Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

AKP’nin Temayül Yoklaması Pazar Günü

Gündem

15-11-2018 tarihinde yayınlandı.

AKP’nin Temayül Yoklaması Pazar Günü

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya İl Başkanı İhsan Koca, pazar günü adaylar için temayül yoklaması gerçekleştireceklerini söyledi.

Koca, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurularının sürdüğünü ifade etti.

Başvuruların yarına kadar devam edeceğini hatırlatan Koca, ardından pazar günü Şeker Fabrikası yakınındaki yeni kapalı spor salonunda temayül yoklaması yapacaklarını kaydetti.

Koca, temayül yoklamasında geleneksel yöntemlerin kullanılmayacağını belirterek, “Süreci hızlandırmak adına genel merkezimizin uygulamaya aldığı e-Temayül şeklinde temayülümüzü gerçekleştireceğiz. Bu sistemle hem geçersiz oyların kullanımı hem de mükerrer oy kullanılırsa bunun engellenmesi sağlanacak. Ayrıca gelişen teknolojiye de ayak uydurmak amacıyla e-Temayül sistemine geçmiş bulunuyoruz. Temayül Türkiye genelinde yapılacak.” dedi.

AA

ihsankoca 1

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
52 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramo

temayülün de hikaye olduğunu herkes biliyor.AKP kimi aday gösterirse yata yata alır merkezde.Lakin Selahattin GÜRKAN beye şehirde çok sempati var.Ben de dahil.(hayatımda oy vermedim iktidar partisine ve adaylarına).Selahattin beyin dışındaki büyükşehir adayı kim olursa olsun kazansa bile düşük oyla kazanır.işyerimde yaklaşık 60 kişiyiz.yarısı akp ye oy vermeyen arkadaşlar.onların çoğu da benim gibi düşünüyor.Büyükşehir için Selahattin beyden iyi bir seçenek çıkmaz.En azından iktidar içinde.

Sümeyye

Liyakat sözkonusu olacaksa vazgeçilmez isim çalıştığı makamlarda işinin hakkını veren Mahmut Polat Yeşilyurt Belediye Başkanı olmalıdır.

Yerelli

Malatya’da;
Battalgazi için ALİ EKİNCİ,
Büyükşehir için ise Selahattin GÜRKAN Tercihimdir.

Kaan

Kimse Hacı beyden bahsetmemiş demek ki aday olarak onu gösterecekler…

vaylog44

Benim düşüncem Malatya için en güçlü aday Selahattin Gürkan beyin olması lazım çünkü sayın başkan hizmet yaparken ayrım yapmıyor.Kişilerin siyasi görüşlerine göre hizmet yapmıyor.Adam gibi adam diğerleri geç hepsi boş

Şakir

Eğer iş yapacak adam istiyorsanız Battalgazi için en doğru isim Ali Ekincidir.

mehmet bilim

Battalgazi ilçemize doğma büyüme Battalgazili olan temiZ-dürüst ve başkanlığı en dürüst ve samimi bir şekilde halkın katılımıyla yapabilecek Battalgazinin gülen yüzü MURAT BİLİM in aday gösterilirse mevcut aday adayları içinde en çok oyu alacak kişidir…

Mert

Buraya yazmanızın hiç bir mantığı yok ak parti iletişim merkezi (AKİM)’e yazın suanda ciddi derece Büyükşehir için Selahattin Gürkan’a talep yoğunluğu ulaşmış durumda sizlerden ricam karalama kampanyası şeklinde değilde halk olarak taleplerimizi iletelim

Mehmet Kileyikli

Yeni bir yüz liyakat ve öz be öz Malatya evladı istiyosunuz. Mahmut Polat Yeşilyurt için değerlendirilmeli. Zirâ başımız agrimaya devam eder.

Malatyalı

Ne temayülü Anlamadım……

ali hoca

Doğru. Daha geçen gün Mehmet Özhaseki açıklamıştı.’,Haftaya açıklamaya başlayacağız.Adayları tespit ettik’ diye .Bu yapılan sadece göstermelik temayülüdür.

metin

Muzafferi orduzu da aday yapmadılar battalgazi de nasil yapacaklar….

