Final

Örnek Resim


Malatyalife Residence

Malatya Haber -

“Yenilir Yutulur Cinsten Değildi..”

“Yenilir Yutulur Cinsten Değildi..”
  • 03.09.2016

AKP Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek, ilçede devam eden yatırımlar ve projeler üzerine bilgiler aldı.

Yeşilyurt Belediyesinin Yakınca’daki Hizmet Binasına gelen Milletvekili Şahin (sağdaki), Belediye Başkanı Polat, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri tarafından karşılandı. Ziyarete AKP İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Başkan Polat, makamında ağırladığı Milletvekili Şahin’e, Yeşilyurt İlçesine yapılan yatırımlar, devam eden hizmetler ve yeni projeler hakkında bilgiler aktardı.

“SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ SÜREKLİ SAHADA GEREK KURUMLAR İLE GEREKSE VATANDAŞLARIMIZLA İLETİŞİM HALİNDE”

Milletvekili Mustafa Şahin’in vatandaşlarla sürekli istişare halinde olduğunu ve sorunları hep yerinde takip ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Polat, “Milletvekilimiz Mustafa Şahin, Malatya’yı karış karış gezerek yapılan hizmetleri, vatandaşların sorun ve isteklerini yerinde takip ederken diğer taraftan da yerel yönetimleri ziyaret ederek, hizmetler hakkında bilgiler alıyor. Sürekli sahada olup yatırımları, hizmetleri yerinde takip eden Milletvekilimiz Mustafa Şahin’e bu gayretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Polat, konuşmasının sonunda Yeşilyurt İlçesinin geleceğine yönelik hazırladıkları projeler için Ankara’da yaptıkları görüşmelerde Milletvekili Şahin’in önemli destekler verdiğini hatırlattı.

 “AK PARTİNİN SİYASİ ANLAYIŞI MİLLETVEKİLİ PROFİLİNİ DEĞİŞTİRDİ”

AKP Milletvekili Mustafa Şahin ise, AKP’nin milletvekili profilini ciddi oranda değiştirdiğini ifade etti.

14 Ağustos 2001 yılında kurulan AKP ile birlikte Türkiye’deki birçok alanda olduğu gibi milletvekillerinin duruşları, tavırları ve meselelere bakış açısının ciddi değişikliğe uğradığını anımsatan Milletvekili Şahin, “AK Parti ülke siyasetine girmeden önce bir milletvekili veya belediye başkanı halkın arasına girdiği zaman herkesin ortak görüşü “yakında seçim var ondan dolaşıyorlar” idi.  Önceki yıllarda siyaset kurumu içinde rol alan aktörler maalesef insanlarımızın aklında farklı algılar oluşturmuşlardı. Milletin oylarıyla seçilen Belediye Başkanları beş yılda, milletvekilleri ise dört yılda bir halkımızın karşısına çıkmaktadır. 14 Ağustos 2001 yılında kurulan Ak Partinin Kurucu Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözünden hareketle hem hizmetlerimiz hem de siyasetçilerin duruşları, meselelere bakışları, sorumlulukları, halkla iç içe oluşları ciddi değişikliğe uğradı. Ben altı yıldır bu ülkeye, memleketimize milletvekili olarak hizmet ediyorum. Geride kalan sürece baktığımızda eski siyasi anlayışı değiştirme düşüncesinden hareketle gerek sivil toplum örgütleri gerekse yerel yönetimleri ziyaret ederek halkın beklentileri ve taleplerine tercüman olmaya gayret ediyoruz. Sahada vatandaşlarımızla birlikte olduğumuz zaman yerel yönetimlerden beklentilerini aktarma sorumluluğunu yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızın başta siyaset kurumu olmak üzere hem yerel yöneticilerden hem de milletvekillerinden beklenti ve taleplerini yerinde tespit ediyoruz ve sorunlara kısa zaman içinde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sahada otokontrol mekanizmasını işletmeye çalışıyoruz.”dedi.

“YEDİ GÜN 24 SAAT TELEFONLARIMIZ AÇIK, HALKIMIZ BİZE HER AN ULAŞABİLİR”

Yedi gün 24 saat millete hizmet yolunda çalıştıklarını sözlerine ekleyen Milletvekili Şahin, “AK Partinin 3 Kasım 2002’de iktidara geldiği zamandan öncesini ve sonrasına baktığımız zaman belki birilerinin zoruna gidiyor ama bugün ‘hariçten gazel’ okuyan birçok siyasiler var ama o günü yaşayan insanlarımız onların gazellerine çokta itibar etmediklerini görüyoruz. Yedi gün 24 saat telefonlarımız açık, her an milletimizin yanında ve emrindeyiz. Milletimizin sıkıntılarını giderebilmek için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Milletimizden aldığımız talepleri de ilgili kurumlarımıza iletme sorumluluğunu yerinde getiriyoruz. Eski siyasi anlayış, siyasetçilerin halk nezdinde güven kaybına uğramalarına neden olmuştur. Biz bunu tamamen sildik ve geride bıraktık. Siyasete duyulan güveni halkımızla yaptığımız görüşmelerde çok yakından tanık oluyoruz. AK Parti olarak her geçen gün daha büyüyoruz, bir önceki seçimden daha fazla oy olarak yolumuza devam ediyoruz. Parti olarak yaklaşık on seçimde ciddi sınavlar verdik ve oy kaybına uğramadık, şu anda bile seçim olsa, yedi düvelin bizlere saldırması ve olumsuzluklara rağmen %52’lik halk desteğini alacak durumdayız. Allah’a şükürler olsun ki halkımızın bize duyduğu güveni hep diri ve canlı tutmayı başarıyoruz. Bu başarı gerek milletvekillerimizin gerek belediye başkanlarımızın gerekse de sahada seçilmiş olan birçok arkadaşımızın milletin meselelerine duyarsız kalmadan çalışmasının neticesidir. Biz milletimizin ne kadar duasını alırsak Rabbimde bize yardım ediyor. Halkımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmadan, rehavete kapılmadan, ciddiyeti elden bırakmıyoruz” dedi.

“MİLLETİMİZİN DURUŞU YEDİ DÜVELİN OYUNUNU BOZMUŞTUR”

AKP’ye karşı duyulan güveni boşa çıkarmadan ilk günkü heyecanla çalışmalara devam ettiklerine vurgu yapan Şahin, “Milletimizin bize duyduğu güven karşısında daha fazla çalışmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyelerimizin hizmetlerini ziyaretlerimiz sırasında çok yakından görüyoruz. Belediye Başkanlarımız ve ekiplerini bu verimli hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Türkiye’nin bileğini bükmek için sinsi oyunlar yapan hainler ve alçaklar var.  En son FETÖ diye ortaya çıkan illegal yapılanmanın yapmış olduğu yenilir yutulur cinsten değildi. İşte kırsal mahallelerde, caddeler ve sokaklarda yaptığımız başarılı hizmetler neticesinde halkımızın bize yönelik sadakati, güveni ve yanımızdaki dik duruşu, yedi düvelin arkasında olduğu terör örgütlerinin hain planlarını ters yüzmez etmeye yetmiştir” şeklinde konuştu.

“ADLİ YIL AÇILIŞI YENİ KAPI RUHUNUN PERÇİNLENMESİ ADINA ÖNEMLİ”

Son olarak Adli Yıl Açılışıyla ilgili yaşanan gelişmeleri değerlendiren Şahin, “Adli Yıl Açılışı Yeni Kapı ruhunun perçinlenmesi adına önemliydi. Bürokrasideki yöneticilerimiz başta olmak üzere Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle milletin mekânı olarak kabul edilmiş Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayında yapıldı. Siyasi ihtiraslardan dolayı açılışa katılmayan bazı siyasiler ile Barolar Birliği Başkanının yapmış olduğu bu olumsuz davranış milletimiz nezdinde kabul görmedi. Keşke onlarda gitselerdi, her hangi bir otelde bu toplantıyı yaparken meşruda milletin evi olarak kabul etmiş olduğumuz Cumhurbaşkanlığı Sarayında yapılan açılışı gayri meşru olarak gösterilmesi hem halkımızı hem de bizleri üzmüştür. 15 Temmuzdan sonra oluşan birliktelik havasını perçinlemek için bütün siyasilere görevler düşüyor. Adli Yıl açışına katılan başta MHP Genel Başkanı olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.  Ortadoğu’daki bataklığa bizi çekmek isteyen Amerika başta olmak üzere diğer bazı ülkeler ülkemizdeki birliktelik havasını bozmak adına gayret ediyorlar. CHP Genel Başkanı başta olmak üzere ilgili sivil toplum örgütlerinin bu konuda üzerlerine düşen görevleri hassasiyetle yapacaklarına, bu bilinçle davranacaklarına inanıyorum” dedi.

Bülten

mustafaşahinhacıuğur

Etiketler: / /

Yorumlar
  1. Ekrem dedi ki:

    Körler sağırlar birbirini ağırlar yüzünüz yoki.halkın içine çıkasınız.seçim gelir meydanda görülürsünüz. Cumhur. Başkanımızın yüzü hürmetine.atınızı koşturuyorsunuz

  2. Malatya sevdalisi dedi ki:

    Hep öyledir 7 gün 24 saat telefonlarının halka açıktır ama gece aradan yüzüne kapatırlar sorunun varsa il başkanı na git derler hikayeee Noldu ,3 yıldır atıl vaziyette ki Devket hastane balicilerin mekanı oldu bari yikin ayıptır Malatya gibi büyükşehir diyordunuzya yakismiyor

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."