SON DAKİKA

MBB Ampute Takımı Ankara'dan Puan Çıkaramadı

MBB Ampute Takımı Ankara'dan Puan Çıkaramadı
PAYLAŞ

Ampute Futbol Süper Ligi’nde Malatya Büyükşehir Belediyespor, Etimesgut Belediye Ampute SK'ya  2-0 yenildi.

Ankara Devlet Bahçeli Eğitim ve Spor Merkezi sahasında oynanan maçta Zekeriya Kölsün yardımcı Mustafa Uslu 3.hakem Musa Mutlu Hakem yönettiği müsabakada İlk gol Ankara takımından geldi. Ankara ekibi 4.dakikada Kemal Güleç'in attığı golle 1-0 öne geçti. 21. dakikada Zülfü Can Derinpınar kendi kalesine attığı golle skoru belirledi: 2-0

İkinci yarı başka gol olmayınca Malatya Büyükşehir Belediye takımı karşılaşmadan 2-0 yenik ayrıldı.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız