SON DAKİKA

Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Kongresi

Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Kongresi
PAYLAŞ

Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın genel kurulunda mevcut başkan İzzet Demirci güven tazeledi.  

Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 2022 yılı olağan genel kurulu Öğretmenevi’nde yapıldı. 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurula Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, oda başkanları ve oda üyesi esnaflar katıldılar. 

Genel kurulda tek liste ile aday olarak seçilen mevcut başkan İzzet Demirci başkanlığındaki Yönetim Kurulu’na İsmail Fırat, Fayık Dağaşan, Mehmet Sert, Mehmet Doğan, Enver Baygit ve Fatih Suvay isimleri yer alırken, Denetim Kuruluna da şu isimler seçildi; Yunus Daşan, İdris Çetin ve Mehmet Emin Canbay. 

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız