SON DAKİKA

Erteleme Maçı Oynandı

Erteleme Maçı Oynandı

Malatya 1.Amatör Büyükler Futbol Ligi’nde A Grubu’ndaki erteleme maçında Akçadağ Anka, Sanayispor’u 4-1 mağlup etti.

Büyükler Ligi’nde geçtiğimiz hafta Ören Stadı’nda oynanması planlanan Akçadağ Anka-Sanayispor karşılaşması sahanın karla kaplı olması nedeniyle ertelenmişti.

Erteleme maçının 11 Aralık Çarşamba günü Yeşiltepe Spor Kompleksi 1 nolu sahada oynanmasına karar verildi. Hakem Burak Canpolat’ın yönettiği karşılaşmayı Akçadağ Anka 4-1 kazandı.

Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 10:44:25