Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Haftanın Hakemleri

Haftanın Hakemleri
  • 27.12.2015

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, bu hafta sonunda oynanacak olan 1. ve 2. lig maçlarının hakemlerini belirleyerek açıkladı. Bank Asya 1. liginde Cumartesi akşamı oynanacak olan Malatyaspor- Boluspor karşılaşmasını İzmir Bölgesi üst klasman hakemi Hakan Ceylan yönetecek. 2. lig 5. grupta Pazar günü Van’da oynanacak Belediye Vanspor- Malatya Belediyespor maçının hakeminin de Giresun Bölgesi klasman hakemlerinden Halil Sayın olduğu öğrenildi.

BANK ASYA 1. LİG..
Bank Asya 1. Liginde haftanın maçlarını yönetecek hakem kadroları şöyle:

* 27 EYLÜL CUMARTESİ
20:00 Diyarbakır Atatürk Diyarbakırspor – Çaykur Rizespor (O) Cüneyt Çakır
(Y) Bahattin Duran
(Y) Orkun Aktaş
(D) Erdoğan Özkaya

20:00 Necmettin Şeyhoğlu Kardemir D.Ç. Karabükspor – Orduspor (O) İlker Meral
(Y) Nihat Mızrak
(Y) Serdar Diyadin
(D) Bora Budak

20:00 Malatya İnönü Malatyaspor – Boluspor (O) Hakan Ceylan
(Y) Ekrem Kan
(Y) Mehmet Metin
(D) Ferdi Uludağ

28 EYLÜL PAZAR
20:00 Adana 5 Ocak Adanaspor A.Ş. – Kayseri Erciyesspor (O) Hakan Özkan
(Y) Mustafa İspiroğlu
(Y) Timur Direkler
(D) Ferhan Kestanlıoğlu

20:00 Sakarya Atatürk Sakaryaspor A.Ş. – Kartalspor (O) Erbay Aldemir
(Y) Mehmet Şahan Yılmaz
(Y) Ali Zağlı
(D) Kutluhan Bilgiç

20:00 Recep Tayyip Erdoğan Kasımpaşa – Karşıyaka (O) Kuddusi Müftüoğlu
(Y) Uygar Bebek
(Y) Volkan Akçit
(D) Mehmet Berkant Mercanlı

20:00 Samsun 19 Mayıs Samsunspor – Güngören Belediyespor (O) Abdullah Yılmaz
(Y) Mehmet Kısal
(Y) Bahtiyar Birinci
(D) Hakan Gültepe

20:00 Alsancak Altay – Manisaspor (O) Mustafa Kamil Abitoğlu
(Y) Erdinç Sezertam
(Y) Mehmet Cem Hanoğlu
(D) Burak Astar

29 EYLÜL PAZARTESİ
19:00 Kamil Ocak Gaziantep B.Ş. Bld.Spor – Giresunspor (O) Mustafa İlker Coşkun
(Y) Özgür Çetiner
(Y) Özgür Fatih Kalaycı
(D) Özgür Öncü

2. LİG 5. GRUPTA..
Malatya Belediyespor’un yeraldığı 2. lig 5. grupta haftanın maçları ve yönetecek hakemler şunlar:

* 28 EYLÜL PAZAR
15:00 Şanlıurfa 11 Nisan Ş.Urfa Bld.Spor – İskenderun Demir Çelikspor (O) Çetin Topuz
(Y) Egemen Eren
(Y) Barış Yüksektepe
(D) İlhan Sarıçam

15:00 Seyrantepe Diski Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor – Gaskispor (O) Osman Kaya
(Y) Mehmet Vargün
(Y) Ayhan Moralar
(D) Volkan Bayarslan

15:00 Adıyaman Atatürk Adıyamanspor – Ş.Urfaspor (O) Burak Cem Tahiroğlu
(Y) Gökhan Osman Yamar
(Y) Emrah Öztürk
(D) Hilmi Erman Ercan

20:00 Van Atatürk Belediye Vanspor – Malatya Belediyespor (O) Halil Sayın
(Y) Tolga Bakal
(Y) Serdar Demirkol
(D) Hasbi Dede

20:00 Elazığ Atatürk Elazığspor – Mardinspor (O) Yaşar Kemal Uğurlu
(Y) Emre Altun
(Y) Ahmet Karapınar
(D) H.Hüseyin Yıldırım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."