Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

Turgut Özal Yüzme Yarışları Sona Erdi

Turgut Özal Yüzme Yarışları Sona Erdi
  • 03.05.2016

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Turgut Özal İl Yüzme Yarışmaları tamamlandı.

Yüzme İl Temsilciliği koordinesinde Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen yarışmalar büyük bir heyecana sahne oldu.

 Kızlar 50 metre sırtüstü/7-8 yaş

1.Neva Naz Güvenç-Gençlik Hizmetleri Spor

2.Benan Muko-Malatya Su Sporları

3.Eda Duru Yıldırım-Balık Adamlar

4.Eda Aslan-Balık Adamlar

5.Hatice Öztürk-Balık Adamlar

Kızlar 50 metre sırtüstü/9-10 yaş

1.İrem Akça-Balık Adamlar

2.Ela Aysul-Balık Adamlar

3.Sıla Akdaş-Malatya Su Sporları

4.Ilgın Gürses-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Burcu Naz Narin-Gençlik Hizmetleri Spor

Kızlar 50 metre sırtüstü/11-12 yaş

1.Duygu Alptekin-Balık Adamlar

2.Sena Savaş-Malatya Su Sporları

3.Sula Aysul-Balık Adamlar

4.Irmak Kaya-Balık Adamlar

5.Selnur Şevval Yılmaz-Gençlik Hizmetleri Spor

Kızlar 50 metre sırtüstü/13-14 yaş

1.Emine Baran-Gençlik Hizmetleri Spor

Erkekler 50 metre sırtüstü/7-8 yaş

1.Mert Yalçınkaya-Balık Adamlar

2.Yaman Evren-Balık Adamlar

3.Efehan Dinç-Malatya Su Sporları

4.Yiğit Baran Yaşılak-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Berk Çekiç-Malatya Su Sporları

Erkekler 50 metre sırtüstü/9-10 yaş

1.Karan Turin-Malatya Su Sporları

2.Kayra Kıran-Malatya Su Sporları

3.Cenk Tunçkol-Gençlik Hizmetleri Spor

4.Emirhan Eroğlu-Balık Adamlar

5.Keremcem Koç-İnönü Üniversitesi Spor Kulübü

Erkekler 50 metre sırtüstü/11-12 yaş

1.Berat Öztürk-Balık Adamlar

2.Öer Utku Yılmaz-Balık Adamlar

3.İbrahim Şeker-Gençlik Hizmetleri Spor

4.Furkan Başım-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Emre Özer-Malatya Su Sporları

Erkekler 50 metre sırtüstü/13-14 yaş

1.Onur Cem Paliça-Balık Adamlar

2.Yiğit Kıran-Malatya Su Sporları

3.Berk Baştuğ-Balık Adamlar

Kızlar 100 metre kurbağalama/9-10 yaş

1.Sıla Akdaş-Malatya Su Sporları

2.Ceren Naz Cücük-Balık Adamlar

Kızlar 100 metre kurbağalama/11-12 yaş

1.Ceren Şimşek-Malatya Su Sporları

2.İpek Güner-Balık Adamlar

3.Sıla Aysul-Balık Adamlar

Kızlar 100 metre kurbağalama/13-14 yaş

1.Ayşe Gürsoy-Malatya Su Sporları

2.Beste Müdüroğlu-Malatya Su Sporları

Erkekler 100 metre kurbağalama/9-10 yaş

1.Burak Ercan Baştuğ-Balık Adamlar

Erkekler 100 metre kurbağalama/11-12 yaş

1.Emre Giray Güler-İnönü Üniversitesi Spor Kulübü

2.Alperen Örene-Balık Adamlar

3.Ömer Utku Yılmaz-Balık Adamlar

4.Atilla Polat-Malatya Su Sporları

5.Ali Ata Aslan-İnönü Üniversitesi Spor Kulübü

Erkekler 100 metre kurbağalama/13.14 yaş

1.Kemal Önal-Balık Adamlar

2.Türkbey Durak-Malatya Su Sporları

3.Hakan Göktuğ Torun-Balık Adamlar

Kızlar 50 metre serbest/7-8 yaş

1.Nevza Naz Güvenç-Gençlik Hizmetleri Spor

2.Eda Aslan-Balık Adamlar

3.Eda Duru Yıldırım-Balık Adamlar

4.Benan Muko-Malatya Su Sporları

5.Melek Taşkın-Balık Adamlar

Kızlar 50 metre serbest/9-10 yaş

1.Elif Cinek-Balık Adamlar

2.Burcu Naz-Burcu Naz Narin-Gençlik Hizmetleri Spor

3.Zeynep Ceylin Yıldırım-Gençlik Hizmetleri Spor

4.Ilgın Gürses-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Tuna Erdoğan-Gençlik Hizmetleri Spor

Kızlar 50 metre serbest/11-12 yaş

1.Duygu Alptekin-Balık Adamlar

2.Betül Önal-Balık Adamlar

3.Sena Savaş-Malatya Su Sporları

4.Sudenaz Kurnaz-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Ceren Şimşek-Malatya Su Sporları

Kızlar 50 metre serbest/13-14 yaş

1.Selinay Yıldırım-Malatya Su Sporları

2.Emine Baran-Gençlik Hizmetleri Spor

Erkekler 50 metre serbest/7-8 yaş

1.Mert Yalçınkaya-Balık Adamlar

2.Yiğit Baran Yaşılak-Gençlik Hizmetleri Spor

3.Yaman Evren-Balık Adamlar

4.Burhanettin Bozdere-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Berk Çekiç-Malatya Su Sporları

Erkekler 50 metre serbest/9-10 yaş

1.Ayberk Savaş-Balık Adamlar

2.Uygar Barutçu-Malatya Su Sporları

3.Kerem Karakaş-Malatya Su Sporları

4.Ömer Güner-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Kaan Turin-Malatya Su Sporları

Erkekler 50 metre serbest/11-12 yaş

1.Yiğit Deniz Aydın-Malatya Su Sporları

2.Gazi Gelirli-Gençlik Hizmetleri Spor

3.Arda Anıl Siper-Balık Adamlar

4.İbrahim Şeker-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Muhammet Alptekin Evin-Balık Adamlar

Erkekler 50 metre serbest/13-14 yaş

1.Cem Araç-Gençlik Hizmetleri Spor

2.Melih Geçgel-Gençlik Hizmetleri Spor

3.Onur Cem Paliça-Balık Adamlar

4.Türkbey Durak-Malatya Su Sporları

5.Burak Karakaplan-Gençlik Hizmetleri Spor

Kızlar 100 metre karışık/11-12 yaş

1.Ayşe Nisa Yalçındağ-Balık Adamlar

Erkekler 100 metre karışık/9-10 yaş

1.Ömer Güner-Gençlik Hizmetleri Spor

2.Burak Ercan Baştuğ-Balık Adamlar

Erkekler 100 metre karışık/11-12 yaş

1.Gazi Gelirli-Gençlik Hizmetleri Spor

2.Yiğit Deniz Aydın-Malatya Su Sporları

3.Alperen Örene-Balık Adamlar

4.Muhammet Alptekin Evin-Balık Adamlar

Erkekler 100 metre karışık/13-14 yaş

1.Egemen Barutçu-Malatya Su Sporları

2.Kemal Önal-Balık Adamlar

3.Cem Araç-Gençlik Hizmetleri Spor

4.Melih Geçgel-Gençlik Hizmetleri Spor

5.Burak Karakaplan-Gençlik Hizmetleri Spor

Kızlar 4×50 serbest/7-14 yaş

1.Malatya Su Sporları/Selinay Yıldırım-Ayşe Gürsoy-Beste Müdüroğlu-Sena Savaş

2.Balık Adamlar/Betül Önal-Duygu Alptekin-Ayşe Nisa Yalçındağ-İpek Güner

3.Gençlik Hizmetleri Spor/Emine Baran-Burcu Naz Narin-Zeynep Ceylin Yıldırım-Naz Fıçıcı

Erkekler 4×50 serbest/7-14 yaş

1.Balık Adamlar/Onur Cem Paliça-Hakan Göktuğ Torun-Arda Anıl Siper-Kemal Önal

2.Gençlik Hizmetleri Spor/Cem Araç-Melih Geçgel-Gazi Gelirli-Burak Karakaplan

3.Malatya Su Sporları/Egemen Barutçu-Yiğit Deniz Aydın-Türkbey Durak-Yiğit Kıran

4.İnönü Üniversitesi Spor Kulübü/Berk Açıkgöz-Keremcem Koç-Artun Dumlupınar-Tuna Özcan.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

Etiketler: /

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."