You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


İbrahim Yücel Reklam
Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

CHP’nin Tüm Adayları..

CHP’nin Tüm Adayları..
  • 26.12.2015

CHP, milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na iletti. malatyahaber.com’un daha önce duyurduğu liste netleşti..

Buna göre, CHP’nin Malatya aday listesi; 1- Ferit Mevlüt Aslanoğlu, 2- Yusuf Kenan Doğan, 3- Niyazi Ergin Gökçe, 4- Rahmi Yüce, 5- İlhan Deniz, 6- Güzide Yıldırım, 7- Ekrem Dernek.

CHP’nin Türkiye genelindeki aday listesi şöyle:

Adana 01 Nevingaye Erbatur.
Adana 02 Mustafa Vural.
Adana 03 Hulusi Güvel.
Adana 04 Tacidar Seyhan.
Adana 05 Yıldıray Arıkan.
Adana 06 Uğur Aksöz.
Adana 07 Zülfikar Deniz.
Adana 08 Memet Turan Özer.
Adana 09 Mekin Şahin.
Adana 10 Ayhan Barut.
Adana 11 Turgay Develi.
Adana 12 Ahmet Sarı.
Adana 13 Gürsel Diliçıkık.
Adana 14 Zafer Şahin.
Adıyaman 01 Şevket Köse.
Adıyaman 02 Mehmet Selçuk Tabak.
Adıyaman 03 Ali Ağca.
Adıyaman 04 Mustafa Fırat.
Adıyaman 05 Mustafa Aslan.
Afyon 01 Halil Ünlütepe.
Afyon 02 İsmet Güler.
Afyon 03 Şerif Ceylan.
Afyon 04 Kemal Şen.
Afyon 05 Veli Cengiz.
Afyon 06 Adnan Çelik.
Afyon 07 Ahmet Kamiloğlu.
Ağrı 01 Ahmet Kaya.
Ağrı 02 Savci Sayan.
Ağrı 03 Erol Sami Sarayhanoğlu.
Ağrı 04 Fehmi Aydın.
Ağrı 05 Fırat Özbilgi.
Aksaray 01 Ahmet Necdet Pamir.
Aksaray 02 Çiğdem Akbulut Yelmer.
Aksaray 03 İsmail Hakkı Açıkalın.
Aksaray 04 Yunus Yıldız.
Amasya 01 Hüseyin Ünsal.
Amasya 02 Sedat Ulusoy.
Amasya 03 Cihan Sancak.
Ankara-1 01 Önder Sav.
Ankara-1 02 Eşref Erdem.
Ankara-1 03 Mehmet Emrehan Halıcı.
Ankara-1 04 Nesrin Baytok.
Ankara-1 05 Hakkı Suha Okay.
Ankara-1 06 Levent Gök.
Ankara-1 07 Veli Gündüz Şahin.
Ankara-1 08 Halil Orhan Özbey.
Ankara-1 09 Adalet Çebi.
Ankara-1 10 Faruk Yavuz.
Ankara-1 11 Özgün Ökmen.
Ankara-1 12 Haki Bülent Tanık.
Ankara-1 13 Kenan Şimşek.
Ankara-1 14 İlyas Güven Eroğlu.
Ankara-1 15 Dursun Yıldız.
Ankara-2 01 Yılmaz Ateş.
Ankara-2 02 Zekeriya Akıncı.
Ankara-2 03 Mücahit Pehlivan.
Ankara-2 04 Tekin Bingöl.
Ankara-2 05 Ayşe Gülsün Bilgehan.
Ankara-2 06 Mustafa Kemal Kısacıkoğlu.
Ankara-2 07 Gökhan Günaydın.
Ankara-2 08 Mehmet Yurtsever.
Ankara-2 09 Göksel Demirtaş.
Ankara-2 10 Müslim Sarı.
Ankara-2 11 Mehmet Kemal Oğultürk.
Ankara-2 12 İbrahim Aksöz.
Ankara-2 13 Galip Bazencir.
Ankara-2 14 Ayhan Kangal.
Antalya 01 Deniz Baykal.
Antalya 02 Hüsnü Çöllü.
Antalya 03 Osman Kaptan.
Antalya 04 Atila Emek.
Antalya 05 Tayfur Süner.
Antalya 06 Nail Kamacı.
Antalya 07 Tuncay Ercenk.
Antalya 08 Gürkut Acar.
Antalya 09 Arif Bulut.
Antalya 10 Nusret Bayar.
Antalya 11 Raif Karagöz.
Antalya 12 İbrahim Demir.
Antalya 13 Muzaffer Ayhan.
Ardahan 01 Ensar Öğüt.
Ardahan 02 Taşkın Aktaş.
Artvin 01 Metin Arifağaoğlu.
Artvin 02 Adil Yazar.
Aydın 01 Özlem Çerçioğlu.
Aydın 02 Mehmet Fatih Atay.
Aydın 03 Tahir Yaman.
Aydın 04 Hüseyin Yıldız.
Aydın 05 Mehmet Semerci.
Aydın 06 Bülent Tezcan.
Aydın 07 Ahmet Sümer Germen.
Aydın 08 Mehmet Mesut Özakcan.
Balıkesir 01 Hüseyin Pazarcı.
Balıkesir 02 Ergün Aydoğan.
Balıkesir 03 Ali Kemal Deveciler.
Balıkesir 04 Latif Coşkun.
Balıkesir 05 Gökay Bacan.
Balıkesir 06 Orhan Özden.
Balıkesir 07 Haluk Ahmet Gümüş.
Balıkesir 08 Hüseyin Akyüz.
Bartın 01 Muhammet Rıza Yalçınkaya.
Bartın 02 Sabri Aktaş.
Batman 01 Hüseyin Yaşar.
Batman 02 Fudayıl Yüksel.
Batman 03 Hikmet Duruş.
Batman 04 Mehmet Can Toparlı.
Bayburt 01 Nasibi Halis Önal.
Bayburt 02 Zeynal Acun.
Bilecik 01 Yaşar Tüzün.
Bilecik 02 Nurcan Özçakır.
Bingöl 01 Mustafa Kurban.
Bingöl 02 Kazım Alınak.
Bingöl 03 Mehmet İlgeç.
Bitlis 01 Edip Safder Gaydalı.
Bitlis 02 Necati Göksoy.
Bitlis 03 Mehmet Subaşı.
Bitlis 04 Hasan Dalkıran.
Bolu 01 Yüksel Ceylan.
Bolu 02 Mehmet Karakaşoğlu.
Bolu 03 Sabri Erhendekci.
Burdur 01 Ramazan Kerim Özkan.
Burdur 02 Süleyman Solmaz.
Burdur 03 Yakup Yıldız.
Bursa 01 Onur Başaran Öymen.
Bursa 02 Kemal Demirel.
Bursa 03 Abdullah Özer.
Bursa 04 Mehmet Küçükaşık.
Bursa 05 Ali Nihat Irkörücü.
Bursa 06 Emir Birgün.
Bursa 07 Cesim Alptekin.
Bursa 08 Erdal Altun.
Bursa 09 Dindar Sezgin.
Bursa 10 Mehmet Erbabacan.
Bursa 11 Hasan İlter.
Bursa 12 Mehmet Morsünbül.
Bursa 13 Onur İçer.
Bursa 14 Nejat Yahya.
Bursa 15 Eflatun Çelik.
Bursa 16 Abdullah Büyükışıklar.
Çanakkale 01 Ahmet Küçük.
Çanakkale 02 Mustafa Serdar Soydan.
Çanakkale 03 Tuygan Çalıkoğlu.
Çanakkale 04 Bülent Öz.
Çankırı 01 Mehmet Azizoğlu.
Çankırı 02 Taner Karagöz.
Çankırı 03 Muharrem Değirmenci.
Çorum 01 Derviş Günday.
Çorum 02 Osman Samsunlu.
Çorum 03 Atilla Kağan Duraklıoğlu.
Çorum 04 Leyla Özhan.
Çorum 05 Hüseyin Uçar.
Denizli 01 Hasan Erçelebi.
Denizli 02 Ali Rıza Ertemür.
Denizli 03 Mehmet Uğur Neşşar.
Denizli 04 Birsen Çelik.
Denizli 05 Bekir Kar.
Denizli 06 Hüsamettin Ataman.
Denizli 07 Necdet Yılmaz.
Diyarbakır 01 Mesut Değer.
Diyarbakır 02 Kamil Akan.
Diyarbakır 03 Sıddık Karadeniz.
Diyarbakır 04 Medeni Seyrek.
Diyarbakır 05 Sinan Tekin.
Diyarbakır 06 Memduh Gürcan Özbay.
Diyarbakır 07 İlknur Savcı.
Diyarbakır 08 Nazım Taş.
Diyarbakır 09 Amaç Altıntaş.
Diyarbakır 10 Mahmut Şevketoğlu.
Düzce 01 Selahattin Olcar.
Düzce 02 Zekeriya Tozan.
Düzce 03 Cemal Çapar.
Edirne 01 Rasim Çakır.
Edirne 02 Bilgin Paçarız.
Edirne 03 Abdüzaziz Çıkıkçı.
Edirne 04 Mehmet Karagöz.
Elazığ 01 Namık Kemal Şirinocak.
Elazığ 02 Zülfü Doğan.
Elazığ 03 Mehmet Faruk Ülgen.
Elazığ 04 Hülya Ülkü.
Elazığ 05 Namık Kemal Çanakcı.
Erzincan 01 Erol Tınastepe.
Erzincan 02 Nedim Ayran.
Erzincan 03 Celal Türk.
Erzurum 01 Erbaşar Özsoy.
Erzurum 02 Ersal Bakan.
Erzurum 03 Hakan Koç.
Erzurum 04 Köksal Varlı.
Erzurum 05 Aydemir Gezgin.
Erzurum 06 İsrafil Ayyıldız.
Erzurum 07 Osman Hatunoğlu.
Eskişehir 01 Hüseyin Tayfun İçli.
Eskişehir 02 Fehmi Murat Sönmez.
Eskişehir 03 Muharrem Şenel.
Eskişehir 04 Ayhan Türkseven.
Eskişehir 05 Ayşegül Ünügür.
Eskişehir 06 Nafi Makaroç.
Gaziantep 01 Yaşar Ağyüz.
Gaziantep 02 Akif Ekici.
Gaziantep 03 Hasan Öztürkmen.
Gaziantep 04 Mehmet Gökdağ.
Gaziantep 05 İrfan Kaplan.
Gaziantep 06 Lütfü Demir.
Gaziantep 07 Mahmut Kozbaş.
Gaziantep 08 Cahit Çirkin.
Gaziantep 09 Nerin Türkmen.
Gaziantep 10 Müslüm Uzun.
Giresun 01 Eşref Karaibrahim.
Giresun 02 Selahattin Karaahmetoğlu.
Giresun 03 Gültekin Uzunalioğlu.
Giresun 04 Canan Dervişoğlu.
Giresun 05 Murat Yıldırım.
Gümüşhane 01 Cevad Uyanık.
Gümüşhane 02 Tülin Yücel.
Hakkari 01 Hamit Atlı.
Hakkari 02 Abdulcebar Yakupoğlu.
Hakkari 03 Ahmet Korkmaz.
Hatay 01 Fuat Çay.
Hatay 02 Gökhan Durgun.
Hatay 03 Abdulaziz Yazar.
Hatay 04 Adnan Şanverdi.
Hatay 05 Nazım Kırık.
Hatay 06 Ali Nihat Bozcuk.
Hatay 07 Ali Kemal Denizoğlu.
Hatay 08 Yusuf Hamit Civelek.
Hatay 09 Yunus Yıldırım.
Hatay 10 Mahmut Balcı.
Iğdır 01 Yücel Artantaş.
Iğdır 02 Nuri Alagöz.
Isparta 01 Mevlüt Coşkuner.
Isparta 02 Halil Kaygısız.
Isparta 03 Eyup Ersoy.
Isparta 04 Hasan Şenol.
Isparta 05 Mükerrem Selçuk.
İstanbul-1 01 İlhan Kesici.
İstanbul-1 02 Algan Hacaloğlu.
İstanbul-1 03 Ahmet Tan.
İstanbul-1 04 Ayşe Jale Ağırbaş.
İstanbul-1 05 Ali Topuz.
İstanbul-1 06 Bayramali Meral.
İstanbul-1 07 Fatma Nur Serter.
İstanbul-1 08 Şinasi Öktem.
İstanbul-1 09 Mustafa Zengin.
İstanbul-1 10 Ahmet Sırrı Özbek.
İstanbul-1 11 Emin Korur Kalender.
İstanbul-1 12 Berhan Şimşek.
İstanbul-1 13 Ali Kılıç.
İstanbul-1 14 Süleyman Adil Özkol.
İstanbul-1 15 Fatma Dilek Yardım.
İstanbul-1 16 Esat Güngör.
İstanbul-1 17 Ali Şecaattin Güney.
İstanbul-1 18 Mehmet Salih Usta.
İstanbul-1 19 Basri Bayar.
İstanbul-1 20 Haydar Eren.
İstanbul-1 21 Doğan Küçükemre.
İstanbul-1 22 Haydar Acun.
İstanbul-1 23 Yasemin Kaya.
İstanbul-1 24 Binali Ağaç.
İstanbul-2 01 Mehmet Sevigen.
İstanbul-2 02 Mustafa Özyürek.
İstanbul-2 03 Bihlun Tamaylıgil.
İstanbul-2 04 Süleyman Yağız.
İstanbul-2 05 Kemal Kılıçdaroğlu.
İstanbul-2 06 Necla Arat.
İstanbul-2 07 Çetin Soysal.
İstanbul-2 08 Hasan Fehmi Güneş.
İstanbul-2 09 Engin Ünsal.
İstanbul-2 10 Hüseyin Aslan.
İstanbul-2 11 Ahmet Cemal Seymen.
İstanbul-2 12 Mustafa Koray Yücel.
İstanbul-2 13 Hakkı Sevim.
İstanbul-2 14 Didem Engin.
İstanbul-2 15 Şule Başçıl.
İstanbul-2 16 Hıdır Tanrıverdi.
İstanbul-2 17 Hüseyin Şahin.
İstanbul-2 18 Suat Türk.
İstanbul-2 19 Salih Göktepe.
İstanbul-2 20 Cemal Avcı.
İstanbul-2 21 Tanyel Tayfur.
İstanbul-3 01 Mustafa Şükrü Elekdağ.
İstanbul-3 02 Hasan Macit.
İstanbul-3 03 Hüseyin Mert.
İstanbul-3 04 Mehmet Ali Özpolat.
İstanbul-3 05 Esfender Korkmaz.
İstanbul-3 06 Sacid Yıldız.
İstanbul-3 07 Birgen Keleş.
İstanbul-3 08 Erdoğan Toprak.
İstanbul-3 09 İsmet Atalay.
İstanbul-3 10 Osman Nuri Bedir.
İstanbul-3 11 Zeynep Damla Gürel.
İstanbul-3 12 Mümin Tuğlu.
İstanbul-3 13 Fethi Aybar.
İstanbul-3 14 Abdullah Emre İleri.
İstanbul-3 15 Hüseyin Cahit Yıldırım.
İstanbul-3 16 Fahri Vatansever.
İstanbul-3 17 Hikmet Çelik.
İstanbul-3 18 Erhan Bozan.
İstanbul-3 19 Gülüzar Kurt.
İstanbul-3 20 Cem Haydar Bektaş.
İstanbul-3 21 Orhan Erol.
İstanbul-3 22 Zehra Eyicil.
İstanbul-3 23 Yücel Zarper.
İstanbul-3 24 Rıza Kaya.
İstanbul-3 25 Cemal Kayaoğlu.
İzmir-1 01 Şükran Güldal Mumcu.
İzmir-1 02 Harun Öztürk.
İzmir-1 03 Bülent Baratalı.
İzmir-1 04 Abdurrezzak Erten.
İzmir-1 05 Ahmet Ersin.
İzmir-1 06 Ekrem Bulgun.
İzmir-1 07 Erdal Karademir.
İzmir-1 08 Rıfat Turuntay Nalbantoğlu.
İzmir-1 09 Fahrettin Demir.
İzmir-1 10 Hüseyin Mutlu Akpınar.
İzmir-1 11 Aydın Özcan.
İzmir-1 12 Umut Orkun Uğraş.
İzmir-2 01 Kıvılcım Kemal Anadol.
İzmir-2 02 Oğuz Oyan.
İzmir-2 03 Recai Birgün.
İzmir-2 04 Mehmet Ali Susam.
İzmir-2 05 Canan Aritman.
İzmir-2 06 Selçuk Ayhan.
İzmir-2 07 Ertam Özen.
İzmir-2 08 Rahmi Aşkın Türeli.
İzmir-2 09 Cenap Börühan.
İzmir-2 10 Osman Mert.
İzmir-2 11 Murat Bakan.
İzmir-2 12 Songül Gök.
Kahramanmaraş 01 Durdu Özbolat.
Kahramanmaraş 02 Alaittin Gültekin Yazıcıoğlu.
Kahramanmaraş 03 Kibar Özdemir.
Kahramanmaraş 04 Selim Sümen.
Kahramanmaraş 05 Mehmet Engizek.
Kahramanmaraş 06 Salman Bakay.
Kahramanmaraş 07 Doğan Arslan.
Kahramanmaraş 08 Veysel Yılmaz.
Karabük 01 İsmail Yılmaz.
Karabük 02 Cevdet Akay.
Karabük 03 Ereli Özbozkurt.
Karaman 01 Yüksel Atik.
Karaman 02 Neriman Köse.
Karaman 03 Ahmet İleri.
Kars 01 Selahattin Filtekin.
Kars 02 Muhammet Üstebay.
Kars 03 Erdoğan Çeçen.
Kastamonu 01 Mehmet Yıldırım.
Kastamonu 02 Mehmet Ali Tosyalıoğlu.
Kastamonu 03 Metin Gökcen.
Kastamonu 04 Atiyye Müjgan Alagöz.
Kayseri 01 Mehmet Şevki Kulkuloğlu.
Kayseri 02 Ali Aydın.
Kayseri 03 Feyzullah Keskin.
Kayseri 04 Mustafa Olcayto Özhan.
Kayseri 05 Recami Bursa.
Kayseri 06 Vedat Nalbantoğlu.
Kayseri 07 Mehmet Erdoğan.
Kayseri 08 Ali Paşa Tan.
Kırıkkale 01 Aliye Gündüz.
Kırıkkale 02 İdris Kılınçkaya.
Kırıkkale 03 Hasan Biçer.
Kırıkkale 04 Yılmaz Tufan.
Kırklareli 01 Turgut Dibek.
Kırklareli 02 Tansel Barış.
Kırklareli 03 İrfan Altınel.
Kırşehir 01 Mehmet Akyürek.
Kırşehir 02 Derviş Aydın.
Kırşehir 03 Deniz Akpınar.
Kilis 01 Hurşit Çetin.
Kilis 02 Ahmet Öztürk.
Kocaeli 01 Mehmet Cevdet Selvi.
Kocaeli 02 Hikmet Erenkaya.
Kocaeli 03 Cevdet Barış.
Kocaeli 04 İsamettin Akkurt.
Kocaeli 05 Mehmet Hilal Kaplan.
Kocaeli 06 Mahir Dönmez.
Kocaeli 07 Müzeyyen Tan.
Kocaeli 08 Semra Başlak.
Kocaeli 09 Mustafa Türker.
Konya 01 Atilla Kart.
Konya 02 Rahmi Baştoklu.
Konya 03 Tunay İnce.
Konya 04 Sabri Arslan.
Konya 05 Orçin Güney Çalık.
Konya 06 Arslan Üstündağ.
Konya 07 Hakan Kubalı.
Konya 08 İbrahim Cin.
Konya 09 Nimet Şatıroğlu.
Konya 10 Hürriyet Olgun.
Konya 11 Servet Özdemir.
Konya 12 Seher Avşar.
Konya 13 Zekiye Güngör.
Konya 14 Hüseyin Özbedel.
Konya 15 Haluk Ulusan.
Konya 16 Ayşe Ünal.
Kütahya 01 Niyazi Doğansoy.
Kütahya 02 İsmail Tünür.
Kütahya 03 Dursun Uzun.
Kütahya 04 Şeref Han.
Kütahya 05 Nejdet Güven.
Kütahya 06 Gönül Kılıç.
Malatya 01 Ferit Mevlüt Aslanoğlu.
Malatya 02 Yusuf Kenan Doğan.
Malatya 03 Niyazi Ergin Gökçe.
Malatya 04 Rahmi Yüce.
Malatya 05 İlhan Deniz.
Malatya 06 Güzide Yıldırım.
Malatya 07 Ekrem Dernek.
Manisa 01 Şahin Mengü.
Manisa 02 Mustafa Erdoğan Yetenç.
Manisa 03 Ufuk Özkan.
Manisa 04 Nuri Çilingir.
Manisa 05 Abdullah Saka.
Manisa 06 Mustafa Aksoy.
Manisa 07 Fevziye Güven.
Manisa 08 Ayşe Deniz Bal.
Manisa 09 Özay Erdoğan.
Manisa 10 Funda Doğan.
Mardin 01 Mahmut Duyan.
Mardin 02 Yusuf Cindioğlu.
Mardin 03 Zeki Eroğlu.
Mardin 04 Hüsnü Kartal.
Mardin 05 Gebro Tokgöz.
Mardin 06 Selanik Dündar.
Mersin 01 İsa Gök.
Mersin 02 Vahap Seçer.
Mersin 03 Ali Rıza Öztürk.
Mersin 04 Ali Oksal.
Mersin 05 Ali Koç.
Mersin 06 Abdurrahman Günay.
Mersin 07 Oğuz Fidan.
Mersin 08 Hüseyin Çamak.
Mersin 09 Mehmet Yüksel Burkutoğlu.
Mersin 10 Mehmet Çiçek.
Mersin 11 Seyit Özananar.
Mersin 12 Süha Özen.
Muğla 01 Fevzi Topuz.
Muğla 02 Gürol Ergin.
Muğla 03 Ali Arslan.
Muğla 04 Emrah Doğu.
Muğla 05 Fahrettin Üstün.
Muğla 06 Mustafa Öztürk.
Muş 01 Mehmet Şerif Ertuğrul.
Muş 02 Maşallah Devrim.
Muş 03 Mehmet Tan.
Muş 04 Gıyasettin Geçer.
Nevşehir 01 Bekir Ödemiş.
Nevşehir 02 Kani Atasever.
Nevşehir 03 Ahmet Göktaş.
Niğde 01 Orhan Eraslan.
Niğde 02 Naciye Yılmazkaraosmanoğlu.
Niğde 03 Çinar Tekten.
Ordu 01 Rahmi Güner.
Ordu 02 Adil Karaoğlanoğlu.
Ordu 03 Aziz Ekşi.
Ordu 04 İrfan Yıldız.
Ordu 05 Süleyman Çelenk.
Ordu 06 Cemil Görmüş.
Ordu 07 Metanet Öztürk.
Osmaniye 01 Necati Uzdil.
Osmaniye 02 Ünal Köksal.
Osmaniye 03 İsmail Hilmi Saygılı.
Osmaniye 04 Baha Ünlü.
Rize 01 Mehmet Hikmet Aslankaya.
Rize 02 Hayrettin Şatıroğlu.
Rize 03 Hacı Ömer Tiryaki.
Sakarya 01 Necdet Çakar.
Sakarya 02 Necmi Demirci.
Sakarya 03 Ramazan Öge.
Sakarya 04 Müjdat İskenderoğlu.
