You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Örnek Resim


Opel Reklam
Malatya Haber -

Yüzme Yarışmaları

Yüzme Yarışmaları
  • 27.12.2015

Malatya’da Yüzme İl Temsilciliği’nin 2009-2010 yılı faaliyet programında yer alan Yüzme İl Birinciliği yarışmaları tamamlandı.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne ait Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yarışmalarda dereceye giren sporcuların isim ve kategorileri ise şöyle oluştu:

200 metre karışık 1998 doğumlu erkeklerde, Hayrettin Kıvanç birinci, Efekan İlhan ikinci oldu.

200 metre karışık 1996 doğumlu erkeklerde, Furkan Aknar birinci, Miraç Kırmızıtoprak ikinci oldu. 200 metre karışık 1999 doğumlu erkek, Utku Dirik birinci, Yusuf Özbey ikinci, Ahmet Sedat Hayta üçüncü, Ömer Faruk Şahin dördüncü oldu. 100 metre kurbağalama 1999 doğumlu bayanlarda, Selcan Bozkurt birinci, Hande Uğurlu ikinci, Burcu Sarı üçüncü oldu. 100 metre kurbağalama 1998 doğumlu bayanlarda, Nisa Top birinci, Dila Şahin Doğan ikinci oldu. 100 metre kurbağalama 2000 doğumlu bayanlarda, Elvin Tuncel birinci, Ecem Başaran ikinci, Buse Meydan üçüncü oldu. 100 metre kurbağalama 13+ erkeklerde, Sarkiz Boyacı birinci, Miraç Kırmızıtoprak ikinci, Onur Alp Cambazgil üçüncü, Murat Ülkü Durak dördüncü oldu. 100 metre kurbağalama 1998 doğumlu erkeklerde, Hayrettin Kıvanç birinci, Melih Yiğit ikinci, Berkay Selek üçüncü oldu. 100 metre kurbağalama 1999 doğumlu erkeklerde, Utku Dirik birinci, Yusuf Özbey ikinci, Halit Buğra Çelik üçüncü, Utku Eren Karayiğit dördüncü oldu. 100 metre kurbağalama 2000 doğumlu erkeklerde, Doğukan Cumaoğlu birinci oldu. 200 metre serbest 1995 doğumlu bayanlarda, Sümeyra Üstündağ birinci oldu. 200 metre serbest 1999 doğumlu erkeklerde, Sedat Hayta birinci, Yusuf Özbey ikinci, Ömer Faruk Şahin üçüncü oldu. 200 metre serbest 1998 doğumlu erkeklerde Efekan İlhan birinci oldu. 200 metre 13+ erkeklerde, Eren Akdağ birinci, Muhammet Nacar ikinci, Ali Kahraman üçüncü, Emre Keskin dördüncü oldu. 50 metre sırtüstü 13+ bayanlarda, Fatma İrem Özbakır birinci, Hande Uğurlu ikinci, Büşra Bal üçüncü oldu. 50 metre sırtüstü 1998 doğumlu bayanlarda, Elif Kaya birinci oldu. 50 metre sırtüstü 1999 doğumlu bayanlarda, Beste Ödevci birinci oldu. 50 metre sırtüstü 2000 doğumlu bayanlarda, Buse Meydan birinci, Elvin Tuncel ikinci, Azize Yıldırım üçüncü, Açelya Çekiçoğlu dördüncü, Nergis İşçi beşinci, Ebrar İlhan altıncı, Beyza Kazgan yedinci oldu. 50 metre sırtüstü 2001 doğumlu bayanlarda, İkbal Melike Özbey birinci, Dilara Sayıklan ikinci, Ecem Baraşan üçüncü oldu. 50 metre sırtüstü 2002 doğumlu bayanlarda, Ece Selen Özkan birinci, Tuğçe Polat ikinci, Nisa Demir üçüncü, Bilge Erbaş dördüncü oldu. 200 metre kurbağalama 13+ erkeklerde, Sarkiz Boyacı birinci, Miraç Kırmızıtoprak ikinci, Melih Yiğit üçüncü oldu. 200 metre kurbağalama 1997 doğumlu bayanlarda, Selcan Bozkurt birinci, Hande Uğurlu ikinci oldu. 100 metre kelebek 1999 doğumlu bayanlarda, Beste Ödevci birinci, Buse Meydan ikinci oldu. 100 metre kelebek 13+ erkeklerde, Eren Akdağ birinci, Furkan Aknar ikinci, Murat Ülkü Durak üçüncü oldu. 100 metre kelebek 2000 doğumlu erkeklerde, Berk Özçelik birinci oldu. 50 metre sırtüstü 13+ erkeklerde, Cemil Öğüt birinci, Muhammet Nacar ikinci, Berke Söylemezoğlu üçüncü, Ali Kahraman dördüncü, Kağan Özbakır beşinci oldu. 50 metre sırtüstü 1999 doğumlu erkeklerde, Sedat Hayta birinci, Suphi Helvacıgil ikinci, Buğra Çelik üçüncü, Utku Eren Karayiğit dördüncü, Halil Mete Çakır beşinci oldu. 50 metre sırtüstü 1998 doğumlu
erkeklerde, Burak Genç birinci, Anıl Yılmaz ikinci, Umut Gökbulut üçüncü, Yasin Genç dördüncü oldu. 50 metre sırtüstü 2001 doğumlu erkeklerde, Akif Yiğit birinci, Batuhan Emre İnce ikinci, Cem Araç üçünü oldu. 50 metre sırtüstü 2000 doğumlu erkeklerde, Doğukan Cumaoğlu birinci, Batuhan Kazgan ikinci, Ekin Yıldız üçüncü oldu. 50 metre sırtüstü 2003 doğumlu erkeklerde, Ali Eren Salkım birinci, Göktuğ Tüfekçi ikinci oldu.

