SON DAKİKA

Hırsızlık Şüphelileri Kaçamadı

Hırsızlık Şüphelileri Kaçamadı
PAYLAŞ

Battalgazi Polis Merkezi ekipleri, motosiklet ve kayısı hırsızlarını yakaladı.

Olaylarla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü şu bilgileri verdi:

"Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

• Battalgazi Polis Merkezi Amirliğine müracaata bulunulan Faili Meçhul motosiklet hırsızlığı olayının şüphelisi olduğu tespit edilen M. E. B. isimli şahıs ve bahse konu motosiklet İzzetiye Mahallesinde Battalgazi Polis Merkez Amirliği ekiplerince yakalanmış motosiklet müştekisine teslim edilmiş tahkikata başlanmıştır.

• Ayrıca Sarıcıoğlu Mahallesinde park halinde bulunan bir araç içerisinden meydana gelen 165 kilogram yaklaşık 4.000 TL değerindeki kuru kayısı çalınması olayının F.M şüphelisi olduğu tespit edilen C. G. isimli şahıs Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmış, tahkikata başlanmıştır."

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız