SON DAKİKA

"Şimdi Gayet İyiyim"

"Şimdi Gayet İyiyim"

AĞBABA CERRAHİ OPERASYON GEÇİRDİ.. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, bel fıtığı sorunu nedeniyle İstanbul'da bir operasyon geçirdi.

Ağbaba, operasyondan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, sağlık durumu hakkında bilgi verdi ve şunları söyledi:

"Değerli dostlarım; Uzun süredir sağlığımı olumsuz etkileyen bel fıtığından bugün başarılı bir operasyon geçirdim. Şimdi gayet iyiyim. Bu süreçte hastanede ziyaretime gelen,telefonla veya sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

Ağbaba'nın sağlık durumu hakkında bilgi veren CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz da, “CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba bugün İstanbul’da bir özel hastanede bel fıtığı şikayetleri dolayısıyla küçük bir operasyon geçirmiştir. Sağlık durumu gayet iyidir. Tedavisi normal serviste devam etmektedir. Bütün Malatyalılara selamını iletmiştir. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,  acil şifalar diliyoruz.”dedi.

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi- Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

18 yorum yapılmış

 • Ahmet Büyük (1 yıl önce)
  Veli beye geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mehmet Çalışkan (1 yıl önce)
  Çok geçmiş olsun sayın vekilim. Acil şifalar diliyorum size. Boş, gereksiz cahilce yorumlara aldırmayınız.
  0
  0
  Yanıtla
 • Remzi uğraş (1 yıl önce)
  Korona var ziyarete gidiyorlar ayıp bırakın Adam iyi olsun gecmis olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • Alp TUNGA (1 yıl önce)
  İyi güzel de, Sağlığına kavuşması sevindirici de, Görüntü rezalet... Ziyaretçiler de olmazsa zerafet, Ağbaba ne desin, Odaya doluşanların hepsi külfet. Daracık oda da Ağbabanın dışın da (Adamcağız Hasta ve Yatakta) Fotoğraf çekeni ve peynir diye sesleneni de ekleyin. Tam 10 kişi. Üçün de maske yok. Birinin burnu kapatılmamış. Fotoğraf çeken zaten görülmüyor. Diğerleri de adeta, Veli AĞBABA beyefendiyi yatak ta ezecekler. Rahmetli Levent KIRCA yaşasaydı, Hepinizi de kendisine konu yapar, Asla, olacak o kadar demezdi.. Sayın Veli AĞBABA daha fazla hastalanmadan ve koronaya yakalanmadan ayağa kalkmanız dileği ile Allah'tan şifa diliyorum. Geçmiş olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Eski Malatyaspor (1 yıl önce)
  MASKESİZ(4 KİŞİ )chp zihniyeti bumu Bu zor günlere
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyalı (1 yıl önce)
  Sn vekilim Gecmiş olsun rabbim şifa tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah
  0
  0
  Yanıtla
 • Yeşilyurtlu (1 yıl önce)
  Hastanenin içinde kimisinde maske yok, hepsi sosyal mesafeyi hiçe saymış yetmiyormuş gibi biri de vekilin elini tutmuş.... Ondan sonra kalk alınan önlemleri eleştir... Hey yavrum hey... Siz böyle yaptıktan sonra halktan ne bekleyebilirsiniz ki ???
  0
  0
  Yanıtla
 • uğur türkan (1 yıl önce)
  Değerli Milletvekilimiz,Dürüst insan,Yürekli insan Veli AĞBABA'ya Geçmiş Olsun Dileklerimi İletiyorum.
  0
  0
  Yanıtla
 • İnönü Güncel (1 yıl önce)
  Çok geçmiş olsun sayın vekilim. Allah acil şifalar versin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Hakan (1 yıl önce)
  Salgın hastalığın tam orta yerinde, 7-8 metrekarelik bir oda, bir hasta ve 9 ziyaretçi... Ziyaretçilerden biri de kendisi de bir sağlıkçı olan CHPGrup Başkan Vekili Özgür Özel... Arkadaşların, salgın hastalığa karşı yürütülen mücadelede sergilediği bilinç düzeyine hayran olmamak elde değil.
  0
  0
  Yanıtla
 • Ayhan KURULTAy (1 yıl önce)
  Veli abi çok çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifanı versin....?
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyalı (1 yıl önce)
  Sen kalk Malatya’daki hastane ve doktorlarına methiyeler düz, sonra kalk git İstanbul’da ameliyat ol. Sözüm bu kadar.
  0
  0
  Yanıtla
 • İstanbul TÜRKİYE CUMHURİYETI nin bir şehri degilmi sanki agbaba yabancı bir ülkeye gitmiş gibi bir yorumda bulunmuşsun benim de sözüm bu kadar
  0
  0
  Yanıtla
 • sonuna kadar sana katılıyorum malatyalı. sözünle yaptığın bir olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mert Mustafa (1 yıl önce)Malatyalı isimli kullanıcı yorumuna
  Çok cahilsiniz gerçekten o yüzden size ameliyat hakkında açıklama yapmak yerine bunu söylemek içimden geldi.
  0
  0
  Yanıtla
 • Böyle gereksiz yorumları görünce, siyasetin kalitesinin neden düştüğünü anlıyorum.
  0
  0
  Yanıtla
 • Elazığlılar (1 yıl önce)Malatyalı isimli kullanıcı yorumuna
  Parası var gitmiş zoruna mı gitti ...
  0
  0
  Yanıtla
 • Ali Kaya (1 yıl önce)
  Veli beye geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ...
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 08:31:51