Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

malatyahaber.com Ailesinin Mutlu Günü

Gündem

26-12-2021 tarihinde yayınlandı.

malatyahaber.com Ailesinin Mutlu Günü

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

malatyahaber.com Muhabirlerinden Güler Hazar (Doğan) ile malatyahaber.com Yazarlarından Niyazi Doğan, düzenlenen törenlerle hayatlarını birleştirdiler.

malatyahaber.com’un başarılı muhabirlerinden Güler Hazar ve MTÜ Battalgazi Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Programı Öğretim Görevlisi olan Yazar Niyazi Doğan’ın, kına törenleri Ramada Otel’de, aileleri, yakınları ve arkadaşlarının katılımıyla yapıldı.

Çiftin nikah törenleri ise Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı’nda Pazar günü gerçekleştirildi. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın kıydığı nikahta, gelin ve damadın nikah şahitliklerini AKP Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Sezai Yılmaz, Niyazi Doğan’ın ilkokul öğretmeni Nursel Saray, Ziraat Mühendisi Mehmet Yıldırım, İş İnsanı Şahin Doğan ile Gazeteci İsmet Yalvaç yaptılar.

Malatya Baro Başkanı Av. Onur Demez, Malatya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, Malatya Tarım ve Orman İl Müdürü Tahir Macit, AKP Malatya İl Başkan Yardımcısı ve Gözde Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İbrahim Karaman, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kırçuval, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili ve Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek, Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata, Malatya Tarım Platformu ve Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, Sultansuyu Tarım Işletmeleri Muhasebe Müdürü Emine Cengiz, Malatya Kültür ve Turizm Şube Müdürü Ali Cengiz, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu, Malatya Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Yusuf İzzettin Cengiz,  Mamsurlular Derneği Başkanı Şinasi Sucu, Fırıncılar ve Unlu Mamuller Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi, Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası eski Başkanı- malatyahaber.com Yazarı M. Bahadır Altaş, Görüş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cevdet Barış, Görüş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Barış, Orgeneral Eşref Bitlis Lisesi Müdürü Latif Şengöz, ER TV Haber Müdürü Esma Karadoğan, Malatya Kent Konseyi Halk Gönüllüleri Meclisi Koordinatörü Mehmet Karabay, Ulus Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Keskin, Spor Yazari Ömer Çelik, Yorum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yaşar Karaaslan, Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Malatya Temsilcisi Kadir Değirmenci, Cawmin Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Dönmez ile Hazar ve Doğan ailelerinin mensupları, yakınları, çiftin arkadaşları ve meslektaşlarının hazır bulunduğu nikahtan sonra konuklara yemek ikram edildi.

Yesilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dagdeviren, İnonü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekani Prof. Dr. Ali Beytur, Malatya Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) Başkanı Ali Evren, Malatya Belediyesi eski Başkanı ve AKP Malatya eski Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, İnönü Üniversitesi GETAT Başkanı Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, Gözde Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kenan Kalı, Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek, Görüş Gazetesi, Malatya Büyükşehir Belediyesi BELSOS Genel Müdürü Zerrin Palancılar, Malatya Büyükşehir Belediyesi BELSOS Sosyal Tesisler Müdürü Murat Güllü, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Derneği, ERTV Program Yapımcısı Hülya Kaya, Kaya Production Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kaya da nikah törenine çelenk gönderdiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da, il dışındaki programları nedeniyle katılamadığını belirttiği nikah için bir kutlama mesajı gönderdi.

malatyahaber.com

guler niyazi kina1

guler niyazi nikah0

guler niyazi nikah3

guler niyazi nikah2

guler niyazi nikah4

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Güler Hazar Doğan ve Niyazi Doğan kardeşlerime mutluluklar diliyorum.
Birbirlerine, ailelerine hayırlı olsunlar.
Sevgi, saygı, adalet yanlarından, yanıbaşlarından hiç ayrılmasın.

Ertaç Önal

Tebrikler Güler, tebrikler Niyazi. Sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum size.

Çiçek Abbas

Tebrik eder mutuluklar dilerim.

Zafer

Mesleğinin hakkını veren değerli iki güzel insan,mutluluğunuz daim olsun,yolunuz açık olsun.kalemini hiçbir sartta satmayacak nadir insanlardansınız fakat şu siyasileri bu mutlu gününüzde davet etmeseydiniz keske,haddime değil ama içimden geldi🤗🤗🤗🤗🤗🤗

mehmet sinan

Ömür boyu mutluluklar.

Sevmek lazım

Malatya basınının SESİ , NEFESİ . GÖZÜ . KULAĞI olan çifte ömür boyu mutluluklar, diliyorum herşey gönlünüzce olsun, Doğanşehir den sevgiler, saygılar…………….

serhat

Malatya basınının cesur iki gazetecisine de ömür boyu mutluluklar diliyorum.

irfan aydoğan

bir ömür mutluluklar dilerim

irfan aydoğan

ömür boyu mutluluklar dilerim ALLAH cc mesut eylesin

Ahmet

Bu özel günün haberinde yazmak istemezdim ama ben de sesimi duyurmaya çalışıyorum mutluluklar buarada, Orduzu Şanlıkaya’ya doğalgaz ne zaman geliyor,

Alp Tunga

Saadet ve mutluluğunuz ömür boyu sürsün.

Bülent D.

Ömür boyu mutluluklar dilerim 🧿

A. KOÇYİĞİT

Tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dilerim.

abdulvahapgülezgin

Mutluluklar

Mltykrl

Mutluluklar😀😀

Dr Sezai Demirel

Bir ömür boyu mutluluklar ve saadetler dilerim.

Selçuk

Ömür boyu mutluluklar dilerim

Ali CENGİZ Malatya Kültür ve Turizm Müd Şb Müd.

Güler ve Niyazi kardeşimize ömür boyu mutluluklar dileriz Ali Emine Cengiz

Sinan TOPER

Ömür boyu mutluluklar dilerim.

HÜSEYİN KARABULUT

Allah mesut ve bahtiyar etsin.Mutlulukları daimi olsun.Güler ve Niyazi kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın işallah

A.vahap Kaygusuz

Mutluluklar diliyorum 🤲

orhan tuğrulca

Güler ve Niyazi kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın. Bir ömür sağlık sıhhat dilerim.

Has Malatyalı

Allah mesut bahtiyar etsin 🙂

Necdet Akboğa

İki güzel yürekten, bir mutlu adım, iki sağlam kalemden, bir kaim kale, iki onurlu gönülden bir gurur tablosu…
Bahtiyar olun, serfiraz olun, serencamda kalın.. Yarınlar aydınlık olsun, gelecek günler huzura ersin. Yuvanız kutlu olsun…

Enver KALAYCIOĞLU

Niyazi Kardeşimizi eşi Güler Hanımı kutluyorum….Mutluluklar diliyorum….Beni mutlu eden bir evlilik…Niyazi Bey sevdiğimiz bir arkadaşımız kardeşimiz, Güler Hanım…Gazi Lisesinden öğrencim…Bir öğretmen için en güzel şey öğrencilerinin mutluluğunu başarısını görmek…Bir de gazeteciliği gazetecilik itibarından taviz vermeden yapan iki güzel insan…

Kerim Dayı

Allah Bi yastıkta kocatsın.

Şemsettin Öner

Mutluluklar Diliyorum
Rabbim iki cihan saadeti versin inşallah

Vaiz

Ömür boyu mutluluklar dilerim!
Allah mutluluklarını daim etsin!

Ali DAĞDELEN

Allah mesut bahtiyar etsin. Kutluyorum.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Trabzonspor 21 15 5 1 38 15 23 50
Konyaspor 20 11 6 3 32 16 16 39
Hatayspor 21 11 2 8 32 28 4 35
Başakşehir FK 20 10 4 6 30 20 10 34
Adana Demirspor 21 9 7 5 30 24 6 34
Fenerbahçe 21 9 6 6 33 26 7 33
Beşiktaş 21 9 5 7 33 30 3 32
Alanyaspor 21 9 5 7 32 32 0 32
Gaziantep FK 21 9 4 8 27 28 -1 31
Sivasspor 21 7 9 5 28 21 7 30
Fatih Karagümrük 21 8 6 7 29 30 -1 30
Kayserispor 21 7 7 7 29 29 0 28
Galatasaray 21 7 6 8 26 28 -2 27
Giresunspor 21 7 4 10 20 21 -1 25
Antalyaspor 21 6 5 10 22 32 -10 23
Göztepe 21 5 6 10 24 29 -5 21
Kasımpaşa 21 5 6 10 24 29 -5 21
Altay 21 5 3 13 23 35 -12 18
Çaykur Rizespor 21 5 3 13 19 38 -19 18
Yeni Malatyaspor 21 4 3 14 17 37 -20 15

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...