağdan geliştirdiği atakta, İrfan’ın ortaladığı topa Yiğitcan yükseldi, kafayı vurdu ve golü kaydetti: 1-1

Dakika 57: Pereira sağ kanattan yerden topu Eren ile buluşturmak istedi ancak Alican araya girterek, tehlikeyi savuşturdu.

Dakika 58: Rahman’ın ortasında Eren kafayı vurdu ancak etkili olmayan kafa vuruşu sonrası kaleci Fevzi topu rahatlıkla kontrol etti.

Dakika 60: Pereira’nın sağdan sert ortasında Eren altı pas içerisinde topa dokunamadı.

Dakika 64: servan uzaktan şansını denedi top, farklı şekilde yandan auta çıktı.

Dakika 65: Mustafa’nın soldan ortasında Pote’den önce kaleci Ertaç topu kontrol etti.

Dakika 68: Caner’in ortasında savunma araya girdi, Caner bir kez daha topla buluştu pasında Amutu kafayı vurdu top savunmaya çarptı dönen topa Pereira vurdu ancak top bir kez daha defanstan döndü. Bu pozisyonda Evkur Yeni Malatyasporlu futbolcular penaltı bekledi ancak hakem maçı devam ettirdi.

Dakika 69: Caner’in ortasında Amutu’dan önce defans araya girdi.

Dakika 73: Yeni Malatyaspor kontraatağında, soldan cezaalanına giren Amutu, topu kaleciden aşırmak istedi, top kaleciyi geçti, ancak Amutu kalecinin müdahalesiyle kendini yerde buldu. Hakemin kararı penaltı oldu. Atışı kullanan İrfan EYMS’yi öne geçirdi: 1-2

Dakika 78: Göksu’nun ortasında Tiago müsait pozisyonda kafayı istediği gibi vuramadı.

Dakika 81: Göksu’nun sağdan ortasında Pote kafayı vurdu top, yandan auta çıktı. Bu pozisyon öncesinde İrfan Başaran sakatlık geçirdi. Serkan Tokat, İrfan yaklaşık 2 dakika yerde kalırken, maçı devam ettirdi. İrfan maça devam edemedi ve yerine Murat Yıldırım oyuna dahil oldu.

Dakika 85: Murat Yıldırım’ın pasıyla Amutu hareketlendi ve topla buluştu ancak hakem ofsayta hükmetti.

Dakika 78: Göksu’nun ortasında Tiago müsait pozisyonda kafayı istediği gibi vuramadı.

Dakika 81: Göksu’nun sağdan ortasında Pote kafayı vurdu top, yandan auta çıktı. Bu pozisyon öncesinde İrfan Başaran sakatlık geçirdi. Serkan Tokat, İrfan yaklaşık 2 dakika yerde kalırken, maçı devam ettirdi. İrfan maça devam edemedi ve yerine Murat Yıldırım oyuna dahil oldu.

Dakika 85: Murat Yıldırım’ın pasıyla Amutu hareketlendi ve topla buluştu ancak hakem ofsayta hükmetti.

Dakika 88: Pote’nin pasında ceza sahası içerisinde Waldison topa dokundu kaleci Ertaç gole izin vermedi. Hakem bu pozisyonda ofsaytı işaret etti.

Dakika 89: Amutu’nun pasında Murat Yıldırım hareketlendi ancak kaleci Fevzi, kalesini terk ederek, tehlikeyi savuşturdu.

Maçın sonuna oynanmamış süre olarak 4 dakika ilave edildi.

Dakika 90+4: Tiago ceza sahası içerisinde net bir pozisyon yakaladı. Tiago’nun vuruşunda kaleci Ertaç iyi uzandı ve topu kontrol ederek, gole izin vermedi.

Karşılaşma 2-1 Evkur Yeni Malatyaspor’un 2-1 üstünlüğüyle sonuçlandı.

FOTOĞRAFLAR: AA, iha (Adana)

Ferdi DURDU, Mehmet GÖRESİYE- Yeni Malatya Gazetesi, malatyahaber.com

Etiketler: /

Yorumlar
 1. Anti trabzonspor dedi ki:

  Bolu’yu yenersek süper lige çıkıyoruz ama şunu unutmamak lazım ki sezonu 1. sırada tamamlamak çok önemli. Çünkü sezonu 1. sırada tamamlayan takıma 2. sıradakinden 2-3 kat daha fazla para verildiği söyleniyor. Adil başkan bu duruma dikkat et!

 2. SELÇUK dedi ki:

  5-6 Hafta önceki Malatyaspor gibi oynadık. Agresif adam basan, kontratak. Adanademirsporlu oyuncuların agresifliği normaldi.Sonuçta kümede kalma savaşı veriyorlar. Bana göre bir puan bile bizi süper lige çıkarmaya yeterdi 3 puan aldık. Bundan sonra kabus senaryolarına gerek yok. Çok önemli bir kaza olmazsa süper ligdeyiz. Adanademirspor-Sivas maçı her iki takım için de hayati önem taşıyor. Sivas’ın işi zor. Hem de çok zor. Altıncı hissim Malatyaspor-Eskişehir playofftan da Göztepe süper lige çıkacak diyor.

 3. mehmet dedi ki:

  parasız eve tamirci gelmiyor,bakkal ekmek vermiyor siz neyden bahsediyorsunuz,sen şampiyon olacaksın bu topçular sayesinde,parasını verme,eee sonra topçular serefsiz.yok öyle bir dünya,adam gibi oynuyor bu adamlar,hakkını fazlasıyla veriyor,yoksa bu adamların görevi şampiyon yapmak degilki takımı,o zaman diğer 17 takımın oyuncuları paralarını kulube iade etsin,bi deli taş atıyor,sorup sorgulamak yok.bu işler fakir takımların işi degil,yemiyorsa girmeyeceksin şampiyonluk sevdasına…duygusal polemiklere gülünür sadece,madem paran yok şampiyonluğa oynamayacaksın

 4. İlyas dedi ki:

  Bu maçla birlikte artık süper ligdeyiz niye mi ads mutlaka sivastan puan almak zorunda ve biz de boluyu rahatlıkla yeneriz çünkü bu maç şampiyonluk maçı. İnönü ye vedamiz şampiyonluk ile sona erecek ne güzel bir mutluluk olacak. Teşekkürler malatyam hepinizle gurur duyuyorum.

 5. Ufuk dedi ki:

  Başkan gidip soyunma odasına pirim sözü verip bunlarda biraz kendilerini oynatmışlar ve maçı iki bir alıyoruz inanın adana kötüydü adana futbol oynamadı yoksa bizimkiler ‘de birşey yoktu adana biraz iyi olacaktı malatyanın tozunu alırlardı neymiş 4 haftadır pirim alamıyorlarmış ayıp ayıp peki Elazığa ne demeli adamlar düşme potasındaydılar bir kuruş almadılar ve takımı satmadılar adam gibi top oynadılar

  1. Cengiz dedi ki:

   Bunları nereden çıkarıyorsunuz.Ne çabuk haber geldi? Bu haber doğru olsa bile dillendirmek hiç hoş değil.Bu saatten sonra paranın sözü olmaz.Futbolcular artık kendileri için mücadele ederler.Çünki şampiyonluk apoleti onların değerini artıracak.Dedikodu üretmeyi bırakalım.Önümüzde ki Bolu maçına odaklanıp taraftar olarak görevimizi iyi yapmalıyız.

  2. Dilaver GÜR dedi ki:

   Arkadaş yeter; bir maçımız kalmış şampiyon olmak için siz neyin derdindesiniz… Artık şu oldu bu oldu yu bırakıp şu güzelliğin tadını çıkartın…

   1. mehmet dedi ki:

    ne olsa suç,kazanaır laf kaybeder laf,kusura bakmayın da futbolcuya vereceksin parayı,seni bu noktaya getirdiyse sıkıntın da yok,gelecek sene yayın haklarından dünyanın parası gelecek,kim sayesinde,bu sezon şampiyon yapan takım sayesinde,futbolcunun ekmeği bu,siz işin eglencesinde onlar ekmek derdinde,adamlara helal olsun,son hafta taraftar da bagış kampanyası yapsın,ceplerine para konsun,ne yapılsa az,rüyaznızda göremezdiniz bugunkü tabloyu

    1. Cengiz dedi ki:

     Bu işlere bakacaksanız ,cebinize paranızı koyup yönetime talip olun.Siz ne biliyorsunuz gereken yapılmıyor .Kulaklarınızı dedikodu üretim merkezlerine dikmişsiniz.

 6. Sabri dedi ki:

  Son 4 maçtır prim alamadıkları için mücadele etmeyen bir yığın futbolcu topluluğu bugün malatya belediye başkanının soyunma odasına girip prim sözü vermesi ile mücadele etmişlerdir. Ağlanacak halimize gülüyoruz.

  1. Cengiz dedi ki:

   Bu 60 puanı toplayan futbolcu kardeşlerimiz teknik heyetimiz ve yönetimimiz bu kadar şahsiyetsizmi ki bu tür yorumları yapıyorsunuz sizlere binlerce defa yazıklar olsun.Ne olur biraz kendinizi geliştirin

 7. Cengiz ist dedi ki:

  Artık bu saatten sonra geçmişte kim ne demişse demiş .. gün bugün Malatya’nın iki üç katı bütçeyle sezona başlayan Gaziantep belediye Adana Demir kümeye düşmemek için umutlarını son haftaya taşırken malatya şampiyonluğunu kutlamak için gün sayıyor.. sezon başında Malatya’nın ligi buralarda bitireceğine kimsenin hayali bile yetişmezdi. Bu futbolcular Malatya’yı buraya getirdi bu teknik kadro Malatya’yı buraya getirdi. Nekadar öğsekte sizi kelimeler yetişmez kısa kalır. Sivas altımızda Eskişehir altımızda Göztepe altımızda bunlar hep favori olanlardı . Malatya’nın esamesi okunmazken şimdi herkes malatya ya saygı duymak mecburiyetinde ve zorundadır . Gurbetteki Malatyalılar olarak süper ligde Malatya’yı Fener’e Cimbom’a ve Beşiktaş’a karşı destekleyeceğiz ve hep Malatya’nın arkasında olacağız . Seksenlerdeki o ruhla ve o heyecanla . Erken ama artık hoşgeldin diyelim süperlige…

 8. levent dedi ki:

  KALECİ ERTAÇ SON SANİYEDEKİ KURTARIŞIN MUHTEŞEMDİ

 9. tahir dedi ki:

  Bandırma maçındaki hezimete öyle ayağa kalkamaysdı bu şehir sen zor alırdın Adana’daki zaferi. Burada oturup da ahkam kesmesin bazıları. Yok 5-0’na tepki gösterenler neredeymiş filan. O fiyaskoyu yaşarsan sana da yaşatırlar. Ama bugün telafi ettiler, başımızın üstünde yerleri var.

  1. drcengiz dedi ki:

   On numara yorum bravo katiliyorum

  2. Turgut Öztürk dedi ki:

   Tepki olmasaydı takım silkinemezdi. Ancak küfür hiçbir zaman olmamalı tepki de seviyeli olmalıdır.

  3. Cengiz dedi ki:

   Tepki olması doğal Ancak;ölçülü kırıp dökmeden Malatyaspor’u sahiplenerek gerçek bir taraftar olmalıyız.

 10. suat dedi ki:

  öyle veya böyle, bandırma maçında olanlar oldu. o artık geride kaldı. şu sedatı ağzınıza sakız etmişsiniz. sedat sedat sedat, başka bildiğiniz yokmu sizin. amutunun penaltı pozisyonunda çok güzel bir uzun top çıkardı. adam bu yaşta gücü kadar oynuyor. . taraftar ve futbolcular tekrar barıştı. şampiyon olmaya sadece bir maç kalmış. işin tadını kaçırmayın bak.

 11. tugay dedi ki:

  bu yıl şampiyon malatya başka yolu yok tek gerçek malatyaspor

 12. ibrahiM44 dedi ki:

  yorum bitti akıla ihtiyacı yok bu hocanın ve oyuncuların.taraftarın işi destek olmak .bir tane teknik direktörü var.DUA et destek ol .ya bunları yap yada bu takımı tutmayın…

  1. cahit dedi ki:

   Sen ne diyorsun be. O 5-0 rezaletinden sonra taş ve küfür hariç o tepki olmasaydı, o prim pazarlığı görüntüleri olmasayda, aynı takım 5 gün sonra bu futbolu oynarmıydı. Bir futbolcu maçtan sonra bu sezon neler çektik biz diyor, oradan anlamadın mı. Bandırma maçı gibi maç oynarsan yerin dibine sokulursun,Adana maçı gibi maç oynarsan baş üstünde gezdirilsin. Anladın mı?

 13. Kemal dedi ki:

  Sedat’dı, Azubuke’di, Pereira’dı, bırakın artık oyuncular hakkındaki olumsuz yorumları. Maç bitti, 3 puanı aldık. Bolu galibiyetiyle şampiyonluk turunu atacağız İnşallah. Hafta sonunda Eskişehir – GBB maçı sonucundan ” yok artık, oha ” dedirtecek sürpriz bir sonuç bekliyorum.
  ADS – Sivas maçından da gönlüm istemese bile ADS’un galibiyetini istiyorum. Umarım tüm dlleklerim gerçekleşir.

