Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

Kimlere Oy Vereceğiz?

Kimlere Oy Vereceğiz?
  • 28.12.2015

Pazar günkü erken genel seçimlerde, Malatya’da toplam aday sayısı 96 olan 16 parti oylanacak.

Malatya’nın 6 milletvekilliği için, seçime giren 16 parti şu isimleri aday gösterdi:

Malatya İli Seçim Çevresi

Milletvekili Seçimleri Aday Listesi

Millet Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Ömer Karakuş Orta Sanayici

2 Abubekir Arslan Orta Fırıncı

3 Nejla Sarıçiçek Orta Kuaför

4 Saadet Şahin Orta Serbest

5 Hamza Topuz Orta İşçi

6 Belkıs Çetiner İlk Serbest

Vatan Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Adnan Türkkan Yüksek Gazeteci

2 Melek Doğan Yüksek Ev Hanımı

3 Hasan Gürbüz Yüksek Mühendis

4 Osman Özbay Orta E. Astsubay

5 Ali Ekber İncirkaya Orta Serbest

6 Kenan Gürkan Yüksek İşçi

Cumhuriyet Halk Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Veli Ağbaba Yüksek İşadamı

2 Erdem Hüsnü Aslanoğlu Yüksek Mühendis

3 Berna Karadaş Yüksek Avukat

4 Memba Kuşcu Yüksek Avukat

5 Yusuf Sürücü Yüksek Avukat

6 Etem Körükmez Orta İşadamı

Hak Ve Özgürlükler Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Süleyman Behçet Orta Emekli

2 Memet Kızıldağ İlk Emekli

3 Nejla Sezer Orta Emekli

4 Cengiz Akgül İlk Esnaf

5 Eylem Düzgün Yalçın Yüksek İşletmeci

6 Medeni Temizer Orta İşletmeci

Saadet Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Osman Cemali Marasalı Yüksek İşadamı

2 Abuzer Gögüs Yüksek Veteriner

3 Mustafa Sertkaya Yüksek Avukat

4 Mahmut Temelli Yüksek İlahiyatçı

5 Mehmet Sedat Varol İlk Serbest

6 Cumali Akça Yüksek İktisatçı

Demokratik Sol Parti

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Burhan Telli Yüksek Muhasebeci

2 İbrahim Canpolat Orta Çiftçi

3 Nuri Korkmaz Orta Serbest

4 Hanife Hayır Orta Esnaf

5 Mete Karadoğan Orta Serbest

6 Suat Gül Orta Serbest

Demokrat Parti

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Mehmet Sait Şerafettin Arpacı Yüksek Kimya Mühendisi

2 Selahattin Çimenyayla Orta Teknisyen

3 Adil Ocak İlk Emekli

4 Cafer Avşar Orta Emekli

5 Mehmet Zeki Güleç İlk Emekli

6 Hasan Sarıgül Orta Emekli

Bağımsız Türkiye Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Oktay Doğan Yüksek Avukat

2 Mehmet Kutlu Yüksek Mühendis

3 Abuzer Avşar Yüksek İşletmeci

4 Faik Ünal Silier Yüksek İnş.Mühendisi

5 Abdullah Solgun Orta Serbest

6 Cahide Karabaş Orta Ev Hanımı

Milliyetçi Hareket Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Fikret Şinasi Kazancıoğlu Yüksek Makine Yük.Müh.

2 Hakan Yılmaz Yüksek Ziraat Müh.

3 Güzün Koçak Yüksek Eczacı

4 Hakan Kalkan Yüksek Kamu Görevlisi

5 Serdar Yıldız Orta Ticaret

6 M. Ali Özpolat Yüksek Yapımcı

Halkın Kurtuluş Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Yeter Ağbaba İlk İşçi

2 Mehmet Ünver Yüksek İşçi

3 Erdal Gençer İlk İşçi

4 Dursun Alan Yüksek İşçi

5 İbrahim Hakkı Çatlı Yüksek Eğitimci

6 Mustafa Üre İlk İşçi

Liberal Demokrat Parti

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Serkan Yurtçu Yüksek Emniyet Amiri

2 Erdem Aslanhan Orta Serbest

3 Tüncer Usta Orta Serbest

4 Serkan Can Orta Reklamcı

5 Fırat Yeşilçay Orta Serbest

6 Alev Erkek Orta Serbest

Halkların Demokratik Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Aydın Erdoğan Yüksek Avukat

2 Perihan Yücekaya Orta Eğitimci

3 Şemsettin Polat Yüksek Mühendis

4 Ebru Ergen Korkmaz Orta Ticaret

5 İbrahim Ulutaş Yüksek Eğitimci

6 Abuzer Yavaş Orta Çiftçi

Büyük Birlik Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Sema Altuntaş Yüksek Avukat

2 Abdullah Akgün İlk Serbest

3 İbrahim Aygün Orta Serbest

4 Mehmet Ayaz Orta İşadamı

5 Sueda Atila Yüksek Serbest

6 Haki Aslan Orta Serbest

Adalet Ve Kalkınma Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Öznur Çalık Yüksek Eczacı

2 Taha Özhan Yüksek Öğretim Üyesi

3 Mustafa Şahin Yüksek Eğitmen

4 Nurettin Yaşar Yüksek Yasama Görevlisi

5 Bülent Tüfenkci Yüksek Avukat

6 Ufuk Önalan Yüksek Tekniker

Komünist Parti

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Ceyda Sümer Yüksek İktisatçı

2 Sümeyye Samat Yüksek Eğitimci

3 Seba Besime Bingöl Orta İşçi

4 Aygül Alkış Orta İşçi

5 Deniz Duran Orta İşçi

6 Ayşe Ruhan İkeda Yüksek Mühendis

Doğru Yol Partisi

S. No Adı Soyadı Öğrenim Mesleği

1 Uğur Yaşar Yüksek Serbest

2 Tülin Dal Yüksek Kimyager

3 Turgay Albayrak Orta Serbest

4 Sema Coşkun İlk Serbest

5 Tuğrul Özdemir İlk Serbest

6 Talip Bingöl İlk Serbest 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."