Sakarya 05 Sevgi Bayat.
Sakarya 06 Mehmet Selçuk.
Samsun 01 Ahmet Haluk Koç.
Samsun 02 Suat Binici.
Samsun 03 Hayati Soylu.
Samsun 04 Mehmet Atalay.
Samsun 05 Fatma Necile Çokay.
Samsun 06 Cevdet Mamatoğlu.
Samsun 07 Salih Bora Mutlu.
Samsun 08 Ali Fuat Aker.
Samsun 09 Muhittin Erakman.
Siirt 01 Nevaf Bilek.
Siirt 02 Selamet Özaslan.
Siirt 03 Şakir Sula.
Sinop 01 Engin Altay.
Sinop 02 Hüseyin Keskin.
Sinop 03 İbrahim Sakabaş.
Sivas 01 Malik Ecder Özdemir.
Sivas 02 Orhan Akbulut.
Sivas 03 Bülent Renda Deniz.
Sivas 04 Kasım Doğan.
Sivas 05 Ali Rıza Karpınar.
Sivas 06 Hurşit İmren.
Şanlıurfa 01 Mahmut Yıldız.
Şanlıurfa 02 Ahmet Öncel.
Şanlıurfa 03 Mehmet Emin Akıl.
Şanlıurfa 04 Süleyman Gök.
Şanlıurfa 05 Aziz Aydınlık.
Şanlıurfa 06 Mehmet Erkan.
Şanlıurfa 07 Behiye Tavaş.
Şanlıurfa 08 Mehmet Ali Kahraman.
Şanlıurfa 09 Abdurezak Yeşildağ.
Şanlıurfa 10 Reşit Tartış.
Şanlıurfa 11 İsa Sezgin.
Şırnak 01 Neşet Ökten.
Şırnak 02 Kamil İlhan.
Şırnak 03 Mehmet Sadik Demirsoy.
Tekirdağ 01 Enis Tütüncü.
Tekirdağ 02 Faik Öztrak.
Tekirdağ 03 Ünal Baysan.
Tekirdağ 04 Fedahi Güven.
Tekirdağ 05 Egemen Güngör.
Tokat 01 Orhan Ziya Diren.
Tokat 02 Feramüz Şahin.
Tokat 03 Musa Kaygusuz.
Tokat 04 Ali Yaşar Ezgin.
Tokat 05 Ali Kıyak.
Tokat 06 Fedai Toyran.
Tokat 07 Birgül Nasıroğlu Kara.
Trabzon 01 Mehmet Akif Hamzaçebi.
Trabzon 02 Şevket Arz.
Trabzon 03 Cafer Hazaroğlu.
Trabzon 04 Muharrem Şahin.
Trabzon 05 Necip Yıldız.
Trabzon 06 Daver Batu.
Trabzon 07 Yaşar Emin.
Trabzon 08 Hilmi Saral.
Tunceli 01 Vahdet Sinan Yerlikaya.
Tunceli 02 Bekir Gündoğan.
Uşak 01 Osman Coşkunoğlu.
Uşak 02 Nafiz Özkan.
Uşak 03 Beyhan Demirel.
Van 01 Şerif Bedirhanoğlu.
Van 02 Paşa Kurşunluoğlu.
Van 03 Abdurrahman Turan.
Van 04 Aynur Çilingir.
Van 05 Suat Dinçer.
Van 06 Selçuk Bayraktar.
Van 07 Göksel Yaycı.
Yalova 01 Muharrem İnce.
Yalova 02 Cevdet Bekler.
Yozgat 01 Lütfullah Kayalar.
Yozgat 02 Yavuz Aksoy.
Yozgat 03 Emin Koç.
Yozgat 04 Kazım Eliaçık.
Yozgat 05 Mustafa Bulut.
Yozgat 06 Nazif Atila Taflıoğlu.
Zonguldak 01 Ali Koçal.
Zonguldak 02 Ali İhsan Köktürk.
Zonguldak 03 İlker Öncel.
Zonguldak 04 Cem Papila.
Zonguldak 05 Buket Müftüoğlu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."