SON DAKİKA

Belediyeye 200 Bisiklet Bağışı

Belediyeye 200 Bisiklet Bağışı
PAYLAŞ

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bisiklet firması Bisan tarafından Yeşilyurt Belediyesine bağışlanan 200 adet bisikletin teslimatı için Yakınca Yaşam ve Spor Merkezinde düzenlenen programa katıldı.

Bisan firmasına hediye edilen bisikletlerden dolayı teşekkürlerini sunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’ta bisiklet süren vatandaş sayısını artırmak adına başlatacakları çalışmalara bağışlanan 200 adet bisikletin büyük bir katkı sağlayacağını söyledi.

“BİSİKLET TAKIMI KURACAĞIZ, EĞİTİMLER VERECEĞİZ, ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEĞİZ”

7’den 70’e tüm vatandaşları daha fazla sportif aktiviteyle buluşturmak adına çalışmalara hız verdiklerini belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde ‘Sağlıklı Gençler Sağlıklı Nesiller’ sloganı altında bisiklet takımı kuracaklarını söyledi.

Sportif yatırımlar ve projelerle her yaştan vatandaşın daha fazla sosyalleşmesi adına çok yoğun çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Bizim tek amacımız var o da: sağlıklı nesiller yetiştirmektir. Bunun içinde bugünden çok güzel adımlar atıyoruz. Hareketli, dinamik ve dinç bir yapıya sahip bir gençlik için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimizi internet veya sosyal medya ortamlarından uzaklaştırıp daha fazla spor yapmalarını sağlayarak onların gerek fiziksel gerekse zihinsel gelişimlerine katkı sunmayı amaçlıyoruz. Gençlerimizin daha fazla doğayla, sosyal yaşamla bir arada olmalarını sağlamak için bisiklet sporunun çok özel bir yeri vardır. İnsan sağlığına çok önemli katkılar sunan bisiklet sporunun toplumumuzda daha fazla yer alması adına çalışmalarımıza hız verdik. Belediyemize 200 adet bisiklet hediye eden Bisan Firmasına ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz bünyesinde hediye edilen bu bisikletlerle birlikte bir takım kurma çalışmasını başlattık. Kuracağımız bisiklet takımımız farklı organizasyonlar ve etkinlikler düzenleyecektir. Bununla birlikte Çocuk Trafik ve Eğitim Merkezimizde bisiklet sürmeyi bilmeyen her yaştan vatandaşımıza bisiklet sürme eğitimi vereceğiz. Geziler, kamplar ve farklı etkinliklerle kentimizde bisiklet sporuna olan ilgiyi artırmayı hedefliyoruz. Düzenleyeceğimiz farklı organizasyonlarla her alanda olduğu gibi sportif hizmetlerde de ismimizden söz ettireceğiz. Çünkü Yeşilyurt’umuzda bu anlamda güzel bir potansiyel var, bu potansiyeli düzenli, planlı ve güzel etkinliklerle gözler önüne sereceğiz.”diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, sportif etkinlikler ve eğitim programlarında kullanılmak üzere Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne bağışlanan 200 adet bisiklet ve bisiklet malzemelerinden dolayı Bisan Satış Pazarlama Müdürü Halit Topçu’ya teşekkür edip, kayısı paketi takdim etti.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız