Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

‘MHP Yönetimiyle Uyumlu ve Güzel Çalışıyoruz’

Siyaset

09-03-2021 tarihinde yayınlandı.

‘MHP Yönetimiyle Uyumlu ve Güzel Çalışıyoruz’

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayram Işık’ı ziyaret ederek, gündemdeki gelişmeler üzerine istişare etti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde AKP İl Başkan Yardımcıları, AKP Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav ve Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte ilk olarak MHP MYK Üyesi Ömer Ekici ve MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile bir araya geldi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “ Mehmet Çınar Başkanımız göreve geldiği günden beri sosyal ve kültürel belediyecilik hizmetlerinde tabiri caizse çığır açmıştır. Yaptığı çalışmaları takdirle takip ediyoruz.Sayın Başkanımızı MHP olarak destekliyoruz.Bugünde partimize ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere  yardım paketleri getirmişlerdir.MHP olarak gerçek ihtiyaç sahiplerini bulup, bu yardım paketlerini teslim edeceğiz.Sayın Başkanımız ve ziyarete katılanlara bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

MHP İl Başkanı ve Yönetimiyle uyumlu çalışarak başarılı hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha eklediklerini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ MHP İl Başkanımız Sayın Mesut Samanlı ve Yönetim Kurulu Üyelerimize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Bugün hem gündemdeki gelişmeleri değerlendireceğiz hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan yardım paketlerini teslim ederek hayırlı bir ziyaret gerçekleştirmiş olacağız.  Bizler memleketimiz, kentimiz ve ilçemizin daha fazla gelişmesi için birlikte hareket ediyoruz. Belediyemizin imkanlarının yanı sıra hayırseverlerimiz tarafından bağışlanan yardım kolileri, MHP İl ve İlçe Yönetimi tarafından belirlenen yerlere ulaştırılacak. Bölgemize değer katan tüm yatırımlarımızda olduğu gibi toplumsal kardeşlik ve dayanışma ruhumuza güç katacak bu tür sosyal hizmetlerde de birlikte yol yürümekteyiz.  Bununla birlikte ülkemiz, kentimiz ve ilçemiz için çok güzel bir istişare toplantısı yaptık, karşılıklı fikirlerimiz paylaştık. Her açıdan faydalı ve verimli bir ziyaret oldu. İlçemizdeki yatırımlarımızın gerçeğe dönüşmesi aşamasında verdiği desteklerden dolayı MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ve Yönetim Kurulu Üyelerine şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

MHP MYK Üyesi Ömer Ekici ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a çalışmalarında başarılar diledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile beraberindeki heyet daha sonra MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, “ Seçim zamanında Sayın Başkanımızla çalışma fırsatımız oldu. Mehmet Çınar Başkanımız seçildiği günden bugüne kadar hizmetlerinde ayrım gözetmeden, Cumhur İttifakının ruhuna uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.  MHP Yeşilyurt Teşkilatı olarak Sayın Başkanımızdan ve yaptığı hizmetlerden memnunuz. Sayın Başkanımız Yeşilyurt için bir şanstır. ” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt’taki yatırımlara verdikleri desteklerden dolayı MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı ve Yönetimine teşekkürlerini sunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Hemşehrilerimizi en güzel hizmetlerle buluşturmak adına MHP İl ve İlçe Yönetimiyle uyumlu ve güzel çalışmalar yapıyoruz. Seçimlerde birlikte vaat ettiğimiz yatırımları gerçeğe dönüştürmek adına koordineli çalışıyoruz, sürekli birlikteyiz. Bugüne kadar da verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdik, başarılı hizmetlerimizin temelinde bu birliktelik ruhu vardır. Seçimlerin üzerinden iki yıl geçti, Allah’a binlerce kez şükürler olsun hiçbir sıkıntı yaşamadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kentimiz ve ilçemiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Malatya’nın en büyük ilçesi olup, son açıklanan nüfus rakamlarına göre 23 kentten daha kalabalık olan güzel ilçemiz Yeşilyurt, sanayi bölgelerinden konut alanlarına, tarım arazilerinden kentsel dönüşüm alanlarına kadar her alanda hızla gelişirken, çok fazla tercih ediliyor.Bizlerde ilçemizi planlı ve sağlıklı yatırım alanlarıyla donatıp, Sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği 2023 vizyonuna uygun bir görüntüye kavuşması adına var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu bu önemli görevi layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz, emek sarf ediyoruz, hizmet üretiyoruz.Kentimizi ve ilçemizi daha fazla geliştirmek ve kalkındırmak içinde ekibimizle birlikte sürekli sahadayız ve vatandaşlarımızla iç içeyiz.Fiziksel yatırımlardan sosyal ve kültürel yatırımlara, tarımsal hizmetlerden çevresel ve sportif yeniliklere kadar her alandaki örnek ve marka kimliğimizi güçlendirecek yatırımlarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.Tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetlerimizle gönüllere dokunmaya, yüreklerde yer edinmeye devam edeceğiz.Kimseyi ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden, herkesle el ele gönül gönüle çalışarak sürekli gelişim, sürekli dönüşüm sürekli yenilik anlayışıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’ı da ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Yeşilyurt Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan yardım kolilerini MHP İl ve İlçe Yönetimlerine teslim ettikten sonra Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayram Işık’ı da ziyaret ederek bir süre görüştü.

Bülten

cinar mhp1

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salih BEYOĞLU

Tebrikler Mehmet Başkan büyüksün. Hacı Uğur Polatin A takimında idiniz. sizinle gurur duyuyorum. Yeşilyurt sizinle güzel olacak. Yaşasın Büyük Başkan Yaşasın Çınar Başkan, Başkanım sizin yeriniz büyükşehir, yani İstanbul büyükşehir belediye başkanı olmak.

Orhan

Devletin kurumu olan belediye yardım paketlerini siyasi partiye neden teslim eder hiç anlamış değilim.siyasi partilere eşit yaklaşılması gerek ise geri kalan 4 partiyede bu yardım paketleri verilmiş mi. Yardım paketlerini alan siyasi partiler kimlere hangi kriterlere göre ihtiyaç sahiplerini belirlemiş. MALAYTA HABERİN DE bu soruları sorup cevap beklemesini siz hergün takip eden biri olarak talep ediyorum.

MUSTAFA

Evet MHP ile gayet uyumlu çalışıyorsunuz Sultansuyu yıkım projesinde olduğu gibi.

Sayın Fendoğlu neden Sultansuyunda ki kanunsuz yıkım konusunda konuşmuyor.

Sayın Fendoğlu neden Sultansuyunun özelleştirilmesi konusunda konuşmuyor.

Bu yıkım projesinin arkasında ne kadar büyük bir güç var ki herkes sus pus.

Bu müteahhitler, bu rantçılar, bu bürokratların ne büyük bir gücü kudreti var ki kimsenin gücü yetmiyor.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Beşiktaş 32 22 4 6 70 33 37 70
Fenerbahçe 33 20 6 7 59 33 26 66
Galatasaray 32 19 5 8 62 31 31 62
Trabzonspor 33 16 10 7 40 31 9 58
Alanyaspor 33 15 7 11 52 36 16 52
Gaziantep FK 32 13 11 8 47 37 10 50
Hatayspor 32 14 7 11 53 40 13 49
Fatih Karagümrük 33 13 10 10 48 39 9 49
Sivasspor 32 11 14 7 44 38 6 47
Göztepe 33 12 10 11 49 44 5 46
Antalyaspor 33 9 15 9 32 41 -9 42
Konyaspor 32 10 10 12 39 40 -1 40
MKE Ankaragücü 32 10 6 16 39 51 -12 36
Çaykur Rizespor 32 8 12 12 36 49 -13 36
Kasımpaşa 33 9 9 15 35 48 -13 36
Yeni Malatyaspor 32 7 13 12 39 45 -6 34
Başakşehir FK 32 8 9 15 35 51 -16 33
Kayserispor 32 8 9 15 24 41 -17 33
Gençlerbirliği 32 8 7 17 30 55 -25 31
BB Erzurumspor 33 6 10 17 32 56 -24 28
Denizlispor 32 6 8 18 29 55 -26 26

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...