Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Amatörde Hafta Sonu Programı

Amatörde Hafta Sonu Programı
  • 27.12.2015

Malatya’da Amatör Küme 14 Yaş Lig,16 Yaş Lig, Özel Sporcular Lig, 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi, Özel Sporcular Ligi, Ampute Süper Ligi, Basketbol Ligi, Voleybol Ligi, BAL Ligi’nde hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.

FUTBOL

CUMARTESİ günü yapılacak maçların programı şöyle:

Malatya Amatör Küme 14 Yaş Lig

Malatya Fenerspor – Malatya Galataspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.30)

Sancaktarspor – Kale Gençlerbirliğispor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 11.30)

Orduzuspor – Malatyaspor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 14.15)

Telekomspor – Adafı Kartalspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.30)

PAZAR günü oynanacak maçlar şunlar:

Malatya Galataspor – Telekomspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 11.00)

Malatya Amatör Küme 16 Yaş Lig

      44 Malatyaspor – Malatya Fenerspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.15)

      Telekomspor – Sancaktarspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.15)

      Kale Gençlerbirliğispor – Orduzuspor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 12.15)

      Demirspor – Adafı Kartalspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.00)

      Orduzuspor – Telekomspor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 15.00)

Özel Sporcular Lig

Malatya Turgut Özal Özel Sporcular kulübü – Ordu Özel Sporcular Kulübü  (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 13.00)  

1.Amatör Küme Büyükler Ligi

      İpekyolu Belediyespor – Konak Belediyespor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 12.00)

      Yeni Balabanspor – Doğanşehir Belediyespor  (Balaban Stadı / Saat: 13.00)

BAL Ligi

      44 Malatyaspor – Malatya İl Özel İdarespor  (Yeşiltepe Stadı / Saat: 13.30)

Ampute Süper Lig

     Malatya Bedensel Engellilerspor – Antalya Bedensel Engellilerspor (İnönü Üniversitesi   Stadı / Saat: 14.00)    

BASKETBOL 

CUMARTESİ günü oynanacak maçlar şunlar:

Minik Bayan

      Sancaktarspor – Akademi Malatya (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 09.00)

Minik Erkek

      Yıldızlar Basketbol B – Malatya Basketbol Akademi  (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 10.00)

      Esenlik Malatya Belediyespor – Yıldızlar Basketbol A  (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 11.00)

      Gençlik Hizmetlerispor – Turgut Özal Kolejispor (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 12.00)

Minik Bayan

      Maratonspor – Yıldızlar Basketbol (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 13.00)

Minik Erkek

      Malatya Basketbol – Toki İlköğretim (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 14.00)

Büyük Erkek

      İnönü Üniversitesi Akademispor – Malatya Basket (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 16.00)

      Bilimspor – Polis meslek Yüksekokulu (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 18.00)

      Esenlik Malatya Belediyespor – Malatya Basketbol Akademispor (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 19.30)

VOLEYBOL

CUMARTESİ günü oynanacak maçların programı şöyle:

Uçarlarspor – Girmanaspor A (Türkiyem Spor Salonu/Saat:09.00)

Türkiyemspor A – Gençlikspor B  (Türkiyem Spor Salonu/Saat:10.30)

PAZAR günü oynanacak maçlar şunlar:

Erkekler

     Esenlik Malatya Belediyespor – Halk Eğitimspor (Atatürk Spor Salonu/Saat:09.00)

     Malatya Hokeyspor – Polis Meslek Yüksekokulu (Atatürk Spor Salonu/Saat:10.30)

     Girmanaspor – Yıldızlarspor (Atatürk Spor Salonu/Saat:12.00)

     Tecdespor – Tokispor (Atatürk Spor Salonu/Saat:13.30)

DERLEYEN: Mehmet GÖRESİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."