Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Gürkan’dan Tatlı’ya Övgü.. “Büyük Çabalarını Gördük”

Gündem

15-09-2020 tarihinde yayınlandı.

Gürkan’dan Tatlı’ya Övgü.. “Büyük Çabalarını Gördük”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Malatya Milli Eğitim Müdürü iken Ankara’ya atanan Ali Tatlı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a veda ziyaretinde bulundu. Ali Tatlı, yaklaşık 6 buçuk yıldan buyana Malatya’da görev yaptığı zaman içerisinde Başkan Selahattin Gürkan’dan aldıkları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Gürkan’ı makamında ziyaret eden Ali Tatlı, şöyle konuştu:

“6 yıl 4 aydan beri Malatya’da İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptım. Sayın Başkanımız hem öğretmen kimliği ile hem de belediye başkanı olarak ilin eğitimine bir bütün olarak daima katkıda bulundu. Hep yanımızda oldu. Sayın Başkanımızı her zaman bir milli eğitimci olarak gördük. Sayın Gürkan bizim öğretmen abimizdir. İnşallah Sayın Başkanımız bundan sonra da her zaman eğitim camiamıza destek verecektir. Tekrar katkılarından dolayı bir öğretmen abi olarak bizlere rehberlik etmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’nın ziyaretinden onur duyduğunu söyleyerek, birlikte çalıştıkları sürece kendilerinin çabalarını da bizzat gördüklerini belirtti.

Başkan Gürkan, şunları kaydetti:

“Yaklaşık 6 buçuk yıla yakın bir süredir beraber çalıştık. Her zaman çözüm odaklı çalışan bir Milli Eğitim Müdürümüzü gördük. Malatya’daki eğitim standartlarının daha üst segmente çıkartılması noktasında büyük çabalarını gördük. Tabi birlikte çalıştığımız dönemde ortak paydaş olarak güzel işlere imza attık. Şimdiki süreçte de Milli Eğitim Müdürlüğü binası için söz aldık. Bu süre içerisinde de oranın ahşap yapısını öne çıkararak, oranın bir kültür kazanımı olarak Malatya’mıza kazandırılmasına ve diğer yandan da şuanda eski Ticaret Lisesi olarak bulanan bölgede ve Milli Eğitim ek binası olarak kullanılan yerde bir hükümet meydanı çalışmamız oldu. Bu çalışmaları Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte yürüttük. Çalışmalar protokol aşamasına geldi. Tabi bu süre içerisinde yaptığı hizmetlerden, birliktelik ve sosyal ilişkiler açısından Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı’ya teşekkürlerimi sunuyorum.”

Ziyarette Başkan Gürkan, günün anısına Tatlı’ya Arslantepe’nin sembolü Arslan heykeli hediye etti.

Bülten

gurkan alitatli1

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bir dost

kamuda liyakat ve ehliyete bakılmazsa olacağı budur muglada olan basına yansıyan olayda bir okul müdürü kendine yapılanı onuruna yediremeyip kalp krizi sonucu rahmetli olmuştur adamı olanlar tanıdıkları olanlar köşe başlarına yerleşmişler bunlar ne yapar üstündekilere ve adamı olanlara eğilip bükülürler ama sizi kimsesiz görürlerse yüklenirde yüklenirler 1990 yılların sonu milli eğitimde bir müdür yardımcısının odasındayım koalisyon hükümeti var ortaklardan birinin il başkanı bir tayin için müdür yardımcısına talebini iletti müdür yardımcısı talebin kanuni olarak olamayacağını izah etti il başkanı beni tanımadınmı sana neler yapacağımı göreceksin dedi sayın müdürüm yapacağın hiç bir şeyi ardına koyma doğru bildiğimden ve kanunlardan sapmam demişti hey gidi günler hey rahmetli babamın dediği gibi et kokarsa tuz atarsın ya tuz kokarsa ne yaparsın.

Eğitimci

gücünü koltuktan alanlar için konuşmaya yorum yapmaya bile değmez ,çoktan gitmişti ah bizim siyasiler var ya 6 yıl bu ilde kalmasının tek sebebidir .Şu anda da değerli vekilimiz malatyanın bacısı olmasa yine gitmezdi .Şimdi görevden alındı okulları bir gezsin bakayım kaç müdür ve öğretmenden saygı görecek şu anda sayın müdürlerim hamza DOĞUÇ ve Mehmet BULUT’u görsem saygımdan dolayı ceketimi düğmelerim işte bulundukları yerlere değer katma budur.

Sami

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a aşağıdaki haber linkinde yeralan yorumları okutsun biri hayrına da kime plaket verip övdüğünü görsün!!!!!
https://malatyahaber.com/haber/milli-egitim-muduru-tatli-gorevden-alindi/

Mustafa

Bir yöneticinin arkasından hiçmi iyi söz söyleyen olmaz. Şimdi şapkasını önüne koyup düşünmeli satın Tatlı. Neden böyle oldu diye.

mustafa

Malatya’nın son 6 senede üniversite ve lise sınavlarındaki başarı sırasına bakın, Meb’deki idareci atamalarına bakın, okul müdürlerinin çoğunun, sırtı kalın birinin selamıyla gelmeyen velileri hor görme durumunu bakın, en önemlisi gidin velilere bir anket yapın Malatya’da eğitimle ilgili görüşünü alın, o zaman görürsünüz başarıyı…. başkan beyin başarılı deme ölçütü ne, açıklasın eğitimci olarak….. emlak ve otomobil piyasası öğretmenlerden sorulur hale geldi… bu insanlar asıl enerjisini ve motivasyonlarını asli işlerine aktarmalılar, internetteki satış sitelerini takip ederek değil…

Mehmet Ali

Bundan sonra emin olun Malatya’daki eğitim kalitesi yükselecektir.En büyük engel gitti…

ahmet koc

Selahattin Başkan, kendisini 10 metrede görüp selama duran müdürleri çok seviyor. Yeterki selama dursunlar, bilgi, birikim, iş yapma beceresi çok önemli değil. Malatya’ya hizmet mi, oda ne ya?

Malatyahmet

Milli egitim mudurlugu – buyuksehir bld sarayi metro hatti hayirli olsun

Rıfat

Nerde basarisiz bürokrat var Belediye başkanı orda ve adamı övüyor. Tebrikler başkan.

Öğretmenn

Şaşırarak ve üzülerek okudum,sanki bu ödülü öğretmen camiasını bu kadar üzdüğü için almış,ilginç.

Trabzonsporlu

Evet müdürde baskan gibi büyük çabalar harcadı ikisini de tebrik ediyoruz ama daha fazla çaba harcamasınlar yeter çünkü biz nankörüz bize iyilik yaramaz bu kadar iyilik yeter birinden allah bizi kurtardı darısı inşallah diğerinin başına

Müdür

Okullara hiç bir katkısı olmayan Başkan Malatya’da eğitimi ve eğitimcileri bunaltan bu zevata verdiği plaket hiç bir anlam ifade etmiyor.

44

Darısı Malatya’daki Elazığlı il müdürlerinin başına inşallah

Emre

Çok beklersin daha cooook

Baki

Elazığ’ da Malatya’lılar böyle zulüm, ayak oyunları, yapsalar, ehliyetsiz ve liyakatsizliği zaten saymıyorum, ne yapardınız acaba merak ediyorum, Bi gidin bi huzur verin artık, Malatya’ sizden çektiğini başkalarından çekmedi. Bu başlangıç oldu sıra sizlere de geliyor. noldu herhalde korku başladı.

pasa44

O yüzden mi Elazığ’a Erzurumlu rektör atandı diye kıyameti kopardınız, O yüzden mi Elazığ Gençlik Spor İl Müdürlüğüne Malatyalı biri atandı diye kıyameti kopardınız, O yüzden mi memleketinize gitmek yerine Malatya’ya gelmek için torpil yaptırıyorsunuz?

Ruşen ucar

öyle bir korku sarmış kı Ali Tatlı ,arkasından ancak rumuz kullanilarak ofkelerini malatyahaber de döken ozellikle idarecileri geride bırakırken, sayin gürkandan övgü alması öfkeleri bir kat daha arttirmiş olabilir.

Malatyalı

Erzurum belediye başkanı kurduğu ekiple okulların boya badana temizlik malzemesi kırtasiye gibi ihtiyaçlarını karşılıyor bizden biri olan sayın başkan Malatya eğitimine ne katkı sağlamıştır milli eğitim müdürüne gelince bozuk konuşma üslubu adaletsiz davranislari önceden birlikte çalıştığı kişileri ve hemşehrilerini aşırı derecede koruyup kollamasi dışında kimse zaten bir şey demiyor inanın tanıdığı değilseniz siyasilere aratmamis iseniz okulunuza bilgisayar fotokopi cihazı yazıcı vb taşınır malzemeleri bile alamazsınız .müdürün prens okul müdürleri vardır onlara dokunulmaz diyorum plaket verilmesi bizleri üzmüştür.

Mehmet Ali

Başarısız diye hükümetin merkez çektiği müdüre Malatya BB Başkanı neye hizmet plaket veriyor.
Başkan kendini ne sanıyor
Vekillere nispet rajon mu kesiyor
Bununla ilgili habere yapılan olumsuz yorum rekor kırdı bunlardan haberi yoksa danışmanları ne işe yarar.
Malatya’yı Bingöl’ün, Muş’un arka bahçesine çevirdi tüm çevresini Malatya’ya yığdı haberinden eleştirilerinden Malatya’nın büyükşehir belediye başkanı habersizse neyi biliyor o zaman?
Yazık yazık Malatya’ya. Malatya’yı Malatyalı’dan uzaklaştıranlara plaket veren bir Malatya Belediye Başkanı… Bugünleride mi görecektin Malatya.

mustafa

helal olsun, çok güzel yorum

Mehmet

Bu adam malatya egitiminin dibe vurmasinin tek musebbibidir hemserilerine makam dagitip okul kapatmaktan okul tasimaktan ve sayisal hilelere basvurarak basari grafigini yuksek göstermeye calismaktan baska ne ise yaradi.

Aşağışeherli

Demekki yarayana yaramış plaket aldığına göre. Bir diğeri şahısları memleketleriyle değerlendirmemek lazım. Bak görüldüğü üzere bir malatyalı bir bingöllüye yoğun eleştirler içinde başarı plaketi veriyor. Egolar tavan olunca kibirler kardeş olunca birlikte plaketler takdim ediliyor.

Malatya 44

Eğitim için ne yaptiysa Allah razı olsun 6 yıldır burda kaldıysa muhakkak bisey yapmistirki uzun zaman alatya da kaldığına göre ali tatlıyı sadece eğitimcilerin belli kismi sevmedi ama eğitimi guzel yerlere getirdi.yolun acik olsun

Trabzonsporlu

Evet 6 yıldır torpille bu görevine devam etti bu durumu kabullenen senin gibi düşünenler oldukça bay bizim halimize.Senin yorumuna kısaca yav he he diyorum.

Ahmet

Herkes gitse de kurtulsak diyordu be…

Feryat

Bırakın gitsin. Ne üzerine düşüyorsunuz. 6 yıl boyunca Bingöl lülere çalıştı. Malatya kurtuldu buna sevinin.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Trabzonspor 9 6 3 0 19 9 10 21
Hatayspor 9 6 1 2 18 7 11 19
Fenerbahçe 9 6 1 2 13 9 4 19
Beşiktaş 9 5 2 2 18 11 7 17
Fatih Karagümrük 9 5 2 2 15 11 4 17
Galatasaray 9 5 2 2 14 12 2 17
Alanyaspor 9 5 2 2 14 14 0 17
Altay 9 5 0 4 15 14 1 15
Konyaspor 9 3 5 1 12 9 3 14
Adana Demirspor 9 3 3 3 14 14 0 12
Kayserispor 9 3 2 4 13 15 -2 11
Gaziantep FK 9 3 2 4 11 13 -2 11
Sivasspor 9 2 4 3 13 11 2 10
Başakşehir FK 9 3 0 6 11 12 -1 9
Antalyaspor 9 2 3 4 10 14 -4 9
Yeni Malatyaspor 9 3 0 6 9 16 -7 9
Göztepe 9 2 2 5 9 13 -4 8
Giresunspor 9 2 2 5 5 9 -4 8
Kasımpaşa 9 1 3 5 9 14 -5 6
Çaykur Rizespor 9 0 1 8 6 21 -15 1

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...