Final

Fuat


Şevket

Opel Combo
Malatya Haber -

Malatya’da 12 Tekstil Firması Maske Üretecek

Malatya’da 12 Tekstil Firması Maske Üretecek
 • 07.04.2020

CUMHURBAŞKANININ TALİMATI.. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, katıldığı bir televizyon programında korona virüsü ile ilgili Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları ve tedbirleri anlattı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan; “ Evde Kal Sağlıklı Kal hem kendi sağlığına, hem aile hem de toplum sağlığına faydalı birey ol temennisinde bulunuyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanlığımızın korona virüs salgını noktasında almış olduğu kararlar doğrultusunda yerel yönetimde bizlerde gerekli tedbirleri alıyoruz” dedi.

Başkan Gürkan, “Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımızın video konferans ile AKP Belediye Başkanları ile yapmış olduğu toplantı da bizler ile bir görüşmeleri oldu.

Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşleri doğrultusunda ‘Malatya bir tekstil kentidir’ özellikle buradaki tekstil sektörünün bir birleşen ile birlikte Malatya dışında Türkiye’nin ve hatta yurt dışının ihtiyaçlarını da karşılayacak bir lojistik merkez olma noktasında bizlere talimatları oldu.

Sayın Cumhurbaşkanımızın bu talimatları doğrultusunda organize sanayi de faaliyet gösteren Tekstil sektöründeki öncü firmalarımız ile Valiliğimizin Başkanlığında, İl Sağlık Müdürlüğümüz, Büyükşehir Belediyemiz, Üniversite Rektörümüz ve sivil toplum kuruluşlarımızın katıldığı bir platform içerisinde bir değerlendirme yapıldı.

Bu değerlendirme sonucunda, 12 tekstil sektörümüzdeki firmalarımızın bir lokomotif olarak, onların önderliğinde ortalama 3 milyon maske üretimi hedeflenmektedir.

Bununla ilgili bir süreç başladı. Hafta sonu itibariyle bu dediğimiz rakamlara erişebileceğimizi ifade etmek istiyorum.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışan personellerimizin daha sağlıklı hizmet verilebilmesi adına Büyükşehir Belediyesi olarak, Sanat merkezlerimizde ve semt konaklarımızda maske üretimine devam ediyoruz.

Bir taraftan vatandaşlarımızın maske ile virüsün engellenmesi temin edilirken, bir taraftan sağlığımızı koruyup diğer taraftan da vatandaşlarımızda bu tedirginliğin azalması için gayret ve çabamız devam ediyor” şeklinde konuştu.

Bülten- malatyahaber.com

Etiketler: /

Yorumlar
 1. Çırmıhtı dedi ki:

  dürüst çalışanın yolu açıkolsun bide yeşilyurtta adıyamanlı modasıdır gidiyor Bakalım çınar hangi Adıyamanlıya bırakacak koltugu

 2. Çırmıhtı yeşil spor dedi ki:

  Başkanlarda vekillerde süper seneye çırmıhtı
  Battalgazi ve pütürgeden uzay seferleri başlayacak
  Biraz sabredin bunlar fragman film başlamadı daha

 3. Vaizin Oğlu dedi ki:

  12 Firma maske üretecek onu anladık da bu konuda Belediye ne iş yapacak onu anlamadık..?

 4. Mlt’ye Cevap dedi ki:

  Mlt diye biri kalkmış insanlara kör demiş. Kardeşim biz bu adamın başarısızlığından başka bir şey göremiyoruz, bence sen o at gözlüğünü çıkar. Haşare ve kar ile mücadelede sınıfta kaldığını, deprem ve Koronavirüs dönemlerinde kriz yönetemediklerini, abartılı ifadelerini gayet iyi gördük.

