Final

Örnek Resim


Malatyalife Residence

Malatya Haber -

Erdoğan Açıkladı.. Erken Seçim 24 Haziran’da

Erdoğan Açıkladı.. Erken Seçim 24 Haziran’da
 • 18.04.2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılmasına karar verdik” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM’de erken seçim çağrısında bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. 30 dakika süren kabulün ardından Erdoğan’ın düzenlediği basın toplantısına Başbakan Binali Yıldırım ve AKP MYK üyeleri de katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının başında, “Sayın Devlet Bahçeli ile oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın bahçeli ile daha önce de çeşitli defalar bir araya gelerek ülkemizle ilgili iç ve dış gelişmeler üzerinde görüş alış verişinde bulunmuştuk. Bugünkü görüşmemizde kendisi ile oldukça geniş bir yelpazede istişare ettik. Sayın Bahçeli’nin dünkü TBMM’deki grup toplantısında ifade ettiği milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin erkene alınmasıyla ilgili teklifini de değerlendirme fırsatı bulduk” ifadelerini kullandı.

Başbakanın değerlendirmesi

Başbakan Binali Yıldırım, “Ülkemin geleceği, milletimin geleceği benim şahsımın geleceğinden çok daha önemlidir. Ülkemizin yararına olan her türlü karara şahsi beklentileri bir tarafa bırakarak bugüne kadar hep arkasında olduk, olur dedik, bundan sonra da milletimin emrinde çalışmaya, ülkemin geleceği için, milletimizin selameti için gayret etmeye devam edeceğim” dedi.

Başbakan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerin 24 Haziran tarihinde yapılmasını açıklamasının ardından Çankaya Köşkü’nde konuya ilişkin değerlendirmede bulundu. 24 Haziran 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı, milletvekili ve muhtar seçimlerinin yapılacağını söyleyen Yıldırım, “Ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Dün, Meclis grup toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli erken seçim yapılması gerektiği yönünde bir beyanatta bulunmuş ve kamuoyuna duyurmuştu. Akabinde Cumhurbaşkanımıza bir ziyaret gerçekleştirmiş ve Cumhurbaşkanımız ile bu konuda görüşmede ele alınmıştır. Sonrasında Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın başkanlığında partimizin yetkili kurulları bir araya gelip bütün bu gelişmeleri değerlendirmek suretiyle bir karar vermiştir. Verilen karar, seçimlerin bu yıl içerisinde ve bugünden itibaren 65 gün sonra seçimlerin yapılması yönünde olmuştur” ifadelerini kullandı.

Seçimlerin erkene alınması beklentisinin zaman içerisinde arttığını kaydeden Yıldırım, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“ ‘Neden seçimler erkene alındı? 3 Kasım 2019’da yapılması gerekiyordu. Neden değişti bu tarih denebilir. 16 Nisan 2017’de yapılan halk oylaması ile beraber parlamenter sistem değiştirilmiş ve halkımızın kabul oylarıyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa’da yerini aldı. Bu anayasa değişikliğinin kabulünden sonra bazı maddeler hemen yürürlüğe girmiş, bazı maddelerde yapılacak ilk seçimlerde yürürlüğe girmesi öngörüldü. Aradaki zaman içerisinde, 2 yılı aşkın bir zaman içerisinde zaman zaman 3 Kasım’da seçimlerin yapılması yönünde hükümetimiz, partimiz tarafından irade beyan edilmesine rağmen seçimlerin erkene alınması yönündeki beklenti zaman içerisinde azalmamış artmaya devam etmiştir. Vatandaşlarımız bu değişikliği artık biran önce yürürlüğe girmesi ve fiili durumun Anayasa ile uygun hale gelmesini beklemektedir. Sürenin bu şekilde devam etmesinin ülkemizin karşı karşıya bulunduğu jeopolitik gelişmeler ve güvenlik konuları da buna dahil olunca, dün ve bugün yaşanan gelişmeleri de dikkate aldığımızda böyle bir karar alınma yoluna gidilmiştir.”

İki yıla yakın Başbakanlık görevini yürüttüğünü ve bu süreç içerisinde Türk siyasi tarihinin önemli olaylarının yaşandığını belirten Yıldırım, “2 yıla yakındır Başbakan olarak 65. Hükümette görev yapıyorum. 2 yıl kısa bir süre olabilir ama Türkiye siyasi tarihinin çok önemli olaylarını yaşadığımız bir süre olarak akıllarda kalacaktır. 15 Temmuz hain darbe girişimi, hemen arkasında FETÖ, PKK, DEAŞ, YPG, PYD örgütlerine savunma esaslı değil taarruz esaslı mücadelenin başlatılması, Fırat Kalkanı Harekatı ve akabinde yıllardır karşı karşıya kaldığımız vesayet girişimlerini topyekün sona erdirecek Anayasa değişikliği yönetim sistem değişikliği meclise MHP ile getirilmiş olması ve daha sonra da halk oylaması ile bu değişikliğin 16 Nisan’da vatandaşlarımızın kabul oyuyla gerçekleşmiş olması Bütün bunlar aslında son 2 yıl içerisinde ülkemizin karşı karşıya kaldığı önemli gelişmelerdir. Milletimizin desteği ve duasıyla ülkemizin beka sorunu haline gelen bu hadiselerden başarıyla bugünlere geldik. Seçimleri de yaptıktan sonra 2023, 2035, 2053 ve 2071 vizyonuna yönelik ülkemizde çalışmalar devam edecektir. Seçimlerin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlere katılacak siyasi partilere de başarılar diliyorum. ‘Son Başbakan olarak 16 ay daha süreniz var neden böyle bir erken seçime gidiyorsunuz’ deniyor. Ülkemin geleceği, milletimin geleceği benim şahsımın geleceğinden çok daha önemlidir. Ülkemizin yararına olan her türlü karara şahsi beklentileri bir tarafa bırakarak bugüne kadar hep arkasında olduk, olur dedik, bundan sonra da milletimin emrinde çalışmaya, ülkemin geleceği için, milletimizin selameti için gayret etmeye devam edeceğim” açıklamasını yaptı.

Erken seçim teklifi TBMM’ye sunuldu

Erken seçim teklifi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sunuldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, “Seçimler demokrasinin olmazsa olmazıdır. Sandık demokrasinin kendisidir. Memleketimizi, milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Erken seçim teklifi AKP ve MHP Grup Başkanvekilleri tarafından Meclis Başkanlığına sunuldu.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Anayasa Komisyonuna havale edileceğini belirterek, daha sonra Meclis Genel Kurulu’na geleceğini belirtti. Kahraman, “Allah hayır eylesin. Seçimler demokrasinin olmazsa olmazıdır. Sandık demokrasinin kendisidir. Memleketimizi, milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Her iki partiyi ve diğer partileri de başarılı bir seçim beklesin diyorum. Hayırlı eylesin, uğurlu eylesin” dedi.

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığa uğratılmasının siyasette de yeni bir dönemin miladı olduğunu söyleyerek, “Milletimizin darbe gecesi gösterdiği kahramanlıkla unutmayacaktır. 7 Ağustos 2016 tarihinde İstanbul Yenikapı’da yaptığımız ve milyonlarca vatandaşımızın katıldığı büyük miting ise, milletimizin biz siyasetçilere verdiği mesajı çok açık ve net ortaya koymuştur. Nitekim 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan halk oylamasına giden süreçte milletimizin önümüzde açtığı yol bu şekilde kesinlik ve kararlılık kazanmıştır” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin önündeki iç ve dış gündemin yoğunluğu erken seçim kararının bir an önce alınarak belirsizliğin ortadan kaldırılmasına işarete eden Elitaş, TBMM ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin birlikte yapılacağını aktardı.

Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş, Naci Bostancı, Bülent Turan, Mehmet Muş ve İlknur İnceöz, MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Erhan Usta imzasına taşıyan teklif TBMM Başkanı’na sunuldu.

iha

Etiketler: /

Yorumlar
 1. ahmet dedi ki:

  AKŞENER GELİYOR…reis maalesef seçilemeyecek..

  1. VAİZİN OĞLU dedi ki:

   DE-Yİ-SİİNN…

 2. VAİZİN OĞLU dedi ki:

  SIRTI SÜREKLİ YERDEN KALKMAYAN VE SEÇİM YENİLGİLERİNE ALIŞMIŞ KILIÇDAROĞLUM 9. DEFA TUŞ OLMAYA HAZIR OOOLLL…

 3. Ali Akkayali dedi ki:

  Reis bari bu seçimde Malayayi sevindir. Ozellikle Öznur hanımı,Tüm vekilleri ve bakanı , belediye başkanlarını,il ilce başkanlarinı Malatya’da aday gösterme .
  Bak Akp oyları nasıl %90 oluyor…

 4. Ayhan dedi ki:

  AKP gidip Şelalecilerden oy istesin, gidip FETÖ binalarını verdikleri vakıf ve derneklerden istesinler. Bakalım kaç tane vekil çıkartabilecekler.
  Bu seçim çooookkkkk farklı olacak çokkkk.

 5. Gazi dayı dedi ki:

  Kim ne yorum yaparsa yapsın herşey gösteriyor ki ülkeye milli görüş eli değmeli saadet partisine hem milletvekili Seçiminde hemde cumhurbaşkanlığı seçiminde oy vermek gönül vermekten başka çaremiz kalmadı AKP özellikle son Suriye saldırısından ötürü abd ye övgü dolu sözleri bizi gerçekten şaşkına çevirdi bu ne abd aşkıdır

 6. Vatandaş dedi ki:

  CUMHURBAŞAKIMIZA OY VAR AMA VEKİLLERE ASLA OY KULLNMAYACAĞIM

 7. alparslan dedi ki:

  Ben hep dikkat ediyorum ay başını getiremeyenler. okumamış bilmeyen ne söylenirse inanan zavallı insanlar. Türkiye ekonomik olarak batıyor bunun sorumusu ülkeyi 16 yıldır yöneten akp ve erdoğandır. satacak bişey kalmadı üretim yok fransadan sırbistandan et alınıyor. kazakistanda bulgur buğday mercimek vs. ülkeyi bitirdiler. dış politikada tükürüp yalaya yalaya bi hal olduk. eey amerika eyy israil diyoruz ikisine de köle olmuşuz. bazen yavaş dön reis yetişemiyoruz diyesim geliyor. Allah rızası için oyunuzu elinizi vicdanınza koyun

 8. yılmaz bay dedi ki:

  Atama bekliyen sağlıkcılar 11 oy tayip e vereceyiz .ama vekillere yok.daime yukardan gelen bir karar vardır. bayan vekil.

 9. 44malatya dedi ki:

  Ismet,pasaya,yorum,ve,iftira,atanlar,dunya,tarihine
  Iyi,baksin,okusunlar,sunu,unutmayin,ismet,Pasayi
  NE mutluyum diyen turkuler tanir

 10. 44malatya dedi ki:

  Erken,secim,karari,yeni,partiyi,secime,katilmasin
  Diye,cikardilar,topu,yuksek,secim,kurumuna,
  Attilar,yuksek,secim,kurulu,yeni,partiyi,secime
  Kalilamaz,karari,verecek,bekleyin,gorun

 11. Alperen dedi ki:

  Arkadaşlar burada yorum yapmayalım parti ana merkezinin telefonlarını susturmayalım bu adamları bir daha görmek istemiyoruz diyelim. Malatya yi ve reisi bunlardan arındıralım. Adamlar nasıl olsa müteahitlik öğrendiler 15 yıl içinde gider köşeyi dönerler.

 12. Mehmet dedi ki:

  Yorumlara bak hay Masallah dıyesi var insanın… burada yerel temsılcıleri bahane ederek güya pireye kızıp yorgan yakılacak… reis oy verılmeyecekte kime verılecekti.. hatta verdınız mı daha önce oda şüpheli de neyse… ben İstanbul DAYIM ve burada tek bır seçim var. Oda batıl, hac ile islamın savası… bu secım o seçim olacak ve yerli olmayan herşey bıtecek. Siz kalkmışsınız vekıller, başkanlar, dolarlar.. vs hadi ordan! Ben dolar, mark ile ev kıralandıgını bılırım bu ülkede.. muhalefet yorumcuları kime oy verecektiniz desem ? CHP, hdp ve diğer ortaklarına mı? Bızler dayatma tarıh degılde ,gerçek tarihimizi öğrenmeye başladık.. Osmanlı arsıvleri dıdık dıdık araştırılıyor Suan.. aslında kurtuluş savaşının olmadığını, İnönü zaferlerinin uydurma olduğunu, Yunanistan da kralın askeri darbe ile öldurulmesıyle gelen hükümetin türkıye den silah ve techızat olarak daha güçlü olmalarına rağmen cekıldıklerini okuduğunuzda anlayacaksınız.. ayrıca 31 mart ayaklanmasıyla Abdülhamid han ı tahtan ındırıp 4 milyon kare vatan toprağını nasıl bozuk para gıbı harcandığını okuyacaksınız. İttihat ve terakki bunu yapmıştır.. Enver paşaların, Çerkez ethemlerin, Doğu da bır kez dahi savaş kaybetmeyen kazım karabekırlerin notlarını okuyunca anlayacaksınız.. biri dıktatorluk demiş. 1950 ye kadar dıkdatorlük olduğu için uyudun sen.. amaç zamanla ıngılız, Yunan gıbı olmandı.. 1923 te başardılar şimdiki secımde ise bıttıler.. işte kızgınlıkları bu.. geri dönüyoruz.. gerçek bu. Bu secım de o secımdır..

  1. Hasan Kirazcıoğlu dedi ki:

   TRT 1 de izlediğin dizilerdekini gerçek tarih sanan bir nesil yetişecekse eyvah halimize

  2. Göktürk dedi ki:

   Hadi be ordan 1923 te başarmışlarmış bide kalkmış ben istanbuldayım yok burda şunla bunun savaşı var kafanın içinde ne taşıyorsun çok merak ediyorum

  3. serdar aslan dedi ki:

   Seçimle ıttihat terakki abdülhamid ne alaka.Zaten ülkeyi yöneten reis dediğiniz o zat.Pireye kızıp yorgan yakan yok ortada.Kendi ülkesinden kalkan abd uçakları müslümanları bombaliyor Malatyada bile abd nin radar üstü bulunuyor Israil en büyük ticari ortakları ama lafa gelince biz dunya ile savaşıyoruz.İnanın çok gülünç durumdasınız.Reisiniz çok kendine güveniyorsa 26 ağustosta yapardi seçimi IYI Partiyi saf dışı bırakmak için oyuna başladı.Hak ile batilmis pehh

  4. kayisici bulent dedi ki:

   Biz oy verdikce onlar bizi daha cok unuttu oznur hanimi yada diger milletvekillerini secimden secime gorur olduk .Allah’ a sukur muslumanim ve niçin bu secimde oy vermeyecigimide biliyorum reis peygamber değil vazgecilmezde degil 2002 de geldikleri zaman seviniyorduk gercekten haksızlıklar vardi ama onlardan magduriyetler cikarip esine dostuna veren parti oldular eger ben kazanamiyorsam dolar enflasyon issizlik yukseliyorsa yüz tane kopru milyon tane hastane unuverste borc para alip yapsinlar yetmiyor kardesim yetmiyor aciyoruz tv ulke yukseliste nerde yukseliste malatyada issizlik son yilda ne kdar artti ciftci hayvanlarini satiyor yem pahalandi diye icindeyiz biz kayisi desen para etmiyor dukkanlardaki kiralik yazilari aldi basini gidiyor insanlar yolunu bulup yurt disina calismaya is kurmaya gidiyor patronlar kazaniyor kucuk esnaf agliyor onlara ucuz is gucu maliyeti krediler hersey saglaniyor devletin amaci refah duzeyini tabana esit yaymaktir.Gelir adaletsizligini dusurmektir alinan milyon dolarlarca para harcanan makam araclari israf hic mi zorunuzq gitmiyor kucuk bir bebegin sutunden bezinden kesip o vergiyi bir baba oduyor onlarda onunla daha cok kamu israfi bu mu hak batil İslam hersey koltuk icin istedikleri kadar yandas basin haber yapsin artik Malatyamda uyaniyor egitim seviyesi yukseliyor buda ister istemez bizi yonetenleein daha cok grcekci isler yapmasina yon verecek iste bu yuzden oy vermiycegz yine birinci parti cikacak ama neden oyum azaliyor deyip dusunecekler ve bizi daha cok anlamaya calisacaklar

  5. ali hoca dedi ki:

   Ne içtin gardaş?

   1. ali hoca dedi ki:

    Yorumum ‘Mehmet’ rumuzlu arkadaşadır.

    1. Mehmet dedi ki:

     Şurda bana cvp verenlere 2 tarıh sorusu sorsam 1 ay ansıklopedılerde araştırma yaparsınız..hayatında araştırma yapmamış, ılkokul, lise de size ögretılen tarıh ile düşünürseniz sızınki normal.. TRT 1 dıyen arkadaş en çokta sana güldüm. Bakın muhalefet eden arkadaşlar… 1923 te cumhuriyet kurulduktan sonra devrımler yapılmıştır.. cumhuriyet 1923 kurulmuş İngilizler 1934 te İstanbul dan işgale son verip cekılmıslerdır.. hıc merak etmedınız mi 1923 cumhuriyet kurulduktan sonra bunlar istanbul da ne iş yapar😀 ingılızler Atatürk e tüm ıstedıklerını yaptırdıktan sonra çıkıp gıttıler.. neydı o ıstekler? Tüm islam alemını bir talımatla bir araya toplayacak hılafetın kaldırılması… Osmanlı bır daha ilerde büyük devlet olup başlarına bela olmasın dıye saltanatı kaldırdılar… yeni nesil gerçekleri öğrenmesin diye Latin alfabe getırdıler.. islam ile bağdaşmayan yahudi kılık kıyafeti zorla gıydırdıler.. saymakla bıtmez.. bunları ıngılzıler yaptırdı 1934 te de tamamdır sımdı gıdebılırız ci Ordu komutanı kımdir? Savasta nıye kaçmıştır? 75 bin askeri ingılızlere esir verıp kör ettırmıstır.. bunlar sızın kıtaplarda yazmaz.. tıpkı kutul amare gibi… tarıh öğrenin gelin öyle tartışalım aslanlar😀

  6. Cahit dedi ki:

   Bütün söylediklerin tamamen yalan.Ulus devleti hazmedemeyen başta İngiliz emperyalistleri olmak üzere onun beslemelerinin enformasyonu.Fesli Deli, Şırnaklı yalancı için sizin gibiler ne büyük potansiyel.Hepsinin ortak özelliği, kendi orijinleri gereği ‘Türk sevmez’ oluşları.Bunların şimdiki versiyonlarının başka tiplerini görmek isterseniz, ‘Beyaz Türk’ diyenleri de esgeçmeyin.

  7. Cahit dedi ki:

   Tarihimizde, Rahip Freu’ya çalışan Sait Molla kimliğinin günümüzde türetilen versiyonlarından biriyle daha karşı karşıyayız.

  8. Şevko dedi ki:

   Mehmet neyin kafasını yasıyorsun inönü savasının gercek olmadıgını iddia edecek kadar ucmussun 1923 de basardılar dedigin suanda yasadgn ülkenin kurulması ve senin adının yorgo degil mehmet olmasının annenin babanın TÜRK olmasının basladıgı dönemdir sen inönüyü canakkaleyi kurtulus savasını basaran Atatürk ve İsmet pasa ve tüm silah arkadaslarının verdigi mücadeleyi hala hazmedemediysen git yunanistanda yada Türkiyeden uzakta biyerde yasa senin gibi böyle nerden geldigini inkar edenler hala böyle konusabiliyorya ben ona yanıyorum.

 13. hasan dedi ki:

  24 Haziran seçimlerinde CUMHURBAŞKANı için ayrı, MİLLETVEKİLLERi için ayrı oy kullanacağız. Her türlü Reise oy veririz Cumhurbaşkanı seçiminde, fakat milletvekili seçiminde adayları beğenirsek oy vereceğiz. Koalisyon riskide yok artık.

 14. serdar aslan dedi ki:

  Ekonomi iflas etti altın dolar uçuyor, Ülke suriyeliler den geçilmiyor, Eğitim yap boz tahtasına dönüştü, Tarım ve hayvancılık dışarıya bağlı hale geldi, etin kilosu 40 liraya çıktı,küçük esnafın nefes alacak hali kalmadı,satılmayan kamu kuruluşu kalmadı,Şeker fabrikaları glikoz üreten ABD firmalarına peşkeş çekildi,müslümanları katleden amerikan askerlerine Allah yardımcıları olsun denildi,bence yolun sonuna gelindi.

 15. Mustafa ali dedi ki:

  Arkadaşlar ne derseniz deyiniz aynı vekillerde yine listeye girse paşa paşa gidip biz reisi destekliyoruz bunları değil diyip aynı adamlara oy vereceksiniz. O sebeple lütfen vekilleri eleştirmeyin reisimiz de Malatya’nın hakkı budur diyor aynı kişileri koyuyor ne var bunda. Hadi şimdi bolca konuşun ama sandığa gelince paşa paşa da verin o sebeple de oyu vereceğiniz vekillere laf söylemeyin.

  1. Savaş dedi ki:

   Üstad
   Akp belediyelerine mv malatyadan oy yok
   Cumhurbaşkanlığı seçimi için reise oy verenler çok olur
   Her seçimde rekor malatyada çıktı
   Malatyada bir halt olmadı biraz burunları
   Surtsun şu şehir gelissın
   Kaldırim mühendisleri defolsun tipis tipis sandiga gelip akp ye degil başka partiye oy vereceksin malatya için..

  2. Tahir dedi ki:

   Adaylarda çoktan bellidir bu kadar erken seçim ömrümde görmedim tek üzüldüğüm nokta parti araçlarının kafa şişircek olması

 16. Ahmet dedi ki:

  Sadece başkanlık seçiminde reisin yanındayim benim için AKP yok Recep Tayyip Erdoğan var

 17. Ahmet dedi ki:

  Artık yeter ülke yıkılsa bu partiye daha oy vermem…

 18. muzaffer dedi ki:

  mevcut adaylarla devam edilirse yerel seçimlerde oy moy yok. ama genel seçimde de oylar tabiki reise.

 19. MALATYALl dedi ki:

  Malatyaliyi yine bir universite yapacagiz diye kandirdilar yine rekor oy cikar bu saf Malatyalilardan

  Dun mujdeyi verdiler al sana secim yatirimi TURGUT OZAL UNİVERSİTESİ

  1. Tahir dedi ki:

   Yapacak birşey yok universitenin cok yarari varya sanki memlekete meleket kan ağlıyor millet aç

 20. Ali dedi ki:

  Hani erken seçim ihanetti bu kaçıncı ihanet

  1. Tahir dedi ki:

   Iki hafta önce bahçeli seçim yok diyordu ne garip demi hepsi planlımış buna bakılınca

 21. Hüseyin dedi ki:

  YAZIK MİLLETE.
  Emekli geçim derdinde, esnafın çoğu maddi sıkıntıda ne oldu da 1,5 yıllık zaman varken seçim çıktı? Yazık bu millete

 22. Murat Bey dedi ki:

  Erken degil baskin secim gibi olmuş?

  Bu tarihte akpartiyi secim yapmaya iten acep ne olaki?

 23. Emrah dedi ki:

  24 Haziran’da verdiğiniz zamları fazlasıyla iade edeceğiz

 24. Malatyalı dedi ki:

  Kurumların siyasetten kurtulması şart oldu, milletin boş laflara karnı tok

 25. Göktürk dedi ki:

  Bekleyin ve görün mustafa şahin öznur çalık sizin için gelsin bu erken seçim.

 26. kayisici bulent dedi ki:

  Valla yedi kisilik aileyiz bir tane bile bizden bu secim size oy yok atama bekleyen bunca insan is beklesin cikip bi tane milletvekili akrabimizi ise almk peygamber sunneti desin 24 haziranda cevabimizi sandikta verecegiz bizde.

 27. M.Sinan Öztan dedi ki:

  66 gün sonra erken seçim var.Tek adam rejiminden milletimizin takdirleriyle kurtulacağız ve ülkemiz huzura kavuşacak.

 28. ÇİFTÇİ44 dedi ki:

  24 Haziran Bizim İçin Yok Hükmündedir. . .

  #AtatürkTürkiyedirTürkiyeAtatürk. ! ! !

  1. Mehmet dedi ki:

   Sen öyle san…. aç bıraz araştır da tarıh oku… Yunan tarıhı oku, Mısır tarıhı oku… bak ne anlatmış adamlar

   1. Şevko dedi ki:

    Mehmet heryerden sen cıkıyorsun Ataturk yazan heryere yorum yapıyorsun ne acı demi sana cok koymus icine oturmus Türkiyenin kurucusunun Atatürk olması ama öyle senin gibi googleden okuyup beyaz tv yi izleyip feslilerin lafıyle tarih bildigini zannederek bu ülke kurulmadı lafla degil atla tüfekle kılıcla kalkanla savasla kuruldu sizin gizliden taptıgınız ama belli etmediginiz avrupaya göğüsler siper edilerek kazanıldı inönüler canakkaleler secim ayagına Türk düsmanlıgını burdan farklı sekilde yutturmaya calsma sen git haber7ye yorum yap orda senden cok var.

 29. Malatyalı dedi ki:

  Üniversite sınavıyla çakışıyor.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."