50 metre serbest 2002 doğumlu bayanlarda, Ece Selen Özkan birinci, Tuğçe Polat ikinci, Selin Demir üçüncü, Bilge Erbaş dördüncü oldu. 50 metre serbest 2001 doğumlu bayanlarda, İkbal Melike Özbay birinci, Dilara Sayılgan ikinci, Hilal Gündüz üçüncü oldu. 50 metre 1999 doğumlu bayanlarda, Beste Ödevci birinci oldu. 50 metre serbest 2000 doğumlu bayanlarda, Ebrar İlhan birinci, Ayça Çelikoğlu ikinci, Nergiz İşçi üçüncü oldu. 50 metre serbest 1998 doğumlu bayanlarda, Nisa Top birinci, Dilara Sevim Doğan ikinci, Elif Kaya üçüncü oldu. 50 metre serbest 1997 doğumlu bayanlarda, Beliz Şanlı birinci, Fatma İrem Özbakır ikinci, Burcu Sarı üçüncü, Büşra Bal dördüncü oldu. 50 metre serbest 13+ bayanlarda, Sümeyra Üstündağ birinci, Burcu Yılmaz ikinci oldu. 50 metre serbest 2001 doğumlu erkeklerde, Akif Yiğit birinci, Batuhan İnce ikinci, Batuhan Dirican üçüncü oldu. 50 metre serbest 2002 doğumlu erkeklerde, Cem Araç birinci, Göktuğ Tüfekçi ikinci, Ali Eren Salkım üçüncü oldu. 50 metre serbest 2000 doğumlu erkeklerde, Atakan Özdil birinci, Doğukan Cumaoğlu ikinci, Ekin Yıldız üçüncü oldu. 50 metre serbest 1999 doğumlu erkeklerde, Utku Dirik birinci, Sedat Hayta ikinci, Suphi Hacıevliyagil üçüncü, Utku Eren Koçyiğit dördüncü, Mete Çakır beşinci oldu. 50 metre serbest 1998 doğumlu erkeklerde, Efekan İlhan birinci, Mert Meteoğlu ikinci, Hayrettin Kıvanç üçüncü, Berkay Selek dördüncü, Yasin Genç beşinci, Melih Yiğit altıncı, Burak Genç yedinci, Umut Gökbulut sekizinci, Anıl Yılmaz dokuzuncu, Berke Bozyiğit onuncu, Batuhan Bozkuş on birinci oldu. 50 metre serbest 13+ erkeklerde, Sarkiz Boyacı birinci, Eren Akdağ ikinci, Muhammet Nacar üçüncü, Furkan Aknar dördüncü, Onur Alp Cambazgil beşinci, Berke Söylemezoğlu altıncı, Kağan Dirican yedinci, Kağan Özbakır sekizinci, Emre Keskin dokuzuncu oldu. 50 metre serbest 2001 doğumlu erkeklerde, Akif Yiğit birinci oldu. 50 metre serbest 2000 doğumlu erkeklerde, Atakan Özdil birinci oldu. 50 metre serbest 1999 doğumlu erkeklerde, Utku Dirik birinci, Sedat Hayta ikinci oldu.

