Final

Örnek Resim


Arion

Malatya Haber -

İnönü Üniversitesi’nin Onur Listesi

İnönü Üniversitesi’nin Onur Listesi
  • 26.12.2015

İnönü Üniversitesi’ne bağlı fakülte ve yüksek okulları, 2005- 2006 eğitim ve öğretim yılında başarıyla bitiren, fakülte ve bölümlerinde ilk 3 dereceye giren öğrencilerin listesi, üniversitenin internet sitesinde yayınlandı.

Eczacılık Fakültesi’nin ilk mezunlarının da dahil edilmesiyle yaklaşık 3 bin 982 mezun veren İnönü Üniversitesi’ne bağlı fakülte, yüksek okul ve meslek yüksek okullarında dereceye giren öğrenciler şunlar:

“EĞİTİM FAKÜLTESİ

* Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020030002 ŞEYDA KABABIYIK 80,95
2 4020030009 NEBAHAT BOKUZ 80.88
3 4020030019 TURGAY DURMAZ 78.56

* Bilgisayar ve Öğretim Teknolojisi
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020040013 SONGÜL GÜLTEKİN 87,48
2 4020040043 Kevser GÜNDOĞAR 85,73
3 4020040042 HASAN DERİNYER 83,82

* Biyoloji Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4010027023 İLKSEN SEHA KESER 81,92
2 4010027018 EMİNE ÖZBULUT 80,55
3 4010027017 BİRSEN BAŞ 78,47

* Fen Bilgisi Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020032053 SEMRA ÖZTÜRK 79,96
2 52020067071 FADİLE DEMİR 77,84
3 52020067066 DEMET DEMİRALP 76,75

* İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020035003 MEHMET DEVECİ 81,53
2 4020035058 EDA EŞİT 81,46
3 52020066048 ZEYNEP GÜRBÜZ 81,19

* İngilizce Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4010018003 SİBEL EFE (GÜNAYDIN) 88,01
2 4010018030 SİBEL DİNÇ 82,65
3 4010018019 SEDA GÖRGÖZ 81.04

* Kimya Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4010025014 RABİA KILIÇ 78,03
2 4010025006 HÜSEYİN KARABULUT 74,80
3 4010025020 YASEMİN MUTLU 74,68

* Matematik Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4010026022 HÜLYA YORULMAZ 74,79
2 4010026007 MEHMET FATİH BAŞ 74,23
3 4010026004 FUNDA ASLAN 72,49

* Müzik Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 52020071004 MURAT ATAŞ 88,25
2 4020029013 ÜNAL ÖZTORUN 87.18
3 4020029023 KEZBAN HATUN 84.08

* Okul Öncesi Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020019044 EBRU AKAR 83,95
2 4020019038 TUBA GÜNEL 83,10
3 4020019006 MELEK ŞAN 82,45

* Rehberlik Psikolojik Danışmanlık
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020021026 REYHAN IŞIK 84.19
2 4020021034 BUKET ŞEN 82,22
3 4020021023 SEVGİ DEREGÖZÜ 81,74

* Resim-İş Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020028024 AYDIN DEMİRAL 83,83
2 4020028041 BAYRAM DAĞLI 83,58
3 52030070029 FATMA KARADOĞAN 83,20

* Sınıf Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 52020068088 ŞULE FIRAT 88,10
2 52020068075 BELGİN KÜLAH 86,16
3 52020068089 ESRA ERDOĞAN 85,35

* Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 52020069047 ERSİN GÜLBAŞ 79,81
2 4020020032 VAHAP ARIKAN 79,69
3 52020069005 GÜL ÇİMEN 78,74

* Türkçe Öğretmenliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 4020034031 TUBA GÜL 83,27
2 4020034050 DERYA BAYRAM 81,87
3 4020034005 DUYGU DÖNÜK 81,04

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

* Biyoloji
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 51020051013 HAYRİYE ELİF DENİZ 78,14
2 3020011021 KÜBRA KAYHAN 77,91
3 51020051002 SEZA DURANAY 77,33

* Fizik
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 51020052033 METİN NAL 77.11
2 51020052020 RABİA ÖZBEK 74,95
3 51020052025 KADİR TOY 73,16

* Kimya
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 51020053027 AYŞE ASLAN 80,68
2 51020053017 MİTAT AKKOÇ 76,56
3 51020053010 HİLAL YANARDAĞ 75,65

* Matematik
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 3020014034 BERAT KARAAĞAÇ 80,31
2 3020014027 MUSTAFA AVCI 77,81
3 51020054025 ESRA KOVUK 77,73

* Sosyoloji
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 51020055060 DERYA ERUL 79,51
2 51020055045 NİHAT SOYAK 78,43
3 3020015013 SÜMER TEKİN 76.39

* Tarih
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 3020017008 LEYLA KORKMAZ 81,67
2 3020017012 ASLI HANCI 79,70
3 3020017040 SONGÜL CEYLAN 79,19

* Türk Dili ve Edebiyatı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 3020016034 KÜBRA BATTAL 76,59
2 3020016026 HACI YUSUF KURT 75.75
3 3020016035 ARZU ANKIŞHAN 73,17

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

* Ekonometri
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5020039043 AYGÜL ÖZKAN 77,16
2 5020039033 FUNDA UNCU 73,72
3 5020039003 BERRAK GÜLLÜ 68.71

* İktisat Bölümü
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5020037024 ÇİĞDEM ÖZDEMİR 78,26
2 5020037018 İBRAHİM YILMAZ 77,85
3 53020082028 SEDA AYDEMİR 77,19

* İşletme Bölümü
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5010036101 ALİ RIZA DEMİREL 83,57
2 53020081001 MEHMET ALİ ALAGEYİK 82,95
3 5020036044 MERAY ÇELİK 82,51

* Kamu Yönetimi
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5020038033 HAKAN ÖZDEMİR 81,76
2 5020038040 ÖZHAN GÜL 79,05
3 53020083008 ERHAN ÖZEL 78.78

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

* Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 2020005012 MEHMET CENGİZ 84,48
2 50020071007 DAVUT TÜMER 83,58
3 50020071005 BAHADIR AKBAL 78,53

* Gıda Mühendisliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 2020003015 DUDU EBRU TÜRKYILMAZ 77,29
2 2020003029 TAMER ARSLAN 73.08
3 2020003009 ÖZLEM AKBOĞA 72.70

* Kimya Mühendisliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 2020002034 SERVET KARADAŞ 74.70
2 2020002007 MESUDE AVCI 72.47
3 2020002033 TUĞRUL DÜNDAR 71.29

* Maden Mühendisliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 2030004008 CEMAL BERKPINAR 74,42
2 2020004031 CUMA TAN 70,45
3 2020004016 EYÜP CANDEMİR 70,19

* Makina Mühendisliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 2020006024 HÜSEYİN ÇOKŞEN 73,66
2 2010006035 MUSTAFA HATA 73.31
3 2020006010 İSMAİL YASİN SÜLÜ 72,53

ECZACILIK FAKÜLTESİ

Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 21020000022 FATMA GÜL TAŞLIPINAR 83,63
2 21020000027 ÖMER ATUĞ 81.91
3 21020000008 HATİCE ALPER 81.81

TIP FAKÜLTESİ
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 10067 HÜSEYİN AYHAN 91.04
2 19928 CAN YÜCEL KARABAY 89.87
3 10034 ÇİĞDEM FIRAT 81.41

* MALATYA SAĞLIK YÜKSEKOKULU

* Ebelik Bölümü
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 7020044021 FUNDA ASLAN 78,26
2 7020044011 FATMA CANDAN 76,48
3 7020044039 SELDA KINIK 76,13

* Hemşirelik Bölümü
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 7020043046 GÜLTEN BİÇERSOY 82,41
2 7020043043 ÖZNUR TELLİ 81,02
3 7020043037 GÜLLÜ ÇAKMAK 80,36

* Sağlık Memurluğu
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 7020047014 AYŞE ÜNAL 74,96
2 7020047024 ÜLKÜ İLKUTLİ 74.29
3 7020047025 DERYA ÇAĞLAR 73.83

AKÇADAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU

* Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 12040085032 NASİBE KARADAŞ 83.54
2 12040085001 ALİ İNAN 83.27
3 12040085005 OSMAN ALTUĞ 79.59

* İşletmecilik Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 12040088005 FATİH SARIKAYA 83,80
2 12040088018 ERKAN GÜRSUL 81,53
3 12040088043 HÜLYA ZENGİN 80,91

BATTALGAZİ MESLEK YÜKSEKOKULU

* Bahçe Ziraatı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 9040092011 MELEK ALPAY 81,43
2 9040092032 DENİZ DEMİRTAŞ 61.81

* Seracılık ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 9040093001 EMİNE ÇAKAN 81,56
2 9040093007 NİDA ELMAS 77,51
3 9040093009 ESRA KOÇ 75,02

* Tasarım ve Basım – Yayımcılık
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 9040091002 GÖKSEN ŞAHİN 71,90
2 9040091013 MEHMET EMİN SÖZER 68,72
3 9040091017 HAKAN YILDIZ 68,51

* Yerel Yönetimler
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 9040094002 ŞULE ÜTNİ 80,57
2 9040094004 SELİM DEMİRÖZ 80,40
3 9040094008 KADRİYE ZENGİN 80,11

HEKİMHAN MESLEK YÜKSEKOKULU

* Jeoteknik Teknikerliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 20040002002 BÜŞRA KARAKAYA 86,19
2 20040002006 NURÇİN BAYKARA 79.39
3 20040002010 FİGEN AYBASTI 76.92

* Sondajcılık
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 20040003005 NİHAT BİNGÖL 67,46

KALE MESLEK YÜKSEKOKULU

* Pazarlama Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 10040095048 DENİZ ÖZEN 85,77
2 10040095004 SEDA AVCU 81.48
3 10040095014 SEZER BULUT 79,80

* Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 10040096033 İLKNUR EKİCİ 79.16
2 10040096009 FATİH MEHMET YAVUZ 77,88
3 10040096027 TÜLİN KIZILASLAN 77,27

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

* Radyoloji
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 8040046001 SONGÜL APO 91,38
2 8040046003 ŞAH ZÜBEYDE ÇATAL 84,84
3 8040046004 HÜLYA ÇERTEZ 79.50

* Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
Öğrenci No Ağırlıklı Not Ortalaması
1 8040048003 SERPİL DOĞAN 90,73
2 8040048001 MAKBULE KARATEPE 89,31
3 8040048018 TUBA YAŞLAK 77,76

* Tıbbi Laboratuvar
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
Öğrenci No Ağırlıklı Not Ortalaması
1 8040045003 TUĞBA METİN 81.83
2 8040045001 DERYA ÇAKIR 79,15
3 8040045008 BİLAL NAK 79,11

YAKINCA MESLEK YÜKSEKOKULU

* Tekstil Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 18040002001 KÜBRA ÜNLÜ 93.48
2 18040002006 PINAR İSPİR 92.31
3 18040002004 SİBEL KUTLUK 91.80

* Otomotiv Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 56040011004 ALİ İHSAN BATAR 85.82
2 56040011005 MUSTAFA COŞKUN 79.46
3 56040011010 RAMAZAN TİMUR 79.11

SÜRGÜ MESLEK YÜKSEKOKULU

* Su Ürünleri Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 1704001005 MUSTAFA ALAKEL 89.03
2 1704001009 NEVRİYE MOR 82.82
3 1704001012 DUYGU KOÇ 77.72

MALATYA MESLEK YÜKSEKOKULU

* Elektronik Haberleşme Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 54040001002 TUĞBA PENEZ 91.01
2 54040001052 YAKUP SONKAYA 87.55
3 14040001001 NURCAN YALÇIN 86,60 –

* Elektrik Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 54040002004 MUSTAFA YALÇIN 85.85
2 54040002046 SERDAR AKDAĞLI 75,63
3 14020002045 RAMAZAN F. BAYRAM 63,41

* Endüstriyel Elektronik Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 54040003022 HÜSEYİN Y. YÜKLÜ 87.75
2 54040003032 EMİNE ALMENDİ 79.23
3 14040003032 MUSTAFA ÇELİKDEMİR

* Elektronik Haberleşme Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040004001 KADİR ÇAVUŞ 84,83
2 14040004004 ÖMER DONAT 68.04

* İklimlendirme-Soğutma Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040005002 FATİH ÖZTÜRK

* İnşaat Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040006001 MEHMET GÖKTÜRK 87,89
2 14040006003 HÜLYA KARA 81,33
3 14040006014 BÜNYAMİN BİNGÖL 76.85

* İşletme Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040007001 SEMA KALKIZ 88,82
2 14040007003 PINAR TOĞRUL 86,65
3 14040007012 BAHAR KIZILTEPE 82,32

* Endüstriyel Otomasyon Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040008002 ULVİ COŞKUN 85,95
2 14040008001 SERKAN BULANIK 77,99
3 14040008028 VEDAT TEKİN 73,38

* Maden Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040009002 NADİR TANRIVERDİ 76.53
2 14040009010 RUŞEN GÜZEL 73.40
3 14040009004 MUSTAFA NEGİŞ 67.30

* Makine Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 54040011006 MEHMET AKBAŞ 85.64
2 54040011018 AHMET KARA 80.02
3 54040011008 MUHARREM DÖNMEZ 78.11

* Muhasebe Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5404006046 MUTTALİP TURAN 83.30
2 5404009010 İSMAİL TURGUT 82.14
3 14040011011 MEHTAP TEKİN 80.29

* Mobilya ve Dekarasyon Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 5404012013 YUSUF KARAKOL 84.33
2 5404012012 ASLAN TÜRKYILMAZ 79.59

* Seramik Programı
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Başarı Notu
1 14040013002 MEHMET İKİZOĞLU 73.32″

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."