SON DAKİKA

MBB Ampute Farklı Kaybetti

MBB Ampute Farklı Kaybetti
PAYLAŞ

Ampute Futbol Süper Ligi’nin 7.haftasında Malatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Futbol Takımı, sahasında Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü’ne 8-1 mağlup oldu.

Yeşiltepe Spor Kompleksi Ampute Futbol Sahası’nda oynanan karşılaşmayı Ahmet Pakırcı-Erol Eroğlu hakem ikilisi yönetirken, Erdem Sarıaslan ise üçüncü hakem olarak görev yaptı. 

Malatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Futbol Takımı Engin Büker, Akbar Lotfimoghaddam, Rahman Karami, Mehdi Saeidavi, Zülfücan Derinpınar, Mehmet Bayat ve Metin Yıldırım ile sahaya çıktı. 

Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü ise sahaya Furkan Arslan, Şeyhmus Erdinç, Ömer Güleryüz, Barış Telli, Alican Kuruyamaç, Kemal Güleş, Nicholas Cheruiyot Keiyo ile çıktı. 

Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü, ilk yarısını 4-1 üstün tamamladığı karşılaşmayı 8-1 kazandı. Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü’ne galibiyeti getiren golleri dakika 5 ve 23’te Kemal Güleş, dakika 11 ve 25+1’de Şeyhmus Erdinç, dakika 27’de Barış Telli, dakika 34’te Heno Guilherme Antoniyo Sabastiao Adao, dakika 49’da Ömer Güleryüz ve dakika 50+3’e Alican Kuruyamaç kaydetti. 

Malatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Futbol Takımı’nın tek golü ise dakika 21’de Akbar Lotfimoghaddam’dan geldi. 

Malatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Futbol Takımı’nda yedek kaleci Selim Karadağ, dakika 50’de gördüğü kırmızı kartla oyundan ihraç edildi.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız