You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


İbrahim Yücel Reklam
Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

AKP’de İlk Sandık 9 Kasım’da

AKP’de İlk Sandık 9 Kasım’da
  • 27.12.2015

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde Büyükşehir ve ilçe belediye başkan aday adayları için temayül yoklaması 9 Kasım Cumartesi günü yapılacak.

AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Yeşiltepe Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan oylama için parti genel merkezinden İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Belma Satır, Sivas Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hilmi Bilgin, İstanbul Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati ile genel merkez Kadın ve Gençlik Kolları’ndan 1’er yöneticinin Malatya’ya geleceklerini, yoklamanın bu heyetin gözetiminde yapılacağını bildirdi.

Tüfenkçi, temayül yoklamasına ilişkin oylamanın 10.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceğini, Büyükşehir ve ilçeler aday adaylarının tümü için oy kullanılacağını belirtti.

AKP İl Başkanı Tüfenkçi, 10 büyükşehir aday adayı için toplam 1078 kişinin oy kullanacağını, diğer ilçeler için oy kullanacakların sayısının ilçelere göre değiştiğini sözlerine ekledi.

AKP’nin Büyükşehir ve 13 ilçe için toplam 135 aday adayı bulunuyor. 

Temayül yoklamasında oylanacak büyükşehir ve 13 ilçe aday adayları şunlar:

BÜYÜKŞEHİR:

1-     Ahmet Çakır- Malatya Belediye Başkanı

2-     Ali Bakan- Avukat

3-     Yaşar Köksal- Mimar

4-     Murat Aslan- Şehir Plancısı

5-     Sami Er- Makine Mühendisi

6-     Prof. Dr. İbrahim Gezer – Tarımsal Mekanizasyon

7-     Ahmet Durmuş- Maden Mühendisi

8-     Yunus Ay- MTA Bölge Müdürü

9-     Abdullah Eraslan- Avukat

10- Turan Üzmez- Mimar

YEŞİLYURT:

1-     Ali Seydi Turan-

2-     Hamit Güneş- Harita Mühendisi

3-     Hasan Aydoğan- Bostanbaşı Belediye Başkanı

4-     H.Uğur Polat- İşadamı

5-     H.İbrahim Demirhan- İktisatçı

6-     Abuzer Kabakaş- Ziraat Mühendisi

7-     Vahap Erdem- Mimar

8-     Hasan Atay- Mimar

9-     Mahmut Boyun- İGM Üyesi

10- İsmet Yaylacı- Uluslararası İlişkiler

11- Abuzer Karakaya- İl Yönetimi

12- Veysel Katırcı- Yakınca Belediye Başkanı

13- Selim Pilten- İnşaat Mühendisi

14- Kenan Aydoğan- Bostanbaşı Eski Belediye Başkanı

15- Hasan İşlek- Müteahhit

16- Fuat Güven- Ziraat Mühendisi

17- Yusuf  Özdemir

18- Mehmet Kavuk- Yeşilyurt Belediye Başkanı

BATTALGAZİ:

1-     Selahattin Gürkan- Battalgazi Belediye Başkanı

2-     Doç.Dr. İlhan Geçit – Tıp doktoru

3-     Ahmet Kurdoğlu- Makine Mühendisi

4-     Sait Kabadayı- TSO eski genel sekreteri

5-     Faik Noğay- İktisatçı

6-     Nurettin Karaaslan- AKP Belediye Meclis Üyesi

7-     Ramazan Toy- İnşaat Mühendisi

8-     Mustafa Karaman- İktisatçı

9-     A.Vahap Şerefhanlı- Hanımınçifltiği Belediye Başkanı

10- Hakan Baran- İnşaat Mühendisi

11- Rıza Sinanoğlu- Elektrik Mühendisi

12- Murat Bilim- Öğretmenevi Müdürü

13- İrfan Karataş- Veteriner- Yaygın Belediye Başkanı

14- Mustafa Dağdelen- Havayolu Acentası

15- Murat Nalçacı- Öğretmen

16- Eyüp Sağlam- Harita Mühendis 

AKÇADAĞ:

1-     Ali Kazgan- Ankara Vali Yardımcısı

2-  Ali Seydi Akduman– Vakıflar Bölge Müdürü

3-     İbrahim Koşar- Akçadağ Belediye Başkanı

4-     Ali Bektaş  – Bahri Belediye Başkanı

5-     Arif Koyun

6-     Mustafa Yetiş

7-     Abdullah Adalmış

8-     Nazife Özdemir

9-     Mehmet Eryılmaz

10- Necmettin Özcan

11- Battal Tuncal

12- Bayram Karaaslan

13- Ömer Alataş 

14-   İbrahim Meral

15- Nurettin Gökgöz

16- Hüseyin Çapar

ARAPGİR:

1-     Haluk Cömertoğlu- Arapgir Belediye Başkanı

ARGUVAN:

1-     Vahap Doğan 

DARENDE:

1-     İsa Özkan- Darende Belediye Başkanı

2-     Hulusi Kaya

3-     Enver Yalın

4-     Durmuş Yıldırım

5-     Emin Tatlıcı

6-     Durmuş Doğan

7-     Mehmet Kılıçer – Balaban Belediye Başkanı

8-     H.Mehmet Boyraz 

DOĞANŞEHİR:

1-     Vahap Küçük

2-     Şükrü Sağlam

3-      Faruk Taşdemir – Sürgü Belediye Başkanı

4-     Mehmet Bayram – Erkenek Belediye Başkanı

5-     Bayram Kaya – Gövdeli Belediye Başkanı

6-      Mesut Sülü – Söğüt Belediye Başkanı

7-     Hasan Oyma

8-     Mehmet Karakaş – Kurucaova Belediye Başkanı 

DOĞANYOL:

1-     Eşref Aydın

2-     Muhittin Tuhan

3-      Recep Gülbey – Doğanyol Belediye Başkanı

HEKİMHAN:

1-     Adil Kurt

2-     H.Mustafa Arıkan

3-     Mahmut Levent – Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü

4-     Kaya Akgül – İpekyolu (Girmana) Belediye Başkanı

5-      Gani Karaca – Kocaözü Belediye Başkanı

6-     İbrahim Tokmak

7-     Nebi Yiğit

8-     Bülent Sarıbaş

9-     Necati Benli – Kurşunlu Belediye Başkanı

10- Kemal Deniz – Eğitimci 

11- Metin Benli – Çevre Mühendisi 

12- İsmail Yiğit

13- Hasan Basri Doğan 

KALE:

1-     Bahattin Aktaş

2-     Celal Kayaduman

3-     Hamza Kayaduman

4-     Murat Koca

5-     Cemal Akdemir

6-     Erhan Demir

7-     Ömer Gökçe

8-     Ayşe Nur Akıcı

9-     Mustafa Yüksel Karadağ- Adana Vali Yardımcısı

10- Bünyamin Özdemir 

KULUNCAK:

1-     Nurettin Akbulut

2-     Ahmet Çaparoğlu

3-     Murat Poyrazoğlu

4-     Mehmet Poyrazoğlu

5-     Ahmet Poyrazoğlu

6-     Hasan Yıldırım

PÜTÜRGE:

1-     Şaban Akdoğan

2-     Çetin Akköse

3-     Halit Eren

4-     Mehmet Polat

5-     Mikail Sülük

6-     Mehmet Karakaş

7-     Ali Tanrıverdi

8-     Kasım Tilbaç – Nohutlu Belediye Başkanı

9-     Hasan Hüseyin Çoktay

10- Mehmet Karaman

11- Hasan Avşar

12- Çetin Ogün Koçer

13- Mahmut Aluç 

YAZIHAN:

1-     Cafer Kuşdoğan

2-     Osman Gültekin

3-     Turgut Köroğlu

4-     Mahmut Hakan Ekici

5-     Ali Aydoğan

6-     Nevzat Öztürk

7-     Selahattin Barut

8-     Vahap Selağzı

9-     Ahmet Polatkaya

10- Ali Kaya- Yazıhan Belediye Başkanı

11- Ahmet Söylemez

12- Bedri Kaya

HABER: malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi ÖZEL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."