 14. M.Sinan ÖZTAN dedi ki:

  Küme düşmemeyi garantilemek isteyen A.Demirsporu zorda olsa yenerek üç puan alan ve yeniden liderliğe yükselen Y.Malatyaspor takımımızı kutlarım.Oyunun tüm hakimiyeti takımımızdaydı.Gol yollarında çoğalabilse ve hızlı ataklarla hücuma kalksalardı sonuç daha farklı okurdu.Hafta sonu Bolu engelini de aşarsak Süper ligdeyiz.Umarım Boluyu da rahat geçeriz.

 15. Nurettin dedi ki:

  Artık şu stadı tıklım tıklım dolduralım. Bu fırsat bir daha elimize geçmez. Malatyalının Malatya’dan başka dostu yoktur. Tek bir Malatya’mız var. Başka Malatya yok..

 16. ibrahiM44 dedi ki:

  dedigim gibi taraftarsız daha iyi oynuyor .bu takımı seviyorum .bandırma macı sonrası bu takımı uzenler utandınızmı .siz üzdünüz biz DUA ettik .Tessekurler irfan buz ve oyuncular…

 17. Hakan Karaaslan dedi ki:

  Allah’a şükürler olsun, emeğe geçenlere sonsuz teşekkürler. Şampiyon Malatya

 18. levent dedi ki:

  BİRDE YİGİTCAN’IN SÖYLEDİKLERİNE KULAK VERİN.DİYORKİ BİZ BURAYA GELENE KADAR FUTBOLCU ARKADAŞLAR ÇOK ZORLUK ÇEKTİ DİYOR.

 19. murat dedi ki:

  helal olsun futbolculara, teknik heyete, yönetime. geçen haftanın acısını affederdiniz. bu arada geçen hafta takıma küfreden iyi gün taraftarları sevinmesin lütfen. bu takım ligi lider bitirmeli.süper ligde irfan hoca ve kemik kadro korunmalıdır.

  1. ibrahiM44 dedi ki:

   takima küfredenler şimdi üzülüyorlardır.onlar iyi gün dostu..

 20. levent dedi ki:

  BURADA AHMET’İ, MEHMET’İ KONUŞMAK ANLAMSIZ.TAKIM OLARAK ÇIKIP OYNADILAR KAZANDILAR.İKİ HAFTA KALDI ONDAN SONRA HERKES İSTEDİĞİ KADAR KONUŞSUN.

 21. Codi44 dedi ki:

  TEBRIKLER…ISTE BU…..SUPERSINIZ…HELAL SIZE……ISTEYINCE OLUYORMUS….TOP BIZI SEVDI…IYI KAPANDIK…5 OCAKTA ADANALILARI CULDIRTTINIZ..GUZELDI

 22. Cengiz ist dedi ki:

  Yazıklar olsun bu Sedat a bukadar laf söylüyenlere. Amutuya pası atıp penaltı yaptırtan Sedat’ı. Bu pas bize şampiyonluğu yüzde doksan getirdi. Burada sürekli Sedat’ı ağzına dolayanlara kapak olsun

  1. Cengiz dedi ki:

   Çok doğru.Neredesin Abdul,DrCengiz ve bunun gibi kendini taraftar sananlar.İyi gün şakşakçıları.

   1. drcengiz dedi ki:

    Vayvay ben burdayimda sen kimsinki benim taraftarlik kimligimi elestirmek hakkini kendinde buluyorsun..senin yasin kac muhtemelen sen kisa donla gezerken ben malatya sevdasiyla deplasmanlara kosuyordum bu bir..ikinciside elestirim takima senin gibi bön bön izlemem iyi gundede kotu gundede elestirisel bakarim fark bu..

    1. Semih dedi ki:

     Bunlar hâlâ anlayamadı tepkimizin Bandırma maglubiyetine değil de sahadaki onursuz haysiyetsiz futbola olduğuna Biz takimimizdan vazgecmeyiz ancak arpa verilince oynayan verilmeyince takımımı rezil edenlerin gönlümde yeri olamaz arpayı alınca nasıl oynuyorlar seneye süper ligde olursak bu futbolcu topluluğundan sadece azubuke ve birkaç oyuncu dışında kimse kalmasın hele de para için başkanın boğazına yapışan Sedat ve Sadık hiç durmasin

     1. drcengiz dedi ki:

      Aynen katiliyorum semih kardesim

  2. Hikmet Erdoğdu dedi ki:

   Sedat 3 malatyasporlu varken üzerinde baskı yokken Pote’ye arapası attığında neredeydiniz Cengiz Bey. Bu takımda 2 tane çok zayıf halka var biri Hakan Canbazoğlu ki tribünler söve söve adamı yedeğe taşıdı ondan sonra şampiyonluğa yürüyoruz, diğeri de Sedat ki yerine Murat Yıldırım oynasaydı şimdi çıkma şansımızı değil transferleri konuşuyor olurduk.

