Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Amatör Sporda Hafta Sonu

Amatör Sporda Hafta Sonu
  • 27.12.2015

Malatya Amatör Küme 14 Yaş Lig, 19 Yaş 2.Lig, 16 Yaş Lig, 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi Play-off, 2.Amatör Küme Büyükler Lig, BAL Ligi, Ampute Süper Lig, Basketbol Ligi’nde hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.

13 Nisan Cumartesi ve 14 Nisan Pazar günkü maçların programı şöyle:

FUTBOL

Malatya Amatör Küme 14 Yaş Lig

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.00) Telekomspor – Tekspor

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 15.30) Sanayispor – Sancaktarspor

Cumartesi (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 14.30) Malatya Galataspor – Malatyaspor

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.30) Malatya Fenerspor – Kale Gençlerbirliğispor

Pazar (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.00)  Orduzuspor – Adafı Kartalspor

Malatya Amatör Küme 19 Yaş 2.Lig

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 13.30) Tekspor – Shçekspor

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 12.30) Kale Gençlerbirliği – Doğanşehir Belediyespor

Cumartesi (Yeşilyurt Stadı / Saat: 13.00) Yeşilyurtspor – Ataköyspor

Cumartesi (Yeşilyurt Stadı / Saat: 15.00) Karakavakspor – Konak Belediyespor

Cumartesi (Darende Stadı / Saat: 14.00) Darendespor – İpekyolu Belediyespor

Malatya Amatör Küme 16 Yaş Lig

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.00) Demirspor – Sancaktarspor

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.30) Malatya İl Özel İdarespor – Adafı Kartalspor

Cumartesi (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 16.00) 44 Malatyaspor – Orduzuspor

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 09.30) Telekomspor – Karakavakspor

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 16.30) Kale Gençlerbirliği – Sanayispor

Çarşamba (Yeşiltepe Stadı / Saat: 17.00) Karakavakspor – Sanayispor

Malatya 1.Amatör Küme Büyükler Lig Play-off

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 11.30) Demirspor – Tecdespor

Pazar (Yeşilyurt Stadı / Saat: 11.30) Malatyaspor – Doğanşehir Belediyespor

Pazar (Yeşilyurt Stadı / Saat: 14.00) Telekomspor – Ataköyspor

2.Amatör Küme Büyükler Lig

Pazar (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 13.30) Malatya İdmanyurdu – Ören Belediye Gençlikspor

Pazar (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 15.30) Kaldırımgücü – Polat Belediyespor

Pazar (Hekimhan Stadı / Saat: 14.00) Hekimhanspor – Akçadağspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL)

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.30) 44 Malatyaspor – Siverek Belediyespor  

Ampute Futbol Süper Lig

Pazar (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.00) Malatya Bedensel Engellilerspor – Malatya Ayyıldız Ampute 

BASKETBOL

Minik Bayan

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 09.00) Konak Akademi A – Akademi Malatya

Minik Erkek

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 10.00) Malatya Basketbol Akademi – Malatya Basketbol

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 11.30) Sancaktarspor – Yıldızlar Basketbol B  

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 13.00) Yıldızlar Basketbol A – Gençlik Hizmetlerispor  

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 14.30) Maratonspor – Esenlik Malatya Belediyespor 

Büyük Erkek

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 16.00) Yeni Balabanspor B – Polis Meslek Yüksekokulu 

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 17.30) Malatya Basketbol – Bilimspor

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 19.00) 1932 Malatyagücü – İnönü Üniversitesi Akademispor

DERLEYEN: Mehmet GÖRESİYE

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."