 5. yazıhanlı dedi ki:

  Sizler için sayın başkanın çalışmalarını değerlendireyim:
  1- Sayıstaş raporlarında 6 kişiyi memur kadrosuna geçirip USULSÜZLÜK YAPTIĞININ ispatı yapılıp 2 tanesi kuzeni, 1 tanesi yeğeni 1 tanesi de eski vekilin oğlu olduğunu medyadan okuduk (USULSÜZLÜK!)
  2- Ne var yani 1 gün geç kalksa kar diyerek vatandaşı sabırsızlıkla suçlayarak sonraki açıklamasında ise “Vatandaş rahatlığında rahatlığını istiyor canım” deme cesaretini göstermiştir (CESARETLİ BAŞKAN!)
  3- Atamış olduğu daire müdürlerine baktığınız zaman ya eski yaşı geçmiş eski çalıştıkları kendisine yakın kişiler ya da eski başkanların yanında çalışan ama bir iş yapamayan müdürleri koruyarak devam etti. (LİYAKAT ESAS DEĞİL!)
  4- Huzur hakkı adı altında çalışan kişilerin ücretlerini keserken başta kendisi ve daire müdürleri hala almaktadır. (ADALET YOK!)
  5- En basit Mezarlıklar müdürlüğünde bilek kuvvetiyle kürek sallayan işçinin ücretini keserek Belediyedeki tüm alt seviyede çalışanların üç beş kuruşuyla uğraşarak iş yapabileceğini zannetti (GÖNÜL ALMAYI BİLMEYEN BAŞKAN!)
  6- İsraf adı altında eskiden yapılan araç kiralama ihalelerini iptal edip, yeni bir ihale yaparak yeniden araç kiralandı (YOLSUZLUĞU GÜYA HALLETTİ!)
  7- Eski başkan Ahmet Çakır ve Hacı Uğur POLAT üzerinden kampanya yaparak tv lerde ben bu işi 20 bin TL yaptırdım diyerek AK Partideki çalışma arkadaşlarını arkadan vurdu (ARKADAŞ SATMA!)
  8- Bu araç kiralamadan dolayı eksik kepçe, kamyon ve grayder olmadığı için KARLA MÜCADELE de sınıfta kalıp çok ama çok büyük tepkilere neden oldu. (BOY BOY RESİMLERLE BAŞKAN KÜREKLE ÇALIŞIYO İMAJI!)- halbuki kar kürekten ziyade bir kepçe ile 1 günde halledebilirdi!!!
  9- Daire müdürlük sayısını azaltarak güya israf kaçtığı imajı vererek var olan daire müdürlükleri bocalamaya başladı (GÖZ BOYAMA!)
  10- Battalgazi Beldiyesini sıfır borçla teslim ettiği imajı verip mevcut teslim aldığı Büyükşehirin borcunu ise çok çok göstererek bu borçla bir iş yapamayacağını lanse etti (BU BORCU BİLEREK GÖREVE GEDİ!)
  11- Koronavirüsle mücadelede Reise çalışıyor imajı verdi ama Esenlikte en basit maskeye dahi çözüm üretemedi (BECERİKSİZLİK!)
  12- Son 1 haftada medyaya çıkarak çalıştığını ima ederek vatandaşlardan gelecek tepkileri azaltmaya çalışıyor (VATANDAŞ ZATEN TEPKİLİ!)
  13- Gerek malatyahaber.com gerekse Başkanın kişisel facebook ve twitter hesaplarında vatandaşın tepkisini görmüyor sanırım başkan (İŞİNE GELMEYENİ GÖRMEYEN BAŞKAN!)
  14- Motaşdaki dönenleri ve son korona virüsteki imtihanını görmeden geldi (GÖRMEYEN BAŞKAN!)

  1. BELEDİYECİ dedi ki:

   Ya huzur hakkın gitti daire başkanlığında ya daire başkanıyken uzman kadrosuna düşürüldün Dil basın dili görevinizi tahmin etmek zor değil

   1- SAYIŞTAYDAKİ USÜLSÜLÜK ( İSİM VERMEK UYGUN OLMADIĞINDAN) SİZİN GÖREV YAPTIĞINIZ DÖNEMİN
   (BİLGİSİZLİK)

   2-NE VAR KAR BİR GÜN DAHA KALSIN AÇIKLAMASI TÜM ANA ARTERLER AÇIKKEN İLÇE BELEDİYELERİN BECERİKSİZLİĞİ YÜZÜNDEN (SİZİN YÖNETTİĞİNİZ İLÇE BELEDİYELERİ) BECERİSİZLİK!!

