Final

Final

Örnek Resim


Arion

Arion

Malatya Haber -

PTT 1. Ligde 3 Haftanın Programı

PTT 1. Ligde 3 Haftanın Programı
  • 06.04.2016

PTT 1. Lig’in 28, 29 ve 30. hafta karşılaşma programları açıklandı.

Ligde 28. hafta karşılaşmaları 8, 9 ve 10 Nisan’da oynanacak. 29. hafta karşılaşmaları 12, 13 ve 14 Nisan’da, 30. hafta karşılaşmaları ise 16, 17 ve 18 Nisan’da oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre PTT 1. Lig’de 3 haftanın programı şöyle:

28.Hafta:

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba)

19.00 Kardemir Karabükspor-1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor-Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor-Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor-Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe-Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29.Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon-Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor-Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor-Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka-Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor-Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30.Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor-1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor-Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Şanlıurfaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor-Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe-Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk)

Yeni Malatya Gazetesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."