SON DAKİKA

39 Kaçak Göçmen Yakalandı

39 Kaçak Göçmen Yakalandı

Malatya'nın Battalgazi ilçesi sınırlarında 39 düzensiz göçmen yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekip, Malatya-Adıyaman Sincik karayolundaki önleyici kolluk devriyesi esnasında, yasa dışı yollarla ülkeye giren 39 düzensiz göçmeni yakaladı.

14 yetişkin erkek,14 erkek çocuk,6 yetişkin kadın ve 5 kız çocuğu olmak üzere toplam Afganlı, jandarmadaki işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edilecek.

AA- iha

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

2 yorum yapılmış

 • MALATYALI (2 yıl önce)
  DAHA SINIRLARIMIZI KORUYAMIYORUZ , HANİ DÜNYANIN EN VASIFLI EN GÜÇLÜ ORDUSUYDUK , NE İŞ ? ? ?
  0
  0
  Yanıtla
 • Dertli (2 yıl önce)
  Gel vatandaş.memleket sahipsiz yol geçen hanı zaten
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-26 17:21:47