You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Örnek Resim


Opel Reklam
Malatya Haber -

4 İlçede Meclise Kimler Aday?

4 İlçede Meclise Kimler Aday?
  • 27.12.2015

Merkez ilçeler Battalgazi veYeşilyurt’un yanı sıra, ilçelerimizden Akçadağ, Arapgir, Arguvan ve Darende’nin belediye meclis üye adayları listelerini daha önce yayınlamıştık.

Bu haberimizde de Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan ve Kale ilçelerinin Belediye Meclis üyeliği aday listelerini yayınlıyoruz:

DOĞANŞEHİR

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Gonca Arslan Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Alparslan Çiftalan Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Rustem Çatı Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Gülhaş Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Zeki Sülü İlkokul Asil 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Memet Polat Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Mumcu Ortaokul/Lise Asil 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abuzer Çılğın Ortaokul/Lise Asil 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Bakırcı İlkokul Asil 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Kemal Kılıç İlkokul Asil 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Birişik İlkokul Asil 9

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdulvahap Ürkmez Üniversite/Yüksekokul Asil 10

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bilal Aksoy Ortaokul/Lise Asil 11

Adalet Ve Kalkınma Partisi Muhsin Karaoğlan İlkokul Asil 12

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Demirci Ortaokul/Lise Asil 13

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hakan Çiftçioğlu Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bekir Alpagut İlkokul Kontenjan 2

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çerkez Gül İlkokul Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Tekin Ortaokul/Lise Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Fatih Kabakaş Üniversite/Yüksekokul Yedek 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hamdi Karabıyık Ortaokul/Lise Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Dursun Sığırcı Ortaokul/Lise Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Vedat Zelyurt Ortaokul/Lise Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Yakup Erarslan Ortaokul/Lise Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Soner Zelyurt Ortaokul/Lise Yedek 8

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Serkan Birişik Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi Zeynel Birişik Ortaokul/Lise Asil 2

Saadet Partisi Fahri Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 3

Saadet Partisi Uğur Coşan İlkokul Asil 4

Saadet Partisi Yaşar Kuloğlu Ortaokul/Lise Asil 5

Saadet Partisi Ülfer Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 6

Saadet Partisi Tahir Karakış Ortaokul/Lise Asil 7

Saadet Partisi Abdurrahman Kubat İlkokul Asil 8

Saadet Partisi Süleyman Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 9

Saadet Partisi Hakan Fırat Ortaokul/Lise Asil 10

Saadet Partisi Ercan Birişik Ortaokul/Lise Asil 11

Saadet Partisi Mahir Şahin İlkokul Asil 12

Saadet Partisi Ziya Ürkmez Ortaokul/Lise Asil 13

Saadet Partisi Kemal Ürkmez İlkokul Kontenjan 1

Haklar ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR)

Hak Ve Özgürlükler Partisi Nihat Doğan İlkokul Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Resul Bozkurtoğlu Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi Mustafa Gençer İlkokul Asil 2

Bağımsız Türkiye Partisi Abuzer Kalik İlkokul Asil 3

İşçi Partisi (İP)

İşçi Partisi Emine Emre Fusun Özcan Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Sevim Şimşek Bayram Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Hasan Alimoğlu Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi Abdurrahman Başak Ortaokul/Lise Asil 3

Halkların Demokratik Partisi Eren Aslan Üniversite/Yüksekokul Asil 4

Halkların Demokratik Partisi Alibey Karabay Ortaokul/Lise 

Halkların Demokratik Partisi Hayri Yıldırım İlkokul Asil 6

Halkların Demokratik Partisi Ayhan Birişik Ortaokul/Lise Asil 7

Halkların Demokratik Partisi İbrahim Erbaş Ortaokul/Lise Asil 8

Halkların Demokratik Partisi Ali Kemal Kanlıbaş Ortaokul/Lise Asil 9

Halkların Demokratik Partisi Mahmut Kıran Ortaokul/Lise Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Okcu Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Cemal Afşin Ortaokul/Lise Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Şaban Yılmaz Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Metin Coşkun İlkokul Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Memet Bulu Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Erol Kurtulmuş İlkokul Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Bozkurt İlkokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Önder Kali Üniversite/Yüksekokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Gamze Arslan Üniversite/Yüksekokul Asil 9

Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Buğday İlkokul Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi Efratun Kadızenginoğlu Ortaokul/Lise Asil 11

Cumhuriyet Halk Partisi Fevzi Karagöz İlkokul Asil 12

Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Bozkurt İlkokul Asil 13

Cumhuriyet Halk Partisi Müslim Çılğın İlkokul Kontenjan 1

Cumhuriyet Halk Partisi Kenan Erdem Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Neşet Karakuş Ortaokul/Lise Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Erdal Erdoğan Ortaokul/Lise Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Memet Kıvrak İlkokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi Ergün Karakılıç Ortaokul/Lise Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Selim Salman İlkokul Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi Hanifi Karakaş Ortaokul/Lise Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Bayram Karağöz İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Haci Kaplan İlkokul Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi İbrahim Bağlantı İlkokul Asil 9

Milliyetçi Hareket Partisi Duran Dinçer Ortaokul/Lise Asil 10

Milliyetçi Hareket Partisi Vahit Tüzün İlkokul Asil 11

Milliyetçi Hareket Partisi Ali Ertaş Ortaokul/Lise Asil 12

Milliyetçi Hareket Partisi Ayhan Özbey Ortaokul/Lise Asil 13

Milliyetçi Hareket Partisi Cemal Güler Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi Recai Han Ortaokul/Lise Kontenjan 2

DOĞANYOL

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Halil Erel İşçi İlkokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Ramazan Dönmez Ortaokul/Lise 

Büyük Birlik Partisi Memet Atabey İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Hıdır Taşkın İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Aydoğan Oğuz İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Ramazan Özer İlkokul 

Büyük Birlik Partisi Ensar Sunal İlkokul Kontenjan 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Özgür Evren Çiftçi Ortaokul/Lise 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Nazlıgül Emekli İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Sekman Çiftçi İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hamza Güngör Ortaokul/Lise 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ramazan Sekman İlkokul

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüsnü Toktaş İlkokul

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bülent Akduman İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Bozdemir İlkokul 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Fetahmet Bay Esnaf İlkokul Kontenjan 1

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Vahdettin Kayan İlkokul Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Orhan Korkmaz İlkokul Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Kemal Ertaş İlkokul Yedek 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Ata İlkokul Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Muhammed Şahin İlkokul Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Öğretmen İlkokul Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hüseyin Gazi Yatkın İlkokul Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Abdullah Çıray İlkokul Yedek 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Naci Kılıç İlkokul Yedek 9

Demokrat Parti (DP)

Demokrat Parti Cengiz Karul İlkokul Asil 1

Demokrat Parti İbrahim Haloş İlkokul Asil 2

Demokrat Parti Hayrettin Şellik İlkokul Asil 3

Demokrat Parti Hüseyin Üstündağ Ortaokul/Lise Asil 4

Demokrat Parti Fetahmet Sarıca İlkokul Asil 5

Demokrat Parti Abdülvahap Güngör İlkokul Asil 6

Demokrat Parti Hasan Sevinç İlkokul Asil 7

Demokrat Parti Ercan Karaman İlkokul Asil 8

DP Yedek

Demokrat Parti Ramazan Sekman İlkokul Yedek 1

Demokrat Parti Şaban Dönmez Ortaokul/Lise Yedek 2

Demokrat Parti Hasan Can Özcan İlkokul Yedek 3

Demokrat Parti Telo Tektaş İlkokul Yedek 4

Demokrat Parti Sezai Dinç İlkokul Yedek 5

Demokrat Parti Şaban Türkan İlkokul Yedek 6

Demokrat Parti Vehbi Tanrıverdi İlkokul Yedek 7

Demokrat Parti Nadir Say İlkokul Yedek 8

Demokrat Parti Yaşar Ayçiçek İlkokul Yedek 9

Millet Partisi (MP)

Millet Partisi Özcan Öz İlkokul Asil 1

Millet Partisi Abdullah Gül İlkokul Asil 2

Millet Partisi Ramazan Kış İlkokul Asil 3

Millet Partisi Erdal Sekman İlkokul Asil 4

Millet Partisi Osman Yılmaz İlkokul Asil 5

Millet Partisi İhsan Demirtaş İlkokul Asil 6

Millet Partisi Ömer Zeren İlkokul Asil 7

Millet Partisi Rasim Yalçınkaya İlkokul Asil 8

Millet Partisi Vehpi Öz İlkokul Kontenjan 1

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Talat Güzel İlkokul Asil 1

Saadet Partisi Recai Yalçınkaya İlkokul Asil 2

Saadet Partisi Şaban Taş İlkokul Asil 3

Saadet Partisi Abdullah Akkoyun İlkokul Asil 4

Saadet Partisi Abdulkadir Turan İlkokul Asil 5

Saadet Partisi Tevfik Karaduman İlkokul Asil 6

Saadet Partisi Sabri Kahraman İlkokul Asil 7

Saadet Partisi Etem Özbey İlkokul Asil 8

Saadet Partisi Şefik Cengiz İlkokul Kontenjan 1

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Tayfun Çeri Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Sebahat Bali Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi Behice Aslıyüce Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Cihan Akbaş İlkokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Süleyman Ertaş İlkokul Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Nevzat Kuzu İlkokul Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Ramazan Giraz Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Ramazan Yalçınkaya Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Hanbey Çakır Ortaokul/Lise Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Özgül İlkokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Ercan Turgut İlkokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Cengiz Ortaokul/Lise Kontenjan 1

CHP Yedek

Cumhuriyet Halk Partisi Hakan Bayram Ortaokul/Lise Yedek 1

Cumhuriyet Halk Partisi Celal Şako İlkokul Yedek 2

Cumhuriyet Halk Partisi Emrah Batıbeyi Ortaokul/Lise Yedek 3

Cumhuriyet Halk Partisi Sebattin Tuncay Ortaokul/Lise Yedek 4

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Geçgel İlkokul Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Gökmen Tuncer İlkokul Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Ömer Minnetoğlu İlkokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi Bayram Akın İlkokul Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Süleyman Demirtaş Ortaokul/Lise Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi İbrahim Sekman İlkokul Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Halit Güngör İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Kılıç Ortaokul/Lise Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi Muharrem Kurt İlkokul Kontenjan 1

MHP Yedek

Milliyetçi Hareket Partisi Orhan Tuhan Ortaokul/Lise Yedek 1

Milliyetçi Hareket Partisi Ertem Özbey İlkokul Yedek 2

Milliyetçi Hareket Partisi Celal Çakır İlkokul Yedek 3

HEKİMHAN

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Yaşar Necati Bingöl İşçi İlkokul Asil 1

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nebi Yiğit Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gülseren Akyüz Cengiz Eczacı Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mesut Öztürk Muhasebe Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ahmet Levent Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Süleyman Akaslan Emekli Ortaokul/Lise Asil 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aydın Bulut Esnaf Ortaokul/Lise Asil 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Soner Çiçek Esnaf Ortaokul/Lise Asil 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Necmettin Ayık Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 8

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cezmi Doğan Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 9

Adalet Ve Kalkınma Partisi Zihni Kınık Emekli Ortaokul/Lise Asil 10

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Canpolat Çiftçi İlkokul Asil 11

Adalet Ve Kalkınma Partisi Osman Şahin İşci Ortaokul/Lise Asil 12

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aliseydi Yiğit Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 13

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Ünver Esnef Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi İhsan Sarıtaş Esnaf Ortaokul/Lise Kontenjan 2

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemil Yiğit İşletmeci Ortaokul/Lise Yedek 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gülbahar Oktay Ev Hanımı Ortaokul/Lise Yedek 2

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafa Karagöz Çiftçi İlkokul Yedek 4

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hasan Akgül Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 5

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bayram Demir Operatör Ortaokul/Lise Yedek 6

Adalet Ve Kalkınma Partisi Sebahattin Eraslan İşçi Ortaokul/Lise Yedek 7

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nevzat Özbey Esnaf İlkokul Yedek 8

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP)

Özgürlük Ve Dayanışma Partisi Ferda Amanat Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Halil Kandemir Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Saadet Partisi Osman Şahin Eczacı Üniversite/Yüksekokul Asil 2

Saadet Partisi Fatih Sultan Mehmet Kandemir Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Saadet Partisi Ömer Şahin Emekli Ortaokul/Lise Asil 4

Saadet Partisi Halil İbrahim Şahin Serbest Ortaokul/Lise Asil 5

Saadet Partisi Ertuğrul İzci Şöför Ortaokul/Lise Asil 6

Saadet Partisi Murat Şahin Serbest Ortaokul/Lise Asil 7

Hak ve Özgürlükler Partisi (HDP)

Hak Ve Özgürlükler Partisi Mustafa Burkay Emekli Ortaokul/Lise Asil 1

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Kadir Hakalmaz Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 1

İşçi Partisi (İP)

İşçi Partisi Haşim Erdoğan Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 1

İşçi Partisi İsmail Aldemir Emekli Ortaokul/Lise Asil 2

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Mutlu Sertkaya Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Halkların Demokratik Partisi Sabri Taş Çiftçi İlkokul Asil 3

Halkların Demokratik Partisi Ergül Şakar İşçi Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Hüseyin Akkaya Emekli İlkokul Asil 1

Cumhuriyet Halk Partisi Murat Karayazıcı Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2

Cumhuriyet Halk Partisi Veysel Dayanır Emekli Ortaokul/Lise Asil 3

Cumhuriyet Halk Partisi Metin Yücel Emekli Ortaokul/Lise Asil 4

Cumhuriyet Halk Partisi Cuma Ekici Emekli Ortaokul/Lise Asil 5

Cumhuriyet Halk Partisi Akbaba Levent Münübüscü İlkokul Asil 6

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Nadir Kınık Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 7

Cumhuriyet Halk Partisi Ali Altıkulaç Emekli İlkokul Asil 8

Cumhuriyet Halk Partisi Yusuf Öztürk Makinist Ustası Ortaokul/Lise Asil 9

Cumhuriyet Halk Partisi Murat Karlık Emekli İlkokul Asil 10

Cumhuriyet Halk Partisi Hıdır Geyik Oto Tamircisi İlkokul Asil 11

Cumhuriyet Halk Partisi Meral Çelik Ev Hanımı Ortaokul/Lise Asil 12

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Üstün Topçu Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 13

Cumhuriyet Halk Partisi Nevzat Kızılaslan Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Cumhuriyet Halk Partisi Emin Kılıçaslan Emekli Ortaokul/Lise Kontenjan 2

CHP Yedek

Cumhuriyet Halk Partisi Ali Öztürk Emekli Ortaokul/Lise Yedek 1

Cumhuriyet Halk Partisi İbrahim Kılıç Emekli Ortaokul/Lise Yedek 2

Cumhuriyet Halk Partisi Nedim Levent Çiftçi İlkokul Yedek 3

Cumhuriyet Halk Partisi Durmuş Göğebakan Esnaf Ortaokul/Lise Yedek 4

Cumhuriyet Halk Partisi Bayram Usta Ortaokul/Lise Yedek 5

Cumhuriyet Halk Partisi Doğan Kahraman İlkokul Yedek 6

Cumhuriyet Halk Partisi Nizamettin Yurtseven Ortaokul/Lise Yedek 7

Cumhuriyet Halk Partisi Recep Avşar İlkokul Yedek 8

Cumhuriyet Halk Partisi İhsan Erbaş Ortaokul/Lise Yedek 9

Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Avşar İlkokul Yedek 10

Cumhuriyet Halk Partisi Erdem Yalçın İlkokul Yedek 11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Akyüz Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Milliyetçi Hareket Partisi Alkan Arıkan İşçi Ortaokul/Lise Asil 2

Milliyetçi Hareket Partisi Ali Bayram Emekli Üniversite/Yüksekokul Asil 3

Milliyetçi Hareket Partisi İsmet Yiğit Serbest Ortaokul/Lise Asil 4

Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Parmaksız Esnaf Üniversite/Yüksekokul Asil 5

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Tokmak Çiftçi İlkokul Asil 6

Milliyetçi Hareket Partisi Ramazan Şahin Çiftçi İlkokul Asil 7

Milliyetçi Hareket Partisi Halil Karagöz Emekli Ortaokul/Lise Asil 8

Milliyetçi Hareket Partisi Kaya Çetinkaya Operatör Ortaokul/Lise Asil 9

Milliyetçi Hareket Partisi Talip Koca Esnaf Ortaokul/Lise Asil 10

Milliyetçi Hareket Partisi Atakan Soyer Teknisyen Ortaokul/Lise Asil 11

Milliyetçi Hareket Partisi Bülent Ulaş Esnaf Ortaokul/Lise Asil 12

Milliyetçi Hareket Partisi Talip Çavuş Emekli Ortaokul/Lise Asil 13

Milliyetçi Hareket Partisi Melda Pektaş Akgül Çiftçi Ortaokul/Lise Kontenjan 1

Milliyetçi Hareket Partisi Alpaslan Yavuz Selim Sarıbaş Turizim Üniversite/Yüksekokul Kontenjan 2

MHP Yedek

Milliyetçi Hareket Partisi Adil Demir Çiftçi İlkokul Yedek 1

Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Kahraman Çiftçi Ortaokul/Lise Yedek 2

Milliyetçi Hareket Partisi Bekir Tuncay Kandemir İşçi Ortaokul/Lise Yedek 3

KALE

Türkiye Komünist Partisi (TKP)

Türkiye Komünist Partisi Ali Koyuncu Mühendis Üniversite/Yüksekokul Asil 1

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi Mustafa Kılıç Esnaf Ortaokul/Lise Asil 1

Büyük Birlik Partisi Mehmet Dede Esnaf Ortaokul/Lise Asil 2 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)

Adalet Ve Kalkınma Partisi Yaşar Koca Serbest Ortaokul/Lise Asil 1

Adalet Ve Kalkınma Partisi Hacı Bayram Özbay Emekli Ortaokul/Lise Asil 2 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Altunbey Serbest İlkokul Asil 3 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Şükrü Gök Serbest Ortaokul/Lise Asil 4 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nevzat Gül Öğretim Görevlisi Üniversite/Yüksekokul Asil 5  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Gafar Altunok Serbest İlkokul Asil 6  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aydın İzci Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 7  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Aşhan Ekici Ev Hanımı Ortaokul/Lise Asil 8  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Baysar Ortaokul/Lise Kontenjan 1  

AKP Yedek

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Fırat İlkokul Yedek 1  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cemal Akbaş İlkokul Yedek 2  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Kızılbuğa Üniversite/Yüksekokul Yedek 3  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mahmut Öztop Ortaokul/Lise Yedek 4 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ümit Resul Çetin Ortaokul/Lise Yedek 5  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Mehmet Fırat İlkokul Yedek 6 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Ramazan Fırat Ortaokul/Lise Yedek 7  

Adalet Ve Kalkınma Partisi Bekir Koca İlkokul Yedek 8 

Demokrat Parti (DP)

Demokrat Parti Ahmet Çetinkaya Ortaokul/Lise Asil 1  

Demokrat Parti Ömer Buldur İlkokul Asil 2  

Demokrat Parti Cemil Fırat İlkokul Asil 3  

Demokrat Parti Feyyaz İpek İlkokul Asil 4  

Demokrat Parti Eşvet Kayaduman İlkokul Asil 5  

Demokrat Parti Süleyman Karabulut İlkokul Kontenjan 1  

DP Yedek

Demokrat Parti Hasan Karaman Yedek 1  

Demokrat Parti Hüseyin Karaman Yedek 2  

Demokrat Parti Burhan Taşkıran Yedek 3  

Demokrat Parti Gökhan Mermer Yedek 4  

Demokrat Parti Hacı Pektaş Yedek 5  

Demokrat Parti Enver Kayaduman Yedek 6  

Demokrat Parti Ali Kayaduman Ortaokul/Lise Yedek 7  

Saadet Partisi (SP)

Saadet Partisi Mehmet Sabri Cengiz Serbest İlkokul Asil 1 

Saadet Partisi Abdulvahap Temur Serbest Ortaokul/Lise Asil 2 

Saadet Partisi Celal Kayaduman Serbest Ortaokul/Lise Asil 3 

Saadet Partisi Resul Karaca Serbest İlkokul Asil 4  

Saadet Partisi Serdar Çetinkaya Sersest Ortaokul/Lise Asil 5 

Saadet Partisi Suat Sevli Sersest İlkokul Asil 6  

Saadet Partisi İshak Toktaş Serbest İlkokul Asil 7  

Saadet Partisi Davut Akgül Serbest Ortaokul/Lise Asil 8  

Saadet Partisi Mehmet Akdeniz Serbest Ortaokul/Lise Kontenjan 1  

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)

Bağımsız Türkiye Partisi Ahmet Altınok Esnaf İlkokul Asil 1  

Bağımsız Türkiye Partisi Cumali Biçici Çiftçi İlkokul Asil 2  

Bağımsız Türkiye Partisi Ersin Aslan Çiftçi İlkokul Asil 3  

Halkların Demokratik Partisi (HDP)

Halkların Demokratik Partisi Celal Toper Çiftçi Üniversite/Yüksekokul Asil 1  

Halkların Demokratik Partisi Hasan Doğan Çiftçi İlkokul Asil 2 

Halkların Demokratik Partisi Ramazan Yıldız Çiftçi İlkokul Asil 3 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Kapıkıran Ortaokul/Lise Asil 1  

Cumhuriyet Halk Partisi Zekeriya Emek İlkokul Asil 2  

Cumhuriyet Halk Partisi Yunus Kayaduman İlkokul Asil 3  

Cumhuriyet Halk Partisi Sema Şimşek Üniversite/Yüksekokul Asil 4 

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Gülçek İlkokul Kontenjan 1  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi Osman Çelik Çiftçi İlkokul Asil 1  

Milliyetçi Hareket Partisi Yakup Karabulut Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 2  

Milliyetçi Hareket Partisi Muzaffer Karaca Serbest Üniversite/Yüksekokul Asil 3  

Milliyetçi Hareket Partisi Hacı Ali Demirkol Çiftçi Ortaokul/Lise Asil 4 

OKURLARA NOT:

Battalgazi ve Yeşilyurt ilçeleri Belediye Meclis Üye adayları listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.malatyahaber.com/haber/iki-ilcenin-meclis-uye-adaylari#node-62507

Akçadağ, Arapgir, Arguvan ve Darende ilçeleri Belediye Meclis Üye adayları listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.malatyahaber.com/haber/4-ilcenin-meclis-uye-adaylari#node-62540

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."