Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Süper Ligde 4 Haftanın Programı Belirlendi

Süper Ligde 4 Haftanın Programı Belirlendi
  • 26.12.2015

Süper Lig’de 2005-06 sezonu 5 Ağustos Cuma günü son şampiyon Fenerbahçe’nin deplasmanında Gençlerbirliği ile yapacağı maçla bşlayacak Süper Lig’de ilk 4 hafta maçlarının programı şöyle:

1. HAFTA:
05 Ağustos Cuma:
Gençlerbirliği – Fenerbahçe: Ankara 19 Mayıs 20.00

06 Ağustos Cumartesi
Kayseri Erciyesspor – Beşiktaş: Kayseri Atatürk 18.30
Sivasspor – Malatyaspor: Atatürk Olimpiyat 19.00
Diyarbakırspor – Çaykur Rizespor: Diyarbakır Atatürk (Seyircisiz) 19.00
Trabzonspor A.Ş. – Kayserispor: Hüseyin Avni Aker 21.00

07 Ağustos Pazar
Denizlispor – Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor A.Ş.: Denizli Atatürk 19.00
Vestel Manisaspor – MKE Ankaragücü : Altay Alsancak 19.00
Samsunspor – Gaziantepspor: Samsun 19 Mayıs 19.00
Galatasaray – Konyaspor: Ali Sami Yen 19.00

2. HAFTA:
12 Ağustos Cuma
MKE Ankaragücü – Galatasaray: Ankara 19 Mayıs 20.00

13 Ağustos Cumartesi
Çaykur Rizespor – Samsunspor: Rize Atatürk 19.00
Malatyaspor – Vestel Manisaspor: Malatya İnönü 19.00
Gaziantepspor – Sivasspor: Kamil Ocak 19.00
Fenerbahçe – Diyarbakırspor: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu 20.00

14 Ağustos Pazar
Konyaspor – Trabzonspor A.Ş: Konya Atatürk 17.00
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor A.Ş. – Gençlerbirliği: Ankara 19 Mayıs 19.00
Kayserispor – Kayseri Erciyesspor: Kayseri Atatürk 19.00
Beşiktaş A.Ş. – Denizlispor: BJK İnönü 19.30

3. HAFTA:
20 Ağustos Cumartesi
Trabzonspor A.Ş. – MKE Ankaragücü: Hüseyin Avni Aker 18.30
Samsunspor – Sivasspor: Samsun 19 Mayıs 19.00
Denizlispor – Kayserispor: Denizli Atatürk 19.00
Gençlerbirliği – Beşiktaş A.Ş: Ankara 19 Mayıs 21.00

21 Ağustos Pazar
Çaykur Rizespor – Fenerbahçe: Rize Atatürk 17.00
Diyarbakırspor – Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor A.Ş: Diyarbakır Atatürk (Seyircisiz) 19.00
Kayseri Erciyesspor – Konyaspor: Kayseri Atatürk 19.00
Vestel Manisaspor – Gaziantepspor: Altay Alsancak 19.00
Galatasaray – Malatyaspor: Ali Sami Yen 19.30

4. HAFTA:
26 Ağustos Cuma
Gaziantepspor – Galatasaray: Kamil Ocak 20.00

27 Ağustos Cumartesi
Sivasspor – Vestel Manisaspor: Atatürk Olimpiyat 19.00
Konyaspor – Denizlispor: Konya Atatürk 19.00
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor A.Ş. – Çaykur Rizespor: Ankara 19 Mayıs 19.00
Fenerbahçe – Samsunspor: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu 20.00

28 Ağustos Pazar
Malatyaspor – Trabzonspor A.Ş.: Malatya İnönü 17.00
MKE Ankaragücü – Kayseri Erciyesspor: Ankara 19 Mayıs 19.00
Kayserispor – Gençlerbirliği: Kayseri Atatürk 19.00
Beşiktaş A.Ş. – Diyarbakırspor: BJK İnönü 19.30

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."