Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Akşener 5 Temmuz’da Malatya’ya Geliyor

Siyaset

01-07-2021 tarihinde yayınlandı.

Akşener 5 Temmuz’da Malatya’ya Geliyor

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

İYİ PARTİ YÖNETİMİNDEN CHP’YE ZİYARET.. İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Malatya İl başkanı Enver Kiraz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek genel başkan Meral Akşener’in Malatya’ya gelişi hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Enver Kiraz, “İyi Parti ile Millet İttifakı ortağıyız. Dolayısıyla Malatya’da da sıkı irtibatımız var. Hem gelen konuklarımızı birlikte ağırlıyoruz hem de Malatya ve Türkiye siyaseti noktasındaki düşüncelerimizi paylaşma durumunda birçok kez bir araya geliyoruz.

Genel iktidarda Cumhur İttifakı gözüküyor ama yerel iktidarda Millet İttifakı var. Çünkü Türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde 65’inin yaşadığı büyükşehirleri Millet İttifakı yönetiyor. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Her zaman ifade ediyorum Malatya’da da Türkiye’de de İyi Parti büyük önem ifade ediyor. Son dönemlerde yakaladığı çıkışlarla hem siyasetimize yön verme noktasında hem de ülkenin sorunlarına çözüm bulma noktasında önemli işler yapıyor.” dedi.

İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş ise CHP Malatya örgütü ile bir arada hareket ettiklerini ifade ederek, “Arkadaşlarım ve ben Cumhuriyet Halk Partisi’ni kendi evimiz kabul ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’ni yaklaşık yüz yıllık bir çınar ve cumhuriyetimizi kuran partidir. Cumhuriyet Halk Partisi ile Millet İttifakı olarak çok değerli işler yaptık, bu süreçte de çok başarılı işler yapacağız.
Görülüyor ki ülkenin bütün kurumları darmadağınık. Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde söylediği gibi “Bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış, Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.” Diyor ya bugün tam da Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ndeki durumu yaşar durumdayız. Gün geçmiyor ki sosyal medyada, haber kanallarında ülkenin bir kurumunun kokuşmuşluğu, çürümüşlüğü, ahlaksızı ortaya dökülmesin. Artık vatandaşın midesi bulanıyor. Vatandaş kendi yoksulluğuna, fakirliğine, fukaralığına mı yansın? Dertlerinin çaresizliğine mi yansın? Yoksa devletinin göz göre göre talan edilmesine, yok edilmesine mi yansın? Bu acube sistemden ve bu acube hükümetten bir an önce kurtulmak artık mukadder oldu. Artık hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Geçen günlerde Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylediği gibi ‘Durum bildiğiniz gibi değil, durum bildiğinizden de on kat daha vahim.’ dedi.

Meral Akşener’in Malatya’ya geleceğini belirten Sarıbaş, “5 Temmuz Pazartesi günü Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi Malatya’ya gelecek. Esnaf, çiftçilerimiz ve vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip, onlar üzerinden çareler üretmek ve gelecek iktidara bir yol haritası belirlemek üzere Malatya’ya da olacak. Bu ziyaretler kapsamında millet İttifakımız olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin de yanımızda olmasını istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bülten

saribas kiraz

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Hoş gele inşallah. Artık değişim zamanı. Zamlardan usandık zor gecik şartlarından usandık artık.

yavuz44

Hareketin lideri Meral Akşener, topuklu efe, Lady Dragon, Aslan yürekli Meral İYİ ki varsın

Tuncay

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali
Neymiş yerel yönetimde yüzde 65 i millet ittifakı yönetiyormuş
Peki nasıl yönetim bu???
İktidara çamur atarak biz yapacağız da bırakmıyorlar
Arkadaş hangi yerel yönetim gösterdiğiniz
İl ilçe belde sizden memnun
Chp ve ip diyorki birbirimize yabancı değiliz misafir değiliz hangimiz nereye gidersek gidelim aynı hanenin insanlarıyız
Alla alla eee biz bunu zaten biliyoruz
Chp, ip, dp. Rp, ve HDP
Siz aynı yolun yolcularısınız benim anlamadığım
Siz bunu söylediğiniz zaman sorun olmuyor
Halk söylediği zaman veryansın ediyorsunuz
Haberlerinize yapılan yorumlar bile editörler tarafından kesik yiyor
Halbuki bizlerde sizlerin söylediği birliğinizden bahsediyoruz
Gelin gelin esnaf ziyaretleri yapın
17-25 olmadı 28 Nisan olmadı
Gezi olayları olmadı 15 temmuz olmadı
Deprem olmadı salgın olmadı yapılan hizmetlere engel olmadınız
Güllük gülistanlık içinde olan bir devlet
Halkına zulm ediyor dimi
Sizin işiniz devlet idaresi değil
Derdiniz tava tencere
Allahın izni ile o dediğiniz de olacak
ABD ve AB den açık destek aldığınız belli oluyor sözlerinizden seçim çığırtkanlığı yapmanızdan
İftira değil abd başkanı demedi mi
Erdoğanı göndermek için darbe destekçisi olmayacağız artık muhalefeti destekleyeceğiz diye