 23. Malatyalı dedi ki:

  Son haftalarda bu oyunu oynasaydnzda hiç kimse üzülmeseydi ya hem futbolcular yıprandı hem biz neyse sonuç olarak Allah izin verirse haftaya hep birlikte stadmzda tür atıyoruz.

 24. murat dedi ki:

  Hayırlı olsun bütün malatyaya artık süper ligdeyiz
  İrfan hocam demek isteyince oluyor bandirma maçının kadrosuyla ayniydi adana demir bandirmadan daha iyi takım iki maç arasında dağlar var neyse malatyamiza hayırlı olsun

 25. Utku dedi ki:

  Her zamanki gibi Sedat dışında takım iyiydi. Pereira harika oynadı. Gereksiz bir şekilde geçen hafta hem puan hem prestij kaybettik. Umarım haftaya Bolu’yu yeneriz. Yoksa hiçbir anlamı olmaz.

 26. Ba44 dedi ki:

  Sonuc üc puan , arkadas lar

 27. Nabi şavata dedi ki:

  TEBRİKLER. EVKURYENİMALATYASPOR , SÜPERLİGE HOŞ GELDİN. HAYDİİ MALATYAM

 28. Ümit dedi ki:

  Arkadaşlar Bolu maçında stadı dolduralım Allah için

 29. Alparslan dedi ki:

  İşte bu!!! Malatyaaaaa!!! Malatya!!!!

 30. Eray dedi ki:

  ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN, futbolcu kardeşlerim yüreğinize sağlık, inşallah ads Kümeye gider 28 yıl öncesinin intikamı da alınmış olur. Toroslarda 5 ocak da Şimşeğe binilir

 31. Emin dedi ki:

  Çok iyi oldu bu galibiyet.. ama kendi sahamızda çok iyi değiliz… Futbolcular ile taraftarın bütünleşip bu maçı almamız gerekiyor

 32. Turan dedi ki:

  Bırakın onu bunu.Maçı aldık ve geriye kaldı.1 maç.Bolu maçını da alırsak bu iş tamam.Haydi şampiyon.

 33. mustafa, dedi ki:

  Emeginize.saglik.tebrik.ederim.tesekkurler

 34. Bülent dedi ki:

  Tebrikler Malatyam.Allahınıza kurban.Dosta,düşmana cevap verdiniz.

 35. drcengiz dedi ki:

  Helal olsun malatyama hakemide yendik gelsin super lig helallll

 36. Ali dedi ki:

  Bravoooooooo ertaccccccccc bravoooooooo malatyaspor bravoooooo yönetim bravoooooo teknik heyet bravoooooooo bravooiooooooo kutluyorum sizleri

 37. Ali dedi ki:

  Kaldı. 4 dakika hadi malatya sporum sen çok yaşa

 38. Ali dedi ki:

  Kaldı16 dakika hadi kaplanlar malatyalı seninle

 39. Ali dedi ki:

  İrfan gol gol gol gol gol hadi bakalım aslanlar

 40. Ali dedi ki:

  Hadi malatya at penaltıyı rahatlat malatyalı yi

 41. abdul dedi ki:

  Amutuya kurban olsunlar

 42. Kemal dedi ki:

  Atın kendinizi yere ceza sahasında, eli mahkum verecek penaltıyı.

 43. Malatyacan dedi ki:

  Hoca bu Sedat denen arkadasta ne varki israrla oynatiyor. Adamin ayagina Allah tan top gelmiyor gelse rakipte. Biraz ruh..

 44. drcengiz dedi ki:

  Sedat varken dert bitmez

 45. Galip dedi ki:

  Kollarını kapatmış, sırtını dönmüş top kola çarpmış, içerdemi, dişardamı belli değil karar penaltı. Hatanı telafi et, hakem efendi. Bunun vebali çok ağır.

 46. Ramazan dogan dedi ki:

  Tokat soyadlı bildiğim üçüncü hakem sanki adamların soyu sopu hakem bu ülkede bunları konuşan varmı adam elini saklıyor bizimki çalıyor penaltıyı o düdüğü alıp duvara asmak lazım takımda eren bugün iyi değil azubike dışında yabancilarda durgun işimiz zor Allah yardımcımız olsun diyorum

 47. Serdar dedi ki:

  Bıktım artık azubukenin sarı kartlarından,Sedat’ın pas hatalarından,Pereira nın ruhsuz futbolundan

 48. abdul dedi ki:

  Sedat sedat sedat

 49. Ali dedi ki:

  Işte bu MALATYA ne olurdu bandirmada bi oyunu oynasaydiniz

 50. Ali dedi ki:

  Hakemleri seçerekmi gönderiyorlar anlamak çok zor inşallah toparlanır MALATYA aglamamak için kendimi zor tutuyorum

 51. drcengiz dedi ki:

  Kesinlikle satilmis hakem penalti degil yazik malatyanin akp ye verdigi yuzde yetmise yazik yazikkkk

 52. Ali dedi ki:

  Başladı maç haydi kaplanlar yiğidi düştüğü yerden kaldirsa kaldirsa siz kaldirirsiniz demeden penaltı geldi yuh be hakem

 53. Ali dedi ki:

  Bu maçı alırsak MALATYA SIVAS elele süper lige diyebilirmiyiz yorum yorum yorum

 54. Ali dedi ki:

  İkinci yarı 1. 0. Olsun. Bizim olsun inşallah

 55. drcengiz dedi ki:

  İrfan buzun sedat inadi malatyanin basini yedi vesselam

 56. malatyali dedi ki:

  Yine Sedat sahada tekniktirektörlük yapıyor yine 10 kişi oynuyoruz yeter hocam bize yoldurduğun saç baş kalmadı.

 57. Ankara44 dedi ki:

  Sadık Memleketine karşı oynamamak için sakatligi bahane etti. Aldığı para haram olsun.

  1. Cengiz dedi ki:

   Sanada yazıklar olsun bu iş senin sandığındaki kadar ucuz değil.Kimse ekmek yediği çanağa tükürmez.Biraz kendinizi eğitin.

   1. Ankara44 dedi ki:

    Gecen haftaki olanlari unutma kardes. Olk golde bos yere yatan sadiki unutma ve bu hafta yaptığını. Haftaya bolu macini alsinlar sonrada def olup gitsinler. Seref egitimden daha onemlidir gardas unutma

    1. Uğur ARAS dedi ki:

     Sadık kasıtlı olarak oynamak istemedi. Zaten eski formundan da oldukça uzak. Dialiba desen haftalardır gol atamıyor bu günde yiğitcan ve amutu sayesinde 3 puanı aldık. Forvet hattında sıkıntı var. Zor bir maç oldu tebrikler..

  2. Rüzgarın oğlu dedi ki:

   Işte bu ağız yüzünden bu takım yıllardır surunuyo şimdi sen maça gel yanına 3 gün önce bu takıma ana avrat sovenleride al sonra galip gelirsek hep beraber sevinin çünkü sizin sayenizde bu galibiyet geldi soverek satılmış diyerek tepki gosterdiniz ya helal olsn !!

   1. Uğur ARAS dedi ki:

    Küfürü tasvip etmiyorum ama o eleştiri olacak kardeşim. Bir şehrin kaderi ile kimse oynayamaz! ORtada bir kötü gidiş vardı taraftar tepkisini dile getirdi evet işin suyunu çıkaranlar olabilir ama kimse Malatyaspordan üstün değildir. Herkes giydiği formanın hakkını verecek oynayacak. Babasının hayrına oynamıyor kimse karşılığını alıyor.

 58. Aydın dedi ki:

  Yazık takım gene on kişi sedat yine sahada

 59. Malatyalı dedi ki:

  İyi başladık güzel oynuyoruz nazar degmesin iyi biter inşallah.

 60. drcengiz dedi ki:

  10kisi oynamasak belki alabiliriz maalesef yine 10 kisiyiz

 61. murat dedi ki:

  İyi başladık maça bandırma maçındaki kötü oyun yok gayet iyiler şimdilik haydi malatya

 62. Serdar dedi ki:

  Eren ya batıracak ya da şampiyon yapacak,ama hiç güvenemiyorum Eren’e malesef

 63. Spartacus dedi ki:

  Birazcık ruh varsa futbolcularda iyi mücadele ederler ama ben pek umutlu değilim bu kadro bandırmadan 5 yediğimiz kadro inşallah yanılırım

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."