Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

TFF 1. Ligde 4 Haftanın Programı

TFF 1. Ligde 4 Haftanın Programı
  • 27.12.2015

TFF 1. Lig’de 5., 6., 7. ve 8. hafta maçlarının programları belli oldu. Malatyaspor’un 7’nci hafta deplasmanda Altay, 8’inci hafta Malatya’da oynayacağı Sakaryaspor maçları D Spor Kanalı’nın naklen yayın programında yeraldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF 1. Lig’de 5., 6., 7. ve 8. hafta maçlarının programı şöyle:

“5. HAFTA:
22 Eylül Cumartesi:
16.00 Sakaryaspor A.Ş. – Elazığspor: Adapazarı Atatürk
20.00 Kayseri Erciyesspor – Kocaelispor: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

23 Eylül Pazar:
16.00 Giresunspor – Mardinspor: Giresun Atatürk
16.00 İstanbulspor – Karşıyaka: Bayrampaşa Çetin Emeç
16.00 Kartalspor – Malatyaspor: Kartal İlçe
20.00 Diyarbakırspor – Boluspor: Diyarbakır Atatürk
20.00 Altay – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Alsancak
20.00 Antalyaspor A.Ş – Eskişehirspor: Antalya Atatürk

24 Eylül Pazartesi:
17.00 Samsunspor – Orduspor: Samsun 19 Mayıs

6. HAFTA:
29 Eylül Cumartesi:
16.00 Kocaelispor – Antalyaspor A.Ş.: İsmetpaşa

30 Eylül Pazar:
16.00 Orduspor – Kayseri Erciyesspor: 19 Eylül
16.00 Mardinspor – Altay: 21 Kasım
16.00 Boluspor – İstanbulspor: Bolu Atatürk
20.00 Diyarbakırspor – Elazığspor: Diyarbakır Atatürk
20.00 Eskişehirspor – Kartalspor: Eskişehir Atatürk
20.00 Malatyaspor – Giresunspor: Malatya İnönü
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Sakaryaspor A.Ş.: Kamil Ocak

1 Ekim Pazartesi:
20.00 Karşıyaka – Samsunspor: Alsancak

7. HAFTA:
6 Ekim Cumartesi:
16.00 Altay – Malatyaspor: Alsancak

7 Ekim Pazar:
16.00 Kayseri Erciyesspor – Karşıyaka: Büyükşehir Belediyesi Atatürk
16.00 İstanbulspor – Elazığspor: Bayrampaşa Çetin Emeç
16.00 Giresunspor – Eskişehirspor: Giresun Atatürk
16.00 Kocaelispor – Orduspor: İsmetpaşa
16.00 Diyarbakırspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Diyarbakır Atatürk
16.00 Sakaryaspor A.Ş – Mardinspor: Adapazarı Atatürk
16.00 Samsunspor – Boluspor: Samsun 19 Mayıs

8 Ekim Pazartesi:
20.00 Antalyaspor A.Ş. – Kartalspor: Antalya Atatürk

8. HAFTA:
13 Ekim Cumartesi:
16.00 Kartalspor – Giresunspor: Kartal İlçe

14 Ekim Pazar:
16.00 Boluspor – Kayseri Erciyesspor: Bolu Atatürk
16.00 Orduspor – Antalyaspor A.Ş.: 19 Eylül
16.00 Mardinspor – Diyarbakırspor: 21 Kasım
16.00 Samsunspor – Elazığspor: Samsun 19 Mayıs
16.00 Karşıyaka – Kocaelispor: Alsancak
16.00 Eskişehirspor – Altay: Eskişehir Atatürk
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – İstanbulspor: Kamil Ocak

15 Ekim Pazartesi:
20.00 Malatyaspor – Sakaryaspor A.Ş: Malatya İnönü”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."