Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

YSK Bağımsız Adayları Açıkladı

YSK Bağımsız Adayları Açıkladı
  • 28.12.2015

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın. 

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne girecek bağımsız adayların isim listesi ve seçim çevresini açıkladı. Açıklanan bağımsız adaylar arasında eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün Ankara 2. Bölge, eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer İstanbul 1. Bölge, İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski Organize Suçlar Şube Müdürü Nazmi Ardıç Ankara 1. Bölge, eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı İstanbul 2. Bölge, emekli Tümgeneral Hak ve Eşitlik Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Osman Pamukoğlu İstanbul 3. Bölge, Hakan Şükür İstanbul 3. Bölge, sanatçı Metin Şentürk İstanbul 2. Bölge ve Siirt’ten bağımsız adaylığını açıklayan Mehmet Fadıl Akgündüz de bulunuyor. İl il bağımsız adayların listesi şöyle: 

ADANA: MAHMUT YÜKSELORTAOKUL-LİSE

ADANA: ERCAN ALTINTOPORTAOKUL-LİSE

ADANA: ÇAĞLAYAN KAYAORTAOKUL-LİSE

ADANA: MUHİTTİN DEMİRÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ADANA: SALİH DEMİRORTAOKUL-LİSE

ADANA: GÜLCAN AYORTAOKUL-LİSE

ADANA: YASİN TÜRKOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKULDİŞHEKİMİ

ADANA: MEHMET ÖZALEVLİÜNİVERSİTE-Y.OKULPROF DR

ADANA: MUSTAFA SÜHA AŞLAMACIÜNİVERSİTE-Y.OKULMAKİNA

ADANA: REFİK GÜLORTAOKUL-LİSE

ADANA: ZİHNİ ALDIRMAZÜNİVERSİTE-Y.OKULMİMAR

AĞRI 1: CEMAL KAYAORTAOKUL-LİSE

ANKARA-1: NAZMİ ARDIÇÜNİVERSİTE-Y.OKULESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ

ANKARA-1: FARUK ARSLANDOKÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ BANKACI

ANKARA-1: AHMET YALAVAÇÜNİVERSİTE-Y.OKULYÜKSEK MÜHENDİS

ANKARA-1: TUFAN SEVİMÜNİVERSİTE-Y.OKULENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

ANKARA-1: MELEK ALTINTAŞORTAOKUL-LİSEİŞÇİ

ANKARA-1: BERAT ÖZERÜNİVERSİTE-Y.OKULÖĞRETMEN

ANKARA-1: ÇAĞLAR ÇAĞANLAR ÜNİVERSİTE-Y.OKULİÇ MİMAR

ANKARA-1: ERCAN YENALÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ ALBAY

ANKARA-1: MEHMET OKTAY KALLİOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKULSERBEST TİCARET

ANKARA-2: TANER PEHLİVANORTAOKUL-LİSEMUHASEBECİ

ANKARA-2: YURT ATAYÜNÜNİVERSİTE-Y.OKULEMNİYET MÜDÜRÜ

ANKARA-2: GÖKMEN GÜRKANİLKOKULDANIŞMAN

ANKARA-2: MEHMET SEDAT FIRATÜNİVERSİTE-Y.OKULMEMUR

ANKARA-2: ABDULKADİR YILMAZÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ ÖĞRETMEN

ANKARA-2: FARUK NESİMİ GÖZÜBÜYÜKÜNİVERSİTE-Y.OKULMOBİLYA TİCARETİ

ANTALYA: HASAN SUBAŞIÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

ANTALYA: RAUF TEMELÜNİVERSİTE-Y.OKULHARİTA TEKNİKERİ

ARDAHAN: SAFFET KAYAÜNİVERSİTE-Y.OKULEKONOMİST

BALIKESİR: ÖMER ALBAYRAKORTAOKUL-LİSESERBEST MESLEK

BALIKESİR: İSMAİL YAŞARİLKOKULÇİFTÇİ

BATMAN: FERİT TUNÇÜNİVERSİTE-Y.OKULGAZETECİ

BATMAN: AYDIN GÖKÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

BATMAN: HALİME İNANORTAOKUL-LİSESERBEST

BİNGÖL: MEHMET REŞİT ÖZMENÜNİVERSİTE-Y.OKUL

BİNGÖL: SAİT ŞAHİNÜNİVERSİTE-Y.OKUL

BİTLİS: CENGİZKARAKAYAİLKOKULESNAF

BURSA: ŞÜKRÜTINASİLKOKULMİLLİ PİYANGOCU

BURSA: UMUTIŞIKÜNİVERSİTE-Y.OKULMAKİNA MÜHENDİSİ

BURSA: AYDINİLHANÜNİVERSİTE-Y.OKULTİCARET

BURSA: SİYASETTİN ÖZAYDINÜNİVERSİTE-Y.OKULŞAİR YAZAR

BURSA: MEHMET ÜMİT YAŞARYALÇINÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

BURSA: YUSUFYILMAZİLKOKULİNŞAAT TEKNİKERİ

DENİZLİ: MUSTAFA ÖZDEMİRESMEKÜNİVERSİTE-Y.OKULESNAF

DİYARBAKIR: ABDULLAH ARZAKÇIİLKOKUL

DİYARBAKIR: ZEKERİYAYAPICIOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKUL

DÜZCE: AYŞE PİŞKİNÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ HEMŞİRE

DÜZCE: BİROL ŞAHİNORTAOKUL-LİSEESNAF

ERZURUM: ABDUSSELAM EFEÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ

ERZURUM: DURSUN GÜNEŞİLKOKULSİYASETÇİ

ESKİŞEHİR: NECDET KARACAÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: OSMAN SİVRİCANORTAOKUL-LİSE

ESKİŞEHİR: TİMUR ŞAHANÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: MEHMET IŞINÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: MUHARREM ŞENEL

HAKKARİ: FEHMİ ÖZTUNÇORTAOKUL-LİSEEMEKLİ

HATAY:BERKAY DURANÜNİVERSİTE-Y.OKULMİMAR

HATAY: ZARİF KOCAORTAOKUL-LİSESERBEST MUHASEBECİ

HATAY: ATİLA DURANORTAOKUL-LİSETÜCCAR

HATAY: REFİK ERYILMAZÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

HATAY: CEMİL KİMYONOKÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ ÖĞRETMEN

HATAY:NİHAT TAŞKINİLKOKULGAZETECİ YAZAR

HATAY: ABDULGANİ TAZEOĞLUİLKOKULSERBEST

İSTANBUL-1: MİHRİYE NEVRA ÖLÇERÜNİVERSİTE-Y.OKULBİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1: SAADET YILMAZORTAOKUL-LİSESERBEST

İSTANBUL-1: KURTULUŞ ALADOGANÜNİVERSİTE-Y.OKULSERBEST

İSTANBUL-1: İLBAY ÇEPÜNİVERSİTE-Y.OKULMÜHENDİS

İSTANBUL-1: LEVENT SEKBANÜNİVERSİTE-Y.OKULBİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1: METİN KAYAORTAOKUL-LİSESERBEST

İSTANBUL-1: ALİ FUAT YILMAZERÜNİVERSİTE-Y.OKULEMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-1: GÜNSEL AVCIÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

İSTANBUL-1: METE GÜNDOĞANÜNİVERSİTE-Y.OKULÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL-1: SEÇKİN İLKERÜNİVERSİTE-Y.OKULEKONOMİST

İSTANBUL-1: YALÇIN KARADAŞÜNİVERSİTE-Y.OKULMİMAR

İSTANBUL-1: YILMAZ KARABULORTAOKUL-LİSEESNAF

İSTANBUL-1: RECEP DİNLERORTAOKUL-LİSEMEMUR

İSTANBUL-1:MEHMET SAİT DURMUŞÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

İSTANBUL-1: ERSAN GÖKGÖZÜNİVERSİTE-Y.OKULGAYRİMENKUL DANIŞMANI

İSTANBUL-2: NİHAT AKMANORTAOKUL-LİSEESNAF

İSTANBUL-2: HALİL İBRAHİM YAYLAGÜLÜNİVERSİTE-Y.OKULEMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-2: ALİ İHSANAKSAMAZÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL-2: ZAKİR BATUHAN AYDAGÜLÜNİVERSİTE-Y.OKULPAZARLAMA

İSTANBUL-2: OSMAN LEVENT SOYARSLANÜNİVERSİTE-Y.OKULMÜHENDİS

İSTANBUL-2: YETKİN İLKER JANDARÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

İSTANBUL-2: METİN ŞENTÜRKORTAOKUL-LİSESANATÇI

İSTANBUL-2: REFİKÖZMENORTAOKUL-LİSEEMEKLİ

İSTANBUL-2: YAKUB SAYGILIÜNİVERSİTE-Y.OKULEMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-2: SERDAR ASLANÜNİVERSİTE-Y.OKULTURİZCİMCİ

İSTANBUL-2: DOĞUKAN HUZURÜNİVERSİTE-Y.OKULRESEPSİYONİST

İSTANBUL-2: MESUT ÜLKERÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ SUBAY

İSTANBUL-2: BİROL ŞAHİNÜNİVERSİTE-Y.OKULDİŞ HEKİMİ

İSTANBUL-2: SERDAL BİRİCİKORTAOKUL-LİSEESNAF

İSTANBUL-2: FATMA RAGİBE KANIKURULOĞOĞLUORTAOKUL-LİSEAVUKAT KATİBESİ

İSTANBUL-2: MEHMET AKİF ÜNERÜNİVERSİTE-Y.OKULESKİ BAŞKOMİSER

İSTANBUL-2: HASAN TAHSİN ÇELEBİCANÜNİVERSİTE-Y.OKULİNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2: TURGUT YENİLMEZÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

İSTANBUL-2: İSMET ŞAHİNÜNİVERSİTE-Y.OKULYAZAR

İSTANBUL-2: HASAN GÜZELÜNİVERSİTE-Y.OKULSERBEST

İSTANBUL-3: OSMAN PAMUKOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ ASKER

İSTANBUL-3: DERYA KÜÇÜKOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKULÖĞRETMEN

İSTANBUL-3: HARUN KÜÇÜKOĞLUORTAOKUL-LİSESERBEST

İSTANBUL-3: ÖMER COŞKUNÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

İSTANBUL-3: FERZENDEGÜNANAİLKOKULEMLAKÇI

İSTANBUL-3: ZEYNEP EBRU PUHALOĞLUÜNİVERSİTE-Y.OKULRESTORATÖR

İSTANBUL-3: VOLKAN IŞIKİLKOKULMÜTEAHHİT

İSTANBUL-3: KENAN KAPLANÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ

İSTANBUL-3: İPEK BOZKURTÜNİVERSİTE-Y.OKULMİMAR

İSTANBUL-3: İLHAN SARPORTAOKUL-LİSEEMEKLİ

İSTANBUL-3: BÜLENT TİMUR DEMİRGİLÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

İSTANBUL-3: YAŞAR YOLCULARİLKOKULSERBEST

İSTANBUL-3: HAKAN ŞÜKÜRORTAOKUL-LİSEMİLLETVEKİLİ

İSTANBUL-3: DİLAVER ARSLANORTAOKUL-LİSESERBEST

İSTANBUL-3: BERKAN ÇELİKÜNİVERSİTE-Y.OKULMİMAR

İSTANBUL-3: KADER ATASOYORTAOKUL-LİSEESNAF

İZMİR: AYDEMİR KAPLANORTAOKUL-LİSE

İZMİR: KENAN HALATİLKOKUL

İZMİR: ÖZGE SEÇKİNERÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: AHMET BUDAKİLKOKUL

İZMİR: CEVAT YOLİLKOKUL

İZMİR: ALİ ADIGÜZELORTAOKUL-LİSE

İZMİR: İLHAN İŞBİLENÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: ALİ İHSAN ERDENİLGENORTAOKUL-LİSE

İZMİR: MÜHİTTİN AĞIRMANÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: NEZİRSİNCAR

İZMİR: SEFA BİLİRÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: KEMAL AKÇAORTAOKUL-LİSE

İZMİR: MUHARREM SUBAŞİÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: NERİMAN FİDANORTAOKUL-LİSE

İZMİR-: MEHMET ŞENER ÖZTERZİÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAHRAMANMARAŞ: AHMET KAYIRANORTAOKUL-LİSEŞOFÖR

KAHRAMANMARAŞ: İSMAİL AKBAŞORTAOKUL-LİSESERBEST MESLEK

KAYSERİ: MUHAMMET EMİN KARAPAÇAÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAYSERİ: EMİNE SEZGİNÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAYSERİ: FAHRETTİN AKCAKOCAORTAOKUL-LİSE

KIRIKKALE: AYŞEGÜL BİŞKİNÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KIRKLARELİ: BİLAL BOYLUORTAOKUL-LİSESERBEST

KOCAELİ: AHMET KARANİLKOKULGEMİ KAYNAKCISI

KOCAELİ: İBRAHİM LAYIKİLKOKULESNAF

KOCAELİ: KADİR YILDIRIMERORTAOKUL-LİSESERBEST MESLEK

KOCAELİ: MEHMET DOĞANORTAOKUL-LİSEİŞÇİ

KOCAELİ: YUSUF BAŞİLKOKULGEMİ MAKİNA YAĞCISI

KOCAELİ: KADİR BÖLENÜNİVERSİTE-Y.OKULENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

KONYA: YAVUZ TUNCAY DERELİÜNİVERSİTE-Y.OKULELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

KÜTAHYA: MEHMET RIZA GÜLERENİLKOKULİŞ ADAMI

MALATYA: MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAKÜNİVERSİTE-Y.OKULİŞADAMI

MALATYA: ALİ ÖZŞEKERÜNİVERSİTE-Y.OKULHARİTA TEKNİKERİ

MALATYA: ALİ YALÇINÜNİVERSİTE-Y.OKULDOKTOR

MANİSA: TEVFİK DİKERÜNİVERSİTE-Y.OKULEMEKLİ YARBAY

MANİSA: HAKAN OLTANÜNİVERSİTE-Y.OKULEKONOMİST

MARDİN: SELAMETTİNTELLİOĞLUORTAOKUL-LİSEVAKIF GENEL BAŞKANI

MARDİN: ŞAKİR NUHOĞLUORTAOKUL-LİSEİŞ ADAMI

MARDİN: MAHMUT KILINÇORTAOKUL-LİSEARAŞTIRMACI YAZAR

MERSİN: MÜRÜVVET BOZNAÜNİVERSİTE-Y.OKUL

MUĞLA: OKTAY ŞENSESİLKOKULESNAF

ORDU: TEKİN TURALORTAOKUL-LİSEASTSUBAY EMEKLİ

SAKARYA: ÖZCAN DERİNBAYORTAOKUL-LİSEEMEKELİ İŞÇİ

SAKARYA: COŞKUN SAMURÜNİVERSİTE-Y.OKULEMELİ ÖĞRETMEN

SAKARYA: YAVUZ SOYDANÜNİVERSİTE-Y.OKULÖĞRETİM ÜYESİ

SAKARYA: MUSTAFA KAŞKAŞORTAOKUL-LİSEEMEKLİ

SAMSUN: SAİMSEZGİNÜNİVERSİTE-Y.OKULİNŞAAT MÜHENDİSİ

SAMSUN: ALİ KEMAL BOZÜNİVERSİTE-Y.OKUL

SAMSUN: FEYTULLAH GÜNDEM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

SAMSUN: SERDAR ŞENOCAKÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

SİİRT: MEMET FADIL AKGÜNDÜZÜNİVERSİTE-Y.OKULELEKTRİK MÜHENDİSİ

SİİRT: SELAHATTİN ARSLANBUĞULİLKOKULFOTOĞRAFÇI

SİVAS: AHMET YILDIZİLKOKULEMEKLİ

ŞANLIURFA: FATİH MEHMET BUCAKÜNİVERSİTE-Y.OKULEKONOMİST

ŞANLIURFA: MEHMET NEDİM ÖBEKÜNİVERSİTE-Y.OKULMÜHENDİS

ŞANLIURFA: İBRAHİM ESKİNÜNİVERSİTE-Y.OKULEĞİTİMCİ

ŞANLIURFA: MEHMET YAVUZÜNİVERSİTE-Y.OKULEĞİTİMCİ YAZAR

ŞANLIURFA: İSA YALDIZÜNİVERSİTE-Y.OKULSPOR EĞİTİM UZMANI

ŞANLIURFA: İBRAHİM HALİL GÖĞÜŞORTAOKUL-LİSEÜLKESEL REHBER TERCÜMAN

ŞANLIURFA: MUSTAFAGÖKTAŞİLKOKULİŞADAMI

ŞIRNAK: ŞAHZADE DEMİRORTAOKUL-LİSESERBEST

TEKİRDAĞ: ERDEM KARAMANİLKOKUL

TRABZON: MEHMET KILIÇÜNİVERSİTE-Y.OKULİNŞAAT TEKNİKERİ

UŞAK: AYHANYILDIRIMORTAOKUL-LİSESERBEST

VAN: İDRİS AHİORTAOKUL-LİSEESNAF

VAN: MEHMET MEHDİ OĞUZÜNİVERSİTE-Y.OKULAVUKAT

VAN: MURAT SİLAHTAROĞLU ORTAOKUL-LİSESERBEST

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."