Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

MHK Hakemleri Açıkladı

MHK Hakemleri Açıkladı
  • 27.12.2015

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 1. ve 2. ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemleri belirleyerek açıkladı. 1. ligde Pazartesi akşamı Rize’de oynanacak olan Çaykur Rizespor- Malatyaspor maçını İstanbul bölgesi üst klasman hakemlerinden Süleyman Abay yönetecek. 2. lig 5. grupta Pazar akşamı Malatya’da oynanacak Malatya Belediye- Elazığ maçını Trabzon bölgesi klasman hakemlerinden Yalçın Köroğlu’nun yöneteceği bildirildi.

* BANK ASYA 1. LİG..
TFF Merkez hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan açıklamaya göre Bank Asya 1. Lig’de 6. Hafta karşılaşmalarında görev yapacak olan hakemlerin isimleri şöyle :

-4 Ekim Cumartesi
15.00:Orduspor-Altay:Deniz Çoban, Tarık Ongun, Fahri Aksoy, 4.Hakem- Yaşar Kemal Uğurlu

15.00:Güngören Belediyespor-Kasımpaşa:Mustafa Öğretmenoğlu, Baki Tuncay Akın, Gökhan Ercan, 4.Hakem- Kemal Altınpınar

15.00:Giresunspor-Sakaryaspor A.Ş.:Kuddusi Müftüoğlu, Timur Direkler, Erdem Gökalp, 4.Hakem- Kadir Sorguç

15.00:Boluspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor:Fethi Serkan Koçak, Özgür Ertem, Arkın Akgöl, 4.Hakem- Ali Palabıyık

-5 Ekim Pazar:
15.00:Kartalspor-Adanaspor A.Ş.:Mürvet Sezer, Birol Güldane, Samet Çavuş, 4.Hakem- Mustafa Aydın

20.00:Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor:Serkan Çınar, Alpaslan Dedeş, Muhammet Yumak , 4.Hakem- Mücahit Tatar

20.00: Alsancak Karşıyaka-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor:Gökhan Güneşer, Asım Yusuf Öz , Recep Yıldırım , 4.Hakem- Deniz Osayer

20.00:Manisaspor-Samsunspor:Özgür Yankaya, Özgür Çetiner, Seref Basmacı, 4.Hakem- Erol Kabadayı

-6 Ekim Pazartesi
20.00:Çaykur Rizespor-Malatyaspor:Süleyman Abay, Murat Şahin, Serkan Olguncan, 4.Hakem- Osman Yiğit Uzer

* 2. LİGDE..
2. Lig 5. grupta haftanın programı ile karşılaşmaları yönetecek hakemlerin isimleri şöyle :

-5 Ekim Pazar:
15.00:Ş.Urfaspor-Belediye Vanspor:Serkan Varol, Murat Yenice, Ersan Anşin, 4.Hakem- Mehmet Kaftancı

15.00:Gaskispor-Adıyamanspor:Sefa Demir, Ergin Şahinoğlu, Mesut Kük, 4.Hakem- İlhan Akşakar

15.00:İskenderun DÇ.-Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor:Mustafa Yılmaz, Ömer Kürşad Tüfekçi, Kadir Tanıyan, 4.Hakem- Özgür Kaya

15.00:Mardinspor-Ş.Urfa Bld.Spor:Koray Tan, Murat Öztürk, Seyithan Turhan, 4.Hakem- Emre Güzeldere

20.00:Malatya Belediyespor-Elazığspor:Yalçın Köroğlu, Evren Çağlar, Samet Çiçek, 4.Hakem- Murat Kaya

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."