SON DAKİKA

Cezaevinden İzinli Çıktı, Ayağından Vuruldu

Cezaevinden İzinli Çıktı, Ayağından Vuruldu
PAYLAŞ

Malatya’da cezaevinden izinli çıkan hükümlü, karşılaştığı hasmı tarafından tabancayla ateş edilerek yaralandı.

Olay, Buğday Pazarının yanındaki otopark içerisinde meydana geldi. İddiaya göre; cezaevinden izinli olarak dışarı çıkan A.Ç., otoparkta eskiye dayanan husumeti bulunan H.T.Ü. ile karşılaştı. İkili burada tartıştı. Tartışma esnasında H.T.Ü., tabanca ile ateş ederek A.Ç.’yi sağ ayak bileğinden yaraladı.

Olay yerinden kaçan şüpheli Çevre Yolu Turgut Temelli Kavşağında polis ekiplerince yakalandı. Şüpheli, tabancayı sokakta attığını polislere söyledi.

Polis ekipleri, kaçış güzergahında yaptığı aramada silahı bulamadı.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralının hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. Soruşturma sürüyor.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız