1 Yılda Uyuşturucudan 403 Tutuklama

1 Yılda Uyuşturucudan 403 Tutuklama
PAYLAŞ

GEÇEN YIL 448 KİLO UYUŞTURUCU, 109 BİN HAP ELE GEÇTİ.. Malatya’da 2021 yılında “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan toplam 403 kişinin tutuklandığı belirtildi.  

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından sosyal medya hesapları üzerinde yapılan paylaşımlarda 2021 yılında gerçekleştirilen narkotik operasyonlarından detaylar paylaşılarak, “2021 yılında uyuşturucuya karşı birçok başarılı çalışmaya imza attık, kararlı mücadelemiz 2022 yılında da yılmadan devam edecektir.” denildi. 

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince 2021 yılında sadece uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak 60 ayrı operasyonun gerçekleştirildiği ve bu operasyonlarda 545 şüphelinin gözaltına alındığı ve bunlardan 403 şüphelinin “Uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiği kaydedildi. 

Emniyet Narkotik ekiplerince 2021 yılındaki 60 operasyon da toplam 448 kilo uyuşturucu maddeleri ile birlikte 109 bin 234 adet uyuşturucu hap ele geçirildiği bilgisi de paylaşıldı.

malatyahaber.com 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

2 yorum yapılmış

 • Itır (3 hafta önce)
  Tebrikler emniyete
  0
  0
  Yanıtla
 • Ülkü KOÇAK (3 hafta önce)
  Emeği geçen polis , asker ve diğer görevlilerden Allah razı olsun.
  0
  0
  Yanıtla