You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Örnek Resim


Opel Reklam
Malatya Haber -

İşte Malatya’nın 714 Muhtarı

İşte Malatya’nın 714 Muhtarı
  • 27.12.2015

30 Mart seçimleriyle birlikte başlayan “Büyükşehir Belediyesi” statüsüyle idari yapısı da değişen, kasaba ve köylerin de mahalleye dönüştürüldüğü Malatya il genelinde yeni dönemde 5’i kadın 714 muhtar işbaşına getirildi.

Bu muhtarlardan 5’i kadın. Kadın Muhtarlardan (fotoğraflarda soldan sağa) Elif Gemici Merkez Battalgazi ilçesi Ataköy Mahallesi’nde, Selda Çilek Merkez Yeşilyurt ilçesi Cevatpaşa Mahallesi’nde, Emine Sevinç Özalp ise Darende ilçesinin Yarımca Mahallesi’nde, fotoğrafta olmayan Nurhayat Eren Arguvan ilçesinin Yazıbaşı Mahallesi’nde, Hatun Yılmaz ise Arguvan İlçesi’nin Bozan Mahallesinde görev yapıyorlar. Merkez Ataköy ve Cevatpaşa ile Arguvan’ın Yazıbaşı Mahallelerinin kadın muhtarları ilk kez seçilirken, Darende Yarımca Köyü Muhtarı Emine Sevinç Özalp ikinci kez muhtar oldu.

714 muhtardan 102’si Merkez Battalgazi İlçesi’ne, 82’si Merkez Yeşilyurt İlçesi’ne, 77’si Akçadağ İlçesi’ne, 63’ü Arapgir İlçesi’ne, 49’u Arguvan ilçesi’ne, 67’si Darende İlçesi’ne, 37’si Doğanşehir İlçesi’ne, 16’sı Doğanyol İlçesi’ne, 64’ü Hekimhan İlçesi’ne, 28’i Kale İlçesi’ne, 28’i Kuluncak İlçesi’ne, 68’i Pütürge İlçesi’ne, 33’ü ise Yazıhan İlçesi’ne bağlı mahallelerde 5 yıl süreyle görev yapacaklar.

Malatya il genelindeki 714 mahalle ve görev yapacak muhtarlarının adları şöyle:

AKÇADAĞ İLÇESİ

Aksaray:  Hulusi  Akdağ  

Aksüt:Sinan  Akman  

Aktepe: Aydın  Coşkun

Aliçeri: Nureddin Tunay

Altunlu:  Cumali  Yuka     

Aşağıörükçü: Ali Seydi  Uzun

Aydınlar :Ömer Kara Karayiğit 

Bağköy: Ali Özdemir

Bahri: Şahin Yeğin  

Başpınar:Mehmet  Önal

Bayramuşağı:Hasan  Hazar  

Bekiruşağı:Hıdır  Demirkaya

Bölüklü: Mecit Karaköse

Büyükçimiş: Mehmet  Akgün

Büyükköy: Cuma  Esen

Çakıllıpınar: Cumali Karaca    

Çatalbahçe: Celal  Koca

Çevirme : Hacı Polat

Çobanuşağı: İhsan  Duman

Darıca: Alişükran  Aslıyüce

Dedeköy: Vedat  Tekbaş  

Demirciler: Yaşar  Kozan

Derinboğaz: Ali  Korkmaz

Develi: Tahsin  Polat  

Doğanlar: Bektaş  Aslan  

Doğantepe: Hacı Hamza  Doğan  

Doğu: Turgay  Güneş 

Dutlu: Ali Paşa  Doğan  

Durulova: İbrahim  İmer

Dümüklü: Yusuf  Demircan

Esenbey: Yusuf  Durmuş

Esenli: Ramazan  Aslan

Fatih: Eyüp  Gönültaş

Gölpınar: Selahattin  Akduman

üneşli: Mehmet  Aydın

Gürkaynak: Ali  Kılıçkaya

Güzyurdu: Hakan  Akbulut    

Hançerli: Muharrem  Hazar

Harunuşağı: Bekir  Durmuş

Ilıcak: Hulisi  Arıca  

İkinciler: Mahmut  Altan 

Kadıibrahim: Hüseyin  Özdemir

Kahyalı: Mustafa  Altın

Karamağara: Arif  Korkmaz

Karapınar: Mehmet  Özdağlar

Kasımuşağı: Alibey  Varlık   

Kayadibi: Hüseyin  Şimşek  

Keklikpınar: Yusuf  Topal  

Keller: Seydi  Toptaş   

Kepez: Mustafa  Mercan

Kolköy: Veysel  Özkan  

Kotangölü:Şahabettin  Apo   

Kozalak:Hüseyin  Ünal

Kozluca Hacı:  Altıntop     

Kömekavak: Hüseyin  Yıldırım

Kurtuşağı: Hamit  Dalbaş  

Küçükkürne: Ramazan  Aslan 

Kültür: Abdullah  Bozkurt

Levent: Mehmet Yaşar  Alişan   

Mezra: Şeyho  Aydın  

Mihmanlı: Aliseydi  Emre 

Muratlı: Hüseyin  Altuntaş

Ortaköy: Hasan  Fidan 

Ören:Birol  Çirkin  

Resuluşağı: Battal  Özer 

Sahilköy: İbrahim İnal  Sayfa 3’de   

Sakalıuzun:İhsan Turan 

Sarıhacı: Metin Taştan    

Şeyhler: Necati  Güldaş

Taşevler: Hamit  Kaçmaz

Taşolar: Kalender  Evrankaya

Tataruşağı:Deniz Polat  

Yağmurlu:Hüreyre  Kalmış

Yalınbudak:Küçük İbrahim  Aslantaş

Yalınkaya:Mustafa  Aktürk

Yaylımlı:Şeyho  Karabulut

Yukarıörükçü:Ali  Kurnaz 

ARAPGİR İLÇESİ

Aktaş:Mustafa Derin

Alıçlı:Hasan Bey Köse

Aşağıulupınar: Mevlüt Mengi    

Aşağıyenice: Şaban Can

Aşağıçörenge: Ali İhsan Karabulut   

Berenge: İsmet Öz

Bostancık: Mehmet Güner

Boğazlı Hasan Gül

Budak:Ali Yüksel  

Cömertli -Hasan Daşik

Çarşı-Rasim Bilgiç     

Çaybaşı-Mehmet Akif Demir

Çakırsu-Nevzat Şahin

Çiğnir-Hıdır Sarı

Çimen-Mustafa Işık

Çobanlı -Nevzat Daşik

Deregezen- Remzi Kızıltepe

Düzce -Nevzat Mayada

Eskiarapgir Mehmet Altun  

Esikli- Kazım Arslan

Eğnir-Ali Abbas Engintepe

Gebeli-Teyfik Bölükbaşı  

Göz-Mustafa Üstündağ

Gözeli-Mustafa Kürekli     

Günyüzü -Murtaza Başpınar

Hezenek -Aslan Tanrıverdi

Hocaali-Lütfi Kırık

Kayakesen-Mustafa Metin  

Kaynak- Servet Özkök   

Kazanç-Alahattin Seçgin 

Kılıçlı-Serdar Ulu

Konducak-Hasan Akkaya

Koru-Mehmet Özcan

Köseoğlu-Özgür Çataldaş

Mehmet Akif-Turhan Onar

Meşeli-İsmet  Tunç

Onar-Dursun Akan

Ormansırtı-Mürsel Aydaş

Osmanpaşa-Naci Başkaya

Pacalı-Paşa Doğan  

Pirali-Ali Parlakkılıç

Sekizsu-Sebahhatin Söyler  

Selamlı-M.Mucahit Genç     

Serge-Musa Meray  

Suceyin-Hasan Metin

Sugeçti-Halil  Durak

Sinikli-Muhittin Bölükbaşı

Sipahiuşağı-Ziya Yamadağ   

Şagıluşagı-İsmet Çatalkaya

Şıhlar-M.Sadık Karagöz

Tarhan-MustafaTemiz

Taşdelen-Ayhan Çoban

Taşdibek-Kemal Anıl

Ulaçlı-Mehmet İpek     

Yaylacık Hasan Kumaşoğlu

Yazılı-Yalçın Doluyurt

Yeni-Mehmet Güven 

Yeşilyayla-Muharrem Açık

Yukarıulupınar:Hüseyin Özgüler

Yukarıyabanlı:Vahap Sıkdağ

Yukarıyenice: Veli Boztepe

Yukarıçörenge: Doğan Demir

Zöhrap: Cihat Keten    

ARGUVAN İLÇESİ

Akören-Ekrem  Aslan 

Alhasuşağı -Kerem  Teker

Armutlu- Erol  Türker

Asar -İlhan Güler

Asmaca  Yılmaz Ekici

Aşağısülmenli Abuseyf Öztürk

Bahçeli-Zülfikar Eren     

Bahçelievler -Ali Tural Fidan

Bozan-Hatun Yılmaz   

Bozburun-İsmet Karabulut

Çakmak-Bülent Çakmakçı

Çavuş-Vahap  Genç

Çayırlı -Veli Karul

Çevreli-Kemal  Ünsal     

Çiftlik-Salih  Ateş

Çobandere-Ali Rıza Çıplak

Dolaylı -Muharrem Ekici

Doydum -Ali Çakmak

Ermişli-İsmail  Kalender

Eymir-Hasan Hüseyin Aslan

Göçeruşağı-Turan  Çabuk

Gökağaç-Halil Özbakır

Gümüşlü -Mesut Pekşen

Güngören-Ali Haydar Kaya

Güveçli -Kemal  Dalhançer

Hakverdi -Şevket Maman

İçmece -Ahmet Turan Yılmaz

İsaköy-Vahap Aslan   

Karababa -Ali Kaya

Karahüyük- H.Hüseyin Kılıçaslan

Kızık -Ali Seydi Taner

Koçak-Hasan Gedik   

Konakbaşı-Ali  Güzel

Koyuncu -Gül Ali Özdoğan

Kömürlük -Muharrem Karael 

Kuruttaş -Gürkan Kuru

Kuyudere -Behram Altuntaş

Morhamam -Şahin Berktaş

Tarlacık  Hasan Tahsin  Akıncı

Tatkınık -Habip Özdemir

Tepebağ Hüseyin Balkan

Yamaç-Hacı-Tulunay

Yazıbaşı -Nurhayat Eren

Yeniköy -Ali Hüseyin  Yaman

Yeni-Yücel  Yıldırım

Yenisu -Hayati Özgün 

Yoncalı-Mehmet Ali Teker

Yukarısülmenli-Kemal  Aslantürk

Yürektaşı -Yılmaz Korkmaz 

MERKEZ BATTALGAZİ İLÇESİ

Adagören -Şeref Doğan

Ağılyazı -Yunus Alkan

Akpınar -Seyit Ahmet Açar

Alacakapı -Nafiz Sayın

Alhanuşağı -Muharrem Kadak

Alişar -İsmail Çetin

Aslanbey -Tevfik Sağlam 

Ataköy -Elif Gemici

Bağtepe-Ramazan Şahin

Başharık -Erdal Akkaya

Battalgazi -Şükrü Kılınç

Behçelievler -Aziz Kartal

Beydağı- Mahmut Pesen

Beylerbaşı-Hasan Arıkan

Boran -İbrahim Mazooğlu

Bulgurlu -Doğan Yıldırım

Bulutlu  Fazlı Özcan

Büyükhüseyinbey-Coşkun Şalva

Büyükmustafapaşa -Mustafa Eren

Cevherizade-Vedat Kuru

Cirikpınar -Öztürk Dağdelen

Çamurlu -Aziz Polatbaş    

Çolaklı- Rıfat Güley

Çolakoğlu -Şahin Çolakoğlu

Çöşnük -Celal Kutluk

Dabakhane -Muharrem Naci Üçkardaş

Dolamantepe -Mehmet Erol

Düzyol -Aziz Alahan

Erenli -Nuri Bağ

Ferhadiye -Adnan Çit

Fırat -Remzi Akdemir

Fırıncı -Mustafa Ateş

Göller -Abdulvahap Uğur

Göztepe- Bilal Yerli

Gülümuşagı -Osman Sert

Hacıabdi -Mehmet Çolak

Hacıhaliloğluçiftliği -Nedim Akbulut

Hacıyusuflar -Nevzat Alan

Halfettin -Murat Ceyhan  

Hamidiye -Ünal Ergöç 

Hanımınçiftliği -Mehmet Sarıgül   

Hasanvarol -Dursun Sayın 

Hasırcılar -Mustafa Güllü 

Hatunsuyu -Bilal Demir 

Hidayet  Engin Güleç 

Hisartepe -Aziz Akbel

İskender -İsmet Kaplan  

İsmetiye -Turan Kılavuz 

İstiklal-Levent Yener  

İzzetiye – Aladdin Aktaş  

Kadıçayırı -Alattin Eren  

Kamıştaş -Cemal Karageyik  

Kapıkaya -Mustafa Özel 

Karabağlar -Mehmet Ali Balta 

Karagöz- Kadir Gür  

Karahan  -Remzi Ongen  

Karakaşçiftliği-Şevket Yavuz

Karaköy -Ali İlçin

Karatepe -Gazi Yoldaş  

Kavaklıbağ -Ekrem Tur 

Kemerköprü -Mahmut Andiç

Kernek-Metin Türkoğlu

Kırçuval -Hıdır Kahve

Kuluşağı -Mehmet Başar 

Küçükhüseyinbey-Bilal Türker  

Küçükmustafapaşa- Mehmet Erçetin  

Merdivenler -Arif Ayhan 

Merkez Beydağı-Hakverdi Sevgi    

Meydanbaşı-Ramazan Şener 

Meydancık -Mehmet Toper 

Niyazi -Cemalettin Türkol 

Nuriye -Muzaffer Polat  

Orduzu-Zeki Bakan  

Paşaköşkü -Turan Şahinoğlu 

Pelitli -Bayram Tutuk

Sancaktar -Mehmet Özpolat   

Saray-Aydın Aksoy  

Sarıcıoğlu -Şinasi Sucu 

Selçuklu -Halil Ayas  

Sevildağ -Muharrem Yaylar   

Şehitfevzi-Sami Cengil  

Şıkşık-Ertan Küçük  

Şifa -Osman Korkmaz  

Şişman -Kadir Özdal  

Tandoğan -Yusuf Gökalp    

Tanışık -Mehmet Aktaş 

Taştepe -Mehmet Kılıç  

Tokluca-Bayram  Şahin 

Toptaş-Kadir Tursun   

Toygar -Mürsel Fırat 

Uluköy -Abdulvahap Güngör  

Üçbağlar -Abdulvahap Ortaç

Üzümlü -Bayram  Daşkıran

Yamaç -Mehmet Hanifi Akdağ    

Yarımcahan -Hasan Herdili  

Yaygın – Nihat Karataş  

Yenihamam -Bünyamin Kaya  

Yeniköy – Hacı Bayram Baysal  

Yeni -Mehmet Kırıktaş   

Yenice-Necati Ekim  

Yıldıztepe -Bayram  Alışık 

Zafer-Kemal Bulguru   

DARENDE İLÇESİ

Ağılyazı Mehmet Salbaş 

Ağılbaşı- Zeynel Kılınç 

Akbaba- Osman Gürbüz   

Akçatoprak-Mahmut Berçin  

Akova-Zeki  Bozkurt

Aşağıulupınar- Hulusi Şahin

Ayvalı-Efendi Şahin     

Balaban-Cemal Çelebi

Barındır- Selahattin Memur  

Başdirek-Mehmet Yıldırım 

Başkaya -Halil Çatuk

Baytarbağı-Ömerfaruk Akbaş

Beybağı-Mustafa Biltekin

Çaybaşı-Aytekin Danışman 

Çınar-Mehmet Çoban 

Çukurkaya-Kadir Kayacı  

Gaziköy Remzi Koçak  

Gökçeören-Paşa Özcan  

Gökyar-İrfan Çokyaşar 

Göllüce-Mehmet Yıldırım 

Güdül-Erdal Çaptuğ  

Günerli-Hacı Ayhan 

Günpınar-Mustafa Uyanık 

Hacılarsıragoz-Hatem Kaçaman

Hacılarşeyhli-Duran  Ortakaya 

Hacıderviş-Ruhi Benli

Hacolar-Mehmet Kılıc 

Hayiketeği-Hasan Çelik

Hisarcık -Hacı Ali Aydın 

Hisarkale-Hamit  Özzeren  

Ilıca-Hazreti Özbey 

Irmaklı-Ömer Kılıc

İbrahimpaşa-Memet Sezer  

Kaldırım- Hikmet  Kahraman

Karabacak-Nihat Çalışgan

Karabayır-Mustafa Sevinç 

Karaoğuz-Ömer Sağlam   

Kavak-Ziya  Özkan 

Kaynak Şeyh Hamit Kocabay

Kerimli- Ali Özkan 

Kılıçbağı-Burhan Uğurluay 

Kölükler -Ali  Gültekin 

Kurudere-Ömer Karpuz 

Kuzpınar-Erol Özbey

Medişeyh-Yagup Aydın 

Mehmetpaşa-Ahmet Kubat

Mullauşağı-Turan Özdal

Nadir-Mehmet Çelik  

Nurkuyusu-Mehmet Turgut

Ozan-Şehhamit Özdemir

Sakarya- Bekir Arslan     

Sandıkkaya- Emin Sandıkkaya

Sayfiye -Yaşar Tazegül 

Sungur- Murat Fırat  

Şendere- Enver Aydeniz 

Şuğul-Yunus Şahin 

Uzunhasan-Yiğit Ünal 

Üçpınar -Cuma Doğan

Yarımca-Emine Sevinç Özalp

Yavuzlar -Atacan İşleyen  

Yazıköy- Nuri Memet Mert 

Yenice-Rahmi Ekici

Yeniköy -Alirıza  Demirdağ 

Yenipınar-İsmet Doğan

Yeşiltaş- Muzaffer Aslan

Yukarıulupınar-Hamit  Bilmez 

Zaviye-Celalettin Ateş 

DOĞANŞEHİR İLÇESİ

Altıntop-Mehmet Toprak  

Beğre-Abdurrahman  Küçük

Çavuşlu- İbrahim  Kıran

Çığlık-Doğan Dağdeviren

Çömlekobası-Ulaş Özcan

Dedeyazı-İbrahim Aslan

Doğu-Taylan Duran 

Erkenek- Cengiz Yalvaç 

Esentepe -Aziz Arslan  

Eskiköy- Memet Hatun 

Fındık-Ömer Aktaş

Gövdeli -Vakkas  Sarıbaş  

Günedoğru-İsmet Akbaş

Gürobası- Şaban Dede 

Güzelköy-Celal Bayar 

Hudut-Hüseyin Kıraç 

Kadılı-Abdurrahman  Sancar  

Kapıdere -Memet Cüceler

Karanlıkdere-Mustafa Kubat 

Karaterzi-Mahmut Çakır

Karşıyaka-Hasan Toprak    

Kelhalil- Hasan Demirbaş

Kurucaova-Hasan Birişik 

Küçüklü -İbrahim  Şahin

Örencik -Mustafa Sema

Polat-Mustafa Kurt

Polatderesi-Hayri Uçar

Reşadiye- Doğan Arslan   

Savaklı-Mehmet Alkan  

Söğüt-Osman  Topal

Suçatı-Sabri Koca

Sürgü-Akif  Karakur   

Şatırobası-Hasan Doğan  

Topraktepe-İbrahim Ağar  

Yeni-Adem Asdemir

Yolkoru-  Süleyman Ürkmez  

Yuvalı-Hasan Sarıtaş 

DOĞANYOL İLÇESİ

Akkent-Bekir Conger

Bahramlı-Sadettin Öztürk 

Burç-HacıGöksu  

Çolak-Osman Öz

Damlı-Ramazan Batur

Gevheruşağı-Ekrem Bayır

Gökçe-Erkan Tuhan

Gümüşsu -Adıgüzel Kandemir

İshak-Mehmet Altun

Koldere-Celal Sevimli   

Konurtay-Hasan Tokay

Mezra-Ziyaddin Karaman

Poyraz-Derviş Erdoğan  

Ulutaş-Hasan Doğan

Yalınca-Karaca Karaca

Yeşilköy- Abdulkadir Ulu 

HEKİMHAN İLÇESİ

Aksütlü-Yusuf  Şatır 

Aşağısazlıca-Mustafa Ekiz

Akmağara-Metin Çelebi

Ballıkaya-Abidin  Koç

Başkavak-Kenan  Aslan  

Basak-Hüseyin Çalışkan 

Başkınık- Ahmet Turan Ay  

Bahçedamı-Deniz Koç

Boğazgören-Bilgi Demir

Beykent- Fikret Kılıç  

Çanakpınar-Kasım Kaya  

Çulhalı-Hüseyin  Yüce  

Çimenlik-Kenan  Kılıç 

Dereköy- Hüseyin Çetin  

Davulku- Sadık Güler 

Deveci-Kemal Gökçe 

Delihasanyurdu-Yusuf Gültekin

Dikenli-Vahap Dönmez 

Dikili-Ferudun Kılıç  

Dursunlu -Kemalettin  İzci

Dumlu-Tahsin Demir 

Güvenç-Hacı  Keleş

Güzelyayla-Mehmet Özbey

Haydaroğlu-Gazi Demirhan

Hacılar-Kemal Yetkin

Işıklı-İsmail Bulut

İğdir-Sırrı Demirhan

Kavacık-Efendi Yener 

Karaköçek-Kemal Yağmur 

Karapınar-Aziz Yıldız  

Karslılar-Cafer  Karcı 

Kozdere-Abidin  Pektaş  

Köylü -Oktay Yılmaz

Mollaibrahim-Mehmet Göçer  

Salıcık-Atilla Yağmur

Sarıkız-Orhan Özdemir   

Saraylı-Mehmet Çelebi

Söğüt-Adnan  Ertan 

Taşoluk-Turan  Doğan 

Uğurlu-İbrahim  Aslan 

Yağca-İbrahim  İzci 

Yayladamı-Nedim  Parmaksız 

Yeşilköy- GaziMemur 

Yeşilkale-Battal  Göldağ 

Yeşilpınar-Mikail Gürbüz 

Yukarıselimli-Osman  Kılıç

Yukarısazlıca-Hüseyin  Ekiz

Hasançelebi -Ail İhsan Durak

Güzelyurt- Mustafa  Tunç

Girmana -Fuat  Bayraktar 

Kurşunlu Hüseyin  Gider

Kocaözü-Mehmet Kılıç 

Bağyolu -Celal Kandemir 

Budaklı-B.Ecevit Koca

Karşıyaka-Ergül  Kızılay 

Karadere-Bülent Çelik

Taşbaşı-Seçkin  Aykol  

Bahçelievler-Ahmet Turan Şahin 

Turgut Özal-Kazim  Şahin 

Fatih-Fahri  Bulut     

Şehit  Fethi Akyüz- Erol Kuruçay

Yeni -Nevzat  Ünver 

Mimar Sinan-Salim Çavuş 

Köprülü Mehmet Paşa-Durmuş  Koçyiğit 

KALE İLÇESİ

Abuşoğlu- Mehmet  Karaca

Akça -Emin  Gülçek 

Akuşağı-A.Vahap Köşetaş  

Bağlıca-Hamza Fırat

Bent -Selim  Kızıltaş 

Çanakçı-Selehattin Altuntaş

Darıpınar-Mehmet Ceylan  

Dedeköy-Basri  Karakaş 

Düztarla -Bahri  Öztürk  

Erdemli-Arif Akdeniz 

Gülenköy -Kazım Çiçek

Güneyce -Fahri  Ay

İkizpınar -Bahattin  Akkuş

Kale -Adil Akdemir

Karaağaç-Mehmet Gökçe

Karahüseyin-Mustafa Yalçınkaya

Kıyıcak-Mehmet Özbaysar 

Kozluk-Hüseyin Karataş 

Kumluyazı -Nasip  Temur

Mahmutdursun -Serdar  Erdoğan  

Salkımlı- Mustafa  Kayaduman 

Sarıot -Yaşar Ceylan  

Soğukpınar -Derviş  Gökhan    

Tepebaşı-Osman Karakuş 

Uyanık-Ekrem Billiç 

Uzunhüseyin -Mehmet Gülhan 

Üçdeğirmen -Feyzi  Fırat 

Yenidamlar-İlhan  Tamsan

KULUNCAK İLÇESİ

Alvar-Süleyman Büyük

Aşağıselimli-Veli Aygün

Bahçelievler-Mustafa Eser

Başören Hüseyin  Şahin

Bıyıkboğazı -Yusuf Bulut

Bicir-Niyazi Gezegen

Boğaziçi -Mustafa Sağlam 

Ciritbelen-Cafer Aslan

Çayköy- Ahmet Mecit

Çörmü -Menderes  Arslan   

Göğebakan -Ramazan Göğebakan 

İlisuluk-Rifat Kalkan

İsmetpaşa-Alpaslan  Zengin  

İstiklal -Tuncer Kablan

Karabük -Şahin Boyraz 

Karaçayır-Tahsin Şekerci   

Karınçalık -Hasan Hüseyin  Keleş 

Karlık-Şeyh Hamit  Tunç 

Kaynarca-Davut Taşçı 

Kızılhisar-Mehmet İnci 

Kızılmağara-Vahap Çalışgan

Konaktepe-Memet Arslan    

Kömüklü -Allahverdi Kılıç

Ortapınar-Halife Kavak 

Sofular-Ömer  Kızılkaya  

Sultanlı-Şemsettin Kul 

Temüklü-Mehmet Kaya 

Yeni-Yusuf Kavak 

PÜTÜRGE İLÇESİ

Ağalar-Memet Aydoğan

Aktarla-Abdulvahap Özer 

Aliçeri-Mehmet Noyan

Alihan-Faik Birişik

Arınlı-Memet Akkuş 

Arıtoprak-Murat Korkut 

Aslankent-Hikmet Gürel

Bakımlı-Harun Albayrak 

Balpınarı Abdullah-Aycıl 

Başmezra-Mehmet-Karaşahin

Bayırköy-Memet Erşahin 

Belen-Faik-Ekinci 

Bölükkaya- Fırat Şirin Karademir

Bölünmez-Dursun Korkmaz

Büyüköz Mustafa Çarbuğa

Çamlıdere-Mehmet Batur

Çayköy Aziz Murat  

Çengelli-Mecit Karabuya    

Çığırlı-Memet Karaer

Çukur-Veysel Hasar  

Deredüzü-Nurettin Kılınç 

Erdemler-Memet Özdemir  

Ersele-Mehmet Bayhan

Esencik- Necmeddin Toraman

Esenlik- Özcan Akbudak 

Gökçeli- Ramazan Kavak

Gözlüce-Ramazan Paşahan

Gündeğer- Selahattin  Yıldırım

Gündüz- Burhan Tanrıvermiş 

Hatip- Mevlane Celalettin Doğan 

Karakaya-Mehmet Bulut  

Karşıyaka-Mehmet Yakut

Kavaklıdere-Hasan  Arıkan

Kayadere-Musa Balçik

Koçköy- Ali Sırma

Korucak- İrfan Terdi 

Kozluk- Reis Ergül

Köklükaya-Hasan Hüseyin Bayram  

Körme-Bilal Bilçe 

Köylü-Efkan Akay

Meşedibi-Cemal  Sezgin 

Nohutlu- Dursun  Dalkılıç   

Ormaniçi-Hüseyin Çilkaya   

Örencik- Eyüp Ay

Örmeli-Ali Güngör 

Örnekköy- Ahmet Rıfayi Aksu  

Pazarcık- Ali Beyaz

Poskıran- Kasım Yaray 

Sahilköy- Ramazan Aytekin   

Sorguçlu- Bedri Dündar 

Söğütlü- Basri Karadeniz

Taşbaşı-İsmet Özaydın   

Taşmış-Müslüm Endes 

Taştepe-Hacı Osman Menek 

Tatlıcak-Danış Keklik 

Tekederesi  Hasan  Sevinçhan

Teluşağı-Ramazan  Tanrıverdi

Tepehan-Ekrem Şenadlı 

Tosunlu- Urfi Erşahin 

Ulutaş-Muharrem Hasar

Uzunkoru-Selim Yıldız 

Uzuntaş -Bayram Takim 

Üçyaka-Memet Ali Karabey 

Yamaç-Nusret Erdoğan

Yandere-Hüseyin Yalçınkaya 

Yazıca-Ramazan Taştekin  

Yediyol-Recep Ünalan   

Yeşildere- Özeyir Tekdemir 

YAZIHAN İLÇESİ

Akyazı-Orhan Şatır   

Alican-Lütfi Şahin   

Ambarcık- Muharrem  Özen 

Bahçelievler -Mehmet  Şimşek  

Balaban-Nevzat  Özdoğan 

Bereketli-Muharrem  Aslan  

Boyaca-Ali  Çolak  

Boztepe-Bedri Doğan

Böğürtlen-Ahmet  İnce 

Buzluk-Kayhan Gültekin   

Çavuş-Mehmet  Dönmez 

Çivril-Erdal Dönmez   

Dedekargın-Battal  İncesu   

Doğuş-İdris  Barut

Durucasu-Yılmaz Özcan  

Eğribük-Bektaş İlhan

Epreme-Talha  Kılıç

Erecek-Nihat  Gezer

Fethiye-Fahri Güler

Gayret -Bahattin Temiz  

Gövük-Göksel Güler  

Hamidiye-Mustafa Özhanlı   

İriağaç-İhsan  Emre  

Karaca-Hüseyin Koç

Koşar-Hamit  Karabulut 

Kömüşhan- Mehmet  Uludağ

Mısırdere-Abdulhamit İlhan

Sadıklı-Ahmet  Dönmez

Sinanlı- Hamit  Kılınç

Sürür-Yunus Şen

Tahtalı-Mehmet  Gürbüz

Tecirli-Mehmet  Boyraz

Yeni-Murat Güler

MERKEZ YEŞİLYURT İLÇESİ

Abdulgaffar- Hüseyin  Özcan 

Aşağıbağlar- Cafer Kenan Top

Aşağıköy- Mehmet Ali Durmaz 

Atalar- İmam  Yılmaz  

Atatürk- Salman  Şahbaz   

Bahçebaşı- İlhami Yumrutepe

Bentbaşı- Bilal Şahin  

Bindal-Davut Alkan  

Bostanbaşı- Faik  Özbay 

Cemal Gürsel- İmam  Yıldız  

Cevatpaşa- Selda  Çilek

Cumhuriyet Örnek- Gaffar  Karakava 

Cumhuriyet Şahin  Demirci  

Çarmuzu -Haci  Korkmaz

Çavuşoğlu- İsmail  Kurtoğlu

Çayırköy- Yusuf Kurt 

Çilesiz- Ahmet Yılmaz Büker 

Çukurdere- Ömer  Gönültaş

Dilek- Osman  Karaavcı

Duranlar- Hikmet  Aslan 

Duruldu- Uruç Çiftçi

Fatih- Nurettin  Kaya

Merkez- Fatih Ahmet Ulukaya  

Gazi- Hüseyin Başıbüyük

Gedik-Abuzer Taylan  

Göktarla-İhsan Orhan  

Görgü- Metin Ciğerci

Gözene- Ramazan Günay 

Gündüzbey Mehmet  Balta

Hamidiye Kazim Karabekir  Canal

Hıroğlu- Savaş Özgöçer   

Hocaahmetyesevi  Orhan Ünalır 

Işıklı-Hüseyin  Balcı 

İkizce-Mahmut  Çolakoğlu 

İlyas-Süleyman Aksu

İnönü-Abdulgazi  Atabey 

Kadiruşağı-Baki  Arslan    

Karahan- Sebahattin  Sarıkaya  

Karakavak -Alaaddin  Boyraz

Kaynarca-Osman  Ay

Kendirli-Ahmet Demir  

Kırkpınar-İzzettin  Sayıl

Kırlangıç-Turgay  Çelik

Kiltepe-Celal  Demirtaş  

Koşu-Fahrettin Akça 

Koyunoğlu-Kazım Zengin

Kozluk-Ali  Ercan  

Kuşdoğan- Muharrem Demir 

Kuyulu- Mevlüt Ürün  

Mahmutlu -Mahmut  Turhan  

Melekbaba-Ali Demir

Mullakassım-Musa Taşdemir

Oluklu-Ali  Şenci

Ortaköy-Doğan  Arslan 

Öncü-Basri  Yener

Özal-Bayram  Şekeroğlu

Özalper-Ramazan Korkmaz

Salkonak-Emin Akıncı

Salköprü -Mehmet  Dönmez

Samanköy-İzzet   Patlar 

Samanlı-Orhan Balaman 

Seyituşağı-Yusuf  Çiçek 

Seyran-Zihni  Dönmez

Su-Cemil  Yiğit   

Suluköy-Bayram  Çay

Sütlüce-Mustafa  Çetin  

Şahnahan-Mehmet Yiğit 

Şeyhbayram-Yusuf  Canberk 

Tecde-Ali  Yiğit

Tepeköy Aydın Çalışkan  

Tohma -Ali  Kaygusuz

Topraktepe- Abdulkadir Karaman  

Topsöğüt -Mahmut  Yiğit

Turgut Özal -Cebrail  Yılmaz

Üçgöze-Osman  Ercan 

Yaka-Abuzer  Yiğit

Yakınca-Kadir İnan

Yalınkaya-Sabri Gökbalık  

Yavuz Selim-Ramazan Yavuz 

Yeni -Doğan  Nas   

Yeşilkaynak-Salman  Alparslan   

Zaviye-Baki  Ulutaş

HABER: Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com- Görüş Gazetesi

NOT: Bu haber, bazı “SÖZDE” yayın organlarının sık sık yaptıkları ve ALIŞKANLIK haline getirdikleri, malatyahaber.com sitesinin ve birlikte çalıştığı, haber ve istihbarat paylaştığı basın kuruluşlarının, muhabirlerin ÖZEL haberlerini, fotoğraflarını ÇALIP kendi haberleriymiş gibi kullanmalarını engellemek ve  bunu sürekli yapan “arakçıları- emek hırsızlarını- ahlaksızları” saptayıp teşhir etmek amacıyla, kendi içerisinde şifrelenmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."