Final

Örnek Resim


Arion

Malatya Haber -

Amatörde Hafta Sonu Programı

Amatörde Hafta Sonu Programı
  • 27.12.2015

Malatya Amatör Küme 17 Yaş ve 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligleri ile  Basketbol  ve Voleybol Ligi’nde hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu. 

CUMARTESİ günü yapılacak maçların programı şöyle:

Malatya Amatör Küme 17 Yaş  Lig

Battalgazi Belediyespor – Malatya İl Özel İdarespor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.30)

Karakavakspor – 1932 Malatyagücü  (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.15)

Orduzuspor – 44 Malatyaspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.00)

Sancaktarspor – Telekomspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.30)

Kale Gençlerbirliğispor – Malatya Fenerspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 12.15)

Tekspor – Sanayispor  (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.00)

PAZAR günü yapılacak maçların programı şöyle:

1. Amatör Küme Büyükler Ligi

Orduzuspor – Adafı Kartalspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.00)

Tecdespor – Malatyaspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.00)

Telekomspor – Darendespor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.00)

Yeşilyurtspor – Ataköyspor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 11.00)

Sanayispor – Doğanşehir Belediyespor Orduzuspor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 14.00)

Battalgazi Belediyespor – Kale Gençlerbirliğispor (Battalgazi Stadı / Saat: 13.00)

Yeni Balabanspor – Konak Belediyespor (Balaban Stadı / Saat: 13.00) 

CUMARTESİ günü yapılacak Basketbol maçların programı şöyle:

Küçük Bayanlar

Konak Akademi B – Sancaktarspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 9.00)

Konak Akademi A – Maratonspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 10.30)

Genç Bayan

Sancaktarspor – Konak Akademi A (Atatürk Spor Salonu / Saat: 12.00)

Konak Akademi B – Maratonspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 13.30)

Yıldız Erkek

Malatyaspor – Yıldızlar Basketbol (Atatürk Spor Salonu / Saat: 15.00)

Malatya Basketbol Akademi – Malatya Basketbol (Atatürk Spor Salonu / Saat: 16.30)

Turgut Özal Anadolu Lisesi – Turgut Özal Koleji (Atatürk Spor Salonu / Saat: 18.00)

1932 Malatyagücü – Maratonspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 19.30)

CUMARTESİ günü yapılacak Voleybol maçların programı şöyle:

Yıldız Kız

Girmana – Gençlik Hizmetlerispor  (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 9.00)

Konak Akademispor – Uçarlarspor Türkiyem Spor Salonu / Saat: 10.30)

Genç Kız

Türkiyemspor – Turgut Özalspor (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 12.00)

Yıldız Erkek

Girmana A – Esenlik Malatya Belediyespor A (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 13.30)

PAZAR günü yapılacak Voleybol maçların programı şöyle:

Genç Erkek

Menevşespor – Kano Rafting (Atatürk Spor Salonu / Saat: 09.00)

Esenlik Malatya Belediyespor – İnönü Üniversitesi (Atatürk Spor Salonu / Saat: 10.30)

Genç Kız

Girmana B – Girmana A (Atatürk Spor Salonu / Saat: 12.00)

Uçarlarspor – Gençlikspor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 13.00)

DERLEYEN: Mehmet GÖRESİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."