   3-LİYAKAT ESASI YAPILAN İŞLER TAMAMLANINCA ORTAYA ÇIKAR (TAHAMMÜLSÜZLÜK)

   4-HUZUR HAKLARININ İADESİ GİZLİ OLAN BİRŞEY DEĞİL AMA SİZİN ALDIĞINIZ KADARIN ÇEYREĞİ BİLE DEĞİL (HAKSIZLIK)

   5-İŞCİNİN HAKKI İLE UĞRAŞILMAZKEN KESİNLEN MAAŞLAR AYNI VASIFTA OLAN AMA AYNI DERNEKTE OLAMAYANLARIN HAKSIZ OLARAK ALDIĞI MAAŞLAR(ADALETSİZLİK)

   6-İPTAL EDİLEN İHALELER İSRAF ADI ALTINDA DEĞİL İŞGAL DURUMUNA GELDİĞİ İÇİN İPTAL EDİLDİ (ÜCRETİ ÖDENEN AMA ÇALIŞMAYAN İŞ MAKİNELERİ GİBİ) İHANET!!!!!!

   7-ARKADAŞI ARKADAN VURMAK DERKEN ZATEN İŞİN DOĞRULUĞUNU KABUL ETMİŞSİNİZ ( MÜCAHİTKEN MÜTEAHİTLEŞMEK)

   8-ÖMRÜNÜZDE GÖRMEDİĞİNİZ KAR SABAH 5 e KADAR YAĞARKEN 08:00 DA HİÇBİR TEKNOLOJİ KAPINIZIN ÖNÜNDEN KARI KALDIRAMAZ( SİZİN DÖNEMDE ZATEN YAĞMADI)

   9-AZALTILAN SİZİN DAİRE BAŞKANLIĞINIZ OLMASAYDI TABİKİ ÖNEMLİ DEĞİLDİ (KOLTUK SEVDASI)

   10-BORÇ BİLİNEREK GELİNDİ BELLİ Kİ BORÇLAR BİLEREK EDİLDİ (KAMU MALINA ZARAR)

   11-MASKE ÜRETİMİNDE MALATYA LOJÜSTİK MERKEZ OLACAK HABERİNİN ALTINA YAPILAN BU YORUM ( KABULLENMEME)

   12-BUNA ZATEN HALK SEVGİSİYLE CEVAP VERİYOR

   13- BAŞKAN’IN GÖREVİ İŞİNE GELENİ GÖRMEK DEĞİL HİZMET ÜRETMEKTİR SİZ İŞİNİZE GELMEDİĞİ İÇİN YAPILAN HİZMETLERİ GÖRMEK İSTEMİYORSUNUZ ( KISKANÇLIK)

   14-İMTİHAN ALLAHTAN GELİR MOTAŞTA ARTIK SADECE LASTİKLER DÖNÜYOR ZARAR DEĞİL KAR EDİYOR BİR DÖNEM OLDUĞU GİBİ VARLIK YÖNETİMİ ACİZLİĞİNDEN ZARAR EDİLMİYOR

   1. yazıhanlı dedi ki:

    Ben gazeteci değilim abi. Ama medyayı çok sıkı takip ederim. Bu yazdıklarım emin olun sadece yarısı. Başkanın resmine bakarsanız “Beden Dilini” çok iyi kullanarak elini yan yana getiriyor. “Yüksek çatı” manasına gelen Yüksek çatıdan konuluyor bizim başkan. Yani ben sizin YÜKSEK ÇATINIZIM ” imajını veriyor. Her resmine dikkat edin ve beden dilini nasıl kullandığına bir bakın dilerseniz.

   2. Mahmut dedi ki:

    Güzel yorum Selehattin beyi de iyi tanırım severimde ama baskan hala eski ekiple(eskimiş yıpranmış) çalışıyor buna ne demeli 🙂

   3. A. Turan dedi ki:

    Bence Yazıhanlı, Basının B sinden anlamayan, 3 kitap, 3 makale okumamıs, hatta 3 köse yazısı dahi okumamış, Cin Ali kitaplarıyla büyümüş bir trol. Eğer siz buna Basın dili derseniz siz de Basınin B sinden anlamıyorsunuz demektir. Bence Yazıhanlı ile Belediyeci seviyesizlikte yarışmış. Al birini vur ötekine. İkisi de trole benziyor.

    1. yazıhanlı dedi ki:

     MADEM KATILMIYORSUN A.TURAN ABİM BİRDE SİZDEN DİNLEYELİM HİZMETLERİ. SİZ BELKİ KİTAP, MAKALE, KÖŞE YAZISI OKUMUSSUNUZDUR. Abim trol olacak bir durum yok. Tek tek bu haberleri internetten bakacaksınız. Hı bir yanlışım hatam da varsa tabiki özür dilerim. Ama biraz takip edin abim. Basın derken beni gazeteci sanıyorsanız sadece gülerim. Ama yine de teşekkürler. Demekki gazeteci de olabilirmişim. Hı ALlah’ım bir ekmek vermiş hamdolsun. Bundan aşağı da bizi düşürmesin. Ne belediyeciyim ne gazeteci sadece sade ama Malatya sevdalısı sıradan bir Malatyalıyım. Keşke Başkanımız çalışşada Malatyamız hep ilerde olsa. Emin olun en başta ben sevinirim. Çünkü cidden çok üzülüyorum. Batıdaki illere gidince ne kadar geride olduğumuzun farkına hep varabiliyorum. Algı yönetimiyle bu işlerin olmayacağını söylüyorum sadece. İnş yanılırım da Malatyam hep hizmet içinde yüzer. (inş) SİZDEN BAŞKANI DEĞERLENDİRİN DESEM ACABA NE DERSİNİZ?

  2. İsmail dedi ki:

   Bir yılın değerlendirme basın açıklamasını yazmışsın hemşerim. Eline sağlık. Vaka bu!

 6. Yusuf dedi ki:

  Halâ bu selodan beklentisi olan var mı?

 7. Ercan bey dedi ki:

  İs işten geçti. Bu saatten sonra ister üret ister üretme.

 8. MUSTAFA dedi ki:

  Maske konusu çok karıştı. Satış yasak tamam. Zorunlu ihtiyaçlarım için dışarı çıkmam gerekli maskeyi nereden alacağım.

 9. Mlt dedi ki:

  Baskanimizin yaptiklarini goremeyecek kadar kor olmayin. Sükür edin halinize. Malatyamizda ulkemizde gayet iyi durumda. Herkes elinden geleni yapiyor. Hizmetler aksamadan devam ediyor. Tesekkur ederiz baskan bey.

  1. Mahmut dedi ki:

   Aha biri milleti kör etti. Kardeşim siz belediye başkanı ve onun paralı ekibi olarak millete hakaret etmeye ne hakkınız var. Vatandaşı bu kadar da hafife almayın, milletin sillesi sandıkta belli olur.

  2. EfeMalatya dedi ki:

   Haha :)) Vatandaş eleştiri yapıyor niye bu kadar zorunuza gidiyor.Yani eleştiri yapan insanlar kör olduğundan cahil olduğundan yapıyor öyle mi? Herşeyi siz mi biliyorsunuz? Siz çok mu zekisiniz,akıllısınız?

  3. Servet Serkan YILMAZER Türkiye dedi ki:

   Esenlikten 3.20 tl ye 1 maske alanlardanmısınız????

 10. Mikail dedi ki:

  Kim bu millet ihanet ederse, kim bu devletin kıymetini bilmezse, kim milletin oyu ile gelip millet eziyet ederse ve bu milletten çalarsa onun Allah belasını versin. Hakkıyla çalışanın, milletini sevenin, çalmadan iş yapanın Allah ayağını taşa değdirmesin.

 11. Sağlıkçı dedi ki:

  Bu kabul edilebilir bir şey değildir ve yorumunuz da kabul görür değil maalesef. Belediyeye ait bir şirket olarak Esenlik Marketlerde mesai başlamadan, maskeler teminatı sağlanmalı hazır edilmelidir. Daha sonra market hizmetini vermelidir. Ayrıca tek kat olan, neredeyse hiçbir koruyucu özelliği olmayan maskeye bir belediye kuruluşunun neredeyse 3 TL’ye satması da sevimsiz bir durum. Bunun dışında o maskeler en fazla 4 saat kullanılabilir. Personelini gün boyu mesaisinde tek bir maskeyle çalıştırması da hiç hoş değil…

 12. Yeşil dedi ki:

  Yeşilyurt Belediyesinin Projeleri Göz Dolduruyor
  1-Gündüzbey 12 araçlık otopark
  2-Yeşil Flama
  3-Yeşil Market
  4-Portatif yeşil havuz ( Marketlerde satılan değil)
  5-Üniversitelere yönelik portatif yeşil Etkinlikler
  6-Yeşil Gıda
  7-Yeşillilik projesi
  8-Yeşilin elli tonu
  9-Yeşilyurt kentsel tasarım
  10-Yeşil gıda seracılık
  11-Yeşil gıda meracılık
  12-Yeşil ormancılık
  13-Oy yeşillim projesi
  14-Etek yeşil sen etekten yeşilsin
  1115-Yeşillikler içinde

  1. Ahmet dedi ki:

   Başkanın lakabı oldu Yeşil Başkan. Gardaş anlayana güzel yazmışsın. Tebrikler. Anlayacak kapasitede muhatap varmı ki?

 13. Necatin dedi ki:

  Başkan talimat vermiş adamlarına güzel şeyler yazın diye çünkü bizimkisi bir aşk hikayesi haberinde bir tane olumlu yorum yoktu.sayın başkan kimseyi kandırmayın önce personel sonra halk sizden olmayacağını anladı.

 14. Malatya Sevdalısı dedi ki:

  Allah’ına kurban Başkanım. Sizi bilen bilir, çekemeyenlerde böyle ezbere yorum yapar. Bu mübarek gecede rabbim sizi korusun. Fitne fesat insanların şerrinden korusun. Malatya Sizinle Gurur Duyuyor.

 15. İnadına Selahattin dedi ki:

  Adam gibi adam Selahattin Gürkan !!!!

 16. çırmıktılı 44 dedi ki:

  selahattin başkan şimdide ticaret odası Başkanı oldu üretim yapacakmış 12 firma ile yarında emniyet müdürü olur asayişi sağlar ahh ahh önce belediyenin işine bak su paralarında indirim yap ekmeğin fiyatını geçici düşür

 17. Akif dedi ki:

  Büyükşehir’in maaşlı trolleri yine her zamanki gibi aynı anda piyasaya çıkıp millete cevap vermeye ve Başkan lehine yorum yapmaya başladılar. Anlaşılan ekip yine fırça yemiş

 18. Adnan dedi ki:

  Arkadaşlar ben bu düşüncelerinize katılmıyorum başkanımızın Battalgazi belediyesinde yaptıkları ortada, Büyükşehir Belediyesine geldiğinden belli deprem, coronavirus derken zaten elinden geleni yapıyor bu arada da yine sosyal medyasini takip ederseniz birçok güzel projeye imza atmış.
  Biraz nankörlük yapıyoruz sanki her belediye başkanı yaptığını paylaşırken neden buradaki paylasimlar problem oluyor onu anlamadım. Biraz teşekkür etmeyi bilelim

 19. Malatyalı44 dedi ki:

  Bize bedavadan verseler bu sefer neden kapımıza kadar gelmiyor deriz.. Kapımıza gelse gelmişken neden su faturasınıda okumuyorsunuz deriz.. Biz hep bişeyler deriz.. Tebrik ediyorum başkan Gürkan

 20. Nazif dedi ki:

  Çok güzel bir fotoğraf. Kendi konuşup kendi dinliyor. Esenlik Markete gittim, tek kullanimlik maske 3 buçuk lira. Battalgazi Belediyesi pazarlarin girişinde vatandaşa ücretsiz dağıtıyor, devket milletin kapısına gönderiyor, Büyükşehir marketlerde fahiş fiyatla satıyor. Devlet fakire fukaraya 1000 TL.dağıtıyor, Belediyeler seferber olmuş, Büyükşehir 1 senedir fakir fumaranın yardımını kesmiş, kiracımıza aylık yardım yapılıyordu Selahattin Başkan geldi geleli kestiler. Sadece ekmek yardımi yapılıyormüs, oda kırk dereden su getirerek. Be kardeşim zaten her fırında askıda ekmek var. Ekmeğe muhtaç adamın kursagından keserek tasarruf yapılmaz, yaparsan da ayağına dolanır. Binlerce muhtacın, yetimin, öksüzün ahını alıyosun Başkanım.

  1. Gurbetçi Malatyalı dedi ki:

   Adıyaman’da Malatyalı memurlar nefes bile alamıyor. Adıyamanlıların derdi Malatya’yı neden biz yönetmiyoruz. Hacı Uğur Polat geldi, Malatya belediyesini neredeyse Adıyaman’a çevirdi. Esenlik çalışanlarına bakın çoğu Adıyamanlı. Malatya’nın gençleri işsiz. Biz Selahattin Başkan’dan razıyız, Allah da razı olsun.

   1. Cemil dedi ki:

    Güzel bizde razıyız Selattin başkandan ama hala Adıyamanlılar idarecilik yapıyor:)

 21. Antivirüs dedi ki:

  Allah Cumhurbaşkanımıza, Selahattin başkanımıza devletimize ve milletimize zeval vermesin. İşiniz gücünüz rast gelsin

 22. Kadir kıymet dedi ki:

  Emeklerinize sağlık başkanım Gurur duyduk

 23. Malatya44 dedi ki:

  Sen önce karakavakta yol aç sonra başkasının reklamını yaparsın , kazı var 1 aydır mahallenin yolları kapalı,

 24. Baba44 dedi ki:

  Pazar günü esenlik markete gttim maskesz grikmz dedi burda satliyor 1 tane aldm 3.20 kurus bgun farkli bir esenlik subesine gttim maske varmi dedim yok dedi maskesz iceri grdim.alcagmi alip ciktm cmuhrbaskni konstu bedewa olcak dedi maskeyi kaldrdnzz

 25. Ahmet Turan dedi ki:

  Malatya valisi açıklama yapmış!!

 26. Birisi dedi ki:

  Sayın Başkan esenlik Büyükşehir Belediyesi ne ait. Yani size geçen markete gitmemde maskesiz girilmez dendi ve 40 kuruşluk maskeye 3 TL istediniz. Akabinde Cumhurbaşkanımız maskeler marketlerde parayla satılmayacak bedava verilecek satmak yasak dedi bu defada sizin marketler bedava olunca maske yok diyor size güvendik ama şunu gördük Malatya sahipsiz ( hem sporda, hem üretimde, hem ticarette hemde şehir düzenlemede sahipsiz )

  1. Malatyalı dedi ki:

   Esenlik’te maske 3.2 tl iken piyasada 4, 5 tl idi.. Bugün bizde gittik esenlik’te aldık ücretsiz maskemizi.. Siz ya erken gitmişsiniz yada art niyetlisiniz Ayrica tedarikçi firmalar zaten maskeyi 2.3 tl ye satıyordu, kimse 40 kuruşa alıp 3 tlye satıyordu.. Biraz vicdanlı olalım lütfen,

 27. Avşar Bey dedi ki:

  Yarın çıkar açıklama yapar belediye olarak bu kadar maske ürettik ve dağıttık derse şaşırmayın.
  Birde bu 7 /24 çalışan personel nerde?
  Bu şekilde çalışan esenlik vardı oda akşam 9 kapanıyor.personelin yüzde doksan beşi mutsuz huzursuz…mesaileriyle maaslariyla oynadılar bu hale getirdiler.
  Başkan lafla sözle reklamla medyayla belediye yönetilmez…Halk bu kadar yönetim şekliniz den rahatsizken her şey yolunda aciklamalarini birakin.
  Biraz öz eleştiri yapın hatalarınızı düzeltmeye bakın siz ve ekibiniz hala yanlışınız da ısrar ediyorsunuz..
  Seni buraya getiren toplum seni bir dakikada almasınida bilir.Bu kadar kibir iyi değil…Malatya küçük bir yer herkes birbirini tanir.Senide iyi taniyoruz.reklami bırak hizmet için çabalayan.

  1. Esma dedi ki:

   Sizinle gurur duyuyorum. Hep beraber bu kötü günleri atlatacağız. Çoğu belediye başkanı 1 saat isine gidip eve geçerken siz isinizin basındasınız. En önemlisi de Malatyamız bir üretim yeridir ve ürettikce güçleneceğiz! İlle de Üretim! Daha fazla yatırım yapılıp üretim şehri olmasını temenni ediyorum. Saygılar

   1. Avsar Bey dedi ki:

    Bari soyadını yaz seni fazla aramasinlar.
    Bakın Malatya’da üretilen ne var gidin gezin dolaşın. Fabrikaları Bunları belediye değil vatandaş devleti milleti için üretiyor.kimse kimsenin emeği üstünde reklam yapmasin.Antebin organize sanayisi Malatya’dan büyük neden biz buyumeyelim neden bı Antep olmayalım.Malatya siyaseti bir kac kişiyle sınırlı kalmış o yüzden kısır bir döngü içerisinde dönüyoruz..Gürkan eğitimci siyasetçi ama belediyeci olamaz çünkü teknik değil bilgiside yok.oda buyuzden ancak konuşuyor üretme yok

  2. Adaletli dedi ki:

   Kimsenin maaşıyla oynamadı maaşı düşenler;ilkokul mezunu olup astranomik rakamlar alanlar kesinlikle

 28. erdoğan dedi ki:

  erinmedim okudum kendi yaptığı hiçbir şey yok diğer kurumların çalışmalarını sahiplenme derdinde başkanın tarzı bu merkezi hükümet atıyorum bir hizmet binası yapacak hemen orayı gezer kendi yapıyormuş gibi sahiplenir belediye otopark yapmaz trafikle ilgilenmez gıda denetimi yapmaz kaldırım işgaliyesine bakmaz eğlence mekanlarını düzenlemez sadece konuşur hazır oy bolluğu varken yata yata zamanı doldurur

 29. Deka dedi ki:

  Başkan hiç umduğumuz gibi çıkmadınız büyükşehir beklenti köylere fakir fukaraya erzak dağıta beklentisi varken siz maske bile tağıtamadınız

 30. orhan ince dedi ki:

  ortada maske yok en azından otobüs ve şehrin belli yerlerinde zabıta kontorulünde dağıtılmalı sokaklar şimdiden sineklere karşı ilaçlanmalı şimdi sineklerin doğuş zamanı ama nerede söylemekle olunmuyor başkan yapmak lazım
  şimdi deniyorki maske para ile kesinlikle satılmayacak arkadaş halen para ile satılıyor kutusu 25 adeti 5 tl olan maskenin ta ne si 5 tlden halen satılıyor bunları denetlemekte sizin göreviniz.
  başkan ne dedi maske kesinlikle para ile satılmayacak.

 31. Kursiyer dedi ki:

  Başkan ben sanat merkezinde kursiyerim kurslarımız kapalı değil mi? Bize öyle duyurulmuştu, o maskeler hayali mi üretiliyor.

 32. Bedri dedi ki:

  Selo Başkan Türkiye’de ve dünyada bir ilk dememişsin hayret şaşırdım

 33. Maskesiz dedi ki:

  He Başkan he siz otobüslerde bile maske dağıtamayacak kadar aciz durumdasınız. Sosyal medya hesaplarınızdan aynen şöyle dediniz “Korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler doğrultusunda Büyükşehir Belediyemize bağlı Otobüs ve Trambüslere ikinci bir duyuruya kadar maskesi bulunmayan yolcular alınmayacaktır.”

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."