You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Örnek Resim
Opel Reklam

Dugun
Malatya Haber -

Okullararası Güreş Şampiyonası

Okullararası Güreş Şampiyonası
  • 27.12.2015

Malatya’da 4 gün süren okullar arası Güreş il şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Atatürk ile Yeşiltepe Spor salonlarında gerçekleştirilen müsabakalar sonunda kilolarında dereceye giren güreşçiler şunlar:

* 17-18 YAŞ GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKASI SONUÇLARI

42-46kg
1-Muhammet Şahin Darende Özel Birgül Lisesi
2-Şaban Tatlıgül Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi
3-Feyzullah Kibar Darende Lisesi
3-Davut Aktaş Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi

50 Kg
1-M.Ali Koca Yunus Emre Emlk
2-Hakan Ceren Darende Lisesi
3-Özdal Yücetür Toki Kayısı Kent Lisesi
3-Hakan Tanrınverdi İmkb Eml

55 Kg
1- Abdullah Karabulut Spor Lisesi
2-Fatih Güven Toki Kayısı Kent Lisesi
3-Ersin Karaduman İmkb Eml
3-Ferhat Çok Yunus Emre Eml

60kg
1-Yalçın Altun Spor Lisesi
2-Abdurrahman Beydağı Toki Kaysı Kent Lisesi
3-Talha İşlek Rende Lisesi
3-Murat Karataş Spor Lisesi

66kg
1-Ramazan Alıcı Konak Lisesi
2-Birkan Aslan Spor Lisesi
3-M..Ersin Toy 20 Mayıs Vakfı Turgıt Özal Lisesi
3-Mehmet Tonbul Darende Lisesi

74kg
1-Beytullah Dinç İmkb Eml
2-Ali Burak Toy İmkb Eml
3-Hamit İlme Darende Özel Birgül Lisesi
3-Mehmet Ceyhan Akçadağ Anadolu Öğretrmen Lisesi

84kg
1-Mehmet Tonbul Darende Lisesi
2-Sefa Türel Ş.K.Ö Eml
3-Sefa Yozgatlı Darende Lisesi
3-Hasan Ali Düzgünler Cumhuriyet Lisesi

96kg
1-Cemil Kaya Darende Lisesi
2-Yusuf Kenan Aydın Toki Kayısı Kent Lisesi
3-Burakcan Kılıçaslan 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesi

120kg
1-Gökhan Zontun Darende Lisesi
2-Üstün Abuşka Toki Kayısı Kent Lisesi

* Takım Sıralaması
1.Darende Lisesi
2.Spor Lisesi
3.Toki Kayısı Kent Lisesi

* 17-18 YAŞ SERBEST GÜREŞ MÜSABAKASI SONUÇLARI

42-46kg
1-Feyzullah Kibar Darende Lisesi
2-Metehan Çelik Toki Kayısı Kent Lisesi
3-Davut Aktaş Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi
3-

50 Kg
1-Hakan Tanrıverdi İmkb Eml
2-Ünal Alıcı Spor Lisesi
3-Hamideddin Sağlam Darende Özel Birgül Lisesi
3-Özdal Yücetör Toki Kayısı Kent Lisesi

55 Kg
1- Ersin Karaduman İmkb Eml
2-Ferhat Çok Yunus Emre Eml
3-Erkan Barkan Doğanşehir Lisesi
3-Ranazan Yeşil Cumhuriyet Lisesi

60kg
1-Y.Emre Cengiz Darende Lisesi
2-Onur Şahin Yeşiltepe Lisesi
3-Serkan Canpolat Doğanşehir Lisesi
3-Soner Şimşek Yunus Emre Eml

66kg
1-Adem Atmaca Spor Lisesi
2-Ersin Toy 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesi
3-Recep Koç Cumhuriyet Lisesi
3-Fatih Bilici Cumhuriyet Lisesi

74kg
1-Ali Demirtaş Doğanşehir Lisesi
2-Sefa Kahraman Darende Özel Birgül Lisesi
3-Abdurrahman Cihan Darende Lisesi
3-Abdullah Özel Toki Kayısı Kent Lisesi

84kg
1-H.Ali Düzgüner Cumhuriyet Lisesi
2-Sefa Yozgatlı Darende Lisesi
3-Tahir Ay Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi
3-Fırat Durmuş Doğanşehir Lisesi

96kg
1-Erkan Karagöz Cumhuriyet Lisesi
2-Harun Çubuk Darende Lisesi
3-B.Kılıçaslan 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesi
3-Y.Kenan Aydın Toki Kayısı Kent Lisesi

120kg
1-Yunus Zelyurt Doğanşehir Lisesi
2-Ömer Mehmet Ulu Darende Lisesi
3-Üstül Abuşka Toki Kayısı Kent Lisesi

* Takım Sıralaması
1.Darende Lisesi
2. Doğanşehir Lisesi
3. Toki Kayısı Kent Lisesi

17-18 Yaş Serbest ve Greko-romen Güreş Müsabakalarında 1. olan sporcu öğrenciler 02-03 Aralık 2008 Kahramanmaraş’ta yapılacak Grup müsabakalarında , kilolarında 2. olan sporcular ise yine aynı tarihte Çorum’da yapılacak Grup müsabakalarında ilimizi temsil edecekler.

* 13-14 YAŞ SERBEST GÜREŞ MÜSABAKALARI

29-32 Kg.
1. Kemal Oğuz Konak İ.Ö.O.
2.Ahmet İpek Vakıfbank İ.Ö.O.
3. Fırat Köse Vakıfbank İ.Ö.O.

35 Kg.
1. Ali Furkan Gözen Vakıfbank İ.Ö.O.
2. Cengiz Karabıyık A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3. Ömer Çakmaktaşı Konak Bahçe İ.Ö.O.
3. Mehmet Çelebi 2. Hasan Varol İ.Ö.O.

38 Kg.
1.Mert Yılmaz A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
2.Yusuf Koca A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3.Murat Topçu 2. Hasan Varol İ.Ö.O.
3.Enes Yol ( ) Ahmet Parlak İ.Ö.O.

42 Kg.
1.Yasin Karaaslan Battalgazi İhl:
2.Mustafa Satılmış Konak Bahçe İ.Ö.O.
3.Halil İbrahim Pınar Vakıfbank İ.Ö.O.
3.Murat Toydaş A.Kadir Eriş İ.Ö.O.

47 Kg.
1. Yusuf Kızıltepe Yeşiltepe Ahmet Parlak İ.Ö.O.
2. Kadir Akçay Konak Bahçe İ.Ö.O.
3.Enes Karadoğan Battalgazi İhl.

53 Kg.
1.Okan Sekendiz Vakıfbank İ.Ö.O.
2.Orhan Ceylan Battalgazi İhl.
3.Çağlar Beydoğan A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3.Enes Çetinkaya Battalgazi İhl.

59 Kg.
1.Emrullah Çetin Battalgazi İhl.
2.Fikret Ok Konak İ.Ö.O.
3.Fatih Gümüş B:Attalgazi İhl.
3.Muhammed Kalkan Vakıfbank İ.Ö.O.

66 Kg.
1.Furkan Zengin Konak Lisesi
2.Murat Çelen Battalgazi İhl
3.Mehmet Saltan Beydağı Anadolu Lisesi
3.İbrahim Yıldırım Vakıfbank İ.Ö.O.

73 Kg.
1.Kadir Aladağ Vakıfbank İ.Ö.O.

73-85 Kg.
1.A.Faruk Tan Battalgazi İhl.

* 13-14 YAŞ GREKO-ROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI

29-32 Kg.
1.Hüseyin Binektaş 2. Hasan Varol İ.Ö.O.
2.Kemal Oğuz Konak İ.Ö.O.
3.Ahmet İpek Vakıfbank İ.Ö.O.
3.Fırat Köse Vakıfbank İ.Ö.O.

35 Kg.
1.Miraç Işık A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
2.Cengiz Karabıyık A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3.Ömer Çakmaktaşı Konak Bahçe İ.Ö.O.

38 Kg.
1. Mehmet Garip Yılmaz Battalgazi İhl.
2. Mert Yılmaz A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3. Ali Furkan Gözen Vakıfbank İ.Ö.O.
3. Yusuf Koca A.Kadir Eriş İ.Ö.O.

42 Kg.
1.Muammer Ertem A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
2.Mustafa Satılmış Konak Bahçe İ.Ö.O.
3.Murat Toydaş A.Kadir Eriş İ.Ö.O.
3.H.İbrahim Pınar Vakıfbank İ.Ö.O.

47kg.
1. M.Burak İnan Vakıfbank İ.Ö.O.
2.Yusuf Kızıltepe Ahmet Parlak İ.Ö.O.
3.Ensar Karadoğan Battalgazi İhl.
3.Ahmet Han Özer 2. Hasan Varol İ.Ö.O.

53 Kg.
1.Ünal Güner Vakıfbank İ.Ö.O.
2.Orhan Ceylan Battalgazi İhl.
3.Okan Sekendiz Vakıfbank İ.Ö.O.
3. Çağlar Baydoğan A.Kadir Eriş İ.Ö.O.X

59 Kg.
1.Bayram İşgören 2. Hasan Varol İ.Ö.O.
2.Emrullah Çetin Battalgazi İhl:
3.Fikret Ok Konak İ.Ö.O.
3.Fatih Gümüş Battalgazi İhl

66 Kg.
1.Zübeyir Soylu Battalgazi İhl:
2.Furkan Zengin Konak Lisesi
3.Murat Çelem Battalgazi İhl.
3.İbrahim Yıldırım Vakıfbank İ.Ö.O.

73 Kg.
1. Ömer Avcı Vakıfbank İ.Ö.O.

73-85 Kg.
1. M.Uğur Baran 2. Hasan Varol İ.Ö.O.
2.A.Faruk Tan Battalgazi İhl.
3.Kadir Aladağ Vakıfbank İ.Ö.O.

Kilolarında 1. olan sporcular 03-06 Ocak 2008 Tarihinde Amasya’da yapılacak gruplar müsabakasında ilimizi temsil edecekler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."