Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Lig ve Kupa Maçlarının Programı

Lig ve Kupa Maçlarının Programı
  • 26.12.2015

Futbol Federasyonu Süper Ligin 21., 22. ve 23. hafta maçları ile Türkiye Kupası 4. ve 5. hafta maçlarının programlarını belirleyerek açıkladı.

SÜPER LİGDE 21., 22. VE 23. HAFTA..
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamaya göre, 21., 22. ve 23. hafta maçlarının programı şöyle:

* 21. Hafta:
10 Şubat Cuma
20.00 Diyarbakırspor – Beşiktaş A.Ş.: Diyarbakır Atatürk

11 Şubat 2006 Cumartesi
16.30 Kayseri Erciyesspor – MKE Ankaragücü: Büyükşehir Belediyesi Atatürk
16.30 Vestel Manisaspor – Sivasspor: Manisa 19 Mayıs
19.00 Samsunspor – Fenerbahçe: Samsun 19 Mayıs

12 Şubat Pazar:
14.00 Çaykur Rizespor – Ankaraspor A.Ş.: Rize Atatürk
14.00 Denizlispor – Konyaspor: Denizli Atatürk
14.00 Gençlerbirliği – Kayserispor: Ankara 19 Mayıs
16.00 Trabzonspor A.Ş – Malatyaspor: Hüseyin Avni Aker
19.00 Galatasaray – Gaziantepspor: Ali Sami Yen

* 22. Hafta:
17 Şubat Cuma:
20.00 Beşiktaş A.Ş. – Çaykur Rizespor: BJK İnönü

18 Şubat Cumartesi:
19.00 Ankaraspor A.Ş. – Fenerbahçe: Ankara 19 Mayıs

19 Şubat Pazar:
14.00 Konyaspor – Gençlerbirliği: Konya Atatürk
14.00 Kayserispor – Diyarbakırspor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk
14.00 Vestel Manisaspor – Samsunspor: Manisa 19 Mayıs
14.00 Malatyaspor – Kayseri Erciyesspor: Malatya İnönü
14.00 MKE Ankaragücü – Denizlispor: Ankara 19 Mayıs
16.00 Gaziantepspor – Trabzonspor A.Ş: Kamil Ocak
19.00 Sivasspor – Galatasaray: 4 Eylül

* 23. Hafta:
25 Şubat 2006 Cumartesi
14.00 Kayseri Erciyesspor – Gaziantepspor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk
19.00 Galatasaray – Vestel Manisaspor: Ali Sami Yen

26 Şubat 2006 Pazar
14.00 Samsunspor – Ankaraspor A.Ş.: Samsun 19 Mayıs
14.00 Gençlerbirliği – MKE Ankaragücü: Ankara 19 Mayıs
14.00 Diyarbakırspor – Konyaspor: Diyarbakır Atatürk
14.00 Çaykur Rizespor – Kayserispor: Rize Atatürk
14.00 Denizlispor – Malatyaspor: Denizli Atatürk
16.00 Trabzonspor A.Ş – Sivasspor: Hüseyin Avni Aker
19.00 Fenerbahçe – Beşiktaş A.Ş.: FB Şükrü Saracoğlu

TÜRKİYE KUPASI 4. ve 5. HAFTA MAÇLARI..
Fortis Türkiye Kupası 4. ve 5. hafta maçlarının programı açıklandı. A grubunda mücadele eden Malatyaspor, 4. haftayı maç oynamadan geçirecek.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamada, gruplarda 4. ve 5. hafta maçlarının programı şöyle:

* 4. Hafta:
14 Şubat Salı:
14.00 İnegölspor – Beşiktaş: İnegöl Stadı

15 Şubat Çarşamba:
14.00 Giresunspor – Mersin İdmanyurdu: Giresun Atatürk
14.00 Tarsus İdmanyurdu – Kayseri Erciyesspor: Burhanettin Kocamaz
14.00 Fatih Karagümrük – Altay: Vefa
14.00 Sarıyer – Konyaspor: Yusuf Ziya Öniş
17.00 Ankaragücü – Gaziantepspor: Ankara 19 Mayıs
20.00 Diyarbakırspor – Galatasaray: Diyarbakır Atatürk

16 Şubat Perşembe:
20.00 Trabzonspor – Denizlispor: Hüseyin Avni Aker

* 5. Hafta:
21 Şubat Salı
20.00 Beşiktaş – Sarıyer: BJK İnönü

22 Şubat Çarşamba
14.00 Malatyaspor – Giresunspor: Malatya İnönü
14.00 Mersin İdmanyurdu – Diyarbakırspor: Tevfik Sırrı Gür
14.00 Samsunspor – İnegölspor: Samsun 19 Mayıs
16.00 Kayseri Erciyesspor – Ankaragücü: Kayseri Atatürk
20.00 Fenerbahçe – Tarsus İdmanyurdu: FB Şükrü Saracoğlu

23 Şubat Perşembe:
14.00 Kayserispor – Fatih Karagümrük: Büyükşehir Belediyesi Atatürk
20.00 Altay – Trabzonspor: Altay Alsancak

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."