Final

Örnek Resim


Malatyalife Residence

Malatya Haber -

“İncir Çekirdeğini Bile Doldurmayacak Bir Konu..”!.

“İncir Çekirdeğini Bile Doldurmayacak Bir Konu..”!.
 • 28.02.2016
 • CHP’lilerin Adıyaman il sınırının değiştirilmesiyle ilgili tepkilerine AKP İl Başkanı Hakan Kahtalı yanıt verdi.

AKP İl Başkanı Hakan Kahtalı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile CHP Malatya İl Örgütü’nün Malatya- Adıyaman il sınırının değiştirilmesiyle ilgili eleştirilerine ilişkin değerlendirmeler yaptı, eleştirilerini sıraladı.

Kahtalı, “Atatürk’ün portresi ile ilgili sorunu kendi partileri içinde 50 günde çözemeyen CHP, kurumlar arasındaki iletişimsizlik sonucu ortaya çıkan tabela meselesinin 3 günde çözülmesini maalesef algılayamıyor.

CHP il yönetiminin ve milletvekilinin şov siyasetinin Malatyalı hemşerilerimiz nezdinde bir karşılığının olmadığını Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimlerde almış olduğu sonuç çok net gösteriyor. Ağbaba, Malatya-Adıyaman sınırında aslan, Türkiye-Suriye sınırında kedi kesiliyor ” dedi.

AKP İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Memleketimizde onca ülke sorunu varken, ana muhalefet partisinin genel başkan yardımcısı da olan CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın karayolları ile tapu kadastro müdürlükleri arasındaki iletişimsizlikten kaynaklanan ve hiçbir yerinde siyasi etkinin söz konusu olmadığı tabela meselesini çok ciddi bir olaymış gibi gündeme getirmesini ve şov yapmaya kalkışmasını, vatandaşlarımız; CHP siyasetindeki tükenmişliğin ve basiretsizliğin bir göstergesi olarak görmektedir.

Öncelikle şunun bilinmesi gerekir; yerel basınımızın konuyu gündeme getirmesi ve yöredeki mahalle muhtarının durumu anlatması üzerine Sayın Milletvekilimiz Öznur Çalık’ın konudan bilgisi olmuş ve Valimiz Suleyman Kamçı ile iletişim kurmuştur.Valimiz konuya mudahil olmuş ve 24 subat 2016 tarihinde yazıyı kurumlara göndererek tabelanın eski Malatya il sınırına konma talimatını vermistir. İncir çekirdeğini bile doldurmayacak bu konunun üzerine mal bulmuş mağribi gibi atılmak ciddiyetle yürütülmesi gereken siyaseti hafifletme girişimlerinden biridir.

İkincisi; Milletvekilimiz Sn. Çalık , Meclis’teki konuşmasında aynen şu cümleyi kullanmıştır; ‘Tapu Kadastronun yanlışı yüzünden oraya konmuştu, biz müdahale ettik, Valiyle, Karayollarıyla görüştük, tabela oradan kalktı, eski yerine de KONUYOR, sen merak etme! Malatya’nın da Türkiye’nin de sahibi var.’

Ancak memleket sorunları için çözüm üretemeyen CHP’li yöneticiler gibi yerel temsilcileri CHP il başkanı da şova devam ederek, sayın milletvekilimizin tabelanın yerine konduğunu ifade ettiğini belirtmiştir. Biz CHP’li yöneticilerin gözleri olduğu halde yapılanları göremediklerini biliyorduk, ancak yazılanları okuyamacak kadar okur-yazar olmadıklarını bilmiyorduk. Meclis tutanaklarını okumuş olsalardı, milletvekilimizin, ‘Yeni tabela yerine KONDU’ şeklinde bir cümle kullanmadığını göreceklerdi” ifadelerini kaydetti.

Kahtalı; “Atatürk’ün portresi ile ilgili sorunu kendi partileri içinde 50 günde çözemeyen CHP, kurumlar arasındaki iletişimsizlik sonucu ortaya çıkan tabela meselesinin 3 günde çözülmesini maalesef algılayamıyor.

CHP il yönetiminin ve milletvekilinin şov siyasetinin Malatyalı hemşerilerimiz nezdinde bir karşılığının olmadığını Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimlerde almış olduğu sonuç çok net gösteriyor.

Biz AK Parti olarak partisinin oyunu yüzde 20’den yüzde 15’e düşürmesinden dolayı Veli Ağbaba’ya minnettarız.

Beklentilerimizin beyhude olacağını bilsek de bir an önce CHP İl Başkanının ve milletvekilinin şovu bırakmalarını,aklı selim ve vakur bir muhalefet ortaya koymalarını bekliyoruz

Çünkü biz biliyoruz ki bu tür şovların milletimiz ve hemşerilerimiz nezdinde hiç bir zaman karşılığı olmamıştır, olmayacaktır. CHP teşkilatına tavsiyemiz, siyasetin ciddiyetinin ve ağırlığının farkına varsınlar, bu hafifliği bir kenara bıraksınlar.

Memleket sorunlarına çözüm üretemeyen, terör örgütlerine karşı dik duramayan, gezi olayları ile darbeye kalkışanların sözcülüğünü ve gözcülüğünü yapanlar, teröre terör diyemeyen, seçimlerin öncesi terör örgütünden medet umarak aleyhine bir tek cümleye kullanamayanlar karayolundaki tabelaya değil, önce gidip aynaya baksınlar” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Ne Malatya’nın sınırları küçülmüştür, nede Adıyaman ilimizin sınırları büyümüştür. Olay tamamen kurumlar arasındaki iletişimsizlikten kaynaklı bir sorundur. Varsa hukuku mevzuatları aşanlar bunun hukuku ve idare yönden incelemesi yapılır ve gereği neyse yerine getirilir. Ancak, anamuhalefet partisinin genel başkan yardımcılığı makamında bulunan bir kişinin çıkıp, TBMM’de, ‘…Bu Malatyalılar var ya Malatyalılar, İstiklal Savaşı’nda gitmiş savaşmışlar, toprak kaybetmemişler… Kıbrıs’ta savaşmışlar, toprak kaybetmemişler. Sayın Bakan, Kore’de savaşmışlar, toprak kaybetmemişler. Bir karış toprak kaybetmemişiz’ şeklinde cümleler kullanması, aklı başında bir siyasetçinin ağzından çıkacak cümleler değildir. Yine aynı konuşmasının devamında, ‘…Yunanlının, Rus’un yapmadığını AKP’liler yaptı; İlk kez, savaşmadan ilk kez toprak kaybettik….’ Ağbaba’ya sormak istiyoruz, bu ifadeleri kullanırken gerçekten aklınız başınızda mıydı? Ruh sağlığınız yerinde miydi? Bu ifadeler kaybetmişliğin ezikliğidir. Ağbaba, bırak Malatya-Adıyaman sınırını da, Türkiye’nin üniter bütünlüğü bozmak için terör örgütü PYD’yi destekleyen Esad’a ve Ruslara neden senin ve partinin sesi çıkmıyor?

MİT tırlarını durdurarak ülkesini terör örgütlerine destek veriyor algısıyla dünyaya jurnalleyen,devletin tepesindeki yetkili kişilerin telefonlarını dinleyen Paralel ihanet çetesine tek bir kelime dahi söyleyemeyen İl Başkanı ve CHP Milletvekili, Sehven konan bir tabela için şov yapıyorsun, aslan kesiliyorsun, ama Türkiye’nin üniter yapısını bozmaya yönelik Rusların ve Esad’ın siyasetine karşı ise kedi misali kalıyorsun.

Malatya-Adıyaman sınırında aslan kesiliyorsun, Türkiye-Suriye sınırında kedi kesiliyorsun.

Aynı konuşmasında, ‘….Hem AKP’li kahvelere hem MHP’li kahvelere hem CHP’li hem HDP’li kahvelere gideriz.’ … Malatya’daki kahvehaneleri siyasi partilerin adresleri olarak gösteren Veli Ağbaba’ya çağrımız, artık bu kahvehane ağzını terk etmesidir. Ağbaba’nın ifade ettiği gibi AK Partililerin kahvehaneleri yoktur. Kendileri parti olarak kahvehane işletiyorsa, kendileri kahvehane particiliği yapıyorsa onu da vatandaşlarımızın takdirine bırakıyoruz .

Malatya’da herkes her kahvehaneye gidecek kadar özgür ve hoşgörülüdür. Maalesef Malatya’nın bu huzur tablosundan rahatsız olduğunu gösteren Veli Ağbaba, kahvehaneleri bile siyasi partilerin adresleri olarak gösterecek kadar siyaseten tükenişini ilan etmiştir. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

Etiketler:

Yorumlar
 1. Barış dedi ki:

  Chp Bu şekilde pireyi deve yapmaya devam ederse Malatya da bir daha ki seçime dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olacak ve Malatya halkı CHP ye iyi bir Osmanlı Tokadıı Atıp Malatya dan chp ve zihniyetini buralardan tamamıyla silecek Allah in izniyle yorum yapan CHP li arkadaşlara da tavsiyem vizyonu misyonu olmayan bu zihniyet de n uzak durmaları

 2. salih dedi ki:

  AK Parti döneminde gerçekti hayal oldu
  Tekel
  Sümerbank
  Hal Binası
  Devlet Hastanesi
  Adliyeler
  Belde belediyeleri….
  Daha sayalım mı sayın Kahtalı?

 3. salih dedi ki:

  Uyuyan terörü uyandırdınız. Hendeklere göz yumdunuz. Türkiye’yi Ortadoğu ülkesine çevirdiniz. Şimdi de başkalarına laf ediyorsunuz. Yapmayın il başkanı.

 4. ALEV dedi ki:

  birşeyi merak ediyorum Habur’da teröristlerle CHP’ mi mahkeme kurdu, sınırdaki kucaklaşmalara CHP’mi göz yumdu?

 5. Remzi. dedi ki:

  Vah malatyam vah ,Bir yetkili çıkıp da kısaca bu işi çözeceğiz müsterih olun, bir yanlışlık var diyemiyor .Demek ki farklı bir durum söz konusu kusura bakmayın. Konu nereden nerelere çekiliyor.İşte ben buna basiretsizlik derim.7 km incir çekirdeği öylemi.O zaman malatya da ceviz kabuğu sizin ifadenize göre.

 6. Burhan dedi ki:

  İlk paragraftan sonrasını okumadım

  1. Mehmet Ali dedi ki:

   Yani okuyucak kapasite meselesi olması gerek maksat yorum yapayımm demiş burhan bey ne denek istediğini anlayan oldumu

   1. Hurşit dedi ki:

    Mehmet Ali, aferin sana okuma yazmayı sökmüş ama anlama kapasiteni genişletememişsin sen biraz daha okumaya devam et ….

   2. Burhan dedi ki:

    Mehmet Ali Bey siz okuyun yıllardır Malatyada olanları görüyoruz ayrıca ortada bi iddia var ve olayla ilgili herşey ortadayken ve yaşanan olayın taş ocağı santrali kurulma döneminde yaşanıyor olması çok manidarken İl başkanının çıkıp ufak tefek şeyler gibi olayı kapatma çabaları kandırıldığımız hissiyatı yaratıyor eğer bu olayda bi kasıt yoksa bizleri de ikna ederseniz seviniriz kapasitenizi görmüş oluruz

 7. a.gürbüz dedi ki:

  he kardaş heee.dogri sölisin .incir çekirdegini doldurmuyan işler .bunlar öylemiii.effferin sana.işlerin yolunda hep beraber aynı nakarat.herşeye j.bir bahane alayınıza helal olsun ne mutlu sizlere

 8. Kasım dedi ki:

  CHP’li hemşerilerimiz konuyu hiç anlamadan dalmışlar yine yorumlara. Arkadaşlar, birazcık okuma yazmanız varsa, azıcık da beyniniz varsa çok rahat anlayabileceğinizi düşünüyorum. Malatya’dan adıyamana toprak verilmiş değil. sadece tabela yanlış yere konmuş. il sınırlarını karayolları belirlemiyor, bakanlar kurulu belirliyor. Yani bir şehrin tabelasını kaldırıp biraz öteye koyarsanız gerçekten ilin sınırını büyütmüş olmuyorsunuz. idrak etmeniz gerçekten bu kadar mı zor?

  1. cercis dedi ki:

   Kasım bey meseleye ezbere dalmışsınız ve bilmeden balıklama atlayıp yorum yazıyorsunuz. Bu tabela meselesiyle ilgili ilk haberi bul oku neyin ne olduğunu anla öyle konuş, öyle yaz. Orada skandalın tüm boyutları var. Niye iki polemik haberine takılıp bilgiç bilgiç laflarla milleti de yanıltıyorsunuz.

  2. Salih dedi ki:

   Kasım can kardeş açıklamayı oku sonra gel sorgulama makarna ya kömüre dayanmışsın belli

  3. Mehmet dedi ki:

   Bunların işine gelmeyen biri birley dese cehape liler diyorlar dinsiz diyorlar kominist diyorlar çünkü sorgulamayı hiç bilmiyorlar biri doğruyu söylese uyarsa yok şöyle değil böyle bizim partimiz ne derse o düne kadar çözüm süreci diyenler pkklıları Apo yu şirin göstwrenler dağdan inene devlet işi diyip açıl açık yerleştirenler şimdi pkk terör örgütü diyorlar 7 hziran öncesi pkk şirindi şimdi katil ben CHP li değilim benim için pkk hep katildi ve halen katillik kahpelik yapıyor biz onları görmezden gelen valiler yerleştirmedik doğuya tonlarca c4 yüzbinler silah sokarken pkk görmezden gelende CHP idi demi arkadaşım terörist dediğin salih Müslim yaz ayında kırmızı halılarla karşılanıyordu neyse

  4. emre özçelik dedi ki:

   yazıya bak yazana bak ben malatyamın bir karış toprağının başka bir yere verilmesine karşıyım siz neden bunu kabul ediyorsunuz

 9. Salih dedi ki:

  Yunanistan dan Türkiyenin bilmem kaç tane adacığına yunan bayrağı dikmiş onlarda önemsiz bulundu onları bile kayvibettik yarın birileri bura Kürdistan toprağı diyincede incir çekirdeği olmuyucakkk

 10. KÜRŞAD dedi ki:

  Açıkcası bir zamanlar siyasilerimiz nemrut bizim diye mücadele ediyorken bir Malatya nemrut û isterken sonuç 6.2 mi 7.2 mi km yer Adıyaman A katılmış buna önemsiz diyorlar dencek söz bulunamıyor sanırım başkanda Adıyamanlı soyadından belli Kahtalı niye zoruna gitsinki Malatyalımıki Yeşilyurt belediye başkanımızda Adıyaman dan transfer bir Malatya biliyor ki Yeşilyurt belediyesine sadece Adıyaman lıların alındığını bu MALATYALILARA HERŞEY HAK YÜZDE YÜZ VERİN AKP YE

 11. CUMALİ dedi ki:

  Şu yorumları okuyunca Malatyanın bittiğini Milliyetçiliğin sadece akp den ibaret olduğunu bizden kopan bir şehir bile bu kentten 6.2 km çalıyor ve buna ses çıkarmayan siyasileri artı iktidar partisi il başkanının bu haksızlığı alkışlarcasına incir çekirdeği doldurcak bir konu değil demeesi kadar utanç verici bir durum olamaz AÇIKCA BU KENTTE BİR DK DAHİ YAŞAMAK HATTA MALATYALI OLMAKTAN DAHİ UTANÇ VERİLECEK BİR DURUM VE BUNU ALKIŞLAYAN YORUMLAR YAPIYOR ARKADAŞLAR BEN CHP Lİ DEĞİLİM AMA BU ÜLKEYİ 14 YILDIR BİRİLERİ TEK BAŞINA YÖNETİYOR VE BU ÜLKEDE BİR SORUN VARSA O DA YÖNETİCİLERDEN KAYNAKLANIR ŞUCU BUCU OLMAYI BIRAKIN SORGULAYIN BEYİNLERİNİZİ BİRAZ OLSUN ÇALIŞTIRIN EFSANE GERÇEK MALATYASPOR 45 YILLIK ÇINARI BİRİLERİ GÖMDÜ BİRİLERİ KANAL BOYUMUZU REZİL RÜSVA ETTİ KERNEK ŞELALESİNİ YAPAY BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURUP MALATYAMIZIN YEŞİLİNİ YOK ETTİLER RESTORASYON YAPIYORUZ DİYE TARİHİ ESERLERİMİZİ VİRAN ETTİLER NEYSE SÖYLENCEK SÖZ ÇOK AMA BEN BU MİLLETİ ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM ARTIK ZATEN BU KENT ESKİ MALATYA DAN ESER KALMAMIŞ SİZİN OLSUN İYİCE İÇİNE EDİN OLURMU ….

 12. şamil dedi ki:

  MEMLEKETİN TOPRAĞINI ADIYAMAN A KAYBETMİŞİZ VE BU ÖNEMSİZ SİZİ ALLAH A HAVALE EDİYORUM YAZIKKKK

 13. Osman dedi ki:

  Size göre işinize gelmeyen herşey incir çekirdeğini doldurmuyor zaten sınırdan elini kolunu sallaya sallaya geçen teröristler şehirlere yığınak yapılan ağır silahlar da incir çekirdeği misali idi başımıza neler geldi ne Can’lara kıyıldı gördük yap et ondan sonra vatan millet Sakarya fakirin fukaranın ocağına Ateş düşür

  1. KAMİL POLAT dedi ki:

   AYNEN ÖYLE OSMAN ABİ KİMİN UMRUNDA VATAN UĞRUNA ŞEHİT OLAN KARDEŞLERİMİZ KENDİ ÇOCUKLARI ASKERLİKMİ YAPIYORKİ ARTIK SINIRIMIZI ÇALMIŞLAR ADAMLAR HAKKIMIZI ARIYOR İNCİR ÇEKİRDEĞİ DOLDURACAK DEĞİL DİYE BU NASIL Bİ SÖZ

 14. ahmet dedi ki:

  yine akp liler başlamış çok önemli mi diye…doğruya sizin için rant önemli, para önemli…ne ağaç, ne doğa ne de canlılar önemli..sizin için RANT,PARA , ADAM KAYIRMA ÖNEMLİ…ne olacak sınır 1-2 km oynamış!!!!!!!!

  1. şamil dedi ki:

   yani aynen onların işi o adam kayırma kendi yakınlarını işe koymak vs

 15. aciz dedi ki:

  malatya topraklarını adıyamana vermek için mi Malatyalılar akp ye oy verdi yani ? bir parti aldığı oyların fazlalığını bir kentin arazisini komşu vilayete özgürce bağışlayacağı anlamınamı geliyor ? yazık sahipsiz malatyaya,bu kadar aciz kaldığın bir dönem hiç olmammıştı.Ülke kritik dönemden geçerken fırsat bu fırsat yani:)))

 16. huseyinmeric dedi ki:

  YAZMAYA GEREK VARSA”
  “NERDE BİR FİTNE TOHUMU VARSA”ORADA CHP’li BİRİNİN PARMAĞI BULUNUR…EY CHP VATAN İÇİN HİZMETLERİNİ GÖSTER…YOK Kİ; VARSA YOKSA AK PARTİ ALEYHİNDE….DEDİKODU….MİLLET TİKSİNDİ….ARTIK….

 17. fatih dedi ki:

  Kömürhan sınırını da hallledin. orada da sınır Malatya içlerine doğru yürümüştü.

  1. şamil dedi ki:

   ne halletmesi kale yi elazığ a verin battalgaziyi elazığ a verin darende yi hekimhan ı sivas a verin arapgir i erzincan a verin ne kalcak topraksız kalınca kentlik bile gider 7,2 km gitmiş yazıkkk

 18. emre dedi ki:

  Yandaşlıktan sınır tanımıyorsunuz, bir gün olsun da çıkın şu malatya çıkarına olan bir konudada akp tarafını tutmayın , sizler bukadar mı kör oldunuz!!

 19. Nadide dedi ki:

  Vatanını,toprağını bunca yaşanan olaylar karşısında terör örgütüne karşı direnmeyi bırakın o aşağılık örgüte terör örgütü diyemeyen her olayı bir provakasyon bir darbe kaynağı olarak görüp tek amacı hükümet karşıtı muhaliflik yapma olan bir zihniyetten,CHP zihniyetinden bahsediyoruz.!
  Şimdi kalkmış her ikiside ülke toprağı olan ufacık bir tapu kadastro hatası ki düzeltilmiş ve bildirilmiş olmakla birlikte sözde hak timsali kesilmiş,Meclis’i bu gibi küçük ve gerek toplum gerekse millet nezdinde yer tutmayacak basit konularla meşgul ederek gündeme gelip reklam yapmaya çalışan bir grup topluluk mensupları..
  Çok da söylenecek bir sözün olmadığı yerlerden
  biri yine.Alışılagelmiş muhalif haller,hükümet yanlışı aramaya çalışıp suçlayacak,bahane bulmaya çalışan bir kesim..
  Vatanım,toprağım ülkem namusumdur şerefimdir diyemeyip muhalefet yeri teşkil eden bireyler.!

  1. şamil dedi ki:

   nerden nereye geldiniz törör ü hortlatan kimdi 2002 de terör pkk mı kalmıştı apo ile görüşen kimdi oslo görüşmeleri soma katliamı reyhanlıyı ankarada olan 2 patlamayı da chp yaptı demi bu kadar saçma sapan beyni yıkanmış insanlar hep suçlu chp 14 yıldır ülkeyi tek başına yönetenler değil chp suçlu

 20. Kenan dedi ki:

  Toprak meselesi , incir çekirdeğini bile doldurmuyacak bir konu öylemi.Adıyaman, maraş, elazığ dan 1’er km çekin bakalım.Neler oluyor.Önemli değilse bir deneyin de.Göreyim sizleri.

 21. murat dedi ki:

  chp değilim ama ağbaba haklı. madem incir çekirdeğini doldurmayacak biz de Adıyaman ve elazığ sınırlarına 20 km girelim. ne olur acaba? herkes haddini, sınırını bilsin. aynı şeyi malatya yapsa kıyamet koparırlardı.

 22. Emrullah dedi ki:

  Millet vatan için can veriyor siz ise bir tabela için ortalığı ayağa kaldiriyorsunuz yazıklar olsun vatan içinse hiç Sesiniz çıkmıyor ama böyle ufak tefek şeyler içinde herseyi yaparsiniz. İncir kabuğunu doldurmayacak şeyler için uğraşmayın vatana faydali şeyler için ugrasin..

 23. Barış dedi ki:

  Malatya’nin O Kadar sorunu varken ağzını açıp mecliste tek kelime etmeyen cesur yürek sorunlar tamamen çözüldükten sonra sadece meclis gündemini işgal etmek ve gündemi farklı yerlere çekmek için bi tabelanın 10 metre ileri geri olmasını tartışıp meclisi bu tür cozumlenmis sıkıntılarla meşgul ediyor. Cesur Yüreğe şunu söylemek istiyorum AK PARTİ İktidarında Adıyaman Malatya Ayrımı Olmaz 780.000Km kare vatan topragidir ve Aynıdır. Tapu kadastro müdürlüğünde yaşanan kurum içi sıkıntıdan kaynaklı bu sorunu cozumlenmis olduğu halde meclis gündemine taşıyan ne kadar işgüzar ve bir işe yaramaz bir vekil olduğunu ortaya koyuyor…

 24. Tolga dedi ki:

  işte chp zihniyeti şov yap icratt ?? icratt yok neden çünkü kendi seçmenlerinin kafası o kadar çalışmaz iş bilmezler !!

  1. vatan dedi ki:

   Yalakalıkta sınır tanımıyorsunuz.

 25. Sertac dedi ki:

  Iste bu CHP zihniyeti hizmet yok bunlarda hizmete comak sokmak var yapilan hizmette hata aramak var bunlara degil bunlara oy atanlara aciyorum..

 26. Tayfun dedi ki:

  Bu gereksiz saçma konuları kınıyorum

 27. Fuat dedi ki:

  Dediğiniz gibi “İncir Çekirdeğini Bile Doldurmayacak Bir Konu..”!. için konuşan CHP Milletvekiline bu anlattığınız için teşekkür ederim sayın başkanım.

 28. Çagla dedi ki:

  Bizim Muhalefet partileri ne yazikki nerde bos bir konu bir olay varsa oraya mudahele ederler.. Benca Malatya MV. Sayin Öznur Çalik Hanfendi cok dgru demistir. Cok guzel olayi ifade etmistir. Sizede Chp yede Size bu kapidanda ekmek yok diyelim.

 29. merve dedi ki:

  Bir malatyalı olarak , herseyden önce T.C vatandasi olarak CeHaPe’li mv. Ve yöneticilerinden özellikle rica ediyorum; YERİNE GÖRE DAVRANMAYI ÖĞRENİN ARTIK !! sorun çözmekten çok yaratmaktan yanasiniz. Böyle siyasetcilik olmaz !!!

 30. MURAT dedi ki:

  Hakan Başkana Teşekkür ediyoruz

 31. Maykk dedi ki:

  Bu tür boş konularla gündemi meşgul etmeye gerek yok gereksiz konularla ilgileneceğinize ülkemizin içinde bulunduğu durum için bir çözüm yolu bulyn fikir de bulunun devletimizin yanında olun boş boş şeylerle uğraşmayın Sayın Hakan Kahtalıya selamlar bu kararı almakla iyi bir iş yapmış tebrik ediyorum

 32. Hakan dedi ki:

  Bu tür gereksiz konularla Tartışma yolu açanları kınıyoruz.

 33. CELIL dedi ki:

  Ak Parti kendi sınırını belirler . Ak Parti sorun odaklı çalışır . Milletin oyu ile iktidara gelenlere birilerinin laf söylemesi densizliktir. Suriye sınırında kuzu gibi olan muhalefet, tabela sorunu halledildiği halde çakallar gibi diklenmekte .. Boş yere kamuoyunu rahatsız etmektedir.

 34. Vehbi dedi ki:

  Veli agbaba. yillardir kahve siyaseti yaptı. Yazik! koskoca anamuhalefet partisinin genel başkan yardımcısı tabelayla, incik – boncukla uğraşıyor. Allah bunlar gibi siyasileri iktidardan uzak tutsun.

 35. DERYA dedi ki:

  Ülkede Kaos Yaratmak isteyene Bahane Çok.
  Böyle Küçük konuları Dile Getirmek Sadece bir acizlik belirtisidir. Tüm iç ve dış düşmanlara Karşı Durmak gerekirken Bir tabelanin Gündeme gelmeside Ayrı bi mevzu…

 36. Yunus dedi ki:

  Ülkenin durumuyla alakadar olmayanlar içi boş konularla gündeme gelme peşinde

 37. Fuat dedi ki:

  Böyle gereksiz konularla meşgul edenlere karşı verdiğiniz cevaptan ötürü teşekkür ederim sayın il başkanım.

 38. Erdal Demir dedi ki:

  Hakan Kahtalı az bile söylemiş Gereksiz konularda Aslan kesilen Ağbaba Mevzu bahis Türkiye ve Milliyetçilik olunca süt dökmüş kediye dönüyor.
  İl başkanları ya at arabasında ya Adıyaman tabelası önünde gereksiz açıklamalarda basiretsizliğini adeta göstermeye çalışıyor.
  Bugüne kadar Merhum Mevlüt Aslanoğlundan aldıkları emanet için ne yapmışlar da bugün hangi yüzle konuşabiliyorlar.
  Sevgilerimle
  Sıtmapınarı Esnafından Erdal Demir

 39. Ali Can dedi ki:

  Adam Adıyaman lı soyadıda kahtalı sonuçta bu yorumu yapmadı normal bir kent bu kadar kötü yönetilir köyler şikayetçi hizmet gitmiyor özel idareyi arıyoruz

  1. Serdar Aydoğan dedi ki:

   Ali Can Kardeşim haberle yaptığın yorum arasında bir bağ yok sende Ağbaba gibi konuşmak için konuşmuşsun.Hakan Kahtalı bir il Başkan’ı Şehrin Belediye Başkanı yada Milletvekili değil.Ayrıca bir tek sen mi varsın eleştiren.Az doğruya doğru de sonra eleştir.

 40. Melek dedi ki:

  Ülkemiz Böylesi Kritik Dönemler Geçirirken Bu Tür Gereksiz Konuların Gündemi İşgal Etmesine İzin Vermeyen İl Başkanımız Sn.Hakan Kahtalı’ya Ak Parti Battalgazi Gençlik Kolları ve Battalgazi Sosyal Medya Ekibi Adına Teşekkür Ediyoruz

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."