Final

OpelMalatyalife Residence

Malatya Haber -

“Malatya’mız İçin Utanç Verici”

“Malatya’mız İçin Utanç Verici”
 • 15.01.2018
 • AKP milletvekili Şahin, ESOB başkanı Keskin’in milletvekillerinin Cumhurbaşkanının yanına gidemediğine ilişkin ifadelerine sert tepki gösterdi ve “Milletvekillerini itibarsızlaştırmak kimsenin haddi değil” dedi.

AKP Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, milletvekillerini Cumhurbaşkanının yanına gidemediğini söyleyen ESOB Başkanı Şevket Keskin’e tepki gösterdi. Şahin, Keskin’in sözlerini “Malatya’mız için utanç verici bir söz” olarak yorumladı.

Şahin, beraberinde partililerle birlikte Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC) ziyaret etti. Burada konuşan Milletvekili Şahin, gazeteciliğin siyasetin ve toplumun olmazsa olmazlarından biri olduğunu ifade ederek, “Basın bizim 5 duyu organımız” dedi.

Malatya’ya her geldiklerinde halkın arasında sorun ve sıkıntıları dinlediklerini belirten Şahin, özellikle ana muhalefet partisinin gündeme taşıdığı tutuklu gazeteciler konusunu da değerlendirdi. Cezaevindeki gazetecilerin, teröre destek ve yandaş oldukları gerekçesiyle tutuklu olduklarını düşündüğünü belirten Şahin, “Fikir özgürlüğü, düşünce özgürlüğü Türkiye’de artık kurumsal bir noktaya getirildi. Bizden önceki dönemlere bakarsak nereden nereye geldik hep birlikte görürüz. Ellerinde basın kartı olan ancak asli görevlerinin dışında bu ülkenin aleyhine faaliyetler içerisinde kök salmış bazı oluşumların maalesef gazetecilik kimliği altında yıkıcı faaliyetlerinin olduğunu görüyoruz. Bunlar içerisinde tutuklu olanlarında, bunlardan olduğunu ümit ediyorum. Bunlarla ilgili düşünce ifade, özgürlüğü noktasında kimsenin yazdığı eleştirilerden dolayı içeri alındığına şahit olmadık” dedi.

FETÖ ile mücadelenin de aralıksız olarak sürdüğünü kaydeden Şahin, “Her taşı kaldırdığımızda mutlaka altında bir FETÖ’cü oluşum olduğunu görüyoruz. bir çok yere sinsice yerleşmişler. Yalnızca kamu kurumları değil, STK’lar başta olmak üzere bir çok yere yerleşmişler” diye konuştu.

Milletvekili Şahin, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Keskin’in ‘Milletvekilleri cesaret edip Cumhurbaşkanına gidemiyorlar” sözüne de tepki gösterdi. Şahin, “Bu sözü ben zerre kadar kabul etmiyorum. Malatya’mız için utanç verici bir söz. Asla kabul etmiyoruz. Bir takım sivil toplum kuruluşlarının kendi aralarında olan bir takım sıkıntıları siyaset kurumunu aşağılayacak bir noktaya getirmelerini şiddetle lanetliyorum, kınıyorum. Düzgün bir şey değil. Biz her seferinde yeri geldiğinde Cumhurbaşkanımızla konuşmuşuzdur. En son geçen hafta bölge milletvekilleri olarak bir araya geldik, konuştuk. Milletvekili sıfatı ile bizleri hakir görmeye kimsenin hakkı da yok haddi de yok. Milletvekillerini itibarsızlaştırmak kimsenin haddi değil” ifadelerini kullandı.

MGTC Başkanı Kemal Deniz de ziyaretinden dolayı Milletvekili Şahin’e teşekkür ederek, “Özellikle bir çok milletvekilimizin yapmadığı gibi meclis açıkken 3 gün orada 4 gün burada. İçimizden biri olarak görüyoruz kendisini. Dertlerimizi Ankara’ya yansıtan milletvekillerimizden birisi” dedi.

iha

Etiketler: / / / /

Yorumlar
 1. SONGÜL dedi ki:

  TÜM AKP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ BİR MELEK.

 2. zeynep dedi ki:

  meşale dernekleri doldurdu belediyeye maskiye soy ismi .. olanları hep yazıyorum yayınlanmıyor ..hanım ahmet çakıra baskı yaparak kardeşlerini aldırmadımı maskiye yalan haber değil bu moderatör yayınlayın lütfen cumhurbaşkanımızı kullanmasınlar lütfen bizde engelliyiz bizi soran yok hep.. ziyaret ediliyor kömbe ziyafetleri çektiriyor biz biliyoruz kimler onlar

 3. SONGÜL dedi ki:

  CUMHURBAŞKANI BELEDİYE BAŞKANININ OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE GELDİ, ÖZNUR ÇALIK VE AVANELERİ KAYSILARIN TOPLANDIĞI HAFTA HALKIN NE ÇİLE ÇEKTİĞİNİ GÖSTERECEKLERİNE ADAMI DERDEST EDİP KİMSEYE YAKLAŞTIRMADAN GÖNDEDİLER. MALATYA MİLLETVEKİLLERİ ÇOK ÇALIŞIYOR ÇOOK.

 4. hakan dedi ki:

  Milletin derdiyle deyilde .kendi lerinin cebinin .derdiyl e ugrasiyolr .hepside güvensiz .samimiyetelrine 1damla inancim. Yok .cumhurbaskanim bunlarda el atmasi llazim .vatani icin .milleeti icin yapan yok isini .birileri .tavsiye .etti .oldular .gerci .bi bizim .malatya milletinin sucu. .kendi elimizle ettik .aday gosterdiler .okey dedik .bence .akilli olmazamani geldi .su .iyi düsünülmeli .tatyip .erdogan .var ama akp.nin hepsi .tayyip erdogan deyil ????????????????????????????????????????????????

 5. tolgahan dedi ki:

  80 askeri darbesi sonrası abd tarafından ülkemize yerleştirlmiş olan siyasal islam ideolojisinin en güçlü olduğu malatyamızda hepsinden bol miktarda bulunmakta..sayın vekil yıllardır sanki fetöyle mücadele eden birisi gibi konuşuyor ama bu örgütün 2014 öncesi kumpas yalanlarla ergenekon balyoz operasyonlarıyla milli orduyu dağıtırken nerdeydi kendileri..
  evet hatırlıyorum o dönemde
  darbeci generaller diyip diyip milletten oy topluyordu..
  28 şubatta başörtülü bacım ajitasyonu yapıyordu

 6. Hüsamettin dedi ki:

  Acaba utanç verici olan Sayın Keskinin sizi eleştirmesi mi yoksa 15 yıldır tek başına iktidar olduğunuz halde üstelik de Malatya halkının yüzde yetmiş oyunu alırken hala çevre yolunu yapamamış tek ilin vekili olmanız mı.

 7. Sezgin dedi ki:

  Yarası olan gocunur …Sn Keskin’e helal olsun ..

 8. Kazım dedi ki:

  Halkın derdiyle ilgilenen yok asgari ücret 199 tl zam bozdur bozdur harca ses çıkran yok o böyle dedi bu böyle dedi

 9. Kadir dedi ki:

  Şevket başkanın söyledikleri doğruluk derecesini bilmiyorum ama bencede bunlar Cumhurbaşkanın yanına gidemez .zaten bizim vekiller şelaleci davutoğlucu diye mimlenmiş bunuda Ankarada herkes biliyor yani son dönemleri .

 10. muharrem dedi ki:

  Adam doğru konuşmuş vekiller Cumhurbaşkanın yanına gidemiyorlar Haklı Hangi yüzle gidecek Sayın Mustafa Şahin mesela ;elinde bir projen mi var bir yapacağın iş mi var yok gidince paparayı yiyip geri geliyorsunuz kaç yıl oldu şu Malatya ya ne yaptınız ya Allah askına vekil maaşı aldınız yediniz mal mülk sahibi oldunuz .Tayip Erdoğan sayesinde bu vasfı kazandınız yoksa size kim oy verecek partinin adı altında bu yerlere geldiniz Haksiz mıyım değilim eminim ki vekililer bununda böyle olduğu mu daha iyi biliyorlardır.

 11. Erdal şahin dedi ki:

  SULAMA suyumuz tükendi barajlar bomboş böyle giderse içme suyumuz bitecek Kurban lar keselim dualar edelim

 12. karababa dedi ki:

  Bu vekil Allah rızası için şu kadar senede Malatyaya şunu yaptın desin yaa. Anca boş laflar. Allahım tez zamanda bu BECERİKSİZ TAKIMLARINDAN bizi kurtar. O bir ablamız ise başını kapatır bir yerlere geleyim havasında. Madem başını kapattın, gittiğin toplantılarda erkeklerle el sıkışma ki bende anlıyayım. Ama nerdeeee

 13. Hasan dedi ki:

  Keskin ne söylemiş, haberde neler var delikanlı gibi çıkın deyin ki ya evet, ya hayır.

 14. metin dedi ki:

  hadi kolay gelsin

 15. AKÇADAĞLI dedi ki:

  BU VEKİL BU GÜNE KADAR NE YAPMIŞ , BİR TEK İCRAATİ VAR MI ? ? ?

 16. Kılıçarslan dedi ki:

  Yapılan yorumlardan ben şunu öğrendim,MALATYAMIZA kimse bakmamış,yarasına kimse merhem olamamış,yazık olmuş………

 17. cafer canbay dedi ki:

  Sayın Şahin 2 dönemdir Malatya Vekilisiniz Allah Rızası İçin Hangi bir projeye imza attınız.

 18. oktay dedi ki:

  şevket başkana laf söyleyeceğine yandaşlarını nerelere yerleştirdin bahsetsen

 19. eko dedi ki:

  Herkes yerini bilmeli Malatya doydu artık bu kısır döngü çekişmelerden. Seçilen kim olursa olsun bir dönemden fazlası fazla çünkü Malatya Bunun belirgin örneği Ülkeye yazık Siyasete yazık İnsanlara karşı AYIP AYIP AYIP

 20. Muhammed dedi ki:

  son donemi…

 21. Ahmet dedi ki:

  Sayın vekilin sol elini yanlış görmedim demi.

 22. Akif dedi ki:

  Icraat varmı yok siz ı millet vekil yaptı da sahibini zin hatrina na siz yine başkanımıza recep tayyip erdogana dua edin .

 23. Mustafa dedi ki:

  Sayın şahin malatya ya bugüne kadar ne yaptın isin gücün laf atmak icraat et az

 24. Ali karakuş dedi ki:

  Şevket başkanın da bir ak partili olduğunu hatta Miley vekili aday adayı olduğunu herkes biliyor her ikisi de basın yoluyla değil de kendi aralarında istişare yoluyla sorunu çözerler daha iyi olur bu durum bence her ikisi de artı değil eksi olarak dönüyor biri giderken diğeri gelmeye hazırlanırken davaya istemeden zarar veriyor her ikisi de bir ak partili olarak saygılar sunarım

 25. Mesut dedi ki:

  Aynen durum şu özetlemek gerekirse yeni kaset yapan sanatçılar mutlaka ünlü olan sanatçılara laf atar ve tartışma başlar daha sonra kaseti yeni çıkan sanatçı reklam yapar ve biraz kaset satar fakat insanlar bazen sert kayaya çarpar Mustafa Şahin ve tüm vekiller Veli Ağbaba’da dahil Malatya’yı temsil eden vekillerimizdir Şevket keskinin sözleri bir ili temsil eden vekillere söylenecek sözler değildir ve ayrıca burada vekiller değil dolaylı olarak sn cumhurbaşkanımız hedef alınıyor gibi şu sıkıntılı günlerde konuşulacak laflar değil bu laflar bildiğim kadarıylada meşale derneği yıllar öncesinden fetö ile mücadele eden bir dernektir ve Mustafa Şahin ailesinde bu fetö olayı henüz ortaya çıkmamışken bile fetö aleyhinde olan bir ailedir boş yere insanları böyle itham etmek günahtır yazıktır

 26. 44malatya dedi ki:

  Islerine.gelmeyenlere.camur.atmayin.vekil

 27. Yaşar dedi ki:

  Sayın vekilim devletin ihraç ettiği fetocoları stk larda çalıştırıyorlar sizi arıyoruz şikayet ediyoruz biz vatandaş olarak görevimizi yapıyoruz sizde vekil olarak bize dönüş yapmıyorsunuz bu fetocuları kim çalıştırıyor diye sormuyorsunuz.iki defa aradım not bıraktım

 28. Ferit dedi ki:

  Yalanmı söylemiş

 29. Hamit dedi ki:

  Sayın şahin daha önce de eski rektör Celik icin turlu ithamlarda bulunmuştu. Kendi memleketinin insanıyla geçinemeyen bir vekil.

 30. Vlkn44 dedi ki:

  Utanç verici sizin Malatyadaki icraatlariniz sayin vekilim.15 gundur istasyon kavsagina bir “U” donus u yapamadiniz…

  1. Engin dedi ki:

   Vlkn44 Efendi bunlarda “U” dönüşü olmaz bilmezler
   “O” dönüşü olur yani döner kavşakta süperler

  2. Hakkı dedi ki:

   Aynen

   1. Vlkn44 dedi ki:

    Evet evet “O” donusu

 31. Engin dedi ki:

  Utanç verici olan
  şevket keskinin sözleri mi yoksa
  millet vekillerinin cumhurbaşkanın yanına gidemeyişi mi
  Net olmak lazım

  1. Hakan dedi ki:

   Canım sayın vekil 3 gün önce beraberdik diyor okuma özürlümüsün başkaları gibi şova döküp kare kare resimmi paylaşsın bu arada malatya haber sizin mustafa beyle nasıl bir probleminiz var onunla ilgili haberlerde hep olumsuz yorumlar farklı farklı başlıklar neden böyle bir sebebimi var yoksa mustafa şahini sevenler destekleyenler hiç yazmıyormu vatandaş sadece onu tanıyor anketlerde ilk sıralarda çıkıyor sürekli ama bu sitede hiç iyi yorum yok garibime gitti teşkilatımız sürekli sahada ilçelerde anket yapıyor ve sonuçlarını biz görüyoruz

 32. Metin dedi ki:

  Malatyanının bir çevre yolu yok

 33. Nurettin dedi ki:

  ÇEVRE YOLUNU YAPIN BAŞKA BİR ŞEY İSTEMİYORUZ SAYIN YETKİLİLER.

 34. KML dedi ki:

  Sayın sahin in son dönemi. Bırakın biraz konuşsun

 35. Ahmet Doğan dedi ki:

  Sayın Milletvekili Şahin’in en doğru cümlesi ve alkışlanacak olan ifadesi şudur: “Her taşı kaldırdığımızda mutlaka altında bir FETÖ’cü oluşum olduğunu görüyoruz. bir çok yere sinsice yerleşmişler. Yalnızca kamu kurumları değil, STK’lar başta olmak üzere bir çok yere yerleşmişler”

  Yani Şevket Keskin’i doğrulamış. Keskin ne demişti, “FETÖ nasıl yaptıysa bugün adam alacaksın oraya gideceksin böyle işe gireceksin böyle bir şey yok ya. Bunların karşılığı ne 60 kişi. Ben sana söyleyeyim 70 kişiyi bulamazsınız. 60 tane menfaatperest bir araya gelecek Malatya’yı, Türkiye’yi idare edecek. Allah’u Ekber deyip bütün pisliği yapacaksın. Ya böyle bir şey olmaz. Cami cemaatin dışında niye biz cemaatin peşine düşüyoruz? ”
  Sayın milletvekili Şahin buna cevap verebilmeliydi?
  Veremez çünkü Şevket Keskin’i söylediklerini doğrulayan ifadeleri kullanmış.
  Yani cumhurbaşkanı ile görüşmüş, yok görüşmemiş, bu görüşme-görüşmeme meselesi çokta önemli değil.

  1. Bülent yaşar dedi ki:

   Sizi takan yok bunu herkes biliyor muhtarlar sizden fazla kıymet görüyor

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."