Kayıp 7 Genç Kız Alarmı

PAYLAŞ

Beylerderesi'ndeki MİAD Sevgi Evleri'nde barındırılan 7 genç kız akşam saatlerinde kayıplara karışınca, polis ve yetkililer alarma geçti.

Edinilen bilgiye göre, kimsesiz çocuk ve gençlerin barındırıldığı MİAD Sevgi Evleri'nde kalan ve yaşları 15- 18 arasında değiştiği öğrenilen 7 kızın, akşam saatlerinde kayıp oldukları farkedildi. Kurum yetkilileri durumu polise bildirdi ve polis ekipleri alarma geçirildi.

Kızların kayıplara karışmasından önce, kurum çevresinde dolaşan bazı otomobiller olduğu da belirlenirken, polis ekipleri kayıp kızlar ve bu araçlar üzerine yoğunlaştı. Olayla ilgili olabilecekleri belirlenen bazı kişilerle ilgili de araştırmaya başlandığı öğrenildi.

Polis ve Jandarma tarafından, il giriş ve çıkışlarında, ilçelerde, çevre il ve ilçelerde araştırma başlatıldığı, ekiplerin şehirlerarası gar, ilçe garajları ve tren garında da denetim yaptıkları bildirildi.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

6 yorum yapılmış

 • mehmet (1 yıl önce)
  Güvenlik nerede imiş acaba, çocuktur cahillik yapar illa ki önlem almak gerek.
  0
  0
  Yanıtla
 • Anonim2 (1 yıl önce)
  22.12.2020 18.15 de 6 veya 7 tane kız çocuğu gördüm. Malatya / Yeşilyurt beylerderesi tarafından geldiklerini düşünüyorum. Verdiğim saat de tam olarak Ahmet atılgan parkı karşısı Ziraat Bankası kameralarından teşhis edebilirsiniz. 1 kızın arkası montu çamurlu idi. Aralarındaki en uzun kız telefonda iletişim halinde acele bir tavırla Ziraat Bankası ndan Yeşilyurt emniyet e doğru yukarı çıkıyorlardı
  0
  0
  Yanıtla
 • Murat (1 yıl önce)
  Yaz nasıl olsa yorum yazmak bedava.
  0
  0
  Yanıtla
 • Babuğdu (1 yıl önce)
  islam dini ile terbiye ve dizginleme olsa hepsi 4/4 lük bireyler olur.
  0
  0
  Yanıtla
 • 4/4lük bireylerin olması için önce senin gibi zihinlerden kurtulmamız lazım
  0
  0
  Yanıtla
 • Rıza Aktaş (1 yıl önce)
  Allah yardım ede inşaallah bir cahillik yapıp gitmemişlerdir. Tez zamanda bulunurlar inşaallah
  0
  0
  Yanıtla