SON DAKİKA

Genç MÜSİAD'dan FKA Ziyareti

Genç MÜSİAD'dan FKA Ziyareti
PAYLAŞ

Genç MÜSİAD Malatya üyeleri, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu ve Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Murat Beyazıd ile yeni dönem yatırımlar ve teşvikler konulu programda bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Genç MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Abdulkadir Tutan, Fırat Kalkınma Ajansı ile (FKA) gençliğe yönelik programlara ağırlık vereceklerini belirterek, yeni dönemde gelişen hadislerle ilgili her zaman birlik beraberlik içerisinde olacaklarını daha çok istişarelerde bulunup gençliğin üreten, geliştiren ve uygulayan yönünü ön plana çıkaracaklarını söyledi.

Gençliğe yapılan destek ve hizmetlerin ayrı bir önem arz ettiğini kaydeden Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu ise bölge de gelişen büyüyen istihdam sağlayan iş adamlarına daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirterek, bölgeye yapılan teşvik ve desteklerden bahsederek bölgenin avantajlarını dile getirdi.

iha

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız