Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

PTT 1. Ligde 28., 29. ve 30. Hafta Programı

PTT 1. Ligde 28., 29. ve 30. Hafta Programı
  • 29.03.2016

PTT 1. Lig’in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

8, 9 ve 10 Nisan’da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan’da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan’da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta
8 Nisan Cuma
18.00 Vartaş Elazığspor – Boluspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Multigroup Alanyaspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)
19.00 Kardemir Karabükspor – 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor – Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi
13.30 Denizlispor – Altınordu (Denizli Atatürk)
16.00 Balıkesirspor – Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Alima Yeni Malatyaspor – Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar
13.30 Giresunspor – Adana Demirspor (Giresun Atatürk)
16.00 Göztepe – Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta
12 Nisan Salı
17.00 1461 Trabzon – Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Boluspor – Adanaspor (Bolu Atatürk)
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba
17.00 Altınordu – Balıkesirspor (İzmir Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor – Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)
19.00 Kayseri Erciyesspor – Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe
17.00 Karşıyaka – Giresunspor (İzmir Atatürk)
19.00 Adana Demirspor – Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Samsunspor – Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta
16 Nisan Cumartesi
15.00 Adanaspor – 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Vartaş Elazığspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar
13.30 Alima Yeni Malatyaspor – Altınordu (Malatya İnönü)
16.00 Kayseri Erciyesspor – Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)
18.30 Kardemir Karabükspor – Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi
18.00 Giresunspor – Samsunspor (Giresun Atatürk)
19.00 Balıkesirspor – Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Göztepe – Boluspor (İzmir Atatürk)
20.00 Denizlispor – Karşıyaka (Denizli Atatürk)

iha

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."