ahmet

tuncay bey el insaf 20yıl ülkeyi idare edenler iktidara geldiklerinde çay simit hesabı yapıyorlardı şimdi çaydan vazgeçtiler simit alamaz durumdalar ülke yağmalanıyor sesiniz çıkmıyor papağan gibi ezberlmişsiniz chp hdp ip bir ara da diye konuşuyorsunuz iyi parti hdp ile birlikte hareket etmedi bebek katilinin mektubunu devlet tv sinde okutmadı haburdan pkk lıları davul zurna ile karşılayıp çadır mahkemesi kurmadı fetö ile iş birliği yapmadı biz aldandık allahım bizi af etsin demedi şimdi mafya lideri iki aydır anlatıyor ülkeyi idare edenlerden ses yok vatandaşın durumu iyi halinden memnun ise tekrar iktidar olur merak etmeyin ancak din iman vatan millet bayrak diyerek vatandaşı artık kandıramayacaksınız millet asgari ücretle iş bulamaz iken devletten iki üç maaş alan hemde en düşük maaş 20 bin tl den az değil vatan sevgisi millet sevgisi bayrak sevgisi hamasetle olmaz icraatla olur vatandaşına iş aş sağlarsın ülkeyi kalkındırırsın akp ilk 4 yıl hizmet etti oy verdim sonrası hep oyun kurgu artık bunu görün

yavuz44

Sen onu bunu boşver daha yeni Murat Karayılan açıkladı Rte bize miti yolladı yurt dışında Suriye’de falan ne yapıyorsanız yapın ama yurt içinde adamlarınızı çekin diye teklif geldi dedimi dedi. Osman Öcalan trtye çıkıp Akp’ye oy istedimi evet istedi ayrıca söyle 128 milyar dolar nerede

Hasan yildiz

Hdpkk yi da yanınıza alın eksik kalmayin

Banana republica

Öyle lafla değil,gerçek olanlar üzerinden yorum yapacaksın.Devletin Kırmızı bültenle aradığı Osman öcalanı devletin televizyonuna.Yani trt ye kim yada kimler çıkardı?Bunu anlat!Hdppkk işbirliği neymiş millet öğrensin.

Last edited 2 ay önce by Banana republica
Hasan yildiz

Yani CHP ile iyi parti işbirliği yapmıyormu hdpkk ile Osman Öcalan ayrılmış etkin pismanliktan yararlanmış PKK nin elebaslari hergun CHP ile iyi partiye methiye düşüyorlar rahatsız olmuyormusun

MALATYA PLATFORMU.

Ne oldu çokmu rahatsız oldun. Hasan yıldız. Haddini bileceksin had bilmek iyidir haddini bileceksin…

Tuncay

Evet doğru demişsiniz had bilmek güzeldir
Hadi gelin hep beraber haddimizi bilelim
Tarihin birinde barış olsun dediler silahları bırakın dediler
Tüm Türkiye destek oldu AKP kabul etmese idi chp ye veryansın siyaseti yapma hakkı doğacaktı
Ama olmadı olmadıktan sonra Türkiye devleti top yekün içerde ve sınır dışında
Ciddi bir had bildirmeye başladı
Abd ve ab buna çok üzüldü
İçerde bi birlik kuruldu
Chp, ip, dp, rp ve en büyük ortaklarını gizli tutmak kaydı ile hdp
Eee bu haliyle hdp yi ve pkk yı rahatsız etti
Habire tehdit ettiler size belediyeleri biz kazandırdık siz nasıl olur da birliğimize zarar verirsiniz
Başta ABD sonra AB ardından siz partiler ve biz hdp pkk
Hepimizin amacı AKP ve Erdoğan gitsin diye değilmiydi bakın Haa desteğimizi çekeriz diye tehdit etmediler mi
Chp millet vekilinin biri de çıkıp demedimi
Hdp ittifak ortağımız elbette 2 bakanlıkta onlara vereceğiz
Oldu olacak iç işleri bakanlığı ve milli savunma bakanlığını verin herkes kurtulsun
Evet had bilmek çok güzel ama davası devlet bayrak ezan vatan toprakları olanlar hep haddini bilirler
Bilmeyenlere de bildirirler
ÖNCE VATAN iş bilmezlerin eline bırakılmayacak kadar kutsaldır

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Fenerbahçe 7 5 1 1 10 5 5 16
Altay 7 5 0 2 14 9 5 15
Beşiktaş 7 4 2 1 14 7 7 14
Trabzonspor 6 4 2 0 13 6 7 14
Hatayspor 7 4 1 2 14 6 8 13
Konyaspor 6 3 3 0 9 5 4 12
Alanyaspor 6 4 0 2 6 9 -3 12
Kayserispor 7 3 2 2 9 7 2 11
Fatih Karagümrük 7 3 2 2 11 10 1 11
Galatasaray 7 3 2 2 10 10 0 11
Sivasspor 7 2 3 2 10 7 3 9
Adana Demirspor 7 2 3 2 12 11 1 9
Antalyaspor 7 2 2 3 7 10 -3 8
Gaziantep FK 7 2 2 3 6 10 -4 8
Başakşehir FK 7 2 0 5 7 7 0 6
Yeni Malatyaspor 7 2 0 5 7 14 -7 6
Kasımpaşa 6 1 2 3 5 8 -3 5
Göztepe 7 1 2 4 7 11 -4 5
Giresunspor 7 0 2 5 2 9 -7 2
Çaykur Rizespor 7 0 1 6 4 16 -12 1

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...