Final

Malatyalife Residence

Vahap Erdem Aday

Malatya Haber -

‘Villacı Belediyecilik’i Savundu ve Ekledi: “Türkiyeli Herkese Açık”!

‘Villacı Belediyecilik’i Savundu ve Ekledi: “Türkiyeli Herkese Açık”!
 • 02.01.2018

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşil Yurt İnşaat Şirketi’nin yaptığı villalar başta olmak üzere yürüttüğü projelerin şehre vizyon kattığını söyleyerek “110 tane villamız var ve bunu satacağız.  Bu şunu gösteriyor ki, Yeşil Yurt İnşaat doğru bir iş yapıyor.  Şehre bir vizyon kattığını gösteriyor. Yeşil Yurt İnşaat bundan sonra bu şehre bu tür vizyon projeleri yapmaya devam edecek” dedi.

“Çapı kurtarmayanlara çapı kurtarmıyor diye bakacağız”

Salı günü yapılan 2018 Yılının ilk meclis toplantısında CHP Grup Sözcüsü Günnur Tabel’in, Yeşil Yurt inşaat tarafından başlatılan 110 adet villanın, AKP çevrelerine, meclis üyeleri ve yakınlarına satılacağı yönünde iddialar olduğu, dolayısıyla müracaatların hangi kriterlere göre ve alıcıların nasıl belirleneceğine ilişkin yazılı önergesini cevaplayan  Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, söz konusu iddiaları yalanladı.  Türkiye’deki herkesin villalardan satın alabileceğini söyleyen Polat, “Bizim için herkesin görüşü önemli ama çapı kurtarmayanlara da çapı kurtarmıyor diye bakacağız” dedi.

Başkan Polat şunları söyledi:

“Yeşil Yurt İnşaat ilk defa inşaat yapmıyor. Almak isteyen herkese, Türkiyeli herkese açık. Kim talipliyse alabilir. Herhangi bir kriteri yok. Böyle bir kriter de olmaz zaten. Siz ticari bir işlem yapıyorsunuz. 110 tane villamız var ve bunu satacağız.  Bu şunu gösteriyor ki, Yeşil Yurt İnşaat doğru bir iş yapıyor.  Şehre bir vizyon kattığını gösteriyor. Yeşil Yurt İnşaat bundan sonra bu şehre bu tür vizyon projeleri yapmaya devam edecek. Şu an arkadaşlarımızın yaptığı proje bir site şeklinde. Ve Malatya’da olmayan bir uygulama da var. Müstakil villaların yanında çift katlı olmak üzere villalar da yaptık. Toplamda 7 çeşit villa var.   Burada villa almak istiyoruz diyenlerin isimleri not alındı. Ve bunların hepsine mesaj attılar ve bunların hepsi geldi görüştü.  Ben üstelik elimizde villa kalacağı kanaatindeyim.  Eğer noter çekilişine ihtiyaç duyulacak kadar talep olursa bizim yeni projeler yapmamız gerektiği ortaya çıkar. Yeşil Yurt İnşaat bir kamu kuruluşu olarak ama özel sektör vizyonuyla Malatyalılara projelerini sunacaktır.”

Tabel’in, taliplilerin adaletli ve vicdanen rahat bir şekilde belirlenmesi için noter huzurunda bir çekiliş yapılıp yapılmayacağını sorması üzerine de Polat “Vicdan konusunda  hiçbir problem yok. Vicdanımızın rahat etmediği hiçbir işi yapmayız. Ama çapı kurtarmayan insanlar da çıkacak. Bizim için herkesin görüşü önemli ama çapı kurtarmayanlara da çapı kurtarmıyor diye bakacağız” ifadeleriyle yanıt verdi.

Mecliste, Yeşil Yurt İnşaat tarafından yapılacak olan 110 adet villa için an itibariyle 190 başvuru olduğu bilgisi verildi.

Denetim Komisyonu üyeleri belirlendi

Meclis toplantısında, Yeşilyurt Belediyesinin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile bunlara ilişkin hesap kayıt ve işlemlerinin denetimini yapacak olan Denetim Komisyonunda yer alacak isimler gizli oylama neticesinde belli oldu.  5393 sayılı Belediye Kanununun 25. maddesi ve Meclis Çalışma Yönetmeliğinin 22. maddesi hükmü gereğince yapılan seçim sonucunda Sadin Şahin, Hikmet Tutlu, Dursun Cumali Sucu, Cercis Taşdemir ve Ali Seydi Ünlü, denetim komisyonuna seçildiler. Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Denetim Komisyonuna seçilen üyelere çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantılar her ayın ilk Salı günü

Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi doğrultusunda; 2018 yılındaki toplantılarını her ayın ilk Salı günü yapılmasını kararlaştıran Yeşilyurt Belediye Meclisi ayrıca oy çokluğuyla 2018 yılında tatil yapmama kararı aldı.

Polat’a kredi kullanma yetkisi

2018 yılında İller Bankasında kullanılacak krediler için Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a yetki verilmesine ilişkin Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifi oy çokluğuyla kabul edilirken, Başkan Polat “Stratejik plan çerçevesinde yapılması uygun görülen her türlü iş ile beraber Toplu Konut İdaresi Başkanlığından, diğer kamu kurum ve kuruluşlarından, İller Bankası ile ülkemizde faaliyet gösteren diğer bankalardan, yurt içi ve yurt dışındaki yabancı finans kuruluşları ile yabancı bankalardan kredi şeklinde borç alma ve işlemlerini takip etme, sözleşme ve kredi şartlarını kabul ve imza etme, alınacak borç ve kredi anlaşma yapma, sözleşmeleri imzalama, kefalet ve teminat mektubu alma, Leasıng usulü ile yurt içi ve yurt dışındaki firmalardan araç ve iş makinelerini satın alma, sosyal yardımda bulunmaya, meclis üyelerini ve belediye çalışanlarını yurt içi ve yurt dışına göndermeye, ilçemiz öğrencilerini yurt içi seyahatlere göndermeye, yapılacak olan Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında ihtiyaç halinde TOKİ, Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü gibi kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte protokol imzalamaya, belediye adına yapılacak sözleşmeyi imzalamaya ve borçlanmadan dolayı Belediyemize ait gayrimenkulleri ipotek etmeye, ilçemizin kültürel, sosyal tanıtımı kapsamında Ulusal ve Uluslar arası festival, yarışma, şölen, konferans, turnuva, spor müsabakası, seminer gibi organizasyonları düzenlemeye ve yapmaya bu amaçla açık hava ilanlarının yapılmasına, ilan tanıtım uygulamaları ve benzerlerini düzenlemeye etkinlik ve müsabakalarda dereceye girenlere ödül verme” alanlarında yetkili kılındı.

Yeşilyurt Belediyesi bünyesinde Sözleşmeli Mühendis ve Avukat çalıştırılmasına ilişkin teklif oy birliğiyle kabul edilirken, Belediye Meclis üyelerine 2018 yılı içerisinde kanunda yer alan orana uygun olarak katıldıkları her gün için huzur hakkı ödenmesi ile ilgili teklifte görüşülerek kabul edildi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün teklifi doğrultusunda; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılması planlanan ‘İstiklal Marşını En Güzel Okuma’ ve TÜBİTAK destekli ‘Aydınlık Gelecek Sizinle Gelecek” Projesine ortak olunması oy birliği ile kabul edildi.

Güler HAZAR, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com- Bülten

Etiketler: / / /

Yorumlar
 1. Ali karakuş dedi ki:

  Yeşilyurt ve Battalgazi iki büyük metrelik ilçemiz ikiside iktidar partisinin belediye başkanı birisi ne zaman gidecek diye dua ediyoruz diğeri ne zaman yükselecek büyük şehir belediyesi başkan adayı olacak diye dua ediyoruz işim vermiyorum çünkü bunu okuyan herkes o isimleri çok iyi bildiğine inanıyorum herkese selamlar saygılar sunarım

 2. kaar dedi ki:

  Biz seni villa yap sat diye mi seçtik.Yoksa vatandaşa hizmet et diye mi. 2019 mart az kaldı. Reise dua edin

 3. malatyali dedi ki:

  KİMİN ÇAPI KİMİN YARIÇAPI

  Bir de pişkin pişkin çap demogojisi yapıyorsun başkan.

  Adalet ve Kalkınma bu olsa gerek. Sosyal belediyecilik filan. Sen önce dar gelirli için konutlar üret, herkesi ev sahibi yap da ondan sonra villacı sosyal beledici ol.

  Bir de kalkmış ÇAP diyorsun. Yiğitsen bir sonraki seçimde bağımsız aday ol da o boyunun ölçüsünü al.
  MİLLETİN OYU İLE MİLLETLE KAFA BULUYORSUN ÜSTÜNE..

 4. malatyali dedi ki:

  HE YAV HE.

  Türkiye’liye açık mış.

  Seni o koltuğa bir avuç yandaş mı seçip oturttu ki belli sayıdaki kişilere özel lüks getto kuruyorsun bu milletin parasıyla.
  Bir de pişkin pişkin açıklama yapıyorsun.
  Bu ne yüz?

 5. huseyin dedi ki:

  Herkese açık ise hem TÜRKİYELİM hem MALATYALIYIM.
  Bende satın almak istiyorum varmısın?

 6. AHMET dedi ki:

  VİLLA İŞİ TAMAM , YEŞİLYURT İNŞ BİRDE ARABA KAMPANYASI YAPAR MI ACEP BU VİLLACI ARKADAŞLARA …EE MALUM VİLLAYA ÇAPI YETENİN ARABAYA MI YETMEYECEK …REİSS GÖR BUNLARII

 7. mehmet dedi ki:

  reis bunları al artık yeter malatyayı kendi malları sanıyorlar. zaviye mah oturmaktayım 2 yıldır yol çalışması bitmedi her gün ayakkabım çamur içinde yazın tozdan pencereleri açamıyoruz ama zenginlerimiz villada oturacaksa katlanacağız bunlaramı diyelim

 8. hasan basri dedi ki:

  SAYIN HACI BEY MÜTAHİTLİK YAPSANA SEN BELEDİYE İŞİ SİZE GÖRE DEİL

 9. hasan basri dedi ki:

  AYNEN ÖYLE BU ADAMLARIN MİADI DOLMUŞ KURTAR BİZİ REİS

 10. caner dedi ki:

  Belediyeler bizde özel şirket gibi maşallah, hizmeti getiriyorlar buna eyvallah ama, inşaat yap-sat işiniz midir sizin? Aynı anda binlerce insanı ağırlayabilecek bir şehir parkı yapar mıydınız? Yapmazsınız neden? Çünkü bunu yaparsan ucunda gelecek nesillerin sağlığı ve huzuru vardır sadece, ama maddi kazanç yoktur. Hangisi daha hayırlı acaba?

 11. İbrahim dedi ki:

  hacııııııııııııı
  sen işini bilirsinnn.
  belediyecilik kimmm…….sen kimmm ……….Allah aşkına? maşallah orayı ticarethaneye çevirdin.
  Ama Allah bizi hidayet etsin.böyle vizyonu,ufku olmayan adama niye oy verirsen olacağı bu.
  ama senden Allah razı olsun bu bize iyi bir ders oldu………..

 12. bahadır dedi ki:

  Hacı başkan villacı isimleri ne zaman açıklayacaksınız bilmiyorum ama kendinizi aklamak istiyorsanız noteri çağırın çekiliş yapın malatyalıların güvenini kazanın yoksa 2019 da malatyalılar bunu unutmaz cevabını iyi verir.

 13. AHMET dedi ki:

  SAYIN CUMHURBAŞKANININ ARTIK DİKEY DEĞİL YATAY YAPILAŞMA İSTİYORUM SÖZÜNÜ KENDİLERİNE DERT EDİP PROJE GELİŞTİRMİŞLER.CUMHURUN REİSİ DUYSA YAPTIKLARINI VALLAHİ KOVALAR BUNLARI.BEN HALA UMUTLUYUM SAYIN BAKAN VE ÖZNUR HNM EL ATACAKTIR BU DURUMA…

 14. Ali veli dedi ki:

  Yakındır ahanda buraya yazıyorum Malatyaya bayan eli değecek demedi demeyin 😆

  1. murat dedi ki:

   bahsettiğin öznur çalık’sa Allah korusun diyorum. yeter artık belediyecilikten anlayan ehliyet ve liyakat sahibi adaylar istiyoruz. yoksa bunlara oy, moy yok. bu arada hacı başkan türkiyeli ne demek uzaylı gibi!!!

 15. Vatandaş dedi ki:

  REİS KURTAR BİZİ BU ADAMLARDAN MALATYA HAK ETMİYOR

 16. Özyeşilyurtlu dedi ki:

  Vaysal anlaşılan villalardan birini sen almışsın bunu anladık ama taksicilik yaparak bunu nasıl aldın onu anlamadık.

 17. vaysal dedi ki:

  Arkadaşlar yeşilyurt inşaat yapmiş kurumsal bir şirket satacaklar yeşilyurtun gelişmesi amaçlı yapılan bi proje bu zenginle fakirle bi alakası yok parası olan alır ha hacı başkan görevini fazlası ile yapıyor sizler birer körsünüz görmüyorsunuz yada cahilsiniz anlamıyorsunuz
  villacı belediyecilik diyerek hitab etirmek bu manşetti atmak malatya haber e yakışmamış
  Beledıye hizmet etmıyor dıyenler halt etmiş gözünüz e diziniz e dura
  Sıkıntın varsa belediye ile ihtiyacın varsa git görüş dilekçe ver bimer e cimer e yaz mail gönder muhtarın la görüş bn ticari taksi şoförüyüm her yeri benim kadar çok göremezsiniz

 18. asiye dedi ki:

  Önce başvuruları alıp noter önünde kura çekeceğiz dediler.Biz de inandık ve başvurumuzu yaptık.Ancak rantın ve adamcılığın dayanılmaz cazibesine yenik düşenler daha sonra el altından yandaşlara dağıtıp kura olmayacak, biz değerlendirip belirleyeceğiz demeye başladılar. Bu villaları belediye değil de şahıs yapsa istediğine verebilir ama hepimizin olan bir belediyenin kamu kaynaklarını yandaşlarıyla pay etmesi hukuken de vicdanen de çok tekrarladıkları dinen de kabul edilemez. vebali boyunlarına ,hakkımı helal etmiyorum

 19. Naci dedi ki:

  Hep numara

 20. Serhat dedi ki:

  Yeni bir kanuna ihtiyac var. Ilk maddeside muteahhitler başkan olamaz diye yazilmali. Ama yine giderler %65 oy verirler. Sikayetlerinizi sandiga yansitin. Yerel secimler vekil secimi felan degil ey malatyalim. Yesilyurtlu ve ozellikle kapanan beldeler cevabi sandikta verecektir.

 21. AHMET dedi ki:

  SAYIN BAKANIN VE ÖZNUR HANIMIN BU YANLIŞA İZİN VERMEYECEĞİNE İNANIYORUM , MUTLAKA EL ATACAKLARDIR BU BELEDİYE ŞİRKETİ ARACILIĞI İLE VİLLACILIK İŞİNE .MADEM VİLLA İSTİYORSUNUZ GİDİP KENDİNİZ YAPIN BELEDİYE ŞİRKETİNİN KAYNAKLARINI KULLANMAKTA NEDİR ALLAH AŞKINA…

 22. Hasan Hüseyin dedi ki:

  etmeyin beyler yüzünüze gözünüze durur.

 23. Tamirci dedi ki:

  Demek ki neymiş efendim; particilik yaparak oy verirsek böyle oluyormuş. Ha bu da bize ders olsun…

 24. Malatyasporlu dedi ki:

  Haberdeki Resmi görünce, Şener Şen’in Banker Mahmut filmindeki karakteri gözümün önüne geldi. Fotodaki gulumsemeye baksaniza ;))))

  1. Sadi dedi ki:

   Aynen bu suçluluk psikolojisi olsa gerek

  2. ali dedi ki:

   evet aynen

 25. Nedim dedi ki:

  Osman bey bu yorumları malatyada yaşayan insanlar yapıyor malatyahaber tarafsız ve etik şekilde kendilerine gelen yorumları yayınlıyor en iyi örnek sizsiniz sizin yorumunuz gibi akla ve mantığa uygun olmayan bir yorumu bile etik bir şekilde yayınlamışlar

 26. MALATYALI dedi ki:

  Başkanımızın bu konuda çapı gerçekten çok geniş,her adam şehrin göbeğine yıllarca boş duran bir yere(vakıf bank yanı) dükkan açamaz ama benim başkanım açtı.Vicdanen de gayet rahatmış.Ne diyelim ÇAP MESELESİ.

  1. MUHASEBECİ dedi ki:

   Ne dükkanı acaba

   1. MALATYALI dedi ki:

    kuyumcu dükkanı

 27. halil dedi ki:

  A VE B tipi villaların yeri belli kayıtsız olun. c tipi isteyen başvursun.

 28. halil dedi ki:

  hacı başkan bir ara yüzakı bulvarına gel( mümkünse akşam olsun) nasıl birbirimizi göreceğiz dersen onu bilmiyorum. insanlar ellerinde cep telefonu ışığı ile gidiyor.bayanlar adına utanç duyulacak bir mesele bu. gün ola harman ola.

 29. Doktor dedi ki:

  Daha proje aşamasında kimlerin alacağı belli olan proje. Vizyon projesiymiş …. Belediye başkanımısın Mütahit mi ona karar ver…

 30. kaplan44 dedi ki:

  yiyin beyler yiyin zannetmeyinki kar kalır yanınıza ölüm var hesap var..cehennem var..

 31. malatyalı dedi ki:

  bize oy verin lakin bizimle yaşayamaz sınız.olay budur,bunu idrak eden insan asla köle olmaz,kişilere makamlara siyasilere bir anlam yüklemez.toplum bunu idrak edemiyor ,bundan dolayıda mutlu bir şekilde toki de yaşıyor.

 32. Erhan dedi ki:

  Fakirler için de konut üretsene Hacı başgan !!!!

 33. mesut dedi ki:

  Bu yeşilyurt Belediyesi bide çıksında yavuz selim toki nin in otobüs güzergahı üzerinde dış hastanesine çıkan yolun kaldırımları na bi baksın belediyeyi arıyorum temizlik işleri sorumlusunun cevabı ben istersem temizlik ci girer bu cevabı hiç unutmayacağım hele bi fahri kayahan olaydı kaç tane temizlik aracı yada temizlik ci girer di yorum sizin SEVSİNLER SİZİN SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINIZI….

 34. Osman dedi ki:

  Bu memlekette bu yorumları yapacak insanlar yok malatya haber kendi kendine yorum yapıyor böyle habercilik mi olur basitleşmeyin lütfen alan parasıyla alıyor yandaş olsa nolur olmasa nolur eski belediye meydanında ev satmıyorlar gidin önce yere bakın dağın başında niye bu kadar büyüdü bu iş anlamadım reklam alamadınız diyeyse uğraşmayın bu kadar gidin konuşun genel müdürle verir belki

  1. Rmazan dedi ki:

   Allah kimseyi, öğle arası 6 liralık döner ekmek yiyip de, milyonlarca liraya zenginlere (Seçili zengin) villa yapanları savunacak kadar akıldan yoksun bırakmasın. (AMİN)

   1. AKÇADAĞLI dedi ki:

    AMİN………

  2. Mişmiş 44 dedi ki:

   Osman’a cevap: Osman kardeşim, anladığım kadarıyla sen bu işlerin yol ve yordamını biliyorsun. ‘Genel Müdür’ sana ne verdi ki . Çünkü ayakçılığı iyi yapıyorsun.

  3. ibrahiM44 dedi ki:

   her şey bizim elimizde oy vermeyelim …oy verip ağlamayalım .hakkın ve halkın yanında olan aday cıkarsa ona verelim.zengin düzenini yıkalım

  4. oktay dedi ki:

   neler vaadedildi yada neler aldın onu söyle.vatandaş böyle düşünmüyor diyor gör bak neler olacak

 35. MUSTAFA dedi ki:

  Belediyeler sosyal belediyecilikten çıkmış rant alanına dönmüştür.
  Sosyal belediyecilik, yoksul halkın sorunlarını çözmek, onlara gerekli konut, sağlık, eğitim vb. imkanları sunmaktır.
  Oysa üst sınıfın zaten böyle bir derdi de, ihtiyacı da yoktur.
  Ancak ne yazık ki günümüzde rant belediyeciliği itibar görüyor, üstelikte yoksul halktan oy alıyor.

 36. 44malatya dedi ki:

  Oy.veren.garibanlar.dusunsun.ben.oy.vermedim

 37. Ruşen uçar dedi ki:

  villacı başkan lakabını alaraktarihe geçti mi yani….

 38. Safiye dedi ki:

  Köylerden garibanları getirip toki sefer taslarina doldurdunuz. Asgari ucretli!!! Köle!!! yazık!!! Zenginleri daha zengin edip dışı cilalı villaları ikram ettiniz. Fakirleri nefretleriyle kenarlara iterek kutuplaştırdınız. Gelecek yeni nesil şuurlu torunlarımız tuh dediginde bakalım kimin yüzüne gidecek tukurukleri.

 39. Bahtiyar dedi ki:

  Ya ne olmus bu nasil baslik villaci belediye yuzde yuz reklam vermedi malatya habere ondan artik cok bos haber yapiyosunuz

 40. İbrahiM44 dedi ki:

  ALLAH büyüktür haksızlık yapan kim varsa ALLAHım sana havale ediyoruz

 41. MALATYALI dedi ki:

  çok güzel , size %70 oy verenlere de bu yakışır……

 42. Serhat dedi ki:

  Sosyal belediyecilik 300 milyara 500 milyara ev satmak degildir haci baskannn. 90 milyara 100 milyara garibana satmaktir. Anliyorum sizi. Muteahhit kökenli olmaniz nasil kar edebilirim gözü ile bakmaniza neden oluyor. Yanlis dusunce. Hatanizi kabul edin bay başkan

 43. Ali kadir dedi ki:

  Dün devletten maaş almak haram diyenler bugün yüzü kızarmadan ihaleler herkese açıl diyor. YEŞİLYURT inşaata 2017 yılı içinde 100 milyon ihale verdin davetiye ile ama ortada kar yok. Devleti bu şirketlerle batırıyorsunuz ve hacı hoca diye ortada dolanıyorsunuz. Yazıklar olsun size hepiniz iyisiniz ama belediyeler batıyor.

 44. Hüseyin dedi ki:

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Sn. Haci Polat önce Fahri Kayahan’daki yeni caddelerdeki trafik karmaşasını çözün. Çocuklarımız okula gitmek isterken yüregimiz ağzımızda. ATrafik işareti yok, polis yok gelin bir görün sabahları 07,30-08,30 arasında Galip Demirel ortaokulu civarını . Villa bizim için önemli değil. En önemlisi canlarımız.

 45. mehmet doğan dedi ki:

  yürüyen ata kamçı vurulmaz.kör tenkitle malatyaya hizmet edilmez.belediyeye kaynak kazandırmak adına inşaat yapılıyor.isdihdam sağlanıyor.yaklaşık 120 kalem malzeme pazar buluyorkalkıp villacı başkan yakıştırması yapılıyor.bu sitenin belediyeden reklam talebi olduda reklam vermedikleri içinmi ha bire enerji dolu bu başkana vurup duruyrsunuz biraz vicdan sahibi olalım

  1. Ahmet dedi ki:

   Yazdıkların hakkında hiç uzağa gitme çok savunduğun başkan beye sor o sana söylesin. Sen de insanları itham etmeden vicdan sahibi ol. Ayrıca belediyenin aslı görevi villa inşaatı yapmak değildir.

 46. Nedim dedi ki:

  2021 Yılında bakalım bu villalara kimler taşınacak. Malatyalılar bugünü sakın unutmayın

 47. M.Sinan Öztan dedi ki:

  Başkan Villalar konusunda açıklama yaparken “Türkiyeli” şeklinde bir ifade kullanmış..Ne demek Türkiyeli Ülkemiz üzerinde yaşayan herkes Türk vatandaşıdır.Birileri geçmişte bu ifadeyi kullandı diye sende kullanamazsın.

 48. Ahmet dedi ki:

  Asgari ücretinin maaşını SIFIR OTOMOBİL ile kıyaslayıp işçilerle dalga geçen bir patinin Belediye başkanı da doğal olarak insanlara VİLLA yapıyoruz İsteyen her TÜRKİYELİ alabilir diyerek Malatya ile dalga geçiyor….

 49. Meraklı dedi ki:

  Türkiyeli ne demek?

 50. Ahmet dedi ki:

  Sayın başkanım lafa değil yaptıklarınıza bakarız bu proje villa projesi olup zenginler için yapılmıştır. Dürüst iseniz satışa çıkarırsınız isteyen gider alır. Siz ne yapıyorsunuz form doldurtup talep alıyorsunuz ve yönetim kurulumuz uygun görürse size döneceğiz diyorsunuz. Ben ve üç arkadaşım A ve B tipleri için başvurduk geçen cuma aradık bize uygun görülmediği söylendi. Kimleri uygun gördüyseniz A ve B tipleri için isimleri açıklayın Malatya halkı öğrensin. C tipleri için açıklama yapmanıza gerek yok çünkü yandaşlarınız bu apartmanvarilere talip olmaz. Eğer tarafsız değilseniz torpil ile alınan villalar alanları ve satanların başına yıkılsın

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."