Gasp Şüphelisi Serbest!

Gasp Şüphelisi Serbest!
PAYLAŞ

Cevherizade Mahallesi'nde meydana gelen gasp olayının hakkında başka suçlamalarda da bulunulan şüphelisinin mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Olayla ilgili olarak, Emniyet Müdürlüğü'nden şu bilgi verildi:

"Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri olarak 13.10.2020 günü Cevherizade Mahallesi Şiroğlu sokakta Meydana gelen Gasp(Yağma) ,Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma, Kasten Yaralama ve Hakaret olayının Firari Şüphelisi R.O. sevk edildiği mahkemece Adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, olayın müştekisine ait 30.000 TL daha elde edilmiştir. Konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir."

Bülten- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

2 yorum yapılmış

 • Kayısıcı (1 yıl önce)
  Keşke Twitter a düşse bu olay. Hemen tutuklanır bu gaspçı.
  0
  0
  Yanıtla
 • malatyalı (1 yıl önce)
  müşteki denilen mahkemedeki ifadesinde dış yönlendirmelerle maddi ve manevi baskılarla olayı farklı anlatırsa olayın boyutu değişir ve mahkemede mecburen serbest bırakır
  0
  0
  Yanıtla