50 metre serbest 1998 doğumlu erkeklerde, Mert Meteoğlu birinci, Umut Gökbulut ikinci oldu. 100 metre sırtüstü 2001 doğumlu bayanlarda, Ecem Başaran birinci oldu. 100 metre sırtüstü 2002 doğumlu bayanlarda, Ece Selin Özkan birinci, Tuğçe Polat ikinci oldu. 100 metre sırtüstü 2000 doğumlu bayanlarda, Buse Meydan birinci, Elvin Tuncel ikinci, Azize Yıldırım üçüncü oldu. 100 metre sırtüstü 1998 doğumlu bayanlarda, Nisa Top birinci, Sevin Doğan ikinci oldu. 100 metre sırtüstü 13+ bayanlarda, Beliz Şanlı
birinci, Burcu Sarı ikinci, Burcu Yılmaz üçüncü, İrem Özbakır dördüncü oldu. 100 metre karışık 2001 doğumlu bayanlarda, Melike Özbey birinci, Dilara Saykan ikinci oldu. 100 metre karışık 2000 doğumlu bayanlarda, Ebrar İlhan birinci, Açelya Çekiçoğlu ikinci oldu. 100 metre karışık 1997 doğumlu bayanlarda, Selcan Bozkurt birinci oldu. 100 metre karışık 1998 doğumlu bayanlarda, Elif Kaya birinci oldu. 50 metre kurbağalama 1997 doğumlu bayanlarda, Selcan Bozkurt birinci oldu.

50 metre kurbağalama 2001 doğumlu bayanlarda, Dilara Sayılkan birinci, Melike Özbey ikinci, Ecem Başaran üçüncü oldu. 50 metre kurbağalama 2000 doğumlu bayanlarda, Ebrar İlhan birinci, Açelya Çekiçoğlu ikinci, Elvin Tuncel üçüncü oldu. 50 metre kurbağalama 2002 doğumlu erkeklerde, Göktuğ Tüfekçi birinci, Cem Araç ikinci oldu. 50 metre kurbağalama 2001 doğumlu erkeklerde, Akif Yiğit birinci, Batuhan İnce ikinci oldu. 50 metre kurbağalama 2000 doğumlu erkeklerde, Doğukan Cumaoğlu birinci, Atakan Özdil ikinci oldu. 50 metre kurbağalama 1999
doğumlu erkeklerde, Utku Dirik birinci, Yusuf Özbey ikinci, Ömer Faruk Şahin üçüncü, Buğra Çelik dördüncü, Berke Bozyiğit beşinci, Utku Eren Koçyiğit altıncı oldu. 50 metre kurbağalama 1998 doğumlu erkeklerde, Mert Meteoğlu birinci, Berkay Selek ikinci, Melih Yiğit üçüncü, Yasin Genç dördüncü, Burak Genç beşinci oldu. 50 metre kurbağalama 1997 + doğumlu erkeklerde, Miraç Kırmızıtoprak birinci, Berke Söylemezoğlu ikinci, A.Kağan Özbakır üçüncü oldu. 100 metre serbest 2002 doğumlu erkeklerde, Cem Araç birinci oldu. 100 metre serbest 1999 doğumlu erkeklerde, Utku Dirik birinci, A.Sedat Hayta ikinci, Ömer Faruk Şahin üçüncü, Mete Çakır dördüncü oldu. 100 metre serbest 1998 doğumlu erkeklerde, Hayrettin Kıvanç birinci, Efekan İlhan ikinci, Berkay Selek üçüncü, Anıl Yılmaz dördüncü oldu. 100 metre serbest 1997 doğumlu erkeklerde, Sarkiz Boyacı birinci, Furkan Aknar ikinci, Onur Alp Cambazgil üçüncü, Murat Ülkü Durak dördüncü oldu. 50 metre kelebek 2001 doğumlu bayanlarda, Dilara Sayıklan birinci oldu. 50 metre
kelebek 2000 doğumlu bayanlarda, Ebrar İlhan birinci oldu. 50 metre kelebek 1999 doğumlu bayanlarda, ,beste Ödevci birinci oldu. 50 metre kelebek 1997 + doğumlu bayanlarda, Sümeyra Üstündağ birinci, Beliz Şanlı ikinci, Burcu Yılmaz üçüncü, Selcan Bozkurt dördüncü oldu. 50 metre kelebek 1998 doğumlu bayanlarda, Elif Sultan Kaya birinci oldu. 50 metre kelebek 2001 doğumlu erkeklerde, M.Akif Yiğit birinci oldu. 50 metre kelebek 2000 doğumlu erkeklerde, Berke Özçelik birinci oldu. 50 metre kelebek 1999 doğumlu
erkeklerde, Yusuf Özbey birinci, Ömer Faruk Şahin ikinci, Suphi Hacievliyagil üçüncü oldu. 50 metre 1998 doğumlu erkeklerde, Hayrettin Kıvanç birinci, Mert Meteoğlu ikinci, Burak Genç üçüncü, Umut Gökbulut dördüncü oldu. 50 metre kelebek 1997 + doğumlu erkeklerde, Eren Akdağ birinci, Murat Ülkü Durak ikinci oldu. 100 metre serbest 2002 doğumlu bayanlarda, Ece Selen Özkan birinci oldu. 100 metre 2000 doğumlu bayanlarda, Azize Yıldırım birinci oldu. 100 metre serbest 1998 doğumlu bayanlarda, Nisa Top birinci, D.Sevin Doğan ikinci oldu. 100 metre serbest 1997 + doğumlu bayanlarda, Sümeyra Üstündağ birinci, Beliz Şanlı ikinci, F.İrem Özbakır üçüncü, Burcu Sarı dördüncü, Selcan Bozkurt beşinci, Burcu Yılmaz altıncı oldu. 100 metre sırtüstü 2000 doğumlu erkeklerde, Berk Özçelik birinci, Ekin Yıldız ikinci, Tuğcan Keser üçüncü, Batuhan Kazgan dördüncü oldu. 100 metre sırtüstü 2002 doğumlu erkeklerde, Göktuğ Tüfekçi birinci, Cem Araç ikinci oldu. 100 metre sırtüstü 2003 doğumlu erkeklerde, Ali Eren Salkım birinci oldu. 100 metre sırtüstü 1999 doğumlu erkeklerde, Ahmet Sedat Hayta birinci, Suphi Hacievliyagil ikinci oldu. 100 metre sırtüstü 1998 doğumlu erkeklerde, Yasin Genç birinci, Umut Gökbulut ikinci, Anıl Yılmaz üçüncü, A.Mete Çakır dördüncü, Batuhan Bozkuş beşinci oldu. 100 metre sırtüstü 13 + doğumlu erkeklerde, Cemil Öğüt birinci, Muhammet Nacar ikinci, Onur Alp Cambazgil üçüncü, A.Kağan Özbakır dördüncü oldu. 4×50 karışık bayanlarda, Burcu- Nisa- Sümeyra- Beliz birinci, Selcan- Dilara- Beste- Elif ikinci, Elvin- Ecen- Buse- Ece üçüncü oldu.

Bu branşları birincilikle bitiren sporcular Malatya’yı 23 Nisan’da Ankara’da yapılacak olan Ulusal Egemenlik yarışlarında temsil edeceklerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."