SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kayısıyla Teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kayısıyla Teşekkür

AKP MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı ikram etti.

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Milletvekili Öznur Çalık tarafından Malatya kayısısının ikram edildiği fotoğraflarında yer aldığı paylaşım sosyal medyada Malatyalılardan büyük beğeni aldı.

“Teşekkürlerimizi kayısı ikramımız ile yaptık”

Milletvekili Çalık, Twitter ve Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: “22 Eylül Salı günü AK Parti MKYK toplantımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a TMO'nun kayısı alımı ve kayısı fiyatları, 24 Ocak depreminin ardından deprem konutlarının hızla inşa edilmesi ve 6. teşvik bölge hususundan dolayı teşekkürlerimizi kayısı ikramımız ile yaptık.”

“Malatya sizinle çok şanlı”

Milletvekili Çalık’a Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ( MESOB) Şevket Keskin, Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın da açıklamalarında teşekkür etmişti. AKP MKYK üyesi Vildan Polat ise, sosyal medya hesabından Milletvekili Öznur Çalık’ı etiketleyerek, “Malatya sizinle çok şanlı” paylaşımda bulundu.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

22 yorum yapılmış

 • DEPREM MAĞDURLARI (1 yıl önce)
  Öznur hanım Sizden ricam depremde il merkezinde evi yıkılan vatandaşın durumuna bir el atın ?
  0
  0
  Yanıtla
 • doğan (1 yıl önce)
  Sayın vekilim inönü üniversitesinin rektör beyleri 5 tane gariban vatandaşı isten çıkarmış,nedeni para yok diyerek eğer 5 tane vatandaşımız üniversiteye ağır geliyorsa sizden ricam sizin öncülüğünüzde genel sekreter ve rektör beye para toplayabilirmiyiz sizden ricam
  0
  0
  Yanıtla
 • Turgay (1 yıl önce)
  tecrübeli milletvekilimizi artık sadece malatya belediye başkanı olarak görmek istiyoruz
  0
  0
  Yanıtla
 • Ülkü KOÇAK (1 yıl önce)
  Rahmetli Turgut ÖZAL'a da çok kayısı götürdük. Hep bize kızardı. " Bana kayısı değil proje getirin " diye .
  0
  0
  Yanıtla
 • misafir (1 yıl önce)
  Sayın Öznur Çalık lütfen merkezde depremde yıkılan evlerimiz ne zaman yapılacak. Ona bir el atın 10 ay geçti halen bir çalışma yok mağduruz.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mülayim 44 (1 yıl önce)
  Malesef diger siyasilrrin hepsi reklam için çalışıyor belediye başkanları hakeza öznur abla İcraat yapıyor
  0
  0
  Yanıtla
 • fatih (1 yıl önce)
  Birgün beni vekil yaparlarsa hep kendime çalışacağım 1 lira bile kimseye kaptırmam ne halki halk kim beni secenler filan secmeseydiler hele bakin 20 til daki malatya belediye başkanlarına ve vekillerine hepsi karun kadar zengin oldular.zenginlik siyasetten geciyor vatandaşlar
  0
  0
  Yanıtla
 • Bu kafayla gidersen o bir gün sana inşallah hiç gelmez Zaten gelmezde yine bir ihtimal inşallah gelmez
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyam için (1 yıl önce)
  Allah razı olsun yapıyor ama bir de GELECEĞE DÖNÜK projeler yapılsa daha iyi olacak. STAD yazık oldu malatyalının hayali suda kaldı. NEDEN Sivas gibi 5000 kişi fazla olsaydı da MİLLİ maçlar - TÜRKİYE KUPASI vb. ULUSAL maçlar da oynansaydı memleketimiz de.. HAVAALANI na gelince bir SİVİL HAVAALANIMIZ yok. Yan taraftaki ile gidin bakın havaalanının kralı yapıldı. Bizim burda yolcuların oturduğu beklediği bina büyütülüyor güzelleştiriliyor. PERON sayısı fazla olsa günde sabah,öğle akşam uçak kalksa yine neyse. Ama birçok malatyalı yan taraftaki HAVALİMANINA gidip ordan uçuyor. Gelelim KUZEY ÇEVRE YOLU ne bitmez yolmuş anlamadım. MALATYA ya CAN DAMAR olacak bir proje ama ne yazık ki yıllardır yapılıyor yapılyor yapılıyor.. ŞEHİR içi trafiğe HAYAT verecek bu proje BAŞKA İLLERDE OLSA çoktan biterdi. elazığ da aynı yıl içinde bitti yıllardır kullanıyorlar. ÖZNUR ÇALIK tan tek isteğim 1-SİVİL HAVAALANI (ULUSLARARASI) 2-KUZEY ÇEVREYOLU 3-Stadın üst katına 3 sıra ekleme yapılması kapasitenin 30 000 olması.
  0
  0
  Yanıtla
 • Nedim Sevin (1 yıl önce)
  Hakkın ödenmez öznur abla, son zamanlarda mükemmel işler yapıyorsun. Tebrikler
  0
  0
  Yanıtla
 • Mehmet Ceylan (1 yıl önce)
  Memleket için varsa yoksa Öznur Çalık! Gerisi hikaye
  0
  0
  Yanıtla
 • Kaan (1 yıl önce)
  Samsun’da üç maden arama sahası için ihaleyi Çalık Holding iştiraki Lidya Madencilik kazanmış, kayısı az gelir bence.
  0
  0
  Yanıtla
 • Haklı söze ne denir.
  0
  0
  Yanıtla
 • Emir Asaf (1 yıl önce)Kaan isimli kullanıcı yorumuna
  O Çalıkla bu Çalık aynı aile mi? Herkes yorum yapmak zorunda değil, yapacaksanız da az araştırın.
  0
  0
  Yanıtla
 • Bir Malatya li ihale almış buna sevinmeniz lazım adı üstünde ihale kim parayı çok verirse işi o alır lütfen sabahları aç karnına bir iki kaysi yiyin İnannin idrak gücünüzü artırır sağlık icin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Kardeş bilip bilmeden bol keseden dağıtmışsın ama Çalık Holding ile Öznur Hanımin akası yok Biraz araştırma yapmalı
  0
  0
  Yanıtla
 • Kaysıcı (1 yıl önce)Kaan isimli kullanıcı yorumuna
  İftira atmaktan kork biraz, sen şimdi ağzından geleni söyle diğer tarafta işin zor olur. Kardeşim benim gaza gelip bilmediğin bir şeyi yazma
  0
  0
  Yanıtla
 • Mirro (1 yıl önce)
  Öznur hanım 17 yıl uyudu son zamanda vekil olduğu aklına geldi gelecek seçimde tekrar aday demedi demeyin
  0
  0
  Yanıtla
 • bu hastaneleri yolları köprüleri tünelleri sarı çizmeli mehmet ağa mı yaptı?
  0
  0
  Yanıtla
 • Mustafa (1 yıl önce)
  Bülent bakanımız biraz arkadamı kalmış ne
  0
  0
  Yanıtla
 • Mirac (1 yıl önce)
  Öznur hanıma bi haller oldu.eskiden beri çalışırdı uğraşırdı tamam ama pütürge depremden sonra bambaşka bir öznur çalık var.vallahi ayakta alkışlıyorum kendisini
  0
  0
  Yanıtla
 • Mülayim 44 (1 yıl önce)
  Öznur abla varsa yoksa yine sen varsın geri kalanlar hepsi belediye başkanlarıda dahil bi sen etmezler
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 07:48:37