You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Örnek Resim


Opel Reklam
Malatya Haber -

İşte Yarışmaların Sonuçları

İşte Yarışmaların Sonuçları
  • 28.12.2015

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri çerçevesinde 12-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Malatya’da basketbol, badminton, atletizm, satranç, masa tenisi, yüzme, güreş, judo ve voleybol branşlarında müsabakalar oynandı. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce 81 ilde sportif faaliyetler ile farkındalık oluşturarak halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, il Spor Merkezlerine kayıt yaparak spora başlayan çocukların müsabaka tecrübesi kazanması ve buna yönelik müsabaka düzenlenmesi amacıyla 12-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Malatya’da basketbol, badminton, atletizm, satranç, masa tenisi, yüzme, güreş, judo ve voleybol branşlarında Amatör Spor Haftası Etkinlikleri çerçevesinde müsabakalar gerçekleştirildi. Bu müsabakalarda toplam 504 sporcu yarışmalara katılarak müsabık oldu ve müsabakalarda birinci olan sporculara çeşitli hediyeler verildi. 

ATLETİZM

Yıldız Kızlar

1-Cansel Yılma

2- Anzılha Yılmaz

3- Gizem Nur Keskin

Yıldız Erkekler

1-    Mesut Ak

2-    Hasan Ay

3-    Barış Koyuncu

Minik Kızlar

1-    Derya Ay

2-    Esra Sak

3-    Ceylan Bal

Minik Erkekler

1-    Hamza Bayraktar

2-    Ömer Aksoy

3-    Mahsun Çan

BASKETBOL

1. Malatya Basketbol Spor Kulübü

2. Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

3. Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

4. 1932 Malatya Gücü Spor Kulübü

SATRANÇ

Küçükler Kategorisi:

1. Efe Şahin

2. Yusuf Aydemir

3. Ali Baturay Sak

Yıldızlar Kategorisi:

1. Anıl Mutlu

2. Yusuf Meriç

3. Yusuf Kekeç

Açık Kategori:

1. Ali Ekber Doğan

2. Ağdar Alak

3. Ercan Ceylan

BADMİNTON

Genç  Erkekle

1 – Mehmet  Akarsu

2 – Muhammed  Tekel

3 – Serkan  Bayram                               

Genç Kızlar

1-Betül  Başkan

2-Neslihan  Karsavuran 

3- Hilal  Karakurt      

Yıldız   Erkekler 

1 – Özgür Koray  Bayram

2 – Ayhan  Çevirgen 

3 – Onurhan  Öztürk              

Yıldız  Kızlar  

1 – Ceyda Gülendam  Doğan

2 – Ayşe Betül  Fırat

3 – İrem  Azra  Doğan                                 –

Küçük   Erkekler

1 – Mehmet Ali Gücük

2 – M. Yasin  Yiğit 

3 – Kadir  Karsavuran

Küçük    Kızlar

1 – Selcan  Yiğitcan

2 – Nisanur  Darakçı

3 – Sevgi  Yarluğluolan                                 

Minik   Erkekler                                        

1 – Ahmet  Emre  İnan 

2 – Abdulsamed  Tekedereli 

3 –  İbrahim  Kopan                                        

Minik Kızlar  

1 – Ceylan  Tütüncü

2-   Hevin Zelal  Tütüncü

3-   Şevval  Nur Bulguru                               

9 – Yaş Altı  Erkekler

1 – Özgür  Barış Tütüncü

2 – Mehmet  Can  Avşar

3 –  Ahmet  Kezer

9- Yaş Altı  Kızlar      

1 –  Ravza  Akbaş

2 –  Irmak  Tütüncü

3 –  Melek  İdil  Çoban

JUDO

ERKEKLER (MİNİK – YILDIZ ) 

26 Kilogramda

1. Mehmet Emin İPEKÇİ

2. Mete YAMAN

3. Emirhan YAMAN

30 Kilogramda

1. İbrahim ÇELİK

2. Salih Emre FİDAN

3. M. Emin TUNÇ

34 Kilogramda

1. Fatih AKTAŞ

2. Yusuf ŞİMŞEK

3. Mücahit ATLI

38 Kilogramda

1. Serhat ÇOBAN

2. Ercan TOSUN

3. M. Furkan AKTAŞ

42 Kilogramda

1. Ferhat AKTAŞ

2. Taha KÜRÜM

46 Kilogramda

1. Yunus Emre ALTAN

2. Hamdi Kayra Gözükara

50 Kilogramda

1. Semih DENGİZ

2. Enes DURAK

3. Eren AKPINAR

55 Kilogramda

1. Barış AKTAŞ

2. Muhammed YARDIM

3. Muhammed ATLI

60 Kilogramda

1. Kayra Kağan Gözükara

2. Atacan ÖRK

66 Kilogramda

1. Miraç ÇELİK

2. Ali AYHAN

73 Kilogramda

1. Cebrail AKTAŞ

2. Fırat ÇETİN

BAYANLAR  ( MİNİK – YILDIZ )

24 Kilogramda

1. Büşra TEMİRCİ

32 Kilogramda

1. Hayrunisa BAŞYİĞİT

36 Kilogramda

1. Duygu BAŞYİĞİT

2. Ümran Şule SEVGİ

3. H. Nisa BAŞYİĞİT

40 Kilogramda

1. Yeşim ÇEKİCİ

2. Şeydanur ŞİMŞEK

3. Esra TOSUN

44 Kilogramda

1. Hatice AKSAKAL

2. Sıla ÇELEBİ

48 Kilogramda

1. Sena ÖZBAY

52 Kilogramda

1. Gülen TEMUR

2. Esma TOSUN

57 Kilogramda

1. Ayşe GÜLER

2. Buse MUMCU

3. Fatma DEMİR

63 Kilogramda

1. Açelya Bircan SOYSAL

2. Berrak ÇETİN

3. Ebrar ÖZEN

+63 Kilogramda

1. Ayşenur İNAN

2. Emine Elif EVCİ

ERKEKLER ( ÜMİTLER  ) 

55 Kilogramda

1. Kadir KARAKAYA

2. Numan TOPRAKÇI

60 Kilogramda

1. Mustafa Çağrı GEZER

2. Berkan KOÇ

66 Kilogramda

1. Ferhat ÇELİK

2. Alperen AVCI

66 Kilogramda

1. Ferhat ÇELİK

2. Alperen AVCI

73 Kilogramda

1. Muhammed İPEK

+73 Kilogramda

1. İlyas YILDIRIM

2. Ahmet Turan EVCİ

3. Eray ARSLAN

GÜREŞ

39-42 Kilogramda

1. Bilal Aslan

2. M. Ali Zengin

46 Kilogramda

1. Yasin Kaya

2. Burak Zengin

50 Kilogramda

1. Mehmet Aydın

2. Gazi Karabacak

54 Kilogramda

1. Muhammed Türkmen

2. Berkay Soydan

3. Yavuz Kalkan

3. M. Ali Köşker

58 Kilogramda

1. Vedat Aydın

2. Kenan Yıldırım

3. Mehmet Pekcan

63 Kilogramda

1. Uğurcan Çolak

2. Emrullah Sürmeli

3. Talha Oğur

3. Onur Bilgiç

69 Kilogramda

1. Erdal Doğan

2. Yılmaz Ercan

3. Turgut Özal İnce

3. Rüstem Tokay

76 Kilogramda

1. Burak Sönmez

2. Abdul Samed Can

85 Kilogramda

1. Mücahit Karadeniz

2. Nurullah Yıldırım

3. Batuhan Koçyiğit

85 – 100 Kilogramda

1. Ebubekir Gülşen

VOLEYBOL

1. Turgut Özal Anadolu Lisesi

2. Malatya Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi

3. Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi

4. Hafize Özal Kız Meslek Lisesi

MASA TENİSİ

Minik Kızlar

1- Betül ŞAHİN

2- Arife Betül GÜNAZAR

3- Melikenur GÜLER

Yıldız Kızlar

1- İrem TEKİN

2- Sevde TÜRKMEN

3- Ecem Dila MARAZ

Yıldız Erkekler

1- Celal Buğra GÜRCÜ

2- Melikşah GÜLER

3- Akif ŞAHİN

Genç Kızlar

1- Ayşegül BİRİŞİK

2- Fatmanur BİRİŞİK

3- İrem KAYA

Genç Erkekler

1- Eray Akbaş

2- Fikret AYAK

3- Semih KAYA

YÜZME

50 M Serbest Bayan 2006 – 2007

1-    Tuna Erdoğan

2-    Sudenaz Ak

3-    Eylül Kobak

50 M Serbest Erkek 2006 – 2007

1-    Ayberk Savaş

2-    Ömer Günel

3-    Alp Efe Alptekin

50 M Serbest Bayan 2004 – 2005

1-    Duygu Alptekin

2-    Betül Önal

3-    Duru Doğa Battaloğlu

50 M Serbest Erkek 2004 2005

1-    Memet Gazi Gelirli

2-    Deniz Ünal

3-    İbrahim Şeker

100 M Serbest Bayan 2004 – 2005

1-    Duru Doğa Battaloğlu

2-    Doğa Naz Kuzucu

200 M Serbest Bayan 2000 – 2001

1-    Şevval Özel

200 M Serbest Erkek 2004 – 2005

1-    Mehmet Gazi Gelirli

2-    İbrahim Şeker

200 M Serbest Erkek 2001 – +

1-    Melih Tekin

2-    Mustafa Akif Sarıkaya

200 M Serbest Erkek 2003 – 2002

1-    Burak Karakaplan

50 M Kurbağalama Bayan 2004 – 2005

1-    Duygu Alptekin

2-    Aye Nisa Yalçındağ

3-    Betül Önal

50 M Kurbağalama Bayan 2003 – 2002

1-    Ayşe Dila Gürsoy

50 M Kurbağalama Erkek 2006 – 2007

1-    Ayberk Savaş

2-    Alp Efe Alptekin

3-    Kemal Önal

50 M Kurbağalama Erkek 2003 – 2002

1-    Onur Cem Paliça

2-    Hakan Göktuğ Torun

50 M Serbest Erkek 2001 – +

1-    Onur Çelik

2-    Faruk Atasever

50 M Serbest Erkek 2003 – 2002

1-    Cem Araç

2-    Kemal Önal

3-    Onur Cem Paliça

100 M Sırtüstü Bayan 2004 – 2005

1-    Duygu Alptekin

100 M Sırtüstü Bayan 2003 – 2002

1-    Selinay Yıldırım

2-    Emine Baran

100 M Sırtüstü Bayan 2001 – +++

1-    Olça YILDIRIM

100 M Sırtüstü Erkek 2001 – +++

1-    Mehmet Akif Yiğit

2-    Ekin Yıldız

100 M Sırtüstü Erkek 2003 – 2002

1-    Kemal Önal

2-    Onur Cem Paliça

3-    Ali Eren Tulaz

50 M Serbest Bayan 2003 – 2002

1-    Selinay Yıldırım

2-    Emine Baran

3-    Ayşe Dila Gürsoy

50 M Serbest Bayan 2001 – +++

1-    Şevval Özel

2-    Olça Yıldırım

3-    Ege Milioğullar

50 M Serbest Erkek 2001 – +++

1-    Yusuf Ünal

2-    Yasin Genç

3-    Mehmet Akif Yiğit

50 M Kelebek Erkek 2005 – 2006

1-    Alp Efe Alptekin

50 M Kelebek Erkek 2005 – 2006

1-    Mehmet Gazi Gelirli

2-    Atberk Savaş

3-    Berat Yahya Öztürk

50 M Kelebek Bayan 2004 – 2005

1-    Duygu Alptekin

2-    Betül Önal

3-    Ayşe Nisa Yalçındağ

50 M Kelebek Bayan 2003 – 2002

1-    Selinay Yıldırım

50 M Kelebek Erkek 2003 – 2002

1-    Onur Cem Paliça

2-    Kemal Önal

50 M Kelebek Erkek 2001 – +++

1-    Ekin Yıldız

2-    Metehan Altuntop

3-    Ali Eren Tulaz

4-    Melih Tekin

5-    Mustafa Sarıkaya

100 M Karışık Bayan 2004 – 2005

1-    Selinay Yıldırım

100 M Karışık Erkek 2004 – 2005

1-    Berat Yahya Öztürk

100 M Karışık Erkek 2007 – 2006

1-    Ayberk Savaş

2-    Alp Efe Alptekin

100 M Karışık Erkek 2003 – 2002

1-    Cem Araç

2-    Onur Cem Paliça

3-    Kemal Önal

100 M Karışık Erkek 2001 – +++

1-    Metehan Altuntop

2-    Ali Eren Tulaz

3-    Ekin Yıldız

50 M Sırtüstü Bayan 2006 – 2007

1-    Eylül Kobak

2-    Sudenaz Ak

3-    Tuna Erdoğan

50 M Sırtüstü Erkek 2006 – 2007

1-    Ayberk Savaş

2-    Ömer Güner

3-    Alp Efe Alptekin

50 M Sırtüstü Bayan 2005 – 2004

1-    Duygu Alptekin

2-    Betül Önal

3-    Ayşe Nisa Yalçındağ

50 M Sırtüstü Erkek 2005 – 2004

1-    Mehmet Gazi Gelirli

2-    Berat Yahya Öztürk

50 M Sırtüstü Bayan 2003 – 2002

1-    Selinay Yıldırım

50 M Sırtüstü Erkek 2003 – 2002

1-    Kemal Önal

2-    Onur Cem Paliöa

3-    Hakan Göktuğ Torun

50 M Sırtüstü Bayan 2001 – +++

1-    Olça Yıldırım

2-    Ege Millioğulları

50 M Sırtüstü Erkek 2001 – +++   

1-    Metehan Altuntop

2-    Faruk Atasever

3-    Onur Çelik

100 M Serbest Bayan 2004 – 2005

1-    Duygu Alptekin

2-    Ayşe Nisa Yalçındağ

3-    Duru Doğan Battaloğlu

100 M Serbest Bayan 2003 – 2002

1-    Selinay Yıldırım

100 M Serbest Bayan 2001 – +++

1-    Şevval Özel

2-    Betül Önal

100 M Serbest Erkek 2004 – 2005

1-    Mehmet Gazi Gelirli

2-    İbrahim Şeker

3-    Berat Yahya Öztürk

100 M Serbest Erkek 2007 – 2006

1-    Ayberk Savaş

2-    Ömer Güner

100 M Serbest Erkek 2002 – 2003

1-    Kemal Önal

2-    Onur Cem Paliça

3-    Hakan Torun

100 M Serbest Erkek 2001 – +++

1-    Kürşat Ünal

2-    Ekin Yıldız

3-    Bedir Tekin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."