Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

Amatörde Hafta Sonu Maçları

Amatörde Hafta Sonu Maçları
  • 27.12.2015

Malatya Amatör Küme 17 Yaş  ve 1. Amatör Küme Büyükler Futbol ligleri ile  Basketbol  liginde hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.  

FUTBOL 

CUMARTESİ günü yapılacak maçların programı şöyle:

Malatya Amatör Küme 17 Yaş  Lig

Malatya Galataspor – 44 Malatyaspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.30)

Malatya İl Özel İdarespor – 1932 Malatyagücü (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.00)

Battalgazi Belediyespor – Orduzuspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 11.45)

Kale Gençlerbirliğispor – Sanayispor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 12.00)

Malatya Fenerspor – Telekomspor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 13.45)

BAL Ligi

44 Malatyaspor – Şehit Kamil Belediyespor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 13.30)

PAZAR günü yapılacak maçların programı şöyle:

1.Amatör Küme Büyükler Ligi

Sanayispor – Konak Belediyespor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.00)

Kale Gençlerbirliğispor – Adafı Kartalspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.00)

Orduzuspor – Telekomspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.00)

Yeşilyurtspor – Demirspor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 11.00)

Tecdespor – Darendespor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 14.00)

Battalgazi Belediyespor – Malatyaspor (Battalgazi Stadı / Saat: 14.00)

Doğanşehir Belediyespor – Ataköyspor (Doğanşehir Stadı / Saat: 13.00)

Yeni Balabanspor – İpekyolu Belediyespor (Balaban Stadı / Saat: 12.00) 

İşitme Engelliler ligi

Malatya İşitme Engellilerspor – Diyarbakır İşitme Engellilerspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 12.00)

Bayanlar Ligi

Malatya Bayanlarspor – Elazığ Hedefspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.00)

BASKETBOL..

CUMARTESİ günü yapılacak Basketbol maçların programı şöyle:

Yıldız Bayan

Sancaktarspor – Konak Akademi B (Atatürk Spor Salonu / Saat: 9.00)

Maratonspor – Konak Akademi A (Atatürk Spor Salonu / Saat: 10.30)

Genç Bayan

Sancaktarspor – Konak Akademi A (Atatürk Spor Salonu / Saat: 12.00)

 Konak Akademi B – Maratonspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 13.30)

Yıldız Erkek

Turgut Özal Koleji – 1932 Malatyagücü (Atatürk Spor Salonu / Saat: 15.00)

Malatya Basketbol – Turgut Özal Anadolu Lisesi (Atatürk Spor Salonu / Saat: 16.30)

Yıldızlar Basketbol – Malatya Basketbol Akademi (Atatürk Spor Salonu / Saat: 18.00)

Gençlik Hizmetlerispor – Malatyaspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 19.00)

DERLEYEN: Mehmet GÖRESİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."