Nurettin

İnşallah Malatya’nın öz evladı bir başkan adayı gösterilir. Aksi takdirde oy yok. Sayın rte ne olur bu teyamül yoklamasına bakıpta adayı belirleme. Vatandaşın sesine kulak ver..

Omer

YAzihan icin Genc Dinamik Caliskan bir Belediye Baskani Istiyoruz.EREN TOPCU

Rıza

Haluk başkandan Allah razı olsun biz hakkını ödeyemeyiz. İnşallah temayüllerde ilk sırayı alır da hizmetler arapgirimize gelmeye devam eder.

Recep

Temayül yoklamalarını bilmem de gönlümüzden geçen belli… Selahattin Gürkan Büyükşehire. Osman Aladağ Yeşilyurt’a… Tabi ki Cömertoğlu Arapgir’e… Bir de İskenderoğlu var Akçadağa hayırla hizmetleri nasip olsun inşallah…

Deterjancı

Gürkan önce Cezmi kartay caddesini halletsin

Ensar

Cezmi kartay esenlik çevre yolu şelale vagon fabrikası

Ahmet Levent Akmil

Yaptıkları adeta yapacaklarının teminatı olan inanmayan çınar parka baksın Malatyanın has evladı yarım kalan işlerini tamamlama vakti geldi. Yolun açık olsun.

Onur

Battalgazi için adayımız Muzaffer Karakuş

O.binbasioglu

Her zaman her yerde desteğimiz tam

mehmet

Akpnin adayı Selahattin GÜRKAN olursa ailecek oyumuzu seve seve veririz yoksa akpye oy moy yok

arif t

HER SEÇİMDE OLDUĞU GİBİ HALK KİMİ İSTERSE ONU ADAY YAPACAKLAR.

Mark Twain

Politikacının hayatının yarısı seçmeni, öbür yarısı birbirini aldatmakla geçer. Mark Twain

murat

umarım halkın temayülüne kulak verilir. her temayülde halkın istediği adaylar değil kendi adaylarını gösteriyorlar. iş bu defa gerçekten ciddi. halkın istemediği bir aday sürpriz sonuçlara gebe olabilir. benim adaylarım: selahattin gürkan ve haluk cömertoğlu.

mertcan

Temayülün hikaye olduğunu düşünmekteyim. Malatyalılar size değil Cumhurbaşkanı için size oy veriyor.
Keşke Malatya’da bir Eskişehir bir Antep bir Antalya gibi marka şehir olsa .
Eskişehir’in üniversiteleri var, Antep’in yemeklerinden tutunda ünlü fıstığı var, Antalya’nın seraları ve lüx otelleri var.
Bakın Malatya’nın kayısısı var, karaciğer nakli yapan bir üniversitesi var Malatya’dan Nemrut parkı daha yakın, dünyanın en eski kılıçları var kendine has yemekleri var. Tekstil ağırlıklı sanayisi var bizim memleketin potansiyeli çok yüksek. Tek isteğim bu potansiyeli açığa çıkaracak bir belediye başkanının gelmesi.

Şahin ERDÖNMEZ

Tekstil ağırlıklı sanayisi var bizim memleketin potansiyeli çok yüksek. Tek isteğim bu potansiyeli açığa çıkaracak bir belediye başkanının gelmesi.

recai

Selahattin Gürkan ‘ın büyükşehire aday gösterilmesi lazim

Ertuğrul

Deneyimi, siyasette dik duruşu, mert ve delikanlıca sözünün eri makam mevki için kimseye eyvallah etmeyen farklı olduğunu ispatlamış gönüllern adamı sn MUSTAFA ŞAHİN ; Büyükşehir belediye başkanlığı için, genel merkez dahil bir çok kesimin ısrarına rağmen kendisinin istememesine karşılık genel merkezce sürpriz yapılabilir…

sadece insan

Sn. Ertugrul
Yazdıklariniza kaç Malatyalı inanir acaba? El insaf yahu!

Malatya sevdalısı

YAPMA YA…

Malatyalı

Malatyalı olmazsak yutacaz yani… Mustafa Şahinmiş!

Metin

Şelaleciler in ileri geleni olabilir sende nabız yoklama nabza şerbetçiler

Emir

Gardaş temayül yoklaması sonrası kararı kim veriyor Reis degil mi?

Arif k.

Ak partinin oylarının düşmemesi için Battalgazi de aday göstermesi gereken isim muzaffer karakuş’tur
Aksi takdirle sürprizle karşılaşılabilir

Sözcü

kim olsa kazancak hangi temayül yoklamasına uyulduki şelaleciler in 3 adamı da başkan olacak Adıyaman lı olan iki belediye başkanımız bu dönemde artar 3 belediye battalgazi büyükşehir ve Yeşilyurt un Adıyamanlı adayı olur MALATYA MIZIN ADINIDA DEĞİŞTİRİN ADIYAMALATYA YAPIN İŞ BULAYIM VU KENTTEN DE GİDECEM Malatya lıya işyok büyükşehir battalgazi ve Yeşilyurt belediyesine Adıyaman Elazığ Diyarbakır muş kayseri samsun bingöl lü dolduruldu Malatya lılar a iş yok

ertuğrul

Siz kimin sözcüsüsünüz bu ne kin ve ayrımcı şövenist bir anlayış. Adam gibi adam olsun nereli olduğu ne fark eder. Acaba kendini bir sorguladın mı 3 göbek ileriniz nerelere dayanıyor…

Sözcü

Malatya kardeş senib Adıyaman lı olduğun kesin bu gerçekler yalansa söyle

Alp

Kitabın ortasından konusmussun helal

Ali Baran Şeker

Battalgazi için adayımız Muzaffer KARAKUŞ.

Omer Binbasioglu

Battalgazi belediye başkan adayımız sayın Muzaffer Karakus’tur bölgeye hakim dertlerini,sıkıntılarını bilen liyakat sahibi bölgenin şuan içinde bulunduğu mağduriyeti bilen ve çözüm odaklı çalisacağına inandığımız ak davanın ak adamı .

Kemal

Cemal Akın veya Selahattin Gürkan aday gösterilmeli. Adıyamanlıların burada başkanlık yapması ne hacet?

Mehmet aslan

Battalgazi belediye başkanı olarak Çalışkan dürüst mütevazi biri olan Muzaffer Karakuş u görmek istiyoruz.Hem belediye işlerinde tecrübeli hem hak yemeyen yedirmeyen bir insandır biz ondan razıyız Allah Yardımcısı olsun

Batuhan

Arapgire HALUK CÖMERTOĞLU yeniden aday gösterilsin.Arapgiri Malatyanın en güzel ilçesi haline getirdi .İnşallah hata yapılmaz

Hakan

Allah aşkına milletin aklı ile dalga geçmeyin millet perişan kim gelirse gelsin sistem aynı kendinize bir özel bir tezgah kurmuşlar ha Ahmet ha Mehmet allah hepimizi islah etsin bu

??????

Ben yapacağınız temayül yoklamasına inanmıyorum. Yine kendi bildiğinizi okuyacaksınız. Maksat prosedür işlesin. Eğer bu memlekete birşeyler katmak istiyorsanız elinizi vicdanınıza koyun ve projeden altyapıdan teknik işlerden anlayan bir mimar yada mühendis seçin. Bugüne kadar gelenler ne yaptı.

Doğan tunç

Ehliyetli Liyakatli, AK Partiye hizmeti olan, Malatya Sevdalısı, Halktan biri,Tevazu Sahibi, Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU Başkanımız
Malatyamıza ve AK Partiye GÜÇ VE BİRLİK BERABERLİK KAZANDIRACAKTIR.

Kaşıkçı

Bunların seçtiğine oy vermem

remzi

büyüük şehir adayımız selahhattın gurkandır

YİĞİT

Selahattin Gürkan’ı Büyükşehir belediye de göstermediğiniz sürece oy alamazsınız zaten milletin asgari ücretlinin geçim sıkıntısından dolayı ak partiye bir tepkisi var birde halkın istemediği Buralı olmayan adayları dayatmayın halkın %90 nı böyle düşünüyor

mlx

Boşuna yapmayın sayın başkan temayül falan.1.çıkan isim aday olamıyor.

malatyalı

hiçbir önem ve ehemmiyeti yok.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Altay 0 0 0 0 0 0 0 0
Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Başakşehir FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0 0
Çaykur Rizespor 0 0 0 0 0 0 0 0
Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
Galatasaray 0 0 0 0 0 0 0 0
Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Giresunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Göztepe 0 0 0 0 0 0 0 0
Